Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
jupiii. to budeme ukazkova rodinka. ja kozorožec manžel lev a dieťa baran. krásna kombinácia. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ste teda fakt krasna kombinacia ... :-D my to tiez mame ukazkove ja vodnar, drahy baran a uz sa len modlit aby dieta nebolo skorpion .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dora ved ta sa da zariadiť. si to pekne naplanujete a bude. :-D vidis mi sme podla znamenia neplanovali a co z toho vyslo. :-D
Odpovedať
ahojte zienkly, no mate to pekne povahy v rodine,ja panovacna panna a muz tich ryba :-D a maly tusim vahy-ktober su vahy ze?cize nerozhodny,co je uplne pravda,lebo rano mnauci ze chce vstat a ked pridem do izby hodi sa na vankus a otoci chrbtom......ma vie pekne vytocit. Dnes zacal tazko,rano rev,sopliska,prilepeny na mne ako nalepka,ani som ranajky nemohla urobit,tak som ho drzala na sebe 12 kg teliatko,a to skucal ze uz chce papapt-nedockavy,a moj chudak chrbat zas mal co robit :-| Teraz aspon ranajkuje v stolicke tak si vydychujem,ale neviem co ma dnes caka lebo vyzera ze je velmi podrazdeny ;-( Dora v matalane som si kupila kraaasne tricko,nebickovo modre :-D dobry vystreih tiez ;-) a len za 4 libry :-N ,ale segra si dobre nakupila ta si kupila koselu,tricko a gate....dobre ceny. No ale ja by som mala brzdit tento tyzden som si kupila 3 veci,a to je dost,treba setrit takze zas az na novy rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, vsak ono v podstate baran nie je az take zle znamenie len je to tvrdohlavec... sunny, aj ja som teraz dost minala, cez vikendy chodievam domov a sobotu sa vzdy vyberiem pozriet do mesta a samozrejme ze vzdy nieco najdem co ma zujme a je mi treba ;-) a nekup to ... takze je jasne ze vzdyy si nieco kupim ... :-) a coze je s kristianom, nejde byt nahodou chory???ci on mava taketo chvilkove obdobia???
Odpovedať
dora je soplavy a idu mu zuby,takze si vies predstavit 8-( aj u nas je tak horuco,akurat som bola v tescu a mala som len kratky rukav je velmi pekne 8-) ved prave ak najdes nieco co je pekne a hodi sa ti tak fakt to kupis,ja mam niekedy problem,ked uz mas korunky na minutie a idem do mesta ze si daco kupim,vtedy nic nevyberem a nic mi nesedi,no a ked idem bez penazi vidim tolko peknych veci ]-( dnes mi idu vyberat taku hrcku co mam na ramene-je to ako podkozny tuk,alebo cysta?asi okolo 1cm-trochu mam strach ale chcem to von,lebo to vyzera ako vred a teraz sa zacnu nosit topy tak to chcem prec. Hadam to bude ok.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, aj tu je teplo, ale asi na kratky rukav este nie, ale je to ovela lepsie ako minuly tyzden, ale zevraj od stvrtku znovu hlasia ochladenie, tak sa "tesim" .... neboj urcite to bude ok..vsak to ti urcite lokalne umrtvia a nebudes nic citit...tak drzim palce ...
Odpovedať
dik dora dnes akurat segra isla na SK,na tyzden jaj tak ej zavidim,aj by som uz sla,hlavne ist vecer na pifco :-D tu nemam velmi s kym 8-( jasne,umrtvia ale oni vzdy posielaju potom nalez na vysledky a ja sa bojim ze to bude vazne,lebo aj segre vyberali znamienku a zistili jej rakovinu,aj mama.....................proste mam obavy,ale radsej nech to ide von.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny a s kym isla ci s mangelom???vsak ty tiez uz zachvilu prides..jun je tu co nevidiet... :-) ta prava ti to inac hovori co je pre nu maj neskutocne daleko nie to este jun ... :-D neboj sa urcite to bude v pohode...a nie je to znamienko len podkozny tuk a to nic neznamena, nestresuj sa uz dopredu
Odpovedať
OOOOOOO Lucka tak sa ti to teda pekne pohlo z tej 0 na 3. :-o Len si dávaj pozor a nič ťažké nedvíhaj. Ivka tak ty už máš aj bižutku-no super.Svadba sa môže konať-s tvojej strany :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj adka. zajtra mam poradnu už v nemocnici tak som zvedava co mi povedia. :-) veru ivka sa už može vydavať. :-D
Odpovedať
ahojte nejak pusto dnes co sa deje =-) ? lucka ako si dopadla dnes? ja idem dat maleho prvy krat do skolky,aj ked robim od druheho tyzdna,ale zajednany som mala uz tento a paltim zan,tak si aspon odskusam ,dam ho len na 3 hod,lebo od buduceho bude 3 dni od 8 do 17.00 :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj sunny, tak ako dopadla vcerajsia "operacia" ?? dufam, ze je vsetko ok?? tak to si od maleho aspon nachvilu oddychnes..alