Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • o.k. arim. 😵
    a nemožes si ich v PC zmenšiť?

• Alebo Ti ich zmenším a pošlem naspäť, aby si ich mala aj v menšej verzii.

• uz som to skusila v skicari a idem mi to 🙂 jupi.
    Lucka posli mi na Teba e-mail

• Sponzor fóra
  • arim: odkiaľ si mala šaty? Bola si zlatá, pekný make-up. Gabika robí veľmi pekné fotky. Fotili ste sa aj dnu aj von?

• dakujeme krasne 🙂
    Saty boli z Ellen, boli to jedine svadobne saty, ktore som zatial mala v zivote na sebe. pani mi ich ponukla, boli skvele, tak som to uz potom ani neriesila.
    v den nasej svadby bolo dost pod mrakom,tak sme sa s Gabikou dohodli na atelier, ale potom sme mali este cas, tak sme este isli fotit na zamok.
    Vsak sa s nou uplne skvele foti ? 🙂
    Makeup aj vlasy mi robila ta ista osoba, vobec to nebolo podla mojich predstav aj som si svoje odrevala, ale vidim ze na fotkach to ozaj vyzeralo super.

• arim poslala som. už sa neviem dočkať. 😵

• Lucka - uz 😃

• A ako si chcela vlasy pôvodne? Na fotke to vyzerá veľmi dobre.

• veru ten účes je super. 😉 a tie fotky tiež. bola si fakt krásna nevestička, škoda že sa nemožes pochváliť takými peknými fotkami. 😵

• ja som to chcela takym stylom-bolo to podla jednej baby odtialto myslim ze sa volala Adela plus nejake cislo, ale ona ma uplne odflakla, bolo mi vidiet sponky vzadu a mala som to strapate. lebo mala vecer predtym nejaku akciu a bola uplne mimo. ale tak si neberiem na sobotu nevestu ked mam den predtym akciu.
    ale uz je to za mnou, len teraz si hladam novu kadernicku, asi skusim v CSOB

• viem, ty si myslela adela28. Ona mala super vlasy. A že boli tvoje strapaté, to nie je vidno na fotkách.

• v CSOB bola myslím monika23. mna tam cesali na promócie a bola som max. spokojná. 😉 Neboj na tých fotkách vyzerá ten učes uplne super. 🙂

• a nepovieš nám kde ta cesali?

• Ahojte! Zunka - dobre som sa zasmiala 😃 na IP.
    Mne fotočky od Teba neprišli, pošlem Ti adresu, tak mi ich prosím pošli..
    Díky

• ahoj monika už si zdravá? moj manžel je tiež chorý tak dufam že to od neho nechytím. 😠

• Sponzor fóra
  • Nenapisem uplne presne ale je to jedno z kadernictiev v podchodoch na namesti medzi postou a priorom.

• tak tam som nikdy nebola. 😬 a nebola si na skuske pred svadbou?

• len tak narychlo, ale radsej sa uz o nej nebavme 🙂 je to za mnou 🙂 a som rada, ze som rada 🙂

• veru. a na fotkách to vyzerá dobre a v skutočnosti si ta určite nik dopodrobna neprezeral či ti niekde trčí nejaká sponka alebo nie. 😉

• Ešte ma to drží, ale už je lepšie. Luci, ty si dávaj na seba pozor a muža vyhoď spať do kuchyne 😃
    Arim, to kaderníctvo kde sa chystáš - odporúčam. Ja som s mojou kaderníčkou veľmi spokojná.

• monika - kamoska mi vravela, ze si mam v tej CSOB pytat Sisu, aj Ty si u nej?

• ahoj monika23, ja len tak mimo temy, ze som videla tvoje fotky u nas v BB v jednom fotolabe a hned som manzelovi vravela: "poznam, poznam zo stranky" 🙂))) Naozaj krasne fotecky 😎

• aj ja som tam moniku videla! 😃 No proste monika je slávna. 😃 Rada by som muža vyhodila do kuchyne a tam je len kuchynská linka a tam by mu bolo asi zle. 😃

• V piatok si idem ku Gabike vybrať fotky 🙂 , teraz mi volala

• tak dobre vyberte. a fotili ste sa aj u nej alebo len na zámku?

• len na zámku, u nej nie
    kde má vo ZV ten ateliér? aby som tam v piatok potrafila

• ked ides autom od centrumu k nemocnici, tak ked zahnes na kruhovom objazde po lavej strane je velka administrativna budova a tam je na druhom poschodi na lavo na konci chodby

• čiže keď pôjdem od centrumu,tak na kruhovom do ľava?

• nie na kruhovom do prava, smerom na nemocnicu a tam hned ju uvidis

• ano na kruhovom do prava. je tam len jedna taká velká adm. budova tak sa nemožes pomýliť. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.