Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
to určite. fuj. :-N no tak to ti fakt neulahcuje. a keby si nasiel prácu aj vo zvolene alebo BB tak by tu vedel ostať natrvalo? myslim vo zvolene. lebo si myslim že tebe sa asi velmi neoplati meniť prácu koli nejkému času čo budete byvať vo zvolene a potom sa znova stahovať do travnice.
Odpovedať
Profilova fotka
ale vobec nie fuj.... :-) no ved to si aj ja myslim ze menit pracu koli nejakemu casu sa neoplati..zase mozno to bude dlhsi cas...ja neviem..toto je blbe rozhodovanie..asi sa budem musiet s nimi cez vikend stretnut a rozhodnut sa uz na mieste..do kelu..... nech pri mne stoja vsetci anjeli...lebo toto je dost dolezite rozhodovanie...
Odpovedať
Profilova fotka
tak držím palce aby si sa správne rozhodla. ja nastastie teraz riešim ine dilemy a to ci ist poobede spať, co navariť na obed a pod. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooo aj ja by som radsej riesila tvoje dilemy, aj ked nechcela by som byt tiez v tvojej teraz kozi...zachvilu porod...jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ja by som sa bala...ja som taky strachoput... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som strachopud. ale stale dookola si opakujem že ked to zvladlo tolko žien tak to musim aj ja. :-D najhoršie na tom je to že nevieš čo ta caka. a možno je to tak aj lepšie. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vsak to by som si hovorila aj ja...ze to zvladlo tolko zien, ale aj tak... mozno je to lepsie ze nevies co ta caka..ale vies ze to velmi boli.... :-(
Odpovedať
ahojte holky,\lucka aky slonik vyzeras sexy maminka,brusko nemas vobec vobec velke aspon na fotkach nie :-) dora-to je neuveritelne,este dodnes si pamatam ako sme boli na balkone u sisi a hovorili ako nemozes najst pracu,a ked som sa spytala o starej robote,povedali si ze nemozes ked si dala vypevied...a vidis mohla si boli by ta hned prijali :-) no neviem co poradit je to tazke,lebo ak potom zas s tade odides bude to ako podraz,ale zas biznis je biznis ;-) ja zomieram,.nespim hrozne ma ten chrbat boli vazne uz neviem co robit,volala som tomu fyzioterapeutovu ale beru telefon az po 11 ]-( fakt je to sila,som myslela ze po 4 dnoch brania silnych tabletiek bude lepsie ale nie ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
sunny chudiatko tak ty sa stale trapiš s tým chrbtom? :-( dufam že ti to konecne prejde.
Odpovedať
Profilova fotka
...sunny,ani mi nehovor, neviem ako sa rozhodnut,vtedy by ma neboli prijali, mal tam ist niekto iny, ale ten niekto iny ide inde, takze oslovili mna...ach jaj, ja fakt neviem co spravit... a na pohotovost s chrbtom ist nemozes??zeby ti dali nejake obstreky...
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata ja letim na poradu ... tak za 2 hodky som spat ...
Odpovedať
babule prave som si kychla a taku bolest neprajem ani najvacsiemu nepriatelovi,ako kontrakcie,ja neviem so sa to deje ;-( dora pohotovost?len ked umieras :-( tu ti daju len lieky co hovno pomahaju ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;-) , dnes ste sa celkom rozbehli v písaní :-D . Lucka, áno na naučenstve bol aj Šuflo s Jankou. Sme ich aj volali k nám, že ešte podebatíme, ale Janka bola chorá, tak sľúbili, že nabudúce :-) . Dorka, nie, nemalo by mi to uškodiť, nemám až takú náročnú prácu a šoféra mi tento týždeň robí braček :-) . Zastane mi pred lekárňou, ja si urobím objednávku, nasadnem a ideme ďalej. Normálne si aj na luxus zvyknem :-D a budem ho platiť :-D . Suzit ;-) , som ok, len nestíham niekedy sem nakuknúť, takže sa nebojkaj ;-) . Sunny, Ty si tiež poradne vytrpíš :-( , kým niečo s Tebou načnú robiť. To je hrozné. Pred pôrodom si nemala takéto problémy? Monika a Ty sa na MD nechystáš? ;-) Drahý ešte veľmi nenalieha? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka, aspon ze mas aspon taxik...na luxus sa lahko zvyka ;-) tazsie je potom vratit sa do normalu ... :-( dievcata, takze ja som sa rozhodla, ze zostanem pracovat v BA...a nepytajte sa preco??lebo neviem...
Odpovedať
dora urob ako citis a ked si sa rozhodla tak je dobre :-) ja len lezim stale bolesti ale uz si zvykam :-S ,dufam ze zajtra to uz bude lepsie inak mi volali z toho obchodu londis ma chceli spat.....no sa mozu dat :-S vypchat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooojte.. sunny, to ked nie som si ista ze to moje rozhodnutie je spravne a dobre...a tiez neviem preco som sa takto rozhodla, to je na tom najhorsie...akurat im idem zavolat, ze teda ich ponuku neprijmam... dufam, ze tebe je uz lepsie ...
Odpovedať
ahoj dora ako to dopadlo?dufam ze ok :-) ja som uz na tom lepsie asi uz zaberaju tabletky uz sa len modlim nech to vydrzi. Teraz ideme s muzom k doktorovi on na check up a ja na smir test [vysetrenie krcku maternice-uuuu neprijemne ,ale uz som nebola u gyndi vyse 5 rokov =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, noo boli riadne sklamaní a mna to trapi, ale co uz...bolo by odomna nekorektne prijat ich ponuku a po roku odist, lebo pojdem za drahym do travnice...uz sa nad tym ani nejdem zamyslat...radsej... smir test u nas tkzv. cytologia .. ano je to neprijemne ale da sa to vydrzat a radsej to chvilku vydzim akoby som to mala zanedbat lebo nikdy nevies ako mozu bunky zbujniet a rakovina je velky strasiak ... ako to ze si nebola na gynde 5 rokov???a ked si bola tehotna si nechodila???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dora super že si sa rozhodla. a celkom rýchlo. :-D sunny dobre že ti je už lepšie. a to vysetrenie ti teda nezavidim. brrr :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka...neviem ci sa to da nazvat, ze rozhodla...hodila som si mincou ... snad to padlo na dobru stranu ... =-) ake je pocasie na strednom slovensku??
Odpovedať
ahojte tak nakoniec mi ten test nerobili,ze az po 25 =-) ,takze este musim 1,5 roka cakat..no neva dora tu ked som bola tehotna ani raz ma odspodu nepozerali a ani po porode,tiez ma to prekvapilo ale tak to tu je,pokial nemas komplikacie nemas vysetrenie :-S ano je mi uz lepsie,ale este to berem easy,snazim sa nerobit vela,upratovat a dvihat maleho nech sa to poriadne vylieci. dora urcite si sa rozhodla spravne,nebudes lutovat,lebo mas pravdu ze by to bolo nefer,a ty si ako ja.....myslis aj na zamestnavatela nie len na seba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá ;-) , Dorka, myslím, že odpoveď na Tvoju otázku je už zbatočná, ale predsa :-) . Počasie? No prší, prší len sa leje.... :-D . Brr, ja už chcem letoooo, ale nie tropické zase :-) . Čo plánujete kočky robiť cez víkend? My ideme dnes do Lučenca kamáratovi na oslavu, budeme tam aj nocovať, zajtra si oddýchneme a v nedeľu chceme ísť do Budapešti niečo pokúpiť. Už sa tešíííím x-) . Tak Vám prajem krásny víkend, aby ste si čo najviac oddýchli a nabrali sily do nového týždňa ;-) . Cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby nebude vám vadiť ked sa pridám medzi vás. svadba bude síce až na budúci rok ale už ma chytila svadobná mánia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko sa praje. tak ako ste prežili vikend? nikushka samozrejme ze nebude vadiť. vitam ta tu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooojte divcata... ivka, jaaaaaaaj tak ti zavidim to Madarsko, ale v dobrom, aj ja by som uz sla na nakupy, ale to si este pockam kym pride drahy, no snad to nejak vydrzim :-) lucka, ja som nemala bohvieaky vikend, stale som chora, tak som sa liecila...a co ty co ste s mangelikom porabali??? nikushka, mna ta svadobna mania drzi uz 4roky... :-D kde budes mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
dora tak dufam že si už vyliečena, lebo nejak dlho ta to drží. ja som mala flakaci vikend. vela sa mi toho už robiť neda. mna už zmorí aj obycajna prechadzka. ivka a ty sa pochval co pekneho ste nakupili. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka ďakujem za privítanie :-) svadba bude buď na zámku v kaplnke alebo v v katolíckom kostele.mne by sa viac páčila tá kaplnka ale uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
panecku ja by som nemohla svadbu planovať tak dlho. to by som asi všetko zmenila aj 3 krát. :-D aj mne sa paci ta kaplnka ale ja som mala svadbu v kostole lebo do kaplnky by sme sa nezmestili. bolo nas ako hadov. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, este stale to nie je bohvieco, ale je to lepsie, uz ma trapi len kasel .. ved este sa poflakaj kym je Lukasko este v brusku, uz potom sa ti moc nebude dat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci my ešte až tak moc neplánujeme skôr zbierame inšpiráciu aby sme sa mohli na jeseň naplno pustiť do organizovania. mňa ten kostol odrádza preto že hneď ako vyjdeš je cesta.
Odpovedať
Profilova fotka
dora včera som sa vybrala na 20 min prechadzku a bola som s toho taka znicena akoby som si práve odbehla maratom. :-D bolel ma celý clovek. :-D malý je už uplne dolu takže sa mi aj tažšie chodi. takže o nejakom flakani ani reci. som rada že zijem. :-D nikushka aj mna to odradzalo ale nebolo na výber. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?