Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka ide sa Stanči učiť tancovať? :-D Ježiško to boli ale časy ked sme verili v ježiška :-D. Monika unavená som z toho že mi bolo v noci zle a tak som nemohla zaspať. :-(
Odpovedať
Ivka zaujímave lebo Jardo chcel isť do Najtu kôli Stančimu aby sa mohli zabaviť :-D No chápeš ich 8-( No a dneska ideme s Nikolkou písať Ježiškovi už máme aj pohľadnicu extra pre Ježiška.Normálne sa s ňou vraciam do detských čias.A už je taká pojašená s tým Ježiškom že sa nevie dočkať.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, no ale zle Ti je asi z bábätka, nie? :-D Adka, chlapi sú zaujímavé stvorenia :-N . Ja som sa ešte včera smiala z tých ich poznámok, v sprche :-D . Janka, on vie tancovať celkom dobre, ale keď každú nedeľu musí somnou pozerať Let´s Dance, tak to chytilo aj jeho :-) a už včera keď prišiel z roboty, tak prvá otázka bola, či som to zistila x-) . Ja ho normálne nepoznávam :-) . Jééj Ježiško, to boli časy x-) . Aj ja sa vrátim do nich s naším malým/malou x-)
Odpovedať
Dobre rano kocky, iwus dodatocne vsetko naj naj naj :-) ,ani som nevedela,si sa mala pochvalit ;-) janka ze by uz zabralo? ;-) aj mojho muza chyta zas nadcha,tak sa uz tesim ako to maly dostane a samozrejme potom nakoniec ja ako ceresnicku na torte,ked uz budu vsetci zdravi-darmo mama slovenka vydrzi najdlksie bojovat :-D maly mi akurat papa hrusku,tak som rada,lebo predtym jedol len pomixovane ovocie a teraz ma kus x-) fuuu vonku je taky vetrisko,vsetko sa ozyva,a ja chcem robit zemlovku,ale nechce sa mi ist kupit bagetu a hrozienka do toho necasu :-| ozaj ,mam dat navrch zemlovky penu z bielok-robite to?a ako? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, ďakujem krásne ;-) . Ja sa nerada chválim :-D . Tu je tiež hrozné počasie, je upšano, zamračené, no proste čas na |-| ... Ja nedávam vôbec sneh z bielkov. Ja len prekladám rožky, ochutený tvaroh, jabĺčka a končím rožkami. Navrch dám na plátky nakrájané maslo, ale nie veľa :-p ;-)
Odpovedať
ok,az na to ze mi tu nemame tvaroh,tak som chcela daco extra,inak bude len bageta,jablko,skorica a hrozienka,tak neviem ci aj tie bielka,vyslaham to aj rucne?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, myslím, že áno ;-)
Odpovedať
ok,tak potom sa ozvem ako vysla,robim to lebo si pamatam ze ako deti sme to mali radi,tak dufam ze to malemu bude chutit,lebo mi uz dochadza fantazia,a naposledy mal len zem.kasu z hraskom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fuha Ivka tak to ho riadne zobrala ta tanečná horúčka tak sa prihláste do domu detí tam sú rôzne krúžky, segra chodí na latino
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka, poslala som ti info o tanečnej. Inak, vrelo odporúčam, je to fajn. Aspoň pre tých, čo radi tancujú. Ak ak nie, možno ich to chytí. Kamarát začal ako totálne drevo a už chodí na tretí kurz a k tomu ešte aj na latino.
Odpovedať
Sunny ja ten sneh tiež robievam ale dávam ho až tak ku koncu keď už máš žemľovku skoro upečenú.A jasnačka že to vyšľaháš aj ručne,najlepšie vidličkou. Jajus že by ste si s manželíkom kúpili vianočný darček?
Odpovedať
dik adka,tak som aj chcela,az ku koncu,a s kolkych bielok to mam urobit,je to len z dvoch mensich bagiet ....taka mensia janska misa....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
adka uvidíme neháme to na ježiška :-D
Odpovedať
baby a mam tu zemlovku aj zakryt alobalom,....ja ju zakryjem,uz mi to vonia a to sa este ani nepecie :-p
Odpovedať
Sunny tak ako žemľovka sa vydarila?
Odpovedať
jeee ,vazne chutila,aj mne,aj maly ju riadne hltal a muz si nevedel vynachvalit x-) ,takze ju budem robit castejsie :-p skoda,ze tu nemame tvaroh,ten mam rada,aj na palacinky,jooo aj tie som uz dlhooo nerobila,vlastne odkedy som v UK,co uz su vyse 3 roky :-o ,nechce sa mi verit,ze som tu uz tak dlho :-.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, Sunny tak to si tam poriadne dlho, išla si tam za prácou ?
Odpovedať
Dobre ránko.Ako zavítal Mikuláš aj k vám.K nám prišiel a idem zobudiť Nicole lebo sa už neviem dočkať ako bude reagovať.
Odpovedať
Profilova fotka
jej určite sa bude tešiť potom napíš ako sa tešila, ja som dostala včera od maminky a dens ráno od kolegu čokoládového mikulášika už som ho aj spapala :-N
Odpovedať
No ty máš dobrého kolegu ;-) Tak malá hneď bežala do obyvačky na okno lebo tam sme včera spolu dali umyté čižmičky a kričí mami pozri poď sem pozri mikuláš čo doniesol.Tak sa tešila vysmiata od ucha k uchu.Zlatá.Hneď všetko porozbaľovala a zase kričala jeeeej lentilky,mama cukiky a potom otvor.Tak ich teraz už papá no ešte sme neraňajkovali ale nevadí veď Mikuláša je len raz.
Odpovedať
Profilova fotka
musela byť zlatučká, a tebe čo priniesol mikuláš? To sme potom s malou rovnaké mne tiež priniesol už včera sladkosti mikuláš a hneť som sa hodila do cukríkov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak aj ja som si nasla dnes rano mikuláša. :-D aswi som bola dobrá. :-D teraz sa chystám na sono tak držte palce aby sme konecne zistili čo sa to ukrýva v brušku. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj Lucka tak hneť informuj neviem sa dočkať
Odpovedať
ahojte mikulasovky,to ja jedina som asi nist nedostala,ale mne stacia rozziarene ocka mojho drobca a pusa od cokolady,dala som mu kinderko,viac by nemohol,este je maly ;-) aj muzovi som dala do baganzi,tak sa urcite rano potesil,neviem spala som som,jemu som aj kartu napisala,ze od mikulasa,taraz je vystavena na krbe....tak mozno ku mne pride poobede 8-) ked tu v UK sa to neoslavuje :-( ,len slovaci a cesi.. jajus,hej isla som sem za pracou,ale viza som mala len nastivit rodinu,ale po pol roku ich aj tak zrusili,takze tak.... ;-) lucka drzime palceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) , ako sa máte v tento Mikulášky deň? Ja som si ráno tiež našla Mikuláša v čižjavascript:addEmoticon(':-D','vBody') javascript:addEmoticon(':-D','vBody')me x-) , téda ani som nečakala. Teraz som prišla z obchodu, musela som napraviť zabudnutého Mikuláša :-N , tak môj si ho nájde v papučiach :-D . Lucka, ako si dopadla? :-) Adka, Nicolku si viem presne predstaviť ;-) , zlatá x-) . Janka a do domu detí chodia aj veľkí? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Prečo tu nikto nieje? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko Ivka mne sa dalo až teraz kooooooopec práce :-N mám Nič si z toho nerob ja som nestihla kúpiť mikulášsky darček :-N No a ten dom detí vyskúšajte máte to za rohom a potom šup ku nám na návštevu máte to po ceste :-D (inač to je čo za hieroglif čižjavascript:addEmoticon nerozumiem) to nemdopadne dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak babulky povinne hlasim že nie sme o nič mudrejší. :-( to malé je riadne zataté a ani za nič neodhali svoju identitu. rukami rozhadzovalo ako najaté ale nohami ani nepohlo. no čo už. dalsiu sancu máme 18.12. to ideme na ten 3D uzv. a inak nám zistili btachykardiu. čiže nám pomalšie bije srdiečko. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak to bude baba, keď sa hanbí :-D . To som ešte nepočula tú btachykardiu :-S , ale neboj sa, bude dobre ;-) . Janka, to je čo ten hieroglif? :-D To si kde nabrala? :-) No Janka, keby to bolo v dome detí a pre nás veľkých :-N , tak by som tam išla. Vás nenahovoríme? ;-)
Odpovedať
lucka to ma mrzi,ze mate trosku problem,ale to sa este upravi,neboj sa mysli pozitivne,a davaj si na seba pozor. Hadam sa este pred vianocami dozvies ci je to boy or girl ;-) Dnes sme zas trochu nakupovali tak som segre kupila krasne hodinky,sice draksie ako som planovala,ale neodolala som 8-) a kupila som sisky,vyzeraju ako prave a zavesia sa na stromcek-krasne x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?