Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Ahojte 🙂 ,
    Janka, ja neviem koľko stojí cesta do BB, lebo ceny išli hore odvtedy ako som školu skončila. Ale približne tak ako vraví Monika 🙂 .

• adka to mi ani nehovor. mna už len pri slove pichať chytá panika. prosííím nech mám moje bábo krv negatív. 😬 ja som už rozhodnutá ža pri porode sama nebudem a hotovo. ak by manžel čisto teoreticky skolaboval tak to bude až na koci toho všetkého a to už kludne može. 😃 hlavne aby tam bol pri zmysloch celé tie hodiny pred samotným porodom. 😃

• Lucka, Ty si prípad 😃 . Vraj potom môže 😃 . Len aby sa mu to nedostalo do uší, lebo ja už začínam mať nervy na jednu osobu 😠 . Veď asi vieš 😕

• Sponzor fóra
  • -ahojte 😉 lucka je super ze mangel bude pri tebe chvili 🙂,j som sa svojho ani nepytala,brala som to za samozrejmost,ked bol silny na to aby spravil dieta,bude musiet byt silny aj na to aby pomahal hodostat von z brucha 😃
    -ink on bol najvacsia pomoc,lebo tatenka sestra neviem ako by ma odrodila,este ked som si zatvarala nohy,a muzmi ich otvaral 😮 ,onho som sa zaprela,on mi po porde drzal ruky ke a sili a plakal so mnou,a on ma po porode poziadal o ruku,cmpriviedol na pekne myslienky a nemyslela som na bolest 😬
    -takze otecko by tam mal byt,ak ma niekto problem ist k porodu,zobrala by som svoju sega,ta si svoje tiez odrodila,alebo maminu 🙂

• tym sega-myslim segra 🙂

• Sunny, to muselo byť krásne požiadanie o ruku 😵

• tak ja sunny so segrou počítať nemožem. ta sa nemože pozrieť ani na tehotenské brucho. vždy sa smeje že ona tehotná byť nemože lebo užť len pri pomyslení že niečo v nej rastie by jej prišlo nevolno. však srdiečko? 😃 😃 😃 Možno zbuntorím nejakú kamosku ako zadné dvierka ak by manžel odpadol už v prvej fáze. 😃
    ivka a nech sa to aj dozvie. nebude to prenho nič nové, on si je toho totiž vedomý. 😃

• -iwussss bolo to ie pekne,ale az tak som si to nevychutna,lebo viac ma zaujimal drobec 😵
    -to srdieck e vazne take bojko 😃 ,vedhadam aj ju raz premoze materinsky pud 😉

• Lucka, tak potom je to ok 😃 .

• neviem či bojko ale jej je zo všetkého zle. napr. len pri slove nástrih už musí predýchavať. 😃

• -lucka hadam to dako zvlkdne,ak bude chciet deticky,ved jej pomozes 😉
    -tak ja idm do prace,uz len 2 tyzdne a potom sa nudim doma 🙂 pa pa

• Ivka zko sa má krsniatko? 😉 Tešíííííím sa na štvrtok na taku vzácnu návštevu.

• a ja sa janka teším na tvoje DVD tak ho nezabudni dať ivke. 😃

• neboj Lucka nezabudnem 😉 Ivka a vy ste už pozreli to Luckine DVD ak ano mohla by si mi ho priniesť.

• Ahojte!
    No, konečne som to rozdýchala... 😠
    Ty, Lucifuk, to čo má byť!!! To nemusíš všetko prezrádzať!!! Náhodou, na bruško tweety som sa kukala (síce mala na ňom svetrík - ale aj to sa ráta) a prežila som to! Vôbec mi neprišlo nevoľno! Dokonca som sa to krásne bruško mohla aj pohladkať! 😉 😮

Ja by som pri tebe kľudne bola kým by nezačali pobehovať s ihlami, kým by nerozprávali o pôrode, kým by nespomínali veci čo sa používajú pri operáciách ... Ale asi budem radšej s tebou trpieť v čakárni alebo domka! 😃 Veď švagrík je statočný! 😃

• Sponzor fóra
  • maťka mi sme celkovo taká statočná rodina. 😃 😃 😃 pánečku tak ty robíš teda pokroky. 😃 radšej to risknem s majom a krsná bude čakať v čakárni. 😃 lebo čo ak by sa ti niečo stalo a čo potom s tými darmi čo chceš dobrovolne kupiť ako krstná? 😬 😃

• Janka, aj ja sa teším 😵 . Jasné, už sme pozreli dávno a donesiem Ti ho. Lucka, môžem? 🙂 A ak nebudeme veľa piť, nemala by som zabudnúť pre Teba Jankine DVD 😃 .
    Nicolka sa má dobre 🙂 . Taká je krásna, nevedela som sa na ňu vynadívať, aké pokroky robí 🙂 . Najlešpí má slovník. Jeden brept: Nicolka, povedz pekne krsný oco, nie ki oco. A ona: kivko 😃 😃 😃 . Lebo mňa volá kivka ivka, tak on je kivko. No úžasné 😵 .
    Lucka a srdiečko po kom ste Vy dve, keď Vaša mamina je zdravoťáčka? Aha asi po ockovi, čoo? 😃

• ivka trafila si. moj otec ked ho operovali na pruh tak sa nedal uspať aby mu nemuseli brať krv tak ho operovali v lokálke. 😃
    iva tak nie že sa opiješ. ja sa už toho DVD neviem dočkať. takže bacha. 😠 😃

• Jasnéééé! Hneď mi bolo divné že sa tak o mňa strachuješ! Kto by ti potom pokúpil všetky tie veci z toho zoznamu ktorý si mi darovala, však!?!

Keď tak nad tým uvažujem, krsná bude asi radšej doma! To je najistejšie! Čo ak náhodou by sa tam mihla sestrička a mala by v rukách niečo nevhodné, alebo by povedala niečo čo by som nerozdýchala? To nebudeme predsa riskovať! 😃

No, ja som statočná, ale doktorov nemusíííím! Z tých mám strach! Hrozitánsky!

Jasné, všetko som zdedila po mamine, len toto po ocinovi! Čo už!

• Lucka, to vážne? 😃
    No uvidím ako mi Janka bude lievať 😃

• janka nie že ivke budeš lievať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😃

mati kupila som tie laky a dala ich mame. samozrejme už nemali tie čo som stratila tak som kupila tej istej značky ale neboli v krabičke. tak sa prosíííím tvár že su to tie isté. 😬

• Jasnačka! Neboj, ja ju presvedčím že sú to tie isté! 😉

Božeeeeee, dnes je ale sprostý deň! Pomóóóóóóóóc! 😴

• tak ja ti ho hned zlepším. po robote idem k vám. tešíš sa? 😃

• Tešíííím!!! Lebo ja idem po robote do mesta s Michalom kúpiť košeľu na Kačinu stužkovú a s Jankou kúpiť bundičku pre maličkú Radulku! Chichichi 😃 😃 😃

A načo ideš? Čo potrebuješ?

Ale nie, dúfam že ma počkáš kým prídem, minule si mi neukázala bruško, takže sa priprav dnes, aj ja sa na to pripravím....

• to ideš len ty a Michal? fiiiha. 😃 ak nebudeš velmi dlho tak ťa počkám.

• Asi len. Kačena štrajkuje!

Len ma pekne čakaj!!! Pamätaj že budem krstná.... 😃

• už zase štrajkuje? téééda, ten má ale trpezlivosť. 😃 tak dobre nakupte, ja budem u nás do takej šiestej.

• Babyyyy, kedy dáme ešte stretko? Čo poviete na také vianočné? Taký dátum už dosť blízko Vianoc, aby sme sa naladili 😵 .
    Ináč, čo idete kupovať pod stromček? Zase musím nakopnúť fantáziu 😃

• Uf, to až tak dlho? 😃 Čo aj ty štrajkuješ?

• neboj Lucka ja dám Ivke to CD hned ked príde a potom sa už môžeme spiť do nemoty 😃 . Môj nebude doma tak aj ked budeme spať pod stolom a ja v piatok nejak prežijem v práci šef tu nieje tak si môžem aj zdriemnuť 😃 .

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov