Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ved on by mi ich kupil kedykolvek,ale ja si radsej kupim dnes za normalnu cenu,lebo moj muz kupuje dost drahe co je podla mna zbytocne na to ze nie sme v bohvieakej financnej situacii...takze radsej si to MDZ spravim ja 😃
    ved hej,jasne ze to nie je easy,ale ber to bez stresov,proste urob si zoznam co potrebujes najviac a druhy co mozes dokupit postupne ako bude male rast....lebo ako miminko vela hraciek fakt nepotrebuje,a ani nic na kupel,ci vlhcene vreckovky-len cistu vodu a vatu...takze je to na tebe.Zas ked si na materksej urcite si chvilu volna najdes aj na shopping a dokonca s potesenim a nakupis vecicky do 3 rokoch 😃

• jasne sunny ved ja sa nstazujem. ja rada nakupujem len ten zoznam ma teda dostal. su tam aj veci čo potrebujem ja do porodnice. jeden den si vyhradím na nakupy a bude. 😃

• ze vraj jeden den?a ty nemas materksu?ci ides riadit dom? 😃
    ja som si tie nakupy uzival;i snad kazdy den,vtedy som este mala platene zamestanvatelom tak bolo z coho 😬 ,tiez som vsetko potrebovala,a nakoniec vela ani nevyuzila a teraz to rozpredavam alebo je to na povale 😦
    ale ja vlastne stale rada nakupujem,preto uz menej chodim do mesta 😎 ,ale dnes si spravim radost,aspon dake malickosti,ved ked je to MDZ,ze?

• Sponzor fóra
  • sunny lenže ja teraz bývam na takých lazoch kde ani zmrzku nezoženiem nie to ešte niečo pre malého. takže ked chcem niečo kupiť musim sadnuť do auta a ist do zvolena. a teraz sa mi už nejak extra nesoféruje takže sa to snažím obmedzovať. 😐

• inak sunny práve som pozrela foto malého a je krásny. 😵

• dakujem 🙂
    bola som povesat pradlo vonku,je krasne,staci len dlhy rukav.....jeeeeej leto prichadza 😎
    to ti verim,co ty budes s malym tam robit?budes mat aspon auto k dispozicii,alebo autobus?

• sunny ja autobusom z tadialto chodim len za trest. inak autom. 😃 auto som mala k dispozícii kým bol manžel nezamestnaný ale teraz pracuje tak aj auto mam menej. ale kedže vyhlasoval že mu nerobí problém cestovať busom tak to hrdina može teraz dokazať. 😃

• LUCKA 😃
    ja mam nastastie do mesta len 20 minut peso a to s kocikom,takze je to ok,inak autobusy su tu tiez ok,vsetko prisposobene kocikom ci vozickarom,ale naco ked mam nohy,tu chvilu prejdem.....ale zas tie skupiny kam chodim s malym,na to potrebujem auto,lebo bus tam nechodi 😐
    takze manzelik sa bude musiet prisposobit maminke a lukaskovi 😉

inak zistila som ze ked je pekne a svieti slnko,cely dom vyzera ze nebol upratany po 100 rokov,vazne vsade prach,smeti na dlazke,okna....no hroza,akurat sa chystam upratovat,potom maly pojde buvat,tak zmyjem dlazku a potom obehame to mesto a kupime kvety pre mna 😛

• Ahojte 🙂 ,
    k dnešnému sviatku MDŽ Vám prajem veľa veľa zdravia, šťastia, lásky, pohody, porozumenie a tehuľkám ľahké a šťastné pôrody 😉 . Dnes máme sviatok, ktorý uznáva len málo mužov, že áno? 😃 No som zvedavá, či si spomenie ten môj. No ak si spomenie, tak ťažko niečo kúpi, či zagratuluje 😬 .
    Ako je to u Vás?

• ahoj iwus,tu v UK sa teda tento sviatok neoslavuje,ale je tu velky hit den matiek ktory je 15.marca a uz vsade predavaju karty,darceky pre mamy a plno blbosti zas a znova.Postaci kvietok..... 😬
    a co tvoj?spomenie si?

• Sunny, musí to byť krásne, všade plno kvietkov...mne to tak vie zlepšiť náladu 😵 . Prichádza jar, tak sa prebúdzam aj ja 🙂 ...
    No či si spomenie? Už som mu to spomínala v nedeľu, že budem mať sviatok, tak len tak čumel na mňa, že aký 😃 . On si určite spomenie, lebo v rádii len o tom dnes točia, ale neviem, či mi niečo vyzná 🤔 😃 .

• Ahojte. Platí budúci piatok to stretko?

• monika, zistila si prosim ta podrobnejsie info ohladne 24.3 🙂

• V nedeľu budem s Kološtom - neviem ešte presný čas. Potom Ti dám vedieť. 😉

• oki,dakujem 😉

• Sponzor fóra
  • moni hadam platí. no pre mna ano. 😃
    ivka tak ten moj si už spomenul. práve bol doma na obede a doniesol mi 2 baliky zmrzky. lebo rano som mu omielala že mam strasnu chuť na nu. 😃

• lucka vidis akeho mas starostliveho manzelika 🙂 to je mile

moj mi akurat pisal ze sa pokusi skoncit o 16.00 aby sme mohli mat fucky fucky 😃 podareny
    iwus ip

• Ahojte, tak aj môj si spomenul 😵 . Keďže držím diétku, tak mi kúpil nápoj Activiu, môžeme si pripiť na tento sviatok a ešte som dostala špirálu 😵 . No zlaté to my máme polovičky 😃 .
    Ja neviem, či pôjdem na stretko, neviem či už budem doma z nemocnice 😢 . Ale rada by som išla...
    Sunny IP

• ivka ak budeš doma z nemocky tak žiadne výhovorky. 😃 no ten tvoj sa teda vyznamenal. 😵

• inak janka tu nebola ani včera, nie? dufam ze su aj s drobcom v poriadku.

• Lucka, ak budem doma, tak pôjdem. Ale ak nie, tak priepustku mi asi nedajú 😃 . No jasné, to som ani nečakala. Teraz bol ešte v obchode a kúpil mi čokoládku, že to mám ešte k sviatku 😵 . Moje zlaté🙂))
    O Janke neviem nič ani ja. Máme sa im ozvať, aby prišli, ale nejak tento týždeň nebol čas 😐 .
    Dnes som videla Tvojho manžela na aute, išiel predomnou a ja mám ŠPZ ako Vy 195 😎

• ivka ten tvoj drahý asi nieco chce. 😃 ako už sa tešís na zajtrajší ples? a ako dopadlo usitie siat? stihla to?

• Lucka, no poviem Ti, že som nie vôbec naladená na ples. Nejak si to neuvedomujem 😃 . No začnem sa možno tešiť, keď budem tam, budem vidieť kto tam je, aký ľudia... 🙂
    Šaty už mám doma, som veľmi spokojná s nimi 😵 . Len nemám ramienka, tak dúfam že mi nebudú padať 😃 .
    No že by Lucka niečo chcel? Už si bola s Mirkou? Dala Ti DVD?

• nie ešte som s nou nebola. vieš ako to býva. cim sa menej niekam tesis tým je tam nakoniec lepšie. ja vždy ked som sa niekam tesila tak tam bola nakoniec strasna nuda. 😃 a akej farby mas saty?

• No Lucka s tým súhlasím, ale nie vo všetkých prípadoch 😃 . Ale verím, že zajtra bude supeeeeer 🙂 .
    Šaty budem mať také svetlučko zelenkavé 🙂 . Veď ak budem mať fotky, tak budeš vidieť.

• urcite sa dobre zabavite. ja zato budem celý víkend sama. majo pracuje lebo suflo je vraj chorí. 😦

• Chorý? A na ples nejde? 🤔
    Neboj sa, veď máš doma net, tak sa doma určite nebudeš nudiť 🙂 . Ja budem na Teba myslieť 😉 .
    Tak ja na dnes končím, maj sa pekne Lucka a držkaj sa. Možno sa tú zajtra ešte ukážem 😵 , budem robiť v DT 🙂

• ahojte,iwus poslala som ti mail,kukni 🙂
    tak kvietky som si kupila sama,ale su krasne a varila som sviatocne-SPENAT 😃 ,zachvilu dam maleho spat,muz pojde k bratovi na pivo a ja mozem oslavovat MDZ pri zehleni 🙂

• Ahojte babenky. Aj ja sa pridávam takto neskoro , zelam Vam vsetko naj naj k MDŽ. Mne zatial tiež vyhovuje termín na stretko. Tesim sa. 🙂 😃

• Ahojte...tak som dnes sem iba nakukla. Naozaj tu nikto nie je?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov