Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Monika, super fakt 🙂 . Do kelu, zase budem chýbať na foto 😃 . Ale ja pridám túto svoju, čo mám v "pase" 😬 .
    Tak teda, idem jej napísať 🙂
    Idem už aj ja, malý sa zobudil, papa 🙂 . Večer sa pripojím 😉

• Iwus, samozrejme, že tam budeš aj ty - veď aj Teba fotila. Niekde ťa tam medzi nás - nevestičky Zunka zakryje. 😉 Ak samozrejme bude súhlasiť, že by to urobila..

• Babenky a keby to bolo 20.10?To by som tu uz opat bola 😉

• Sponzor fóra
  • Ja môžem aj 20.10. Takže pre mňa môže byť. Nech ešte napíšu ostatné babky.

• ja by som s tym asi tiez nemala mat problem.

• Monika chcem sa Ta opytat, ta dobra kadernicka co k nej chodis do CSOB sa vola Sisa?

• Arim, nie. Ale aj Siska je dobrá. Moja sa volá Mirka Kulichová. Ale ony sú tam všetky fajn - podľa mňa.

• tak 20.10 možem aj ja. takže by sme to koli moce mohli preložiť. 🙂

• Dobre, ok s 20. októbrom súhlasím aj ja 😵 , ja budem len rada, keď sa nás zíde čo najviac a hlavne, nech nás spozná aj Moca 😉 .
    Tak idem teda Gabike upresniť dátum. Ale mohli by sme dohodnúť aj presný čas a miesto stretnutia 🙂 .

• co sa týka miesta a času mne je to jedno. ja možem hocikedy a hocikde. 😃

• Babenky, práve sa ozvala Gabika 😵 . Je nesmierne prekvapená a veľmi rada, že sme na ňu nezabudli 🙂 . Odkazujem Vám, že Vám veľmi krásne ďakuje za pozvanie a že sa veľmi rada s nami stretne 😵 . Tak paráda, je nás zase viac.

STRETKO: 20. október 2006 🙂 😉 😵

• pánečku tak to som prekvapená. 😕 😕 😕

takže už len nech to odsúhlasí zunka a janka a zabudla som na niekoho? 🤔

• Ahojte ,Vy ste ale zlaticka 🙂 som rada,ze by to mohlo vyjst,uz aj mne konecne.Mne je tiez jedno kde to bude,prisposobim sa 😉
    Pekny den vam dnes prajem 😵

• dobré ránko. dnes máme piatok takže hned je lepšia nalada rano. 😃 len keby ten víkend neubehol tak rýchlo. 😠

moca tak dufam že toho 20-teho tu budeš ako na koni. 🙂

• Haloooooo, zase nikto tu? 😃 ale aspon ma takto donútite pracovať. 😃

• Sponzor fóra
  • Lucka, ja som už tu 😉

• Ahaaa, takže tu dnes nikto nieje?? 😞
    Gabika písala, že termín stretávky má už poznačený 😉 .

• Ahojte babenky 😉 ,
    akoby som si tu písala sama so sebou 😃 .
    Takže už aj Janka odobrila stretko 😵 . Včera som s ňou bola, tak sa pýtala, či sa niečo nebude konať 🙂 . Tak som jej oznámila, že 20. október to istí 😎 .
    Takže nás je dosť: Lucka, Zunka, Janka, Ivka, Moca, Arim, Monika, Gabika.... 🙂

• fuuu ale nás bude. 😵 ale vlastne to neoddobrila ešte zunka. snad jej to bude vyhovovať. 🙂

• Ahojte: konečne pri nete!
    Na stertko prídem určite!!! ako ináč 🙂
    A že príde aj Gabika, tak to som teda v miernom šoku. No neviem ... tá koláž 🤔 , no ako čas a chuť by boli, ale či by sda to Gabike páčilo a či by ju to potešilo 🤔 ? Ja mám ináč aj ju na fotke v akcii, ako nás fotí na hrade na Vígľaši.
    No idem pracovať, teda upravovať fotky, lebo mám toho nejak veľa - svoja svadba, kamoškina a ešte asi z ďalších 3 akcií. No aj by som sa uživila s tým 😃 .

• ahojte. zunka a ako si spokojná s fotkami. v piatok si si ich mala ist vybrať nie?

• Lucka: čo myslíš?...............jasné, že som spokojná! 😉 som tam riadne na to čumela 🤔

• Zunka, tak šup,šup..daj to do albumu, lebo sa na ne veľmi teším.
    A ako v manželskom živote? Čo prerábky? Pokračujú?

• Jaj, ty si si bola len vyberať foto, čiže ich ešte nemáš..tak nič..

• 😃 monika 😃 . aj ja sa na tie zunkine foto velmi teším. 😵

• zunka ešte sa chcem spýtať. asi pred mesiacom som si cez net objednala v tom multifote fotky a do teraz ich nemám. to mám čakať kým mi poslu oznámenie že už su hotové alebo sa tam mam ist spýtať? nechcem tam vyzerať ako puk.

• Lucka: ak si im dala správnu e-mailovu adresu, tak by Ti mali poslat hneď potvrdenie objednavky a asi tak o 2 dni, že foto je hotové, môžte si ich vyzdvihnut tam a tam. Ak si teda dala predajnu vo ZV. Neprišiel Ti ten e-mail?

• nie neprišiel. 😞 iba to že evidujú moju objednávku. teraz sa bojim si to dať vyvolat aby som to potom nemala dva krát. 😠 asi sa tam pojdem spýtať.

• Ahojte, je tu niekto? 🤔
    Zunka, jasné, že sa jej to bude páčiť, myslím, že ju tým riadne prekvapíme 😉 .

• Lucka: to potvrdenie objednávky si vytlač a choď s tým do predajne, uvidíš čo Ti povedia. Ja som s tým nemala nikdy problém, preto som Ti to aj odporučila 😐 . Ak tú objednávku nemajú, tak to budeš musieť poslať ete raz 😦 . To si sa mala už dávno ozvať.

Iwka: ahoj. Tak ja niečo vyrobím, keď budem mať trochu času, veď do 20.okt ešte stíham.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov