Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • mne je v podstate jedno kde. nech sa vyjadria aj ostatné baby. 🙂

• Ok, tak ja sa teda pripojím na to stretko v októbri, tento piatok sa mi nedá.

• monika ale v októbri s tebou ratame. tak potom žiadne výhovorky. 😃

• Sponzor fóra
  • baby to dnes vsetky tak tuho pracujete? 😕 téééda. 😃

• Ahojte babenky, mne sa veľmi tento piatok tiež nedá, ale ak by stretko trvalo dlhšie, poponáhľala by som sa za Vami 🙂 , aby som sa stretla s Vami aspoň na chvíľku a hlavne s Mocou, lebo tú ešte nepoznám 😞 .
    A čo keby sme teda stanovili presný októbrový dátum a tak by sme si to mohli každá dopredu zariadiť 😵 . Ja Janke poviem, aj ona ešte fotky tají 😠 😃

Tak ja sa prispôsobujem Monike, teda 13. Október 2006 o ??? a kde???, kto sa pridá? 😉

• ja sa pridávam. 13.október 06. už len dohodnúť kde. 😉 mne vyhovuje aj Zvolen aj Detva. 🙂

• Super, pomaličky sa zbierame, už sme tri: Lucka, Monika a ja 🙂 . Ešte sa vyjadrí Zunka, Janka, Moca, Arim a ...zabula som na niekoho? 😉

• moca asi toho 13-teho nepojde lebo už nie je doma. včera to písala. preto to chce stihnúť do tohto piatku.

• 😞 , škoda, že tu nebude. Ja ešte fakt neviem ako bude zajtra, ale ak by som stihla, rada prídem 🙂

• ivka a nepokročili ste náhodou s termínom svadby? 🤔

• Lucka, nie 😮 . Stále sú len návrhy 🙂

• a tie návrhy sa orientuju skor na jar alebo jesen? 😎

• Jednoznačne jeseň 😉 , september je môj vysnívaný mesiac pre svadbu 🙂

• tak to más ešte dosť času. 😃 a drahý čo vraví na september? My sme boli na svadbe 2.9. a super im vyslo počasie.

• Lucka IP Ti píšem, pre istotu, lebo ani netušíme, kto nás tu číta 😞 .

• Sponzor fóra
  • ja tak trochu aj tušim. 😠

• Lucka, ja tiež mám pár tipov, ale o tých ostatných sa nám ani nesníva 😠

• zienky ja sa tiez pripajam za 13.10.

• super takže už sme 4. 😉 arim ty takže budeš mať premiéru. 😉

• Supeeeeer Arim 😉 😉 . Takže, znovu to zhrniem: LUCKA, MONIKA, ARIM, IWKA 🙂 . Ostáva: ZUNKA, JANKA, MOCA...a ostatné babenky, ktoré by ste radi prišli, ozvite sa, bude super 😵

• Arim, foto nebudeme vidieť? 🤔

• budete, na stretku 🙂

• Už sa neviem dočkať. To budeme len tri hodiny pozerať svadobné albumy 😵

• len ma tak napadlo zo srandy, ci nezavolame na stretko aj Gabiku Halajovu 😃
    ved nas aj tak skoro vsetky pozna 😃

• Arim, trefa do pravého. To je podľa mňa super nápad 😉 . Môžem jej zavolať a navrhnúť jej to, hmm? Čo na to ostatné baby? 🙂

• myslím že gabika je taká vyťažená že nie je šanca aby prišla. 😃 ivka ty nezabudni oboznámiť janku. 🙂

• A kde teda? Zvolen alebo Detva?

• Lucka, rozkaz 🙂
    Tak jej skúsim zavolať a uvidíme ako sa vyjadrí. Veď piatky asi nefotí a ku tomu večer určite nie. A určite oddychuje pred sobotou 😃 . Jej plánujem 😬

• A ešte by mohla Zunka (ak by mala niekedy čas a chuť) urobiť nejakú koláž, kde bude všetky, čo nás fotila Gabča a darovali by sme jej to... 🙂

• tak ja padám babulky aby som stihla bus. 😉

monika super nápad. 😉

zatial papa, o chvílu som doma.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.