Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ináč, Gabiku máte v riadnych pózach :-) . Ja sa tam síce veľmi nehodím, som ako mimóza :-D
Odpovedať
tie pózy hádzala keď fotila nás na zámku
Odpovedať
Iwka, tak čo Ti idem na hlavu dorobiť závoj, aby si zapadla? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, no jasné :-D :-D Ja súhlasím s babenkami ;-) a prosím si aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka topánok mali kolko si chcela. :-) sestra si tam kupila nádherné šaty na štužkovú.
Odpovedať
Ok, tak sa lúčim idem objednávať
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, mala som na mysli biele, aj Ty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja. ;-) kuk IP
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, nemali v Poľsku náhodou aj korunky? :-| Ty si kde kúpila tú svoju? Arim, mne vôbec tie maily nejdú ]-(
Odpovedať
Iwka, tak netusim, co to moze byt, ja vobec nemam s centrumom problemy. snad to budes mat len take docasne, a ked sa Ti to napravi, tak sa tych mejlov ani nedocitas, tolko Ta ich bude cakat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Arim, mne stránku načíta, všetko ok, zadám aj meno aj heslo a vtedy to proste zamrzne :-( . Veď toho sa obávam, čakám na pracovné ponuky a takto mi všetky uniknú :-D , toľko ich bude :-N . Už som sa Ťa pýtala, nepošleš mi prosím foto korunky? ;-) Alebo kde ju môžem lepšie vidieť?
Odpovedať
Iwka posli mi Tvoj e-mail do IP, poslem Ti jednu fotku, dufam, ze na nej to vidno celkom ok. snad si ju budes môct skoro pozriet :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Arim, ok, pošlem Ti, ale druhú - rezervnú :-) , kuk IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka nechcem ta strašiť ale presne toto isté robí aj mne ked sa chcem prihlásiť do poboxu alebo atlasu. z iného internetu nemám problém ale odo mna doma sa tam nedostanem. volala som aj tomu čo mi zriadoval net a povedal že netuší čo to može byť. a trvá to dodnes. tak som si založila novú schránku na azete. korunky som tam nevidela a kde som kupila tu moju ti poviem na stretku. neviem to takto vysvetliť. :-N
Odpovedať
Iwka odo mna to uz odislo.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to mi nevrav ani zo srandy :-| . Nemáš náhodou net cez Netspace? :-( Arim, idem kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Arimka ;-) , môžeš ju doniesť na stretko, chcela by som si ju vyskúšať, či mi pôjde :-) . Ak sa Ti bude samozrejme dať ;-) .
Odpovedať
Jasne, neni problem a nechces doniest aj perlickovu bizuteriu co k tomu mam? malo by ju byt tiez vidiet na fotke? je to nahrdelnik, naramok a nausnice.
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, môže byť ;-) . Síce ešte ani netuším, aké budem mať šaty, ale aspoň budem v obraze, kto čo ponúka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka neviem čo je netspace :-N ale ja mám net cez mikrovlnku od Durkoveho z krivana.
Odpovedať
akoze do nicoho Ta nenutim :-) aspon to budes vidiet nazivo a potom sa rozhodnes. tak si to teda pribalim k albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Arim, to som nepovedala, že ma nútiš ;-) . Lucka, Netspace je firma v DT, taktiež mikrovlnka ]-( , ktoré nefunguje :-o
Odpovedať
ved ja len srandujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka zrejme sa budeš musieť rozluciť s centrumom. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Arim, ja viem ;-) Lucka, to mi ani nevrav :-N . Myslíš, že to ani nepôjde :-o ? Písala som Gabike, som jej povedala, že MUSÍ prísť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No pomaličky pôjdem, lebo mi ide net slimáčou rýchlosťou, pri ktorej prídem o nervy :-D . Čo idete dnes variť, mimo reči? :-D . Ja mám chuť na zemiakové placky alias haruľu a polievka môže byť cesnaková :-p . Ale iné nápady prijímam :-)
Odpovedať
Nas moji rodicia zavolali na nejaku prezentacnu veceru do restiky, takze mne dneska navari niekto iny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
1.zelené pozadie 2.na ležato 3.s dakujeme 4. koláž dva je super 5.ja som spokojná len aká veľká bude tá koláž, lebo ak bude malá fotka tak mi asi nebude vidieť tvár kvôli kytici. Skúsila by si ešte tu kde čupím a mám prst na líci, ale len ak ta to neobtažuje. ;-) inak si veľmi šikovnučkáááááááááá je to krásne a to pozadie je osviežujúce a jemnučké fakt pekné
Odpovedať
Profilova fotka
Tak potom nič teraz som to dočítala a asi je pozde klásť pripomienky :-D :-D :-D Včera som tu nebola mala som skúšký (vodičák)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj iwuskaaa, myslis do tejto diskusie? Ja som sem zavse napisala, ked som mala na to v robote cas. Apropo ta korunka stoji asi 1 300 - 1500,-. Mne moja kadernicka poradila kto ju ma, tak som si ju pozicala. Este dva tyzdne pred svadbou som mala inu (štras) aj doplnky, no na poslednu chvilu sa to zmenilo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?