Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marfuška. :-D no už som sa zotavila len si to nesmiem predstavovať a pozerat na tu ruku kde ma pichali :-D ale inak o.k. len už teraz sa desím dalšieho odberu. neboj zajtra to zvládneš, ved si to zvladla už tolko krát. ;-) beriem si dovču lebo si musim konečne poupratovať bejvák. a po robote sa mi nechce a ten víkend tak rýchlo prejde že ani nestihnem začat riadiť. :-N :-D
Odpovedať
Ahojte. Marfuša a Lucifuk......... :-) pekné
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, tak finišujeme a nestíham ani nič. ;-) Zbehla som ešte rýchlo do práce tak som sem nakukla. =-) Priložila som Vám do albumu to naše oznámenie. Marián práve išiel pre obrúčky. U kaderníčky žiadna sláva tak ešte si idem dnes dať prerobiť melír. ;-( Držte mi palce, po svadbe zahlásim priebeh. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka držim palčeky aby ti všetko dopadlo podla predstáv. určite to bude pre vas najkrajší den v živote. poriadne si ho užite. ;-)
Odpovedať
Baby, dnes som asi posledný deň v robote. Možno bude z toho nakoniec aj celý október, ale pochybujem.
Odpovedať
ahojte babule, zunka a to je dobre ci zle?mesiac odychu,jeeee brala by som,z manzelikom si aspon spravite honey moon 8-) Ja som sa dostala do stareho systemu hundrania na vsetko,-ani to dlho netrvalo,ale vyhoda je,ze mam viac chuti do roboty a realizovania ,,planov,, :-) lucka uz nam rasties? sintia pisala som ti mail,som zvedava na foto
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuľky :-) , Lucka, určite Ti už Mirka povedala, že sme pozerali Tvoje DVD zo svadby. Bolo to úžasné, nevedela som sa na to vynadívať. Začiatok som si pozrela dokonca dvakrát ;-) . Aj drahý trošku pozrel, keď prišiel z práce a že si bola pekná nevesta :-) . Ináč, nové info žiadne? ;-) Zunka, tomu neverím, že dnes končíš :-) , minimálne ešte mesiac pobudneš, nie? 8-) Lenka, prajem Ti vydarenú svadbu ;-)
Odpovedať
tu je to ako v blázinci. Všetci prchajú domov, každý si odnáša plné tašky. Iba ja a ešte kolegyňa musíme prísť aj budúci týždeň. Vštci majú povinné dovolenky :-( . Atmosféra ako bič. Ja to znášam v pohode, ale niekdy by tu mohol kľudne infarktovať, ...fakt. :-(
Odpovedať
niekdy=niekto =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, to chápem, že tam musí byť dosť dusná atmosféra :-( . A zase na to doplatili nevinní ľudia. Zase viac nezamestnaných :-S . Ako sa ináč cítiš ako vydatá manželka? Už bývate u manžela? ;-)
Odpovedať
Iwka: byť manželkou je super x-) Cez týždeň som doma a cez víkend u neho, zatiaľ, kým chodím do práce, ale potom sa to vymení.
Odpovedať
no, už idem domov, papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Maj sa krásne a pekný víkend, papa :-)
Odpovedať
cafte kocky, srdiecko, tak mame konecne pripojenie z domu tak mozeme kecat a kecat... ako sa mas??? co nove??? ja furt doma, pomaly sa mi to vlecie... oddychujeme, uz mame take velke brucho ako svet :-D lucka, ako sa citis? co mas nove s fazulkou? sunny, co nove???
