Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Iwus ty si ale riadna tajnostkárka ked nechceš prezradiť kedy bude svadba. Ale rada by som ti oznámila,že na Vigľaši kde sa ti v celku páči je jún už obsadený, tak sa poponáhľaj ,lebo nebudeš mať miestnosť.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, dobre. Tak v nedeľu sa uvidíme. A včera si sa ho tiež skoro dočkala, však? ]-( Ja som mala také nervy, vraj už idem domov a prišiel o dve hodiny :-D . No veď my im ukážeme, raz 8-) . Čo robí Nicolka? Jááj, už sa teším na ňu, dávno som ju nevidela a ani ona svoju kimku :-D
Odpovedať
-ved prave,asi najlepsie to bolo este cez skolu,ked som chodila na Hodzovu k zubarke,ta bola celkom dobra,i ked z jednym kazo mi to robila hodinu,tu ti vzdy daju injekciu a trva to 5 minut :-) takze super -to iste z porodom,nevim si predstavit rodit doma,ked to citam na modrom konikovi,az ma mrazi cim si zeny prejdu,tu to neni uplne perfektne ,ale mas aspon na vyber a mozes si povedat co chces co nie ;-) -matuz plan na SILVESTRA?
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, aj ja som počula, že jún je celý obsadený. No čo už, aj tak to jún nieje :-D . A Šufľo tam nechcel mať svadbu? :-D Sunny, ja netuším, kide strávime Silvestra. Ale asi doma tento rok, ešte sme spolu na Silvestra doma neboli x-) x-)
Odpovedať
-uz mi prisiel muzik z prace,tak idem varit vyprazany syr z hranolkami hmmm mnami :-p pa pa pekny den 8-)
Odpovedať
Tak toho zubára by ste už mohli ukončiť.Chodia mi zimomriavky po tele.Bojím sa ho - strašne.Brrrrrr. A pôrod sunny tiež radšej nespomínať.Rodila som 22 hodín tak viem čo je to za fušku.Ale aj tak ten krátučky pocit na konci stál za to. Iwuska ja som z Jankom Šufľom nebola dlho,dlho viem iba od Jarda že sa ide ženiť a myslím že hádam aj na tom Vígľaši.Nič v zlom ale už sa mu aj patrilo oženiť sa.No nie?
Odpovedať
Jeeeej,sunny ty sa máš keď ti manžel chodí tak (pre mňa skoro) domov.Vieš môj chodieva o 17,00 alebo o 19,00 hod a keď ma trening tak o 22,00hod. Asi ti trochu závidím.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, no jasné, že by sa mu patrilo. Veď je už starý mládenec, nie??? :-D Sunny, mňam :-p , vyprážaný syrček. Dala by som si :-) . Adka, si mi neodpovedala, čo robí Nicolka?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Ja nestíham moc, my máme v práci uzávierku - dnes musíme mať október, takže makám a makám. Neviem, kde sa podela slancicka, ale ohľadom tej sály - určite odporúčam Vígľaš. Pozri si foto zo svadby "našej" Zunky a uvidíš. Je to tam teraz veľmi pekné, dobré jedlo a lacné. Čavte, idem pracovať, nechce sa mi tu dnes spať.. :-(
Odpovedať
Nicolka buva, ale idem na ňu nakuknúť. Vidíš Iwuska ďalšia teda monika čo chváli Vígľaš.Musíš sa poponáhľad a termín svadby ísť pekne nahlásiť a nahlásiť ho aj nám.
Odpovedať
Ahoj Monika.Ani počasie ti veľmi nepomáha je také akurát na spanie.Tak ti prajem veľa síl aby si to postíhala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, moja. Normálne Ti nezávidím :-| . Tak radšej pracuj, aby si noc strávila v domácom prostredí ;-) . Ja by som Ti tak pomohla, ale... :-) Adka, ja viem, ten Vígľaš je pekný, ale...je tam proste "ale". Už sa musíme dohodnúť na 100 % a ísť rezervovať, lebo nebude voľné ani to ani to. Aj keď stále je na pretrase táto téma u nás, ale nevieme sa rozhodnúť ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak moja Nicole je už hore tak sa ideme hrať.Jooooj ale mi je sveta žiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, tak sa dobre vyhraj :-D . A pozdrav maličkú ;-)
Odpovedať
Cawte! Dik za tip s tym Viglasom kuknem to. Len to je dost daleko, ale este to premyslim. No tak uz mam zariadenych kopu skoro nepodstatnych veci ako je kadernicka, kozmeticka, nechty, kapela, ludovka...... noooooooooooo. ato je asi tak vsetko :-( . Ja som strasny motak, ja sa takymto tempom asi nevidam nikdy, ale zajtra budu volat svokrovci z anglicka ta som zvedava, co nam povedia.
Odpovedať
Ty kokso. Zunka to mala presne podla mojich predstav... este aj ta zelena. Parada!!! Som uple unesena, ale myslim, ze tato super sala bude uz na 7.7.07 zajednana. Ale skusim. Nemate niekto ciselko ku nim??? Skoda, ze tam nie su okruhle stoliky, ale neva... zatial dakujem.
Odpovedať
Ja hovorím tiež ty kokso,...ale na nové osoby. Tak teda vitajte baby! A teraz niečo pre staré páky ( :-D ): čaute čaute čaute. To sa nestávalo, že by som tu bola tak málo, čo?! Mám nútenú dovolenku a tak som v Očovej a maľujeme a riadime a upratujeme a maľujeme a tak.....nechce to schnúť pri tomto debilnom počasí. Často na Vás myslím :-| . V pondelok idem do roboty, tak sa dúfam ozvem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zunka!! Vitaj po dlhom čase - chýbaš tu. Stará partia poriadne abstinuje :-) . Tak teda poriadne makajte, aby si už mohla medovníčky a vianočné koláčiky robiť vo svojom ;-) . Slancicka, ten Víhlaš si skús zavolať na informácie - Reštaurácia u Imra sa to volalo niekedy, teraz myslím, že Reštaurácia pod Zámkom - ale na informáciách to asi ešte budú mať pod starým názvom. Idem pozerať Hviezdy na ľade so žehličkou v ruke. Čafte. Fúj, dnes ma zmorili na spinningu, tak neviem, či ešte tú žehličku v ruke udržím. :-D
Odpovedať
Slancicka: tu je číslo na Vígľaš 045 5394866 - pani Ostrihoňová Moni:Na medovníčky sa teším. Aj do školy a škôlky ich idem v decembri robiť s deťmi ;-)
Odpovedať
no nazdar zunka,tak ty prazdninujes,tebe je dobre :-p aj ja uz zachvilu budem,uz mam len 2 tyzdne a koncim v praci :-D -ako sa inac mas? -monika patok vecer a ty zehlis?hmmm ajja som chcela,ale potom som sa rozhodl pre kupel a holiacu proceduru,uz som chlpata jak medved :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...tak aj ja sa teda k vam pridavam :) Raz za cas som si precitala o com ste sa bavili ale uz je tu tolko prispevkov, ze sa to neda zvladnut vsetko precitat :) Ivka vari sa S. uz vyjadril, ked uz vies datum svadby? :) To je SUPER! Ste spolu zlati. Dievcata, nahodou sa tu v okoli neda zrealizovat nieco take ako svadba pod holym nebom? Netusim, ci tu ma nejaky hotel na to vhodne exteriery...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá :-) , tak to sa mi páči, že sa rozrastáme :-) . Carisma, ďakujeme :-) , áno už sa vyjadril, ale ešte ho nechcem zverejniť, lebo sem chodia podozrivé osoby očumovať ]-( . Slancicka, Vígľaš je už obsadený :-| , vravela mi to jedna známa :-| . Ale neboj, určite zoženiete niečo pekné ;-) . Zunka, tak Ty si v plnom prúde :-D . A čo je s Luckou? =-) No tak ja idem, som tu len na skok, musím ešte zašiť drahému šušťáky 8-( a idem sa dať do poriadku, idem na zápas do LC :-) ...Tak krásny víkend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, jeeeee ale sa rozrastáme :-) Ivka v piatok som ti volala čo máš s telefonom? Min. týžden sme tu v práci mali chaos ale ja sa polepším a budem sem chodiť častejšie tento týždeň určite lebo šef ide na služobku. :-D Ozaj hľadáme 1 osobu k nám na obchod ktorá vie dobre po anglicky, ak budete chcieť vedieť niečo viac pošlite IP.
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte. tak sa hlasim po dlhšej dobe. :-N vítam všetky nove členky. :-D janka ešte nemáš to DVD-čko?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka mám dám ho Ivke nejak koncom týždna tak cez vkend si ho môžeš kuknúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super teším sa. x-) baby v piatok idem do poradne, budu mi robiť nejaké velké krvné testy. tak už teraz sa toho bojíííím. radsej si beriem v piatok dovolenku ak by som tam zase odkvecla ako minule. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Janka, volala si mi? Ja som nemala žiadny neprijatý hovor od Tebe :-| . A telefón mi ide =-) . No keby som vedela dobre po anglicky ;-( , tak mi som aj išla. Lucka, neboj sa, zvládneš to ;-) . Janka, ak vydá čas, tento týždeň sa u Vás ukážeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka neboj nejaká robota sa aj pre teba najde. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja tomu už veľmi neverím ;-( , už ma to pomaly ale iste začína poriadne štvať :-( . A dnes zvlásť mám taký deň :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja ti to verím. je tažké myslieť pozitívne v takejto situacii. ja som takto na tom bola pred rokom. a potom z ničoho nič mi ponúkli robotu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?