Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ved on by mi ich kupil kedykolvek,ale ja si radsej kupim dnes za normalnu cenu,lebo moj muz kupuje dost drahe co je podla mna zbytocne na to ze nie sme v bohvieakej financnej situacii...takze radsej si to MDZ spravim ja :-D ved hej,jasne ze to nie je easy,ale ber to bez stresov,proste urob si zoznam co potrebujes najviac a druhy co mozes dokupit postupne ako bude male rast....lebo ako miminko vela hraciek fakt nepotrebuje,a ani nic na kupel,ci vlhcene vreckovky-len cistu vodu a vatu...takze je to na tebe.Zas ked si na materksej urcite si chvilu volna najdes aj na shopping a dokonca s potesenim a nakupis vecicky do 3 rokoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne sunny ved ja sa nstazujem. ja rada nakupujem len ten zoznam ma teda dostal. su tam aj veci čo potrebujem ja do porodnice. jeden den si vyhradím na nakupy a bude. :-D
Odpovedať
ze vraj jeden den?a ty nemas materksu?ci ides riadit dom? :-D ja som si tie nakupy uzival;i snad kazdy den,vtedy som este mala platene zamestanvatelom tak bolo z coho :-N ,tiez som vsetko potrebovala,a nakoniec vela ani nevyuzila a teraz to rozpredavam alebo je to na povale 8-( ale ja vlastne stale rada nakupujem,preto uz menej chodim do mesta 8-) ,ale dnes si spravim radost,aspon dake malickosti,ved ked je to MDZ,ze?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny lenže ja teraz bývam na takých lazoch kde ani zmrzku nezoženiem nie to ešte niečo pre malého. takže ked chcem niečo kupiť musim sadnuť do auta a ist do zvolena. a teraz sa mi už nejak extra nesoféruje takže sa to snažím obmedzovať. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak sunny práve som pozrela foto malého a je krásny. x-)
Odpovedať
dakujem :-) bola som povesat pradlo vonku,je krasne,staci len dlhy rukav.....jeeeeej leto prichadza 8-) to ti verim,co ty budes s malym tam robit?budes mat aspon auto k dispozicii,alebo autobus?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ja autobusom z tadialto chodim len za trest. inak autom. :-D auto som mala k dispozícii kým bol manžel nezamestnaný ale teraz pracuje tak aj auto mam menej. ale kedže vyhlasoval že mu nerobí problém cestovať busom tak to hrdina može teraz dokazať. :-D
Odpovedať
LUCKA :-D ja mam nastastie do mesta len 20 minut peso a to s kocikom,takze je to ok,inak autobusy su tu tiez ok,vsetko prisposobene kocikom ci vozickarom,ale naco ked mam nohy,tu chvilu prejdem.....ale zas tie skupiny kam chodim s malym,na to potrebujem auto,lebo bus tam nechodi :-| takze manzelik sa bude musiet prisposobit maminke a lukaskovi ;-) inak zistila som ze ked je pekne a svieti slnko,cely dom vyzera ze nebol upratany po 100 rokov,vazne vsade prach,smeti na dlazke,okna....no hroza,akurat sa chystam upratovat,potom maly pojde buvat,tak zmyjem dlazku a potom obehame to mesto a kupime kvety pre mna :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) , k dnešnému sviatku MDŽ Vám prajem veľa veľa zdravia, šťastia, lásky, pohody, porozumenie a tehuľkám ľahké a šťastné pôrody ;-) . Dnes máme sviatok, ktorý uznáva len málo mužov, že áno? :-D No som zvedavá, či si spomenie ten môj. No ak si spomenie, tak ťažko niečo kúpi, či zagratuluje :-N . Ako je to u Vás?
Odpovedať
ahoj iwus,tu v UK sa teda tento sviatok neoslavuje,ale je tu velky hit den matiek ktory je 15.marca a uz vsade predavaju karty,darceky pre mamy a plno blbosti zas a znova.Postaci kvietok..... :-N a co tvoj?spomenie si?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, musí to byť krásne, všade plno kvietkov...mne to tak vie zlepšiť náladu x-) . Prichádza jar, tak sa prebúdzam aj ja :-) ... No či si spomenie? Už som mu to spomínala v nedeľu, že budem mať sviatok, tak len tak čumel na mňa, že aký :-D . On si určite spomenie, lebo v rádii len o tom dnes točia, ale neviem, či mi niečo vyzná =-) :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Platí budúci piatok to stretko?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
monika, zistila si prosim ta podrobnejsie info ohladne 24.3 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
V nedeľu budem s Kološtom - neviem ešte presný čas. Potom Ti dám vedieť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki,dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni hadam platí. no pre mna ano. :-D ivka tak ten moj si už spomenul. práve bol doma na obede a doniesol mi 2 baliky zmrzky. lebo rano som mu omielala že mam strasnu chuť na nu. :-D
Odpovedať
lucka vidis akeho mas starostliveho manzelika :-) to je mile moj mi akurat pisal ze sa pokusi skoncit o 16.00 aby sme mohli mat fucky fucky :-D podareny iwus ip
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj môj si spomenul x-) . Keďže držím diétku, tak mi kúpil nápoj Activiu, môžeme si pripiť na tento sviatok a ešte som dostala špirálu x-) . No zlaté to my máme polovičky :-D . Ja neviem, či pôjdem na stretko, neviem či už budem doma z nemocnice ;-( . Ale rada by som išla... Sunny IP
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ak budeš doma z nemocky tak žiadne výhovorky. :-D no ten tvoj sa teda vyznamenal. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak janka tu nebola ani včera, nie? dufam ze su aj s drobcom v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ak budem doma, tak pôjdem. Ale ak nie, tak priepustku mi asi nedajú :-D . No jasné, to som ani nečakala. Teraz bol ešte v obchode a kúpil mi čokoládku, že to mám ešte k sviatku x-) . Moje zlaté:))) O Janke neviem nič ani ja. Máme sa im ozvať, aby prišli, ale nejak tento týždeň nebol čas :-| . Dnes som videla Tvojho manžela na aute, išiel predomnou a ja mám ŠPZ ako Vy 195 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ten tvoj drahý asi nieco chce. :-D ako už sa tešís na zajtrajší ples? a ako dopadlo usitie siat? stihla to?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, no poviem Ti, že som nie vôbec naladená na ples. Nejak si to neuvedomujem :-D . No začnem sa možno tešiť, keď budem tam, budem vidieť kto tam je, aký ľudia... :-) Šaty už mám doma, som veľmi spokojná s nimi x-) . Len nemám ramienka, tak dúfam že mi nebudú padať :-D . No že by Lucka niečo chcel? Už si bola s Mirkou? Dala Ti DVD?
Odpovedať
Profilova fotka
nie ešte som s nou nebola. vieš ako to býva. cim sa menej niekam tesis tým je tam nakoniec lepšie. ja vždy ked som sa niekam tesila tak tam bola nakoniec strasna nuda. :-D a akej farby mas saty?
Odpovedať
Profilova fotka
No Lucka s tým súhlasím, ale nie vo všetkých prípadoch :-D . Ale verím, že zajtra bude supeeeeer :-) . Šaty budem mať také svetlučko zelenkavé :-) . Veď ak budem mať fotky, tak budeš vidieť.
Odpovedať
Profilova fotka
urcite sa dobre zabavite. ja zato budem celý víkend sama. majo pracuje lebo suflo je vraj chorí. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Chorý? A na ples nejde? =-) Neboj sa, veď máš doma net, tak sa doma určite nebudeš nudiť :-) . Ja budem na Teba myslieť ;-) . Tak ja na dnes končím, maj sa pekne Lucka a držkaj sa. Možno sa tú zajtra ešte ukážem x-) , budem robiť v DT :-)
Odpovedať
ahojte,iwus poslala som ti mail,kukni :-) tak kvietky som si kupila sama,ale su krasne a varila som sviatocne-SPENAT :-D ,zachvilu dam maleho spat,muz pojde k bratovi na pivo a ja mozem oslavovat MDZ pri zehleni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Aj ja sa pridávam takto neskoro , zelam Vam vsetko naj naj k MDŽ. Mne zatial tiež vyhovuje termín na stretko. Tesim sa. :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...tak som dnes sem iba nakukla. Naozaj tu nikto nie je?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?