Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahoj iwus kukla si si mail? dora tak si uzite svadbu,a riadne sa vysantite ;-) to ide aj sisa ,ci to je len vasa rodina? ja som akurat dala drobca spat,a idem sa naobedovat a potom zas do mesta z manzelom,skocime na kafco a prechadzku,je vazne krasny den,mala som len tricko s kratkym a jarne sako 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi by sme mali zarezervovať fleka v Rustikane - minule som tam chcela ísť a bolo totálne plné! O koľkej by sme prišli? Ja navrhujem 17,00. Čo ostatné? Musím sa pochávaliť - mám veľkú radosť - konečne sme si spustili stránku - tak kuknite www.agenturamimi.sk ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
moni super. gratulujem k novej stránke. :-) mne to vyhovuje aj na tu 17-tu. ale nech sa vyjadria aj ostatné baby. ivka tak sa dnes dobre zabavte. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, tak teda prijemnu zabavu na plese... sunny, pokusim sa zabavit ale vravim moc sa mi tak nechce ist...sisa nejde oni idu do ciech na oslavu k durovej tete, pekny vikend prajem :-) monika, pozerala som stranku, je pekna..a Mirka je na Slovensku??
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ešte počkám, čo povedie ostatné baby a v pondelok by som tam zavolala. Ivka zabav sa a ty Dora si to poriadne s drahým uži! Nie, Mirka je vo Švédsku - má tu dobrých ľudí :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
monika, dakujem krásne, urcite si to poriadne uzijem...pekny víkend vsetkym... :-)
Odpovedať
Ahojte baby. Všetky Vás zdravím. Ešte stále som na PN, tak nemôžem na žiadne stretko. Ale už sa cítim celkom fajn. Už aj torty pečiem. Mám veľa objednávok, musím ich aj odmietať, to som ani nečakala ;-) . ahojte musím padať
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi. to je skoda že sa ti neda. ale som rada že sa ti už dari lepšie. :-) ivka ako bolo na plese?
Odpovedať
Ahoj, prosim vie mi niekto poradit, kde sa daju kupit konfetky, lupienky a este firmu na oznamenia? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný nedeľný deň Vám prajem ;-) , na plese bolo super, zabávali sme sa do rána do 6 tej :-) . Ja neviem ešte teraz povedať, či na stretko pôjdem, keď idem v stredu do tej nemocnice. Ale notebook si beriem, aby som sa nenudila, tak budem s "Vami" ;-) . Zunka, som rada, že je to už ok ;-) . Držím palce aj ďalej :-) . Monika, idem kuk Vašu stránku x-) . Yanqui, konfektky sa ponúkala jedna baba aj tu v bazáre, skús popozerať. Vo Zv netuším, kde sa dajú zohnať, ale možno v Kleme by aj mali. Lupienky som ja kúpila v Ikei, tak ak máš možnosť, kúp si ich tam, sú najlacnejšie. Jedno balenie stojí 69,- a je ich dosť. Oznámenia taktiež v Kleme, je to za Centrumom vo Zvolene :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. tak to ste sa teda riadne zabavali do 6-tej. :-D yangui ja ti možem poradit len to čo ivka. oznamka v kleme, konfety netuším, skus rozne papiernictva, a lupene som kupovala aj ja v ikei. oznamka som mala z firmy pamas. maju aj www stranku. pred pamas si daj www a na koniec sk. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, no to Ti poviem, že fakt riadne :-D . Čo robkáš? Manžel je v práci, čoo? Tak je vonku krásne, že by som sa išla prejsť, ale drahý ide na posledný zápas (konečne) tak sa nám nedá :-| . Tak musím tvrdnúť doma, no ale čo už. Sunny, pozerala som tej mail, niečo krásne a zároveň svätá pravda :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka aj ja by som sla na prechadzu ale samej sa mi nechce. no možno sa prehovorim. :-D majo maka a bud. týžden ma tiež len v stredu a stvrtok volno. je to o nervy takto stale sama doma. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak zase je tu pondelok :-|. To vstávanie ma raz zabije. Zunka, to je super, že je lepšie! Tešíme sa! Dora, začína to v sobotu 24.03. o 17-tej. Pošli mi prosím Ťa do IP Tvoju adresu do BA - aby sme Ti mali kde poslať pozvánku ;-) . Yangui - neďaleko Plecháča - cesto na Zvolen-Západ je obchod - bóže ako sa volá..zdá sa mi, že Pekné bývanie.. Zajtra napíšem preste - chodím tadiaľ každý deň. A tam majú aj kamienky, lupienky, piesok..rôznych farieb. My sme mali oznamká z Nikary - oproti Daňové úradu to je.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Monicka. Ja si vikend idem predlzit som sa rozhodla x-).
Odpovedať
ahojte zienky, monika super stranka,prajem vam nech sa to super rozbehne a vela uspechov :-) tu je zas pekny den,ale mna zas a znova boli zub a chrbat :-( uz ma to nebavi,do toho mama nadchu...co sa nikdy nevyliecim a nebudem mat aspon eden den pokoj ]-( dora ako s majom?uzivate si?ci ty mas tento tyzden dovcu?
Odpovedať
nejak pusto.,kde ste vsetky? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aahoj sunny ja som dnes tu. Co nove v UK? Aj u Vás je také krásne pocasie, ako tu? Hned by som isla niekde vonku sa prejst a nie sediet v práci a cumiet do pocítaca....... Ani nestiham citat, co tu vsetko písete, je toho vela. Monika - uz si rezervovala ten stol v Rustikane? Mne tiež vyhovuje o 17-tej,potvrdzujem predbežne účasť. Ivka, v tom Lucenci v piatok som si kúpila popolnocne saty a spodne pradlo pod svadobne. Popolnocne su bordovej farby, jednoduche na ramienka. Nechcela som zlozite, kedze svadobne budem mat take. Skoro som kupila aj topanky k svadobnym satam, jedny sa mi strasne pácili, ale nemali moju velkost, co ma mrzelo, lebo som uz zbehala celý zvolen a nenasla som ziadne. Asi sa pojdem pozriet este do bystrice. Vcera som si kupila este sviečky do výzdoby. Ty mas nieco nove ohladom príprav? Inak, na zajtra Ti držím palce do nemocnice!!! Nech Ti to dobre dopadne.
Odpovedať
Ahoj suzit, ano aj tu je pekne,svieti slniecko ale trochu pofukuje,to ti verim ze by si radsej isla von ako pri pc,a to je len utorok :-S Ja sa tiez chystam z malym na prechadzku ale az po obednajsom spanku,lebo som si len vlasy zmyla....dufam ze este bude pekne.Nech uz je leto,hned budeme lepsie naladene 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, to mas pravdu, nech je uz leto....a aj rano sa mi vstáva lepsie z postele, ked je vonku vidno, a nie tma, akoby bola len polnoc. Len ktovie, ci bude aj daka jar. Aby hned zo zimy sme neskocili do triciek. Ako to vyzerá s tvojím hladaním zamestnania?
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte som to nezarezervovala. Ani neviem, či to mám zarezervovať - vyzerá to tak, že sme zatiaľ len 3 - Ja, Suzit a Lucka. Janka sa už dlhšie neozvala, Ivka by mala byť v nemocnici, ešte nevie, či sa vráti a ostatné baby sa tiež akosi nedávajú vedieť... Ide ešte niekto?????? A čo je s Luckou??? Tá tu už tiež dlhšie nebola.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, este je tu Adka a Arim.......
Odpovedať
ahojte. ja svoju ucast potvrdzujem, len mam dost robotky, tak nestihacky citat a pisat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis monika,ked budeme aspon styri, tak to sa oplatí stretko..........
Odpovedať
ja si myslim, ze Lucia tiez istotne pride. :-)
Odpovedať
suzit-ved nikto vravel ze toto leto bude jedno z najhorucejsich 8-) Co sa tyka toho hladania-zatial to neni slava-akurat dnes som si poslala dalsie 2 prihlasky,a uz som zaregistrovana v 1 agenture,plus som posielala zivotopis 2 online na dva joby,plus mam zivotopis v banke na head office,cize cakam a este vymislam co by som mohla spravit.....zatial je to ok,ale bola by som rada keby sa coskoro daco pre mna naslo,uz ma ide doma porazit :-D . No akurat mi muz pisal ze do konca mesiaca si este moze vybrat tyzden volno [lebo tu je to pracovne obdobie od aprila do aprila-a dovtedy si ma zobrat 24 dni holiday] tak sa tesim ze daco spolu podnikneme.Som navrhla vikend nikde mimo,kde je pekne mozno daky park pre deti,tak uvidime ;-) Vy nikto uz planujete dovcu?Alebo aspon mini dovco?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Suzit, my nemáme nič nové ohľadom príprav. V pondelok by sme mali ísť na prvé naučenstvo na faru, tak som zvedavá. A korzety si popozerala? :-) Ja neviem, či prídem, ale dávam tomu len 20 % :-( . Rada by som, ale...ešte sa ozvem z nemocnice, chcem si zobrať notebook. Janka je PN, určite nepríde.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ak bude stretko ja pridem isto. a janka nemože ist? ved vecer jej isto nepride kontrola :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tebe držím palce aby ti to všetko dobre dopadlo a velmi ta to nebolelo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A čo je s Jankou? Ok, takže to zarezervujem na 17,00. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?