Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
mirka ale stredy si rezervuje na cvičenie. :-D dora tak to aby som začala jest ten mak. :-D
Odpovedať
Lucka presne to mam v plane, ze ostanem, ale stredy poobedia su moje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, tak to by si mala ... :-D mozno by to este aj pomohlo ... len tam potom hrozi problem so stolicou a to je asi horsie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirko termín mam 24.4.07. takže budem mať zlaté dieta? jupiii. x-) :-D mirka ale to cvičenie býva v stredu o 11:00. =-) dora tak to potom nejdem radsej riskovať. :-N :-D
Odpovedať
o 11? to je uz ine, ako si zistovala vtedy? to uz je pre tie vyssie tyzdne tehotnosti? to akurat cez obed, no to kto vymyslel? :-| ozaj z toho materskeho centra mi odpisali, ze momentalne nefunguje.
Odpovedať
Profilova fotka
mirka ano to je už pre tretí trimester. ja tam ešte budem volať ale už by som mala nahlasiť kolké prídeme. takže ty buduci týžden ešte isto nie?
Odpovedať
mozno ano, ale asi skorej nie. ja Ti dam vediet v pondelok. alebo ma tam nahlas, prinajhorsom povies, ze mi do toho nieco prislo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
o.k. budem tam volať asi v piatok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ste sa dnes dobre rozmohli s tým písaním ;-) . Lucka, veď práve to. A ja som dúfala, že mu aj celkom bude tá vesta :-D . No ale smiešny bol :-N . Lucka, no či bude zlaté? Určite áno, príď sa pozrieť na môjho aký je zlatý :-N
Odpovedať
Ahoj Iwus,uz sa tesim na vecer. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. treba nasadiť prísnu dietu aj drahému. :-D aj marek zošiak ma problém s vestou. teraz ju ešte zapne ale čo bude do septembra nik nevie. tak mu jeho lucia tiež musi nasadiť dietu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka23: no, to uz ale nebudes mat doma zn. barana :-) a termin je pekny, 24.4.04 sme sa s muzom brali :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojteeeeeeeee .... lucka, mam ta pozdravit od markovcov ... :-)
Odpovedať
ahojte, som tu dlho nebola,lebo nam nesiel pocitac,ale som sa aj zle citila :-( V sobotu sme mali mensiu party a mne na druhy den bolo strasne zle,som prebdela na stridacku v posteli a na wcku :-S ,a to ma brucho bolelo do vcera,asi daky virus....a do toho ma v sobotu zacal boliet zub,tak som uterkala hned v pondelok na pohotovost a mi ho vytrhli |-| nebolelo a zubarka bola super [inak polka s nie velmi dobrou anglictinou,ale velmi zlata ;-) ] No a teraz je to uz ok,az na to ze ma zacina boliet chrbat ]-( ...nikdy to neskonci????? Inak vy sa ako mate? Lucka ako si uzivas matersku? Dora majo pride zajtra? Tak si beres volno a idete do Travnice?Ako sa inak mas?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, ved ty si zrela do srotu :-D :-D ale nie .. to co sa stebou deje???dufam, ze uz si v pohode, ten chrbat sucitim s tebou lebo aj mna dost casto bolieva a chudatko sisu tiez velmi casto...no myslim ale ze s tym ma problem 95% populácie...Majo pride v piatok vecer, uz sa neviem dockat, tak strasne sa tesim..ideme do travnice, ale v sobotu do zvolena lebo ideme na svadbu..inac sa mam nooo teraz celkom dobre, lebo vsak v piatok pride drahy, ale ked si odmyslim, to ze je prec tak v podstate sa mam dobre stale ... ;-) a ty ako kenwyn poslucha aj drobec???
Odpovedať
a na kolko pride majo?beres si aj daku dovcu?co mate v plane okrem tej svadby,idete niekam ci si len chcete uzit jeden druheho? drobec celkom poslucha vie pekne tancovat,vcera som zapla muziku a zacal sa krutit dookola a repovat-no bol bohovsky 8-) a muz-nie ten neposlucha,bordelar jeden,ani mi ho nespominaj ]-( ,dnes a kazdu stredu spi do 10,lebo zacina az o 10.30.....ale namiesto toho aby bol s nami tk radsej bude spat.A ked si idem daco do izby zobrat tak hned ze ho budim a bla bla bla....dnes ho mam az az :-| V sobotu ideme ku kamoske na damsku jazdu aj zo segrou a jej segrou-oni su tiez slovenky,tak sa tesim. O robotu nic nove,ale ze vraj z banky mi maju volat,a asi pojdem na interwiu a dala som sa registrovat do Blue Arow....ale bola tam taka mlada tapka,a ta mi teda veru nepomohla...na vsetko len hmm..nie....take mi teraz nic nemame....aj CV som jej musela vnutit,takze neviem :-S
Odpovedať
dora ak tu budes este poobede pokecame,lebo teraz idem s malym do detskeho centra...tak zatial pa pa
Odpovedať
HALO JE TU NIEKTO?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja som po včerajsej navsteve nitri uplne vystavena ale zijem. bola som na nohách od 9-tej a domov sme prišli o 7-mej. takže mam riadnu svalovku. :-D ale bolo super. kamoska si zariadila uplne celý byt okrem kuchyne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata...vsetko najlepsie k MDŽ ... :-) lucka, oplati sa ist do tej nitri?? rozmyslam ze by som isla cez vikend ak stihnem a ak sa bude chciet drahemu, ale to uz v nedelu konci, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dora. inak dakujem za pozdrav. ano oplatí sa ak chces kupovať. ale aj tak pre inšpiráciu. my tam chodíme už 6-ty rok. ja zbožnujem pozerať nabýtok a všetky tie doplnky. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ano v nedelu to konci o tretej.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to asi nestihnem, do kelu .. aj ja tam zboznujem chodit, zatial len pre inspiraciu a uz ked budem chciet nieco kupovat tak to bude uplne super...tak vy ste vcera nakupili????
Odpovedať
Profilova fotka
ano. kamoška kupila nábytok do kupelne, komplet spalnu, sedačku, obývaciu stenu, stol do obyvky, jedalenský stol so stoličkami, koberec pod stol do obyvky. proste tam minula cez 120 tis. ale okrem kuchyne má už zariadený celý byt.
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiiiiiiiha tak to sa potom dobre chodilo ked ste takto nakupovali.. :-) a ty si nieco pre seba kupila???
Odpovedať
Profilova fotka
nie pre seba nič. ja som sa vysantila už minulý rok. my už mame zhruba všetko a teraz mame iné vydavky ako bývanie. :-D výdavky do Lukaška. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved vsak nejaka detska izba a tak, vsak to pre lukaska ;-) no aj ja sa uz tesim ako sa tam raz vysantim, len kedy to bude ??!! :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dora detská izba je ešte v nedohladne. ved ja nemam ešte ani kocik a postielku. to je teraz prvoradé. detská izba počká. :-D práve si robím zoznam co mi ešte všetko treba kupiť. teda to je ale zoznamiskooooo. neboj ujde to rýchlo a ani sa nenazdáš a už budeš zariadovať aj ty. :-)
Odpovedať
ahojte zienky, aj vy mate dnes tak pekne a slnecno? pojdem asi do mesta,mam chut kupit si kvety a pripomenut si jar :-) lucka detska izba fakt pocka,ved lukasko bude spinkat s vami prve mesiace,jedine co potrebujes je kosik,alebo postielka a dake oblecko a plienky....takze easy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sunny až také easy to nie je. :-D ten moj zoznam je o "trošičku" dlhší ako ten tvoj. :-D u nas je zamracené, len sem tam vykukne slnko. mala by si povedať mužíkovi že na slovensku je dnes MDŽ a kvety by mal kupiť on. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?