Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • dobré ránko juliata vitaj, lucka ako sa máš. To stretko čo Ivka spomenula by sme mohli spáchať ked tu bude aj sunny, nie? 😉

• janka vieš že ja možem skoro stale. tak sa len dohodnite tie ktoré mate nabitejší program a ja sa prisposobím. 😉

• Ahojte zienky.
    tak som vcera bola na sono, male je riadne zive, ma uz 21 cm a 300 g, vytacalo sa a hybalo cele sono, ale svoj poklad neukazalo 😬 tak sme troska z toho smutni, ale sme radi, ze je vsetko v najlepsom poriadku.
    aj ja som za dalsie stretko 🙂

• Sponzor fóra
  • arim tak to je škoda. ale ako vravíš hlavne že je drobec v poriadku. chystáš sa aj na ten 3D uzv?

• uvazujeme nad tym,len sa bojim aby sme nieco zbytocne nesilili. ved aj prekvapko pri porode moze mat svoje caro 🙂

• arim som rada že je všetko v poriadku, chcete počkať s prekvapením pri pôrode? Ja by som to asi nevydržala 😃 . No moja teta ( ale už pred11 rokmi) bola na sono lekári tvrdili že to bude chlapec hrozne sa tešila lebo už mali 2 dievčata a chcela prekvapť manžela tak mu povedala že čakajú dalšiu dievku 😃 Tak sa prekvapila ona ked porodila manžel ten bol už zmierený s dievkou. 😃

• svoje čaro to určite ma ale ja by som asi pukla od zvedavosti. 😃 ja obdivujem tých čo to vydržia až do porodu. 😃
    nezistila si niečo o tom cvičení?

• ahojte 🙂
    boze dnes mame zas 2 injekcie-ockovanie....tak sa uz desim,ako bude moje sidlo reagovat 😐 ,a popritom je to nieco nove,lebo segrin maly tuto injekciu nemal,....tak som to necakala 😞
    popritom jer prechoreny,kasle....takze super,inak ja som do polnoci presedela na zachode,muz hned za mnou,nasi nic-vecera vsetci to iste -kuracie wrapy,salsa,smotana,zeleninka,mnam 😛 ,asi nasi viac vydrzia 😃
    arimzv-dajte si prekvapko,tu v UK nehovorili co je to,tak sa nedalo zistit,iba ak si za to riadne zacvakas,co som radsej za tu sumu kupila kocik 😉 takze maj otvorene moznosti,ci uz z menami,zariadenim,vecickami.....mi sme kupili sedo oranzovy kocik co sa hodi aj aj,detska ma neutralne farby,hlavne sa tes ze mas zdravunke babetko 😵

• no zvedava som, to riadne, takeho zvedaveho cloveka ako som ja asi ani nepoznam 🙂
    ja som za to 3D, len muzika este spracuvavam 🙂

• ohladne veciciek pre male som aj tak planovala, ze budem kupovat veci vo farbach pouzitelnych aj pre Martinka aj pre Natalku 🙂 , ale aj keby som mala dievku v modrom kociku, tak by mi to nevadilo 🙂

• arim nezistila si niečo o tom cvičení?

• jaj, zatial nie.
    a Ty si uz cvicila podla toho DVD, ja si to len planujem a planujem, ale chodim taka unavena z prace, ze sa mi vobec nic nechce uz len palcom hybat na ovladaci 🙂

• veru ešte som necvičila. ale ked vidím v zrkadle tu moju celulitídu tak ma triafa šlak. 😬 ale naordinovala som si každý den povinnu prechádzku s mužíkom. tak aspon to. 😃

• tak injekciu mame za sebou,celkom sme to zvladli,to bola posledna,dalsia bude az ked bude mat 3 roky 😴
    Teraz maly spinka,a ja varim a asi ideme davat dole stromcek...najprv som to chcela nechat na muza,ze ked odidem nech to porobi,ale potom na rok si asi nic nenajdem 😃 ,takze radsej si to urobim sama 🙂
    Nechce sa mi verit ze vianoce su za nami,tak strasne to rychlo leti,zachvilu je tu leto 😎

• tak to mate teraz na dlhšie pokoj od injekcii. 🙂 ja sa stromček dole davať ešte nechystam. ešte si ho chcem trochu užiť.

• Sponzor fóra
  • ved aj by som si,ale budeme mat zasa cez vikend zhon z balenim,tak nech je pokoj,lebo v utorok rano uz ideme,a v nedelu este ku svokre....takze zase zhony 😒
    lucka uz mate aj kocik kupeny pre lukina?

• nie kočík ešte namám. mam vybratý značku Chicco, je to trojkolka ale stojí 21 000 a manžel to stale nejde nejak prehltnuť. musím napísať kamoške do talianska nech mi ho tam pozrie či nevyjde lacnejšie. 😬

• tie kociky su strasne drahe 😮
    ale z mojej skusenosti,nekupuj drahy,vyuzijes to len do tych 2 rokov,a aj tak ked mal maly 6 mesiacov,kupili sme len taku malu buginu,co sa lahko vsade dostaneme a ide dobre do kufra 😉
    Mnam akurat som po obede,teraz idem odychovat 😃

• Ahojte. Čítam len tak narýchlo a som rada, že samé dobré správy 🙂 .
    Ja mám teraz v práci zhon - účtovníci a začiatok roka to je "ťažká kombinácia". Teraz by som chcela zaspať na dlhýý zimný spánok a zobudiť sa vo februári keď bude po všetkom 😞 .
    Lucka, Arim - nepôjdete sa dať odfotiť ku Gabike s bruškami?
    Ja sa raz určite pôjdem, už sa teraz na to teším 😃 .
    Juliata - mám pocit, že som Ťa sledovala z okna ako vchádzate do kostola. Ty si zo Západu? Aj ja som, ale asi Ťa nepoznám..

• Ahoj Monika,

tak ja nad tym dost uvazujem urobit drahemu taketo prekvapko 🙂
    ja tiez teraz chystam podklady pre uctovnikov, tak viem o com hovoris 🙂

• monika -o akej Gabike hovoris?Nejake prof.fotky?
    Lebo drahy ma narodky vo februari,tak som rozmyslala nad dakou prof.fotkou mna a krpca...ako darcek 🙂

• Sunny MOnika hovori o tej nasej Gabike Halajovej, co nas vsetky fotila 🙂

• Sunny aj ja rozmyšľam že sa pôjdeme odfotiť z malou ale aj ocinom.My sme boli keď mala Nicole 9 mesiacou ale na zámku,ešte som nevedela o Gabike.No teraz uvažujem nad ňou.

Lucka a Arimzv ja som vôbec nechcela vedieť čo budeme mať.Chcela som prekvapko,no nakoniec ma manžel tak prosíkal že som mu nekoniec vyhovela aj to len v 30tt.Ale keď budem druhý krát tehuľka tak to bude po mojom a necháme sa prekvapiť.
    Lucka drahý kočík sa ti neoplatí tak ako už spomínala Sunny aj my sme keď mala Nicole 8 mesiacou kupovali malú šikovnú buginu,s ktorou sa všade zmestíš a hlavne sa ľahko zloží do auta.

• Monika23 ano som zo zapadu. isla som do kostola pesi lebo to mam len kusok tak je mozne ze si nas sprievod videla. Inac si mi velmi znama z fotky.

• adka a kolko to stoji?

• ahoj moni. aj ja som rozmýšlala nad tým že sa pojdem dať odfotiť. no uvidím ako nam to vyjde finančne kedže nam treba pre lukaska ešte spustu veci a zijeme z jedneho platu.

adka ale tento kočík je super v tom že po určitej dobe nebudem musieť kupovať dalšiu buginu. je lahučký a spratný. a da sa man prikliknuť aj autosedačka namiesto vaničky. no je skvelý, len ta cena. 😠

• Lucka, tak ty už vieš, že to bude chlapec? 😉
    Lukáško je pekné meno 🙂

• Lucka tak to je potom super.Ano máš pravdu,že cena je hrozná,ale zase zober si my sme kupili kočík za 5500,-v Poľsku potom buginu za 3500,- autosedačku 2500,- takže je to tiež dosť.Musíte sa dohodnúť z manželíkom v takomto sa radiť nedá.

Sunny my sme platili dosť.Bolo to okolo 1900,-Sk ale má album z 20 fotkami.3 sme si dali zväčšiť na A3 a A2 a ešte sme dali rozmnožiť jednym starkovcom a druhým asi tam po 7 fotiek.Ale zase na druhej strane má krásnu pamiatku a tie fotky sú krásne.

• Zunka ako sa Ti darí?
    Sunny, áno hovorím o tej našej fotografke. Cena jednej foto je 100Sk. Fotí digitálom a ty si vyberieš, ktoré fotky chceš. Malo by ich byť minimálne desať. Boli sme u nej minule s malou krstnou, čiže fotí aj detičky. Takže s malým sa môžeš ísť dať pofotiť. To by bol veľmi pekný darček.

• Ivka niesi tu náhodou? Ako sa ti dnes vodilo?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov