Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ahojte a dobré ránko. dnes máme piatoček čo je super. 😵

jajus tak dufam že možeme gratulovať cerstvej držiteľke VP. 🙂

inak včera moja sosovica dopadla dobre až na to že zápražku som spravila až na druhý pokus. prvá skončila v koši. 😬 a v podstate nevyšla ani tá druhá lebo aj tu som musela dávať cez sitko. 😃 ale konečný výsledok bol celkom dobrý.

• ano spravila som ho. Možem jazdiť konečneeeee

• tak to je super janka. 😵 je to super pocit že sa mozeš odviest kde chces a kedy chces, nie? 🙂

• Sponzor fóra
  • Lucka to ano, už aj to že nemusím čakaťť na manžela kedy dojde a možm isť sama.
    A už mi liezlo na nervy, že som kvôli jazdám musela utekať z práce domov.
    Tak si sa vyšantila v Poľsku mali veľa vecí pre miminká či ani nie? Ja ked som tam bola tak oblečenie sa moc neoplatilo kupovať. Ešte koberce, záclony a také.

• vecičiek pre bábo mali vela ale moja mama mi zakázala ešte teraz nakupovať. 😠 no a budem sa tam s nou vadiť? veru oblečenie nič moc. zato koberce mali krásne. ja záclony kuzpujem výhradne v detve lebo tam mi to tá pani aj ušije a ja to doma už len zavesím.

• No ahojte.
    Lucka, som rada, že si tú šošovicu zvládla. A neboj zápražky dávajú bežne viaceré kuchárky cez sitko.

Janka: Gratulujem šoférke!
    S pripomienkou si prišla pozde 😞 . Dala som tam tú fotku s kyticou. A dala som urobiť aj formát 10x15 a aj 13x18, uvidíme ktorá bude lepšia - v lepšej kvalite.

Katusa: ahoj, dávno si tu nebola.

• ahoj zunka, hlavne že manželovi chutila, no nie? 😃

• Zunka dakujem. 😉
    Nevadí ja som s tou kolážou bola spokojná je fakt super (ja len tak aby mi bolo vidieť tvár 😃)

• Lucka už sa steba stáva riadna kuchárka 😉

• Janka, chcela som dať každú fotku-nevestu v inej póze a arim mala už ruku pri tvari, tak Teba som chcela dat inú 😐 . No dúfam, že to bude dobré.

• janka veru riadne. za 153 dní čo sme manželie som navarila až jednu polievku. som proste genialna. 😃 😃 😃

• Dobre ranko zienky .
    pozdravujem aj mamicku - kucharku 🙂

• Vdaka za privitanie. Nejake ste rycle este je len rano a uz tolko prispevkov.

• Kati, Vás tiež fotila Gabika? Pridaj album

• Ahojte kočky. Dnes je piatok trinácteho 🤔
    Paráda, Lucka - sa nezdáš 😃 . Cez víkend sa už môžeš pustiť do knedlov, buchiet a iných dobrôt 😉

Janka, gratulujem k vodičáku. Ja sa do takého štádia, že budem mať vodičák asi nedostanem. A ani zatiaľ ani nechcem. Možno raz, keď budem do toho donútená.

Ahoj Katka.

• Sponzor fóra
  • Ano fotili sme sa u Gabiky. S fotkami som velmi spokojna. Pokusim sa vytvorit album.

• Monika dakujem krásne 😉 . Mna donutil manžel, ale zistila som že je to fakt dobrá vec. Ja som vedela jazdiť, no chýbal mi len papier a zdalo sa mi veľa penazi vyhodiť len za kus papiera. No čo, ale aspon ho už mám, a je to dobré aj do budúcna kvôli maličkému ked raz pride , aj v práci si to vyžadujú skoro všade.
    Ahoj Katka

• monika tak zase až tak geniálna nie som že by som zvládla kmedle, buchty atd. 😬 😃 ty to už zvládaš? ja to radšej kupim aj ked mamine domáce su mnamky. 😛

dnes som si myslela že si dám oddychový deň ale kolegyna nestíha svoju prácu tak ma poprosila či jej nepomožem. no a co som jej mala povedať?! 😠 takže teraz robím pekne za druhého a som happy. 😃

• Jasné, že nie - teda ešte som sa do toho ani nepustila, lebo takými dobrotkami ma vždy zásobuje moja svokrička. Ale niekedy sa možno odhodlám aj na knedle, len keby bolo viac času.. 😞
    Len pekne pracuj, ale miernejšie, škoda vydávať v piatok toľkú energiu na prácu, no nie?

