Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • poslala som to aj MOnike, tak dúfam sem niečo napíše.

• a ivka to má tiež?

• Suupiš Zunka! Si šikulka!
    Mne sa najviac páči č.3. Ale je to v podstate jedno, všetky sú krásne. Ale viac s tým zeleným podkladom a s orámovaním pri fote č.3..

• Sponzor fóra
  • Tú moju fotku si pri ružovej priblížila. Skús ju ešte priblížiť aj v tej zelenej verzii, prosím Ťa.

• Môj názor: mne sa páči zelené pozadie
    rámiky ako pri koláži č.3
    na ležato

poslala som to aj Janke a aj Iwke. Ale ak sa neozvú asi tak do 13:00 hod, tak budú musieť byť spokojné s tým čo vyberieme my. Lebo potom to už budem objednávať, aby to vyrobili do stretka.

Lucka: ty už máš tie fotky, čo si si dala robiť?

• Ok, Monika priblížim!
    Aj Lucku budem musieť priblížiť pri tej bráne - manžela Ti tam budem musieť vyrezať 😴

• nejak to bez muža zvládnem 😃 😃 😃

• takže vyzerá to zatiaľ takto:
    zelené, na ležato, rámiky ako na koláži.č.3, ďakujeme, moniku priblížim, Lucke vymením foto a ešte či rozmiestnenie fotiek ako na koláži č.2 alebo 3?

• mne sa to nejak viac páci na kolaži2. nevestičky väčšie a pomedzi to gabika. 😉 ja ešte neviem aku foto tam chcem. potrebujem vidieť aj tu druhú ak je to možné. 😬

• OK, tak idem urobiť Lucka tú dvojku s inou fotkou. Pošlem Ti to potom na meil

• si poklad. 😉

• už som poslala

• zatial nič neprišlo. 😞

• vydržať, z Lovinobane do Zvolen je cca 40 km

• ahááá. 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • už to máš?

• aaano. 😵 no stale neviem. ale asi tuto vymenenú.

• ešte máš čas, tak asi 45 min a potom to budem objednávať. Ja si to aj pre seba dám urobiť, aby som aj Vás mala na fotke.

• tak to daj aj mne prosííím. na stretku by som ti dala prašulky. 🙂 a nechaj tam teda tu druhu foto.
    nachvílu sa, lucim idem na nákup, dnes totiž prvý krát varím. mám v pláne šošovicu tak uvidím či sa neotrávime. 😃

• šošovicu? teda dobrá si! ja jediné čo vo varení neovládam sú kyslé polievky 😠 😉

• Šosovicu som už robila aj ja 😉 .
    Zunka, mohla by si dať tú fotku urobiť aj mne, prosíííím.

• OK, tak aj Tebe. A necháme si na tých kópiách čo budú pre nás to ďakujem? ja si to dám asi bez toho.
    A dám to urobiť rovno už aj Janke, Iwke a aj Mirke.

• Zunka- dekuji moc, uz sa na to foto vytesujem 🙂

• zunka pre mna radšej bez dakujem. 🙂 zunka je to ťažké ariť šošovicu? 😕 mne dala mama recept len na 4 polievky. fazulovu, šošovicu, mrvenicu a paradajkovu. No a ja z nich mám chuť práve na šošovicu. ale mi je nerobíme na kyslo. tým myslím že tam nejde ocot ani citron. len smotana a mlieko a trocha pretlačeného cesnaku. 🙂

• Áno, radšej bez toho ďakujem.
    Šošovica nie je ťažká. To zvládneš ľavou zadnou..

• jasné, čo sa dá na tom pokaziť? 😬 😃 iba ak by sa mi tá sosovica rozvarila. a nepodarila sa mi zápražka. 😃

• Ahojte, tak mne nejde mail opäť a musím súhlasiť s tým, čo Zunka vytvorila 😃 . Ale určite je to supiš 🙂 . Nemáš to Zunka aj v albume tu na MS?
    Lucka, ja tiež rozmýšľam nad šošovicou 😛 . Minule som varila prvú kyslú hríbovicu a mala som z nej jeden tanier. Ostatné spapal môj drahý, vraj bola skvelá 😵
    Lucka, mali v Poľsku topky?

• Iwka pridám to na chvíľu do albumu, tak si to kukni u mňa

• Tak o mám 😵 , je to super Zunka 😉 .

• tak to teda idem objednať! alebo ešte nejaké pripomienky? máte ešte 2 minúty.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov