Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
arim: pošli mi nejaké 2 zábery na ZunkaF@zoznam.sk - tie som vymazala, lebo mám obmedzenú kapacitu v schránke. Pošli nejaké nezmenšené zábery, ktoré sú podľa Teba naj - detail tváre a ak máš aj celú postavu. a Lucka - urob to tak isto a pošli mi predsa aj ty nezmenšené zo dva zábery - nech je to supiš keď je to pre profesionálku.
Odpovedať
a posielame fotky aj s muzmi, alebo len kde sme samostatne?
Odpovedať
no neviem či aj s mužmi - asi bez x-)
Odpovedať
oukej :-D tak nejake dve vyberiem a zajtra poslem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, tak Vás všetky pozdravujem a hlásim teda osobné zmeny a zmenu mena ;-) . Svadbu máme úspešne za sebou a riešime ešte všetky možné nedoplatky a ja samozrejmä aj zmenu dokladov. Včera večer som trénovala nový podpis... veď to poznáte. :-S Svadba bola taká super, že by som si to opäť zopakovala (teda až na svadobnú tortu, ktorá bola hrozná). :-( Teraz som dezorientovaná zo života a neviem sa akosi zaradiť, pritom všetko ide ako pred tým. Ešte, že nechodím momentálne do práce lebo by zo mňa nebol veľký osoh. :-| 17.10. odlietame do Egypta tak sa vytešujeme, že budeme trošku v teple. :-D. Monika, chcem sa Ti poďakovať veľmi si mi pomohla a ten poldecák čo si mi naordinovala v piatok pred svadbou ten stál za to! ;-) A ďakujem aj Vám všetkým za každú užitočnú radu a zdieľaný pocit. x-) .Keď pozmenšujem fotky tak ich pridám do albumu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže len bez mužov? ja by som dala jednu takú a jednu takú. x-) ale ak už velmi vymýšlam tak ma kludne zastavte :-D
Odpovedať
Leni: ahoj a čím skôr pozmenšuj tie fotky, lebo sme všetky zvedavá ako vždy x-) som rada, že si spokojná so svadbou a že máš z toho dobrý pocit
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni tak ti srdečne gratulujem a teším sa že ste to úspešne zvládli. :-) tesime sa na fotočky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veď pozmenšujem, u nás je problém aj vybrať :-p , nafotilo sa okolo 2000 záberov a od fotografky zatiaľ nemáme upravené foto. Tie budú až po dovolenke, ale isto sem niečo pošlem. Mám už takých pár obľúbených. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Môj muž ma dnes pozval na obed tak bežím za ním a poobede na tom popracujem. Hojte. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máš fakt s čoho vyberať. a ten egypt ti uprimne závidím. aj ja by som teraz najradšej bola niekde v teplúčku.
Odpovedať
Lucka: kľudne pošli aj s Máriom, veď ešte neviem ako to budem robiť. Toľko ľudí na jednej fotke - to bude "grupák". :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zunka téééda, vraj grupák. :-D :-D :-D Vojde to vobec na jednu foto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som dala bez mužov.. ale nie som feministka :-D . No, prispôsobím sa, ak poviete, že s chlapmi.. Jé ahoj Leni! Tak si to poriadne na "líbankách" užite. Prídete v nedeľu na tanečnú? Ozaj - naše stretko asi nestíhaš.. Nedobehneš z Egypta? :-D
Odpovedať
No ja som za to . aby sme tam boli samé bez chlapov, už aj tak nás tam bude dosť ;-) na tanečnú? aj ja chcem!
Odpovedať
Profilova fotka
tak beriem, žiadni chlapi.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, tak prídi aj s manželíkom v nedeľu do ZV. Učí nás Fáber. Síce 2 hodiny už boli, ale dobehli by ste..
Odpovedať
Profilova fotka
Stretko bohužiaľ nestíham :-( , rada by som všetky netovačky spoznala, takto na obrazovke sa mi stále mýli, ktorej sa čo prihodilo tak si pre lepšie zapamätanie musím vypísať mená, aby som sa rýchlo orientovala. ;-) Tanečnú vrelo všetkým odporúčam. Monika v nedeľu sa stretneme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Zunka, ešte Ti môžem poslať foto? :-S Len teraz som prišla a všetko prečítala. Gabike idem napísať, že stretko je 20.10 v pizzerke o 18tej, môže byť? Monika, Fáber sa volá Jakub? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ahoj, može byť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Iwuš, nie volá sa Juraj.
Odpovedať
Iwka: jasné pošli aj teraz, iba zajtra ráno začnem nad niečim špekulovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, prosím Ťa, pošli mi mail cez IP, lebo mi nejde centrum, tak musím poslať cez inú mailovú :-| . Aha Monika, tak nič :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, pozerala som "pamas", tie uvedené ceny platia aj v Kleme, alebo si dávajú niečo navyše? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie tie ceny platia aj tam. ;-) a páči sa ti niektoré?
Odpovedať
Profilova fotka
Iwuuš!!?? Pozeráš oznámenia???!! x-) Žeby ste už mali nejaký termínik?
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete nejaký link na stránku kde by bol zoznam mien a čo aké znamená? nechce sa mi listovať kalendár a aj tak tam nie su všetky mená.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, páči sa mi ich strašne veľa, takže najlepšie bude, keď tam pôjdem osobne x-) . Ale viac menej som pozerala na cenu, páči sa mi clasic - pod číslom B3001 s margarétkou ;-) . Monika, dozvieš sa viac na stretku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, budú Ti vedieť povedať na "MK", viem že minule sa o tom bavili, ale aká téma, neviem :-| . Pošlite mi prosím na Zunku mailík cez IP ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?