• to som si aj ja povedala že v piatok predsa nebudem pracovať no čo už. 😠 ale našťastie dnes len do 12:00, potom ideme spoločne celé oddelenie na obed. máme to ako odmenu za ten výkom čo sme podali v aguste a septembri. sice si ho platíme sami ale aspon tu nemusíme čučať.

• ..sa máte..niet nad prácu v štátne inštitúcii. Tak pekný víkendík.

• zase až taká výhra to nie je. 😃 ale už len pár mesiacov a balím to tu. Tak pekný víkend aj tebe. 😉

• Ahojte babenky, je tu niekto ešte? 🤔
    Práve sa mi ozvala Gabika, že v piatok na stretko príde, samozrejme ak ju dovtedy neporazí, lebo že práve pociťuje pracovnú krízu 😐 . Chúďa, mala to dosť veľa 😒 , ale čo už, keď je šikovná 🙂 .
    Katka, aha 🙂
    Janka, nie si náhodou tu? Ináč, aj ja sa pripájam ku gratulantom za vodičák 😉 . Vidíš, že je to super. Len teraz na oslavách budeš šofér väčšinou Ty, alebo nie? 😃
    Lucka, Ty sa teda máš 😵

• Prečo tu nikto nieje?! 😢

• Caute kocky,blahozelam soferke a kucharke 😃
    Mi mame zajtra velku party,totiz kristian oslavuje PRVE NARODENINY 😃 -ved to poznate,plno chlastu a zeny.... 😃 😛 pchhhh dostane len torticku a oblecko. 😐
    Dlasia dobra sprava muzik dostal novu pracu,cize presiel pohovorom,a nastaupuje uz v pondelok,doba od 8.30 do 4.30 a v piatok len do 14.00 juchuuuu 😉
    Inak vy sa mi ako mate,teraz som mala toho vela,a vlastne muz mi braval laptop do prace tak sa tam nudil,preto som tu dlho nebola,a teraz zas budeme zaneprazdneny obaja-tak prajem vam pekny vikend pa pa

• Sunny, maličkému daj za náš všetky veeelikánsku pusinku, že mu prajeme veľa, veľa radosti, zdravíčka, šťastíčka, veľa šťastných začiatočných krôčikov ,pevnú vôľu pri učení prvých slovíčok 🙂
    Tá pracovná doba Tvojho manžela je ale asi od 8,30 do 16,30.. alebo žeby až do rána?

• monika 😃 ,jasne ze nie do rana,uz som aj zabudla,ze na SK sa to tak pise,tu sa to pise tak ako som napisala,akurat dakedy sa dava 8 am-ako doobeda a 8 pm ako poobede-ale nemusi sa,tak sa ospravedlnujem
    Inak dakujem za prianie pre drobceka ,pusinku mu dam,ked sa zobudi 😉

• Ahojte, ako nedeľujete? 😃
    Sunny, aj ja posielam pusinku Tvojmu synáčikovi, nech sa mu vždy dobre darí 😉 . To je super, že to vyhral s robotkou 🙂 . Takže maličký ide do škôlky?
    Monika, Ty si dnes sem zablúdila? Dúfam, že si nie v práci ešte aj dnes 😒 .

• Ale nie, už máme doma PC. Dokončili sme konečne poslednú izbu. Máme pokoj aspoň na 5 rokov - dúfam. Idem kukať Lets dance. Dobrú noc.
    Sunny - som si myslela, že to to bude pm 🙂

• ahojte,
    sunny, ako ste oslavili narodeniny? aj ja sa pripajam ku gratulacii 😎
    lucka, ako sa ma fazulka? uz si po *krizovom obdobi* ??? moj drobcek kopka kazdym dnom silnejsie a silnejsie, stale to citim intenzivnejsie, je to uplne coolowy pocit ... a strasne mi chuti jest

srdiecko, ako sa mas??? pocuj ja mam orange non stop zadara, keby mal od vas niekto orange tak staci prezvonit a spojim sa s tebou... uz potrebujem s tebou hovorit, bo do Zv. tak skoro asi neprideme, pocitam, ze podla toho ako budem vyzerat, ak nebudem v decembri prilis velka tak prideme na sviatky ale neviem ci mam chut sa s tym bruskom trepcit kade tade... uz teraz mam dost 😎 napis mi urcite

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov