Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ivka toto oznamko mala jedna kamoška a v skutočnosti vyzera dobre. 😉

• Lucka, vážne? Asi by si ho už nezohnala do stretka, však? 🙂
    Teraz som pozerala mottá, na stránke svadobneoznamenia a ich tam kopec no a teraz si vyber 😃

• ivka ja som jej bola pred mesiacom na svadbe tak jasné že mám aj oznamko. prinesiem ho. takže už mam doniest DVD a oznamko. len aby som nezabudla. 😃 inak ja som mala to moje za 19 Sk. teraz som si to pozrela je skoro vedla toho tvojho.

• Sponzor fóra
  • Lucka, super, že ho máš 😵 . Áno, dúfam, že Ti už úlohu nedám 😃 žiadnu.
    Ja si už veľmi napamätám na Tvoje 😐

• bolo také otváracie a na prednej strane také nalepené srdiečko. má ozn. C1301. tretie na pravo od tvojho. 😉

• Idem, kuknúť a zdá sa, že mám poznačené aj to 😉 . Som si zaznačila, ako si mi poradila 😉 .
    Už sme tu len my dve? 🤔

• Lucka, áno už viem 🙂 . Aj u mňa je na zozname, tak uvidím, čo z toho vzíde 😉 . Ale tá margarétka je tiež krásna 😵 . Text ste si vybrali tam, alebo si si vybrala na nete?
    A nevieš kedy majú svadbu JandJ 😃

• mali by ju mať niekedy v juni. a potom najlepšia kamoška v juli 7.7. ak na ten termím niečo zoženú lebo ešte nemajú nič. 😃 takže budem mať perný rok.

• text som vybrala niakde na nete a potom som zistila že ho maju aj oni v ponuke. 😃

• Lucka, sa mi zdá, že chodíš len po svadbách 😃 . Tá najlepšia kamoška je priatieľka M.Z.? 😉 No neviem, lebo je to vyťažený termín 😐 . Viem, že viacerí chystajú svadbu na ten termín 🙂 . A nad ničím ešte ani nerozmýšla?

• ano M.Z. 😉 chcu to mať v centrume. a iné je vo hviezdach. ale najprv potrebuju zohnať byt čo je práve vo zvolene značný problém.

• dobre ivka tak ja pomaly idem domov. dnes spím vo zvolene tak sa vytešujem. zajtra som v polsku tak dúfam že tam tu tlačenicu zvládnem. 🙂 papa

• Maj sa krásne Lucka 😉 a dobre nakúp 😵 . Zisti aké majú topánky 😵 , či pekné 🙂

• Iwka, pošli mi prosím tvoju fotku a aj ostatné baby.

• Zunka poslala som ti tie fotky skôr sa mi nedalo 😉

• Sponzor fóra
  • ja ich nemám 😞

• Zunka poslala som ti znovu na mail kukni či to tam máš 😉

• Je tu niekto? Ja Ti môžem poslať foto až večer z domu 😒

• OK, tak ale do zajtra mi ich prosím všetky pošlite - teda Janka, Iwka a Arim. Lucka si prinajhoršom stiahnem z netu. Monika už poslala.

• Zunka, ok 😉 .
    Janka, nie si náhodou tu? Baby, už sa nám to kráti pomaly to naše stretko 😵 . Budúci týždeň pôjdem zarezervovať 🙂 . Neviete či príde aj Moca? Aby som vedela nahlásiť počet, pre prípad 🙂

• Neviem či príde isto, ale spomínala, že by chcela.

• hadam pride, ved kvoli nej sme to presuvali na 20.10.
    Zunka uz som Ti e-mailom poslala fotky

• Babenky, nie ste niektorá zaregistrovaná na centrume? Už tri dni sa neviem dostať do mojej mailovej schránky 😞 .
    Lucka, ako si dopadla v Poľsku?

• Baby, všetky fotky som už dostala. Takže začínam tvoriť.

• zunka aj moje ti prišli?

v polsku nič moc ale kupila som plienky aj krásnu zavinovačku. tak sa z nej vytešujem. už aby v nej bol maličký bubácik. 😵 Okrem toho som ešte kupila koš na prádlo, koberček do kupelky, vianočné gule a na oblečenie len jeden sveter a triko.

• Lucka: ano aj tvoje mam
    už som niečo aj vytvorila, pošlem Ti to na e-mail. Neviem či sa Vám to bude páčiť. Dá sa to urobiť aj úplne inak, len napíšte čo iné by tam malo byť - farba pozadia, veľkosť obrázkov, rámiky, rozmiestnenie,.....

• dobre pošli mi to a ja to zhodnotím. 😃 😃 😃

• počkaj 5 min ešte vyrábam v ružovom prevedení a pošlem Ti aj to

• čakám čakám čakáááám. 😃

• ešte 2 minútky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov