Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) , Janka, ja neviem koľko stojí cesta do BB, lebo ceny išli hore odvtedy ako som školu skončila. Ale približne tak ako vraví Monika :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
adka to mi ani nehovor. mna už len pri slove pichať chytá panika. prosííím nech mám moje bábo krv negatív. :-N ja som už rozhodnutá ža pri porode sama nebudem a hotovo. ak by manžel čisto teoreticky skolaboval tak to bude až na koci toho všetkého a to už kludne može. :-D hlavne aby tam bol pri zmysloch celé tie hodiny pred samotným porodom. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, Ty si prípad :-D . Vraj potom môže :-D . Len aby sa mu to nedostalo do uší, lebo ja už začínam mať nervy na jednu osobu ]-( . Veď asi vieš :-.
Odpovedať
-ahojte ;-) lucka je super ze mangel bude pri tebe chvili :-),j som sa svojho ani nepytala,brala som to za samozrejmost,ked bol silny na to aby spravil dieta,bude musiet byt silny aj na to aby pomahal hodostat von z brucha :-D -ink on bol najvacsia pomoc,lebo tatenka sestra neviem ako by ma odrodila,este ked som si zatvarala nohy,a muzmi ich otvaral :-o ,onho som sa zaprela,on mi po porde drzal ruky ke a sili a plakal so mnou,a on ma po porode poziadal o ruku,cmpriviedol na pekne myslienky a nemyslela som na bolest :-N -takze otecko by tam mal byt,ak ma niekto problem ist k porodu,zobrala by som svoju sega,ta si svoje tiez odrodila,alebo maminu :-)
Odpovedať
tym sega-myslim segra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, to muselo byť krásne požiadanie o ruku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sunny so segrou počítať nemožem. ta sa nemože pozrieť ani na tehotenské brucho. vždy sa smeje že ona tehotná byť nemože lebo užť len pri pomyslení že niečo v nej rastie by jej prišlo nevolno. však srdiečko? :-D :-D :-D Možno zbuntorím nejakú kamosku ako zadné dvierka ak by manžel odpadol už v prvej fáze. :-D ivka a nech sa to aj dozvie. nebude to prenho nič nové, on si je toho totiž vedomý. :-D
Odpovedať
-iwussss bolo to ie pekne,ale az tak som si to nevychutna,lebo viac ma zaujimal drobec x-) -to srdieck e vazne take bojko :-D ,vedhadam aj ju raz premoze materinsky pud ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak potom je to ok :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
neviem či bojko ale jej je zo všetkého zle. napr. len pri slove nástrih už musí predýchavať. :-D
Odpovedať
-lucka hadam to dako zvlkdne,ak bude chciet deticky,ved jej pomozes ;-) -tak ja idm do prace,uz len 2 tyzdne a potom sa nudim doma :-) pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka zko sa má krsniatko? ;-) Tešíííííím sa na štvrtok na taku vzácnu návštevu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ja sa janka teším na tvoje DVD tak ho nezabudni dať ivke. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj Lucka nezabudnem ;-) Ivka a vy ste už pozreli to Luckine DVD ak ano mohla by si mi ho priniesť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! No, konečne som to rozdýchala... ]-( Ty, Lucifuk, to čo má byť!!! To nemusíš všetko prezrádzať!!! Náhodou, na bruško tweety som sa kukala (síce mala na ňom svetrík - ale aj to sa ráta) a prežila som to! Vôbec mi neprišlo nevoľno! Dokonca som sa to krásne bruško mohla aj pohladkať! ;-) :-o Ja by som pri tebe kľudne bola kým by nezačali pobehovať s ihlami, kým by nerozprávali o pôrode, kým by nespomínali veci čo sa používajú pri operáciách ... Ale asi budem radšej s tebou trpieť v čakárni alebo domka! :-D Veď švagrík je statočný! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maťka mi sme celkovo taká statočná rodina. :-D :-D :-D pánečku tak ty robíš teda pokroky. :-D radšej to risknem s majom a krsná bude čakať v čakárni. :-D lebo čo ak by sa ti niečo stalo a čo potom s tými darmi čo chceš dobrovolne kupiť ako krstná? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, aj ja sa teším x-) . Jasné, už sme pozreli dávno a donesiem Ti ho. Lucka, môžem? :-) A ak nebudeme veľa piť, nemala by som zabudnúť pre Teba Jankine DVD :-D . Nicolka sa má dobre :-) . Taká je krásna, nevedela som sa na ňu vynadívať, aké pokroky robí :-) . Najlešpí má slovník. Jeden brept: Nicolka, povedz pekne krsný oco, nie ki oco. A ona: kivko :-D :-D :-D . Lebo mňa volá kivka ivka, tak on je kivko. No úžasné x-) . Lucka a srdiečko po kom ste Vy dve, keď Vaša mamina je zdravoťáčka? Aha asi po ockovi, čoo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka trafila si. moj otec ked ho operovali na pruh tak sa nedal uspať aby mu nemuseli brať krv tak ho operovali v lokálke. :-D iva tak nie že sa opiješ. ja sa už toho DVD neviem dočkať. takže bacha. ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jasnéééé! Hneď mi bolo divné že sa tak o mňa strachuješ! Kto by ti potom pokúpil všetky tie veci z toho zoznamu ktorý si mi darovala, však!?! Keď tak nad tým uvažujem, krsná bude asi radšej doma! To je najistejšie! Čo ak náhodou by sa tam mihla sestrička a mala by v rukách niečo nevhodné, alebo by povedala niečo čo by som nerozdýchala? To nebudeme predsa riskovať! :-D No, ja som statočná, ale doktorov nemusíííím! Z tých mám strach! Hrozitánsky! Jasné, všetko som zdedila po mamine, len toto po ocinovi! Čo už!
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to vážne? :-D No uvidím ako mi Janka bude lievať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka nie že ivke budeš lievať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( :-D mati kupila som tie laky a dala ich mame. samozrejme už nemali tie čo som stratila tak som kupila tej istej značky ale neboli v krabičke. tak sa prosíííím tvár že su to tie isté. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jasnačka! Neboj, ja ju presvedčím že sú to tie isté! ;-) Božeeeeee, dnes je ale sprostý deň! Pomóóóóóóóóc! |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja ti ho hned zlepším. po robote idem k vám. tešíš sa? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tešíííím!!! Lebo ja idem po robote do mesta s Michalom kúpiť košeľu na Kačinu stužkovú a s Jankou kúpiť bundičku pre maličkú Radulku! Chichichi :-D :-D :-D A načo ideš? Čo potrebuješ? Ale nie, dúfam že ma počkáš kým prídem, minule si mi neukázala bruško, takže sa priprav dnes, aj ja sa na to pripravím....
Odpovedať
Profilova fotka
to ideš len ty a Michal? fiiiha. :-D ak nebudeš velmi dlho tak ťa počkám.
Odpovedať
Profilova fotka
Asi len. Kačena štrajkuje! Len ma pekne čakaj!!! Pamätaj že budem krstná.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už zase štrajkuje? téééda, ten má ale trpezlivosť. :-D tak dobre nakupte, ja budem u nás do takej šiestej.
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyy, kedy dáme ešte stretko? Čo poviete na také vianočné? Taký dátum už dosť blízko Vianoc, aby sme sa naladili x-) . Ináč, čo idete kupovať pod stromček? Zase musím nakopnúť fantáziu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Uf, to až tak dlho? :-D Čo aj ty štrajkuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
neboj Lucka ja dám Ivke to CD hned ked príde a potom sa už môžeme spiť do nemoty :-D . Môj nebude doma tak aj ked budeme spať pod stolom a ja v piatok nejak prežijem v práci šef tu nieje tak si môžem aj zdriemnuť :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?