Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tam myslim u Kobra sa to volá čo má lakota :-D Ved picku sme už vyskúšali, mohli by sme niečo nové prskúmať:-D
Odpovedať
Profilova fotka
To je super nápad, ale stretko by sme museli preložiť o týždeň neskôr, lebo pre verejnosť otvárajú len od 23.10. Teraz sa tam krúti "detvianska smotánka" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hruuuuuuuuuuza
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, o chvíľu je tu 5555-ty príspevok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ten je môj :-D , teda nikto ma nepredbehol? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti k nemu gratulujem a ja padám domov. x-) inak ahoj jajus. :-D
Odpovedať
Detvianska smotanka - rozumej, ti co sa po DT prehanaju na audinach :-D vsak? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ďakujem Ti :-D Arim, hmmm, nejak tak...a iných drahých autách ]-( Janka, kedy ideš ku kaderníčke? Už mi prosím Ťa odpovedz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka, no ved aj my sme smotánka Ivka 8-) Tá kaderníčka má aj dnes odkazovku tak ja už neviem ty si sa jej dovolala
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, skús jej teraz zavolať, veď jej zvoní :-) 0903 671 116
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, sme smotánka, ale tá chudobnejšia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja už idem, zobudilo sa mi dieťa :-D . Majte sa pekne a karásny zvyšok dňa Vám prajem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobré ránko. to je vonku riadna kosa, brrrrr :-S a u nas v kancli to nie je o nic lepšie. včera som tu sedela v dvoch rolákoch a aj tak už nám nádchu. ale vraj to už riešia na ministerstve. ]-( takže vdaka tomuto najflexibilnejšiemu uradu budeme mať teplo tak na budúcu zimu. 8-(
Odpovedať
Ahojte. Lucka, my máme v kancelárii 16 stupňov. KOsa nenormálne, keď máš celý deň sedieť a nič nerobiť. Doniesli sme si dnes ohrievač, ale nám vyhadzuje poistky, tak ho nemôžeme zapnúť. Voda tečie iba ľadová a to môžme byť rady, že vôbec tečie, lebo keď bude ešte zimšie, tak zamrzne a budeme bez vody. Od plynu sme už odpojení, tak kúrenie nehrozí. Ja prídem v piatok busom, tak budem v pizzerke o 17:00. Lucka, ak by sa aj Tebe dalo, tak ma môžeš čakať ako vždy pred Marketom o cca 16:50 - 16:55 hod. Už mám aj tie fotky. Objednávala som ich na 2x. Najprv som objednala vo veľkosti 10x15, lebo keď som dala väčší rozmer, tak sa zhoršovala kvalita. No nedalo mi to a na druhý deň som sa s tým ešte pozabávala a objednala som to ešte raz aj v tom formate ako sme chceli (13x18) a v dobrej kvalite. Ale aj tak 3 fotky sú trošičku horšie a to nechápem prečo, keď je to raz to isté, tak prečo je to na jednej fotke super a na druhej tam už vidno trošku chyby. No možno som iba ja taký detailista, ja to tam vidím a keď Vám to ukážem, tak to budete vidieť aj vy. Takže dostanete po 2 rovnaké fotky, jedna bude väčšia a jedna menšia. Nevadí? Zrozumiteľne som to napísala? =-) Iwka, čo sa Ti so mnou snívalo? A mohla by som Ťa o niečo poprosiť? prsím prosím? Potrebujem odniesť kaderníčke fotku účesu a ja nemám tade cestu, tak či by si jej to v rámci prechádzky niekedy neodniesla? |-| Maja Tkáčová ma česala, vieš tam v dom domčeku kde je aj kvetinárstvo. Ale teraz ma napadlo, že by som tam v piatok mohla zbehnúť, kým prídu ostatné baby. ;-)
Odpovedať
Fú to som toľko napísala? Idem do vedľajšej kancelárii, kde ide taký malilinký ohrievačík, tak sa ideme nahriať. A ináč vyzerám ako Rambova sestra alebo nejaká jeho trénerka. Lebo mám troko s tielko, troko s dlhým rukávom, hrubý rolák, ktorý nosím na lyžovačku, teplý sveter a na tom ešte horkoťažko natiahnutý kožák. Nehrozí aby som zohla ruky alebo niečo podobné. A ponožky ani nerátam.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, poradím Ti. Mali by ste si všetci v práci dať "za jedon" ;-) . Lucka, ty už len teplučký čajíček a medík a citrónik.. My máme našťastie teplúčko. Včera na obed som bola dokonca len v tielku, čo mi bolo tak teplo. Svieti nám slnko celý deň do kancelárie. Tak aspoň v zime je to výhoda, keď v lete ideme skapať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojkajte babenky, aj my tu máme hroznu zimu v kancliku sa dá ale ked máš sedkáť tak to nieje bohviečo ale zahrievam sa kížovkami :-D no a na záchode ani cikať sa mi nechcelo. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zunka spolutrpiteľka. :-D tak ta budemcakať o 16:50 pred marketom. tentoraz budem na zelenej felícii lebo máme pokazené okno na fábii. :-| monika tak to ti to teplo záááávidíííím. ja som bola teraz na WC naplniť flastičku a tam bola taká kosa že som skoro primrzla o zachodovu misu. :-N tak ja bežím do poradne. držte palce nech je všetko ok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bré ránko :-) , tak ja som opäť v "práci", ale sa pomaličky chystáme na prechádzku, svieti slniečko, ale teplo asi veľké nieje :-| . Včera som ťahala 10 hodín, tak dnes som vyšťavená :-D . Zunka, jasné, že jej odnesiem, alebo podám cez dvere, to je totiž suseda :-) . Tak tam nemusíš chodiť Ty, ok? A čo sa mi snívalo? Presný scenár neviem, nie som si istá, či si sa vydávala, alebo ja... :-S . Fakt neviem, len som Ťa videla :-) . Janka, super zahrievanie :-D . Dovolala si sa? :-o Tak teda mám ísť rezervovať tú pizzerku na 17-tu hodinu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka dovolala ale objednala ma až na utorok (teda buduci týždeň) :-( dosť neskoro už som to potrebovala teraz, (lebo potom idem do toho Hanovru) ale aj tak som sa nehala objednaťutorok by som mala byť ešte tu ak sa niečo nezmení. Ty ideš kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, no ona ma v poslednej dobe dosť veľa ľudí :-( . Kedy presne by si mala ísť? Ja som sa ešte neobjednavála, ja som jej včera len prezvonila, či jej zvoní :-D . Ale chcem jej aj ja volať budúci týždeň, lebo už mám melír riadne odrastený a chcem sa aj ostrihať x-) . Ty chceš čo robiť?
Odpovedať
Profilova fotka
tak som späť. dopadla som super. x-) dokonca som cez taký zvlástny prístroj pocula srdiečko drobca. krásny pocit. x-) len mi istili že mám krv A neg. a že sa mi budú vytvarať /alebo nebudu-nejak som ju nepochopila/ protilátky. takže manžel musí isť na krv aby sa zistilo akú má on. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka to musel byť úžasný pocit počuť maličkého srdieško x-) Neboj to nebude nič hrozne zrejme ide o tvoju odolnosť ak by si náhodou ochorela, myslim si ;-) Ivka odchádzam vo štvrtok skoro ráno ak sa nič nezmení. A chcem zafarbiť a zostrihať (nie dlžku ale upraviť strih)tak nejako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak to daj na 17:00. :-) jajus bol to suprovský pocit. to srdiečko bilo riadne rýchlo. manžel sa smial že to od strachu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj, Lucka to muselo byť suuper! Aj ja chceeem.. Ale až za nejaký čas :-D . Dnes som sa dozvedela, že zajtra musím do BA, dúfam, že prídem zajtram že tam nebudem musieť ostať do piatku. Švihne ma, ak premeškám stretko. Ujdem z tadiaľ :-D . Dobrú noc
Odpovedať
Profilova fotka
monika zmeškať stretko sa ani neopováž. ]-( ]-( ]-( to by ťa vyšlo draho. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Lucka a máš už aj fotečku malého ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jajus. nie fotku budem mať v pondelok lebo vtedy idem na sono. včera som bola len v poradni. už sa neviem dočkať pondelka aby som našho drobca aj videla. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Lucka to je super, že si si počula svoje bábätko x-) . Musí to byť silný zážitok :-) . Monika, to nevrav ani zo srandy, že by si neprišla. Ináč, vyzerá to tak, že ani Moca nepríde :-|.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Iwka nejak sa nám to stretko serká ]-( No aspoň sa stretneme my skalné :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?