Odpovedať
ahojte babulienky ;-) tweety noveho vela neni,maly uz zacina pomaly chodit,ale drzim ho za rucicku,potvorka lepsie sa mu stvornozkuje-lenoch jeden.Ide mu dalsi zub,ale zvlada v pohode,a trochu je aj umrncany,lebo na SK mi ho nasi rozmaznavali,vkuse len na rukach,dlhe prechadzky,ked trochu zmrncal uz bol zas na rukach-a teraz musim nasadzovat zas tvrdy rezim :-D A ty ako rasties?Dufam ze je vsetko ako ma byt?Uz vies pohlavie? iwus s tebou som uz nekecala vecnost,mas uz daky job?ak nenajdes,daj sa na deticky ;-) tak aj vam prajem pekny vikend pa pa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sunnyinka, veru veru sme už dávno nekeceli :-( . Mrzí ma, že sme nestihli urobiť stretko, kým si bola na SK. Ale veď hádam nám to už raz vyjde, hmm? ;-) No tak prácu ešte nemám, stále chodím po pohovoroch, tak verím, že šťastie sa unaví :-) . Teraz vo štvrtok som bola na jednom výberovom konaní, aj som vyhrala, ale na koniec som to nechala tak, odvolala som to, lebo to nebolo podľa mojich predstáv a podmienky tiež neboli najlepšie. Ale som rada, že som sa otestovala a niečo dokázala. Aj to poteší :-) . Detičky ešte nie, ešte sa veľmi na to necítim :-S , aj keď ja som vždy po nich túžila a chcela som ich čím skôr. Teraz to posúvam ďalej, asi je to tým, že chodím opatrovať, tak mám toho dosť :-D . A povedali sme si, že až po svadbe, lebo svadbu si chceme vychutnať x-) . Tak tak nejak. Ale som sa rozpísala :-D . A Ty máš čo nového? Ako ste sa mali na SK? ;-)
Odpovedať
iwus,neboj usmeje sa stasticko,len neprestaj dufat :-) na SK bolo super,len kratko,strasne rychlo to uslo,to co som mala v plane som musela zminimalizovat len na niektore hlavne veci,inak by som si ani neodychla. Aspon Bojnice som stihla,muzovi sa hrozne pacilo,ved pridam aj fotky,ale neviem kde,lebo uz som dostala napomenutie,ze mam 3 podobne fotky z muzom v albume co tam nemaju co hladat v pripravnom albume :-S Skor ich dam na modreho konika,potom poviem ;-) Iwus a vy uz neplanujete svadbicku,ci si este nechavate cas?Najprv byt a tak...ozaj ako sa vam spolu zije?Uz mate elektiku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak opäť v práci. blééé. :-p mne sa tak strasne nechce rano vstávať že až. a to chodím spať o pol 9 najneskor. :-N tweety teraz sa citim fajn, nevolnosti nastastie presli ale namiesto toho som strasne ospala. ale dufam za aj to prejde.o týžden idem na druhy ultrazvuk tak budem vediet viac. a ty ako?
Odpovedať
ahojte kocky :-) fuu maly bol zas budicek,ale aspon ze je teraz usmiaty :-) inak spravila som dalsi album zo sintiinej svadby tak kuk ;-) vcera sme mali z muzom debatu,ze ak zacne od zajtra pracovat v novej robote [este to neni iste] maleho dame do skolky :-o ,ja neviem ma len rocik,ale zas korunky teraz potrebujeme a je to len na 3 dni po 4 hodinky do tyzdna-cize 12 max.16 hod.tyzdenne.Ja stale neviem,na jednej strane bude v kontakte z detickami,co je dobre lebo sa nauci od skoreho detstva,ale zas dat ho do cudzeho prostredia,bez maminy,je to tazke.Uvidim,budem sa rozhodovat ked to bude konecne a muza zoberu. ;-) Inak ako ste vikendovali?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Sintia bola krásna nevesta :-) . Sunny, či plánujeme svadbičku? Zatiaľ len o tom debatujeme, čo a ako a tak ;-) , ale budúci rok by sme to mali spáchať x-) . Ale ak, tak len v septembri, tak zatiaľ nechcem tak skoro vhupnúť do príprav, lebo sa aj zbláznim :-D . Hmm, to budeš mať fakt ťažké s malým, keď má len rôčik. A škôlka vyjde lacnejšie ako napr. au-pair? Nad tou možnosťou si nerozmýšľala? No ja som víkendovala o ničom =-) . V sobotu som mala upratovací deň a včera sme boli na Poľane. Takže fakt o ničom :-D Lucka, nič bližšie si nezistila o robotke? ;-) A ozaj, dáš si aj zistiť, čo to bude? x-)
Odpovedať
ahoj iwus, ved prave skolka bude preplatena statom 70% az viac,takze je to asi najlepsie riesenie,kebyze mam za nu platit,ostanem doma :-S
Odpovedať
cafte kocky, lucka pre mna tie prve tri mesiace tehotenstva boli najhorsie, v jednom kuse ma z niecoho napinalo, co som sama navarila to som nemohla ani citit, brrrr, spala by som aj medzi kolajnicami no proste hruuuuza, ale pockaj ked budes citit prve pohyby, je to uplne genialne to ti to vsetko vynahradi, mne sa vcera malinke odrazalo z jednej strany na druhu, cvicilo spartakiadu, no nemohla som ani zaspat ale bolo to cool a to mavam kazdy vecer takto 8-) baby, dnes ideme kupovat kocik, uz sa ho neviem dockat http://i16.ebayimg.com/01/i/06/90/66/...
Odpovedať
ahoj tweety. kocik je suprovy,a aku farbu kupujete-ci vies co to bude? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, tak to je super, že škôlka je preplácaná. Fakt Ti neviem poradiť, čo robiť s maličkým. Je ešte malý, ale na druhej strane máš pravdu, že bude od malička v kolektíve a to mu prospeje :-) Tweety, kočík je krásny ;-)
Odpovedať
caf sunny, tu je cela troj kombinacia... http://www.ebabycom.it/images/Trio_Sp... vobec neviem co cakame pretoze malicke robi caviky o sto dusu a stale sa otaca chrbatikom, spaja si nozicky a neviem co vsetko, zajtra mame ist na 3D ultrazvuk tak som zvedava... ale kocik musime kupit dnes, pretoze nam ho drzi jedna pani v kompletnej vybave za 11tisic po pol rocnom dietatku a normalne v obchode stoji 30litrof... takze mi je to jedno v akej bude farbe... 8-) ako sa mas? co malicky?
Odpovedať
tweety kocik vyzera chutne,uz len babo do nho ;-) ako sa mam?ani neviem,akurat ma zacala chytat depka,lebo neviem co z malym,prisli sme z SK,a zas sme v stereotype,zas ma muz plan do marca odist na SK,ale on bude pracovat v UK,takze 4 dni v UK ,3 dni SK-neviem si to ani predstavit-neviem kam sa mam zaradit,co mam cakat,co bude s nami,kedy sa prisposobit-takze mam sa tak vseliako... :-S maly nam robi radost,i ked dnes ma zobudil uz daco po 7,vcera spal ukazkovo do pol 10,pomaly zacina cupkat za rucicku,vie zakyvat bey bey aj pa pa,krutie hlavickou ked povien nie,nie-takze je zlaty aj ked ma svoje chvilky.
Odpovedať
sunny a to on by dochadzal na tie 3dni na slovensko??? fuuha, nebude to dost narocne? to moj manzel tiez vymyslal, ze ja pojdem s detmi do zvolena, ze tam kupime poriadny bejwak a ze on bude na vikendy chodit domov, ze ja nemusim robit, lebo , ze jeho plat nas uzivi, ale to sa mne teda vobec nepozdava... ja tu uz mam kamosov, kamosky a vobec... mame tu tiez byt, do ktoreho som uplne zamilovana a ja xcem zacat robit od buduceho roka vo viedni tak raz dva krat do tyzdna aby som nebola furt doma s malym\malou a mne by hrozne chybal keby bol od nas stale tak daleko, ved sme rodina ;-(
Odpovedať
tweety a co by si robila vo Viedni ?a co male,bude chodit s tebou?
Odpovedať
sunny, mam tam jednu ponuku chodit sa starat o jedno dievcatko 2x do tyzdna za celkom slusne money a mozem zobrat so sebou aj moje male ked uz teda bude na svete, ale este to zvazujem, je to este dost daleko a tak ci tak sa pol roka xcem venovat len mojmu a potom pojdem do viedne, bud sa pojdem starat o nejake deti alebo budem chodit s jednym znamym tlmocit, ale kazdopadne do mojej prace kde som robila doteraz sa vratit nexcem kvoli tomu pracovnemu casu, to by som nevidela ani dieta ani manzela...
Odpovedať
to mas pravdu,ja som sa tiez kvoli prac.casu nevratila do poslednej prace a teraz ked ma maly rok zvazujeme tu skolku,ale vnutri citim ako mi stahuje srdiecko ked ho mam dat k cudzim tetam,ja fakt neviem... musim ist ,idem na prechadzku do parku vyvetrat hlavu a unavit krpca maj sa krasne pa pa a davaj pozor na bambino :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?