Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
...dakujem, dufam, ze zozeniem..no za tym milym ksichtikom, sa skryva pekna zmija...tvar je len maska...ale vsak bozie mlyny melu pomaly,ale spravodlivo,na kazdeho raz pride...mamina ma celkom fajn robotu, len to je tiez cez tu agenturu kde robi brckava, takze nic nie je iste, ked sa brckavej znepaci, moze dat mamu vyhodit...a mamina a anglictina to je bieda..kazdy vecer mame hodiny anglictiny, ucim ich, na majovi sa mi to podarili super..uz pekne rozumie aj sa dohodne, horsie je to s mamou... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, spomínali ste Gabiku - všetko je ok. Bola som s ňou v sobotu - už pracuje - ale vraj len VIP zákazky. Fotila moju malú krstnú.. To sme sa pobavili.. Už je to lepšie, lebo jej vraj začala chýbať aj práca. Ale musí trochu spomaliť. Teraz už svadby nemá, tak si hádam oddýchne.
Odpovedať
dora-tak ty ich tak pekne ucis,to je mile....tu v Petrborough byvaju aj kurzy zadarmo,nemate aj vy daco take tam?Urcite ano,a este manzel robi kurz pocitacov tiez zadara,a este k tomu ked ho skoncis dostanes certifikat a najlepsich 10 ziakov pocitac.Mne nema byt kto z malym,tam nemozem ist,ale segra od dneska zacina,takuz ma pocitac isty :-D Urcite sa aj u vas daco najde,to by ti tiez dobre odznelo na zivotopise ;-) jasne ze mamina sa to bude dlksie ucit,je ta starsia skola,ale na nu sa nalepi :-) lucka ved nech vyskusa,mojmu to islo dobre....ale ved aj tak ta potom oholia v porodnici,nie?tu to nerobia...
Odpovedať
Profilova fotka
tak hadam bude v poriadku. veru mala toho zaposlednu dobu vela.
Odpovedať
Profilova fotka
no len ja nie som pedagog a ked sa ma pytaju, ze preco je to tak, tak im to velmi neviem vysvetlit, no je to zabava, a hlavne s majom, ked sa ma v posteli zacne vypytovat co znamena to alebo to...a najlepsie ked ho to napadne o polnoci.. :-) su aj tu kurzy, niektori si davali aj prihlasky, len momentalne su obsadene vsetky triedy, tak musia pockat...jasne, ze v zivotopise by to znelo dobre, ale to uz nestiham momentalne cakam na referencie z tej agentury, ale neviem ci sa ich dockam...
Odpovedať
Profilova fotka
a čo bolo Gabike ja ani neviem? =-)
Odpovedať
to hej to by si uz nestihla,ale ak majo este ostava tak by mohol vypnit cas po veceroch na kurze,aspon nebude mysliet na hluposti ;-) -teda ta jeho byvala sa vyfarbila,hroza,kto by to cakal a este aj radkovi zlomila srdce |-| -mate daco na silvestra?Mi ideme pravdepodobne na Jamesa Bonda party,budem mat oblece vojenske veci,teda kabat,vojensku ciapku,obtiahnute cierne gate a vysoke cizmiska :-o ,uz sa na to velmi tesim...co v planujete,ci v Travnici?
Odpovedať
Profilova fotka
..neviem ci by majo chodil, lebo pride z roboty vecer o pol siedmej a je utahany ako pes, nie to aby este isiel na kurz, neviem.na silvestra to tak vyzera, ze v travnici, aj ondro by mal ist s nami, ale mozno sa este vybavi aj nejaka chata, o com sice pochybujem, ale stat sa moze hocico..to budete mat super na tej party..ide aj segra s mangelom?
Odpovedať
-hej idu aj oni s nami,lebo nasi budu pri detoch :-D To hejmaj on chudak dre ako kon,to ti dost neskoro chodi,moj zacina o 8.30 do 16.30 a piatky robi len do 12 x-) ,co je super. Zajtra ideme obaja k zubarovi,ale az na 11 tak si pospime :-) Budete aj z Markovcami na Novy rok?Sisa si uz musi davat pozor,tehulka.... Boze prave zacalo prsat a to sem chcela ist na prechadzku ked sa mrnos zobudi-kazdu chvilu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
...tak to mate super, ze vam rodicia budu pri prckoch..a inac renka sa ma ako?neplanuju este druhe babo?mne majo zacina o 6 a do 18, co je dost a cely tyzden...uz sa aj on tesi na dovolenku, ze si oddychne...no k zubarovi treba ist aj mne, dufam, ze do konca roka stiham prehliadku..na silvestra budeme aj s markovcami, jasne...siska si urcite dava pozor, len jej byva stale zle, chudatko moje..volala som s monikou, tak by hovorila, ze siska teraz bud zerie alebo spi, alebo je jej zle...no kazdy si to musime odrpiet..tu prsi od rana, na 5min. zasvietilo slnko, ale to je vsetko, neznasam toto pocasie, to je na nervy...ja chceeeeeeeeeeeeem sneh alebo vela slnieckaaaaaaaaaaaa....
Odpovedať
renca sa ma dobre,ale oni druhe nechcu,teda hlavne Ianto je proti,ona sa prisposobi,a povie,ze nie,ale ja viem ze by este jedno chcela :-| viem,ze jej je zle,chuda...ved to prejde,aj mne byvalo,ale len rano,a nic hrozne,len tlaky ako pred mrchou...ja som mala potom neskor problemy a to z chrbticou,inac vsetko ok,a tiez ma palila zaha a co sa unavy tyka,no ja som spala stale tiez,vkuse unavena ,ale potom mi zisili,ze nemam dostatok zeleza,ze preto som unavena,tak som brala tabletky-to pomohlo :-) Kazdy to prezivame inak.Ved uvidis sama aj ty,ked budes v tehu ;-) Ja len to slnko a teplo,na rok uz chcem ist na dovolenku k moru aj z malym,lebo sa s tohto pocasia zblaznim 8-( ,vy nic neplanujete?
Odpovedať
Profilova fotka
a to preco Ianto nechce?to je teda trdlo..dufam, ze to siske uz prejde, jej byva zle cely den...dufajme, ze bude mat v pohode tehotenstvo...no a ja?uz to vidim ako bude byvat zle mne, radsej si to nechcem ani predstavit..brrrr..ale zase vsetky bolesti sveta stoja za to malicke stvorenie..majo chce ist buduci rok na dovolenku do finska na motorke, takze asi budeme dovolenkovat tak...na jednej strane je to super, ale na druhej aj ja by som sla niekde k moru ... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
-moze to byt zazitok a na motorke,ale ja radsej vyvalovat sunky pri mori 8-) myslim,ze Ianto nechce preto,lebo je velmi pohodlny....a dieta tu pohodicku kazi ]-( ,tak asi tak...uz sa nechce starat. Neboj mozno budes mat uplne pohodove tehotenstvo :-) Musim bezkat,zloba je hore a veeelmi hladny,dostane Shaperd pie [mlete maso a zam.kasa-je to inak super] a potom na tu postu,teda ak neprsi. Vecer tu budem zas,pripojis sa? PAPA ZLATKO :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...ak mi nespadne net, tak tu budem...pozdrav tu tvoju zlobu a vybozkavaj ho aj za mna...zatial papa
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, si tu? ;-)
Odpovedať
Ano,Ivka som tu.
Odpovedať
Ivka čo si už zmizla?
Odpovedať
trosku sa vam pripletiem do siahodlhej diskusie, ktora uz dost davno nenaplna titul...dora, ako by sa asi tvaril Tvoj priatel, keby vedel, ze Ty sa snazis o dieta, ktore on este pravdepodobne nechce? naozaj si myslis, ze to vsetko vyriesi? je mi z toho fakt zle...mozno som tak trochu v podobnej situacii, tiez sme s priatelom v UK a tiez tuzim po domove a usadeni sa vo vlastnom bytiku...ale este nie je spravny cas...lubi ma, chce byt so mnou, ale rodinu este nechce...nechat si urobit dieta a potom ho donutit robit to, co nechce a na co este mozno vobec nie je pripraveny, to je ohromne jednoduche....a velmi ponizujuce.... v zivote by som to neurobila tomu, koho lubim ...
Odpovedať
je tu niekto? dora tam si???? :-D to je take cudne volat dakoho dora :-D Z posty nakoniec nic nebolo,vonku lialo ako z krhly,ale aspon sme sa z malym pekne zahrali,a dokonce bol dnes velmi dobry.Od 18 do 19.00 rada pozeram jeden program,maly sa vacsinou hra z hrncami,hrackami,dialkovym,alebo mi prepina kanaly....no dnes ,keby ste ho videli,sedel vo velkom kresle,na hlave mal moje rifle a pozeral so mnou,no vazne vydrzal vyse pol hodiny tak,a aj potom sa pekne hral....keby bolo takych dni viac x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cumlik, moj priatel vie, ze ja chcem dieta a urcite by som nechcela robit nic poza jeho chrbat, keby to bolo tak, urcite by napr. nevedel o tom, ze neberiem tabletky...tu moznost, ze by som si ho udrzala na sk, koli babu som nemyslela vazne a nikdy by som to tak nespravila, viem ake ma sny a po com tuzi a urcite by som mu ich neznicila, uz len koli tomu, ze to raz niekto spravil a mne a v konecnom dosledku aj koli tomu, ze ho velmi milujem...chcem babatko, ale chcem aby ho chcel aj on...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj macka, som tu..preco je cudne volat ma dora, ja som na to zvyknuta :-) no aj tu prsi, vlastne tu prsi cely den..malicky asi citi, ze idu vianoce tak sa teraz snazi byt ako medik aby mu santa claus nieco priniesol :-)
Odpovedať
cumlik,to neber vazne,s dorkou sa pozname dlhe roky a urcite by to nespravila,to len tak nadhodila :-) dorka tak uz ti je aj drahy doma,co si dnes varila? vyvaras mu urcite nase slovenske :-p moj je este v praci,utorky ma tie pocitace a konci o 20.00 ale zato robi v piatok len do 12-tak je to ok ;-)
Odpovedať
ozaj cumlik,kde v UK si?mozno sme blizko seba ;-)
Odpovedať
ahoj sunny, som priamo v Londyne
Odpovedať
uuu Londyn,velmi busy city =-) ,paci sa ti tam? A co robkas,ak sa smiem spytat?
Odpovedať
tak prepac, dora, myslela som si, ze si jedna z tych nestastnic, ktore si zbabru zivot, ani nevedia ako...som rada, ze nie si ;-)
Odpovedať
kedysi sa mi tu pacilo, ked som bola au-pairka, mala som prazdniny na VS a na starosti velke samostatne deti...a pekne pocasie a furu volneho casu...uz sa mi to pacit prestalo
Odpovedať
teraz robim od rana do vecera, ale paradoxne viac nerobim ako robim...s mojou SK kvalifikaciou si vela vyskakovat nemozem, tak sa to hram na carerku...a Ty si kde? a spadas (spadala si) do kategorie ZV a okolie?
Odpovedať
tak si zacinala z detmi,tak asi si tam uz aku taku dobu,a teraz pracujes? Ja som zacinala z cleaningami,tiez to bolo dobre obdobie,byvala som u segry,zivot gombicka x-) ,teraz ako zacala rodina,platit ucty a zit real life,je to sometimes tvrde,ale oplati sa :-)
Odpovedať
nepovedala by som, ze zacinala, to bolo na 3 mesiace 4 roky dozadu...teraz som tu asi 16 mesiacov...a urcite tu nechcem zostat...som hodne homesick
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?