Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • arim: pošli mi nejaké 2 zábery na ZunkaF@zoznam.sk - tie som vymazala, lebo mám obmedzenú kapacitu v schránke. Pošli nejaké nezmenšené zábery, ktoré sú podľa Teba naj - detail tváre a ak máš aj celú postavu.
    a Lucka - urob to tak isto a pošli mi predsa aj ty nezmenšené zo dva zábery - nech je to supiš keď je to pre profesionálku.

• a posielame fotky aj s muzmi, alebo len kde sme samostatne?

• no neviem či aj s mužmi - asi bez 😵

• Sponzor fóra
  • oukej 😃 tak nejake dve vyberiem a zajtra poslem.

• Ahojte žienky,

tak Vás všetky pozdravujem a hlásim teda osobné zmeny a zmenu mena 😉 . Svadbu máme úspešne za sebou a riešime ešte všetky možné nedoplatky a ja samozrejmä aj zmenu dokladov. Včera večer som trénovala nový podpis... veď to poznáte. 😒 Svadba bola taká super, že by som si to opäť zopakovala (teda až na svadobnú tortu, ktorá bola hrozná). 😞 Teraz som dezorientovaná zo života a neviem sa akosi zaradiť, pritom všetko ide ako pred tým. Ešte, že nechodím momentálne do práce lebo by zo mňa nebol veľký osoh. 😐 17.10. odlietame do Egypta tak sa vytešujeme, že budeme trošku v teple. 😃.
    Monika, chcem sa Ti poďakovať veľmi si mi pomohla a ten poldecák čo si mi naordinovala v piatok pred svadbou ten stál za to! 😉 A ďakujem aj Vám všetkým za každú užitočnú radu a zdieľaný pocit. 😵 .Keď pozmenšujem fotky tak ich pridám do albumu. 🙂

• takže len bez mužov? ja by som dala jednu takú a jednu takú. 😵 ale ak už velmi vymýšlam tak ma kludne zastavte 😃

• Leni: ahoj a čím skôr pozmenšuj tie fotky, lebo sme všetky zvedavá ako vždy 😵
    som rada, že si spokojná so svadbou a že máš z toho dobrý pocit

• ahoj leni tak ti srdečne gratulujem a teším sa že ste to úspešne zvládli. 🙂 tesime sa na fotočky. 😉

• Veď pozmenšujem, u nás je problém aj vybrať 😛 , nafotilo sa okolo 2000 záberov a od fotografky zatiaľ nemáme upravené foto. Tie budú až po dovolenke, ale isto sem niečo pošlem. Mám už takých pár obľúbených. 😵

• Môj muž ma dnes pozval na obed tak bežím za ním a poobede na tom popracujem. Hojte. 😉

• tak to máš fakt s čoho vyberať. a ten egypt ti uprimne závidím. aj ja by som teraz najradšej bola niekde v teplúčku.

• Lucka: kľudne pošli aj s Máriom, veď ešte neviem ako to budem robiť. Toľko ľudí na jednej fotke - to bude "grupák". 😃

• zunka téééda, vraj grupák. 😃 😃 😃 Vojde to vobec na jednu foto?

• Ja by som dala bez mužov.. ale nie som feministka 😃 . No, prispôsobím sa, ak poviete, že s chlapmi..

Jé ahoj Leni! Tak si to poriadne na "líbankách" užite. Prídete v nedeľu na tanečnú? Ozaj - naše stretko asi nestíhaš.. Nedobehneš z Egypta? 😃

• No ja som za to . aby sme tam boli samé bez chlapov, už aj tak nás tam bude dosť 😉

na tanečnú? aj ja chcem!

• Sponzor fóra
  • tak beriem, žiadni chlapi.

• Zunka, tak prídi aj s manželíkom v nedeľu do ZV. Učí nás Fáber. Síce 2 hodiny už boli, ale dobehli by ste..

• Stretko bohužiaľ nestíham 😞 , rada by som všetky netovačky spoznala, takto na obrazovke sa mi stále mýli, ktorej sa čo prihodilo tak si pre lepšie zapamätanie musím vypísať mená, aby som sa rýchlo orientovala. 😉 Tanečnú vrelo všetkým odporúčam. Monika v nedeľu sa stretneme. 🙂

• Ahojte,
    Zunka, ešte Ti môžem poslať foto? 😒 Len teraz som prišla a všetko prečítala.
    Gabike idem napísať, že stretko je 20.10 v pizzerke o 18tej, môže byť?
    Monika, Fáber sa volá Jakub? 😉

• ivka ahoj, može byť. 😉

• Lucka, ok 😉

• Ahoj Iwuš, nie volá sa Juraj.

• Iwka: jasné pošli aj teraz, iba zajtra ráno začnem nad niečim špekulovať.

• Zunka, prosím Ťa, pošli mi mail cez IP, lebo mi nejde centrum, tak musím poslať cez inú mailovú 😐 .
    Aha Monika, tak nič 😃 .

• Lucka, pozerala som "pamas", tie uvedené ceny platia aj v Kleme, alebo si dávajú niečo navyše? 🙂

• nie tie ceny platia aj tam. 😉 a páči sa ti niektoré?

• Iwuuš!!?? Pozeráš oznámenia???!! 😵 Žeby ste už mali nejaký termínik?

• baby neviete nejaký link na stránku kde by bol zoznam mien a čo aké znamená? nechce sa mi listovať kalendár a aj tak tam nie su všetky mená.

• Lucka, páči sa mi ich strašne veľa, takže najlepšie bude, keď tam pôjdem osobne 😵 . Ale viac menej som pozerala na cenu, páči sa mi clasic - pod číslom B3001 s margarétkou 😉 .
    Monika, dozvieš sa viac na stretku 😉

• Lucka, budú Ti vedieť povedať na "MK", viem že minule sa o tom bavili, ale aká téma, neviem 😐 .
    Pošlite mi prosím na Zunku mailík cez IP 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov