Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tweety ten kočik je super. aj ja mam zatial vybratý qiunny ale freestyle. aj ked speedy má krajšie farby na výber. ale odrádza ma pri nom že nemá tú tyčku /neviem ako sa to volá/ v športovej časti. ivka zatiaľ neviem nič. ale myslím na teba. ;-)
Odpovedať
lucka, my sme boli vcera v tom obchode predeti co je tu v BA (www.predeti.sk) no ale katastrofa... quinny kociky s plnou vybavou za 30 litrof, jeden obycajny podbradnik tam stal 490Sk, tak som si pobrala letaky a aspon sa budem mat cim inspirovat, ja fakt neviem, ale ti ludia si tu davaju ceny ako sa im pacia... nam treba pokupit este dupacky s dlhym rukavom, no ked sa narodi v tom jan-feb. tak nech nezamrzne, ale som rozhodnuta, ze na kozmetiku (xcem len Bubchen), na flasky (Avent) a oblecenie ideme do viedne, tu sa zato nedoplatime a tam je to o nieco lacnejsie lucka, v ktorom si tt???
Odpovedať
Profilova fotka
tweety teraz by som mala začínať 11tt. takže musím ešte vydržať dva týždne a budem mať po prvých a kritických troch mesiacoch a možem ja aj pomaly nakupovať. juuuj na to sa velmi teším. tento týžden sa chystám kupiť si nejakú knižku o tehotenstve. Veru tie vecičky su strasne drahé, našťastie vo zvolene to vyjde určite lacnejšie ako v BA. ja budem musieť nakupiť všetko nové pretože to nemám po kom zdediť. :-D
Odpovedať
lucka, my sme nastastie podedeli po sestre neurekom veciciek ale aj tak xcem aby malo nieco nove, idem teraz kuknu do tesca co maju tam tak snad donesiem daky ulovok 8-) vo zvolene som hore v priore videla strasne pekne kociky, normalne som bola pre jeden z nich aj rozhodnuta, ale ak dnes kupime ten quinny... ved uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
mna všetci od trojkolky odhováraju že to nie je pekné a že im to pripomína invalid. vozík. ale aj tak si asi kupim trojkolku. :-D To máš fajn že más po kom dediť. u nás v rodine budem ja prvá čo bude mať bábo. ešte ani jedna sesternica alebo bratranec nemá potomka tak budem všetko kupovať. ale už sa na to strasne teším. x-)
Odpovedať
skoda ze ste tak daleko baby,ja uz som 2 vrecia oblecenia dala jednej babe,a uz sa mi nazbieralo dalsie vrece krasnych veciciek,a teraz mam zasa nove krasne pokupene co ani neznosi-ved ma 3 zimne bundy,plno mikin.....hned by som vam to darovala-ak chcete pridte si zobrat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D sunny to by sa nám zrejme neoplatilo prísť k tebe po vecičky. :-D ja nemám vlastne ani kamosku čo by už mala bábo. takže ja budem potom všetkých zásobovať. aspoň budem mať všetko novučičké. :-) zunka, monika a vy ste sa kde podeli?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte len sem kuknem bo sa mi nedá viete mi poradiť prosím aký člen bude " rezanie materiálu" teda rezanie koho čoho? je to schneiden das material? alebo generovanie rezného kodu je to - generierung den Schneidekod generovanie koho čoho no už si neviem rady dakuuuuuuuuuuujem
Odpovedať
Profilova fotka
jajus ahoj. ja by som dala schneiden des material. ale neber to ako istotu.
Odpovedať
janka: "des", ale aj podstatné meno v druhom páde priberá príponu e alebo s, alebo es, takže tak. Lucka, tu som, len vieš, že mám na staré kolená roboty a roboty :-|
Odpovedať
Generierung s veľkým G die Schneidekodgenerierung - daj to v jedno slovo
Odpovedať
cafte babule, tak my sme nakoniec kupili ten kocik Quinny Freestyle a neviem sa z neho dotesit, furt s nim beham po obyvacke hore dolu... srdiecko, ako sa mas??? preslo ti to??? bola si u lekara???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zunka ty sa nezdáš s tou tvojou nemčinou. ;-) a do kedy pracuješ? tweety ahoj. tak to je super že už máte kočík. ja som si ho pozerala v tvojom albume a je fakt pekný aj ked ja by som chcela živšie farby. ale zase za tu cenu nie je co riešiť. ;-)
Odpovedať
lucka, no ja keby ho kupujem original tak ma tato farba ani nenapadne 8-) ale ja ho dozdobim plysakmi a kadecim a zdobit ho bude hlavne babatko, ono ja mam taky nazor, ze fakt nevyhadzovat peniaze zbytocne za drahe veci ked ich mozes zohnat lacnejsie, moje male bude mat vsetko zdedene, lenze tie vecicky ked sa vyperu, ozehlia tak vyzeraju ako nove a vobec mi to nevadi a tomu malickemu to uz vobec nebude vadit, pre nho budu najdolezitejsi rodicia 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tweety ma uplnú pravdu. :-) môj manžel ked počul že chcem kočík za 25 tisic tak skoro odpadol. :-D zrejme aj ja budem musieť pozrieť nejaké inzeráty alebo ho možno ešte presvedčím. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak som tu opäť dakujem krásne za radu ale už sa mi pari z hlávky pretože prekladám manuály v práci. takže dávno som tu nebola Zunka gratulujem tak trošku oneskorene ku svadbe a prajem Vám do života len a len to najlepšie veľa lásky, porozumenia a všetkého čo si len budete priať. Videla som fotky boli ste prekrásny pár a šatičky, účes ... a všetko ostatné si mala náááááááááádherné veľmi sa teším na stretko a poukazujeme si končne fotočky. Ozaj ešte pracuješ? nezatvárajú Vás? Lucka a ty ako vraj ti býva dosť zle neboj stojí to zato vydržať. potom ti to malé vynahradí. Ozaj čo by si si želala chlapčeka alebo dievčatko ( ja viem je to jedno hlavne nech je to zdravé ale predsa). aj ja by som chcela drobčeka no zatiaľ musíme niečo našetriť ale máme s polovičkou dohodu tak uvidíme či to dodrží. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka a ty už pracuješ? a kde? vlastne ani neviem čo by som chcela. fakt. je mi to uplne jedno. vždy som sice chcela chlapčeka ale teraz už aj dievčatko. tak sa neviem rozhodnúť. :-D Juuuj aj ja sa teším na stretko a na tvoje fotočky. teraz už padám domov tak sa maj. ;-) a ešte sa ukáž niekedy./ale nie pred mojím fajrontom :-D /
Odpovedať
Profilova fotka
takže pracujem v Hrinovej IQM potrebovali strojára-vysokoškoláka a niekoho kdo ovláda dobre nemecký jazyk a trochu aj anglický. No zatiaľ sa to dá nieje tu moc práce len stále volám do nemecka a prekladám reklamácie, dodacie listy z nemčiny a do nemčiny. S manželom chodíme spolu domov lebo pracuje hneť o budovu vyššie. :-D Už aj ja pôjdem domov koneeeeeeeeeečne. Tak zatiaľ papa
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super jajuš že si si tak rýchlo našla prácu. ;-) tak ti prajem aby sa ti tam páčilo.
Odpovedať
Profilova fotka
tweety gratulujem k chlopovi. už máte vybraté chlapčenské meno? Moj manžel automaticky dáva návrhy len na dievčenské mená akoby to nemohol byť chlop. :-N
Odpovedať
lucka, dakujem no neviem sa furt z toho spamatat, ja som bola uplne presvadcena, ze to bude baba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tweety vy ste mali v nedelu už prvé výročie. ako ste to oslávili? :-) chlapi maju v podstate lahší život, tak nech ta teší aspoň to. ;-) :-D
Odpovedať
lucka, oslavovali sme v posteli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
príjemná oslava. :-D ja bežím na obed aj ked neviem čo si dám ked nemám na nič chuť. ;-)
Odpovedať
jeee tweety gratulujem k chlapcekovi,hlavne nech je zdravucky a babu este spravite ;-) aj mi sa na nu chystame za dake 2,3 roky :-D vcera som pozerala Angeliku na cdcku,juuj aj som si poplakala,krasny film,este mam 4 dalsie casti ;-) neviem ci zvladnem tolko romantiky naraz :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sunny s tou romantikou to nepreháňaj. :-D to ja by som asi nevydržala pozrieť si 5 častí angeliky. :-D
Odpovedať
Ahojte. Ešte pracujem :-( ,........... alebo by som mala :-) ? no ja by som už bola najradšej doma. Tu si príde človek o zdravý rozum. angelika sa aj mne veeľmi páči Lucka: zajtra idem vybavovať občiansky a vodičák, dufam že sa mi bude dobre dariť.
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa vyzbroj velkou dávkou trpezlivosti. a čo tam teda porabaš že nemás cas sem nakuknúť. ozaj skušala si robiť tu koláž pre gabiku?
Odpovedať
Ahojte. Už mám nový občiansky a preukaz poistenca, dobré nie?! A tu koláž mám jednu hotovú. Teda to su zabery s našej svadby ako nás fotila a ja som si to dávala robiť do svojho albumu. Pošlem Ti to na e-mail. Monika, pošli mi aj ty foto Gabiky, čo si spomínala, že máš.
Odpovedať
A dnes pridám foto od Gabiky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?