Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka toto oznamko mala jedna kamoška a v skutočnosti vyzera dobre. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, vážne? Asi by si ho už nezohnala do stretka, však? :-) Teraz som pozerala mottá, na stránke svadobneoznamenia a ich tam kopec no a teraz si vyber :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ja som jej bola pred mesiacom na svadbe tak jasné že mám aj oznamko. prinesiem ho. takže už mam doniest DVD a oznamko. len aby som nezabudla. :-D inak ja som mala to moje za 19 Sk. teraz som si to pozrela je skoro vedla toho tvojho.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, super, že ho máš x-) . Áno, dúfam, že Ti už úlohu nedám :-D žiadnu. Ja si už veľmi napamätám na Tvoje :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bolo také otváracie a na prednej strane také nalepené srdiečko. má ozn. C1301. tretie na pravo od tvojho. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Idem, kuknúť a zdá sa, že mám poznačené aj to ;-) . Som si zaznačila, ako si mi poradila ;-) . Už sme tu len my dve? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, áno už viem :-) . Aj u mňa je na zozname, tak uvidím, čo z toho vzíde ;-) . Ale tá margarétka je tiež krásna x-) . Text ste si vybrali tam, alebo si si vybrala na nete? A nevieš kedy majú svadbu JandJ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mali by ju mať niekedy v juni. a potom najlepšia kamoška v juli 7.7. ak na ten termím niečo zoženú lebo ešte nemajú nič. :-D takže budem mať perný rok.
Odpovedať
Profilova fotka
text som vybrala niakde na nete a potom som zistila že ho maju aj oni v ponuke. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, sa mi zdá, že chodíš len po svadbách :-D . Tá najlepšia kamoška je priatieľka M.Z.? ;-) No neviem, lebo je to vyťažený termín :-| . Viem, že viacerí chystajú svadbu na ten termín :-) . A nad ničím ešte ani nerozmýšla?
Odpovedať
Profilova fotka
ano M.Z. ;-) chcu to mať v centrume. a iné je vo hviezdach. ale najprv potrebuju zohnať byt čo je práve vo zvolene značný problém.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ivka tak ja pomaly idem domov. dnes spím vo zvolene tak sa vytešujem. zajtra som v polsku tak dúfam že tam tu tlačenicu zvládnem. :-) papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Maj sa krásne Lucka ;-) a dobre nakúp x-) . Zisti aké majú topánky x-) , či pekné :-)
Odpovedať
Iwka, pošli mi prosím tvoju fotku a aj ostatné baby.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka poslala som ti tie fotky skôr sa mi nedalo ;-)
Odpovedať
ja ich nemám :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka poslala som ti znovu na mail kukni či to tam máš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Je tu niekto? Ja Ti môžem poslať foto až večer z domu :-S
Odpovedať
OK, tak ale do zajtra mi ich prosím všetky pošlite - teda Janka, Iwka a Arim. Lucka si prinajhoršom stiahnem z netu. Monika už poslala.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, ok ;-) . Janka, nie si náhodou tu? Baby, už sa nám to kráti pomaly to naše stretko x-) . Budúci týždeň pôjdem zarezervovať :-) . Neviete či príde aj Moca? Aby som vedela nahlásiť počet, pre prípad :-)
Odpovedať
Neviem či príde isto, ale spomínala, že by chcela.
Odpovedať
hadam pride, ved kvoli nej sme to presuvali na 20.10. Zunka uz som Ti e-mailom poslala fotky
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, nie ste niektorá zaregistrovaná na centrume? Už tri dni sa neviem dostať do mojej mailovej schránky :-( . Lucka, ako si dopadla v Poľsku?
Odpovedať
Baby, všetky fotky som už dostala. Takže začínam tvoriť.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka aj moje ti prišli? v polsku nič moc ale kupila som plienky aj krásnu zavinovačku. tak sa z nej vytešujem. už aby v nej bol maličký bubácik. x-) Okrem toho som ešte kupila koš na prádlo, koberček do kupelky, vianočné gule a na oblečenie len jeden sveter a triko.
Odpovedať
Lucka: ano aj tvoje mam už som niečo aj vytvorila, pošlem Ti to na e-mail. Neviem či sa Vám to bude páčiť. Dá sa to urobiť aj úplne inak, len napíšte čo iné by tam malo byť - farba pozadia, veľkosť obrázkov, rámiky, rozmiestnenie,.....
Odpovedať
Profilova fotka
dobre pošli mi to a ja to zhodnotím. :-D :-D :-D
Odpovedať
počkaj 5 min ešte vyrábam v ružovom prevedení a pošlem Ti aj to
Odpovedať
Profilova fotka
čakám čakám čakáááám. :-D
Odpovedať
ešte 2 minútky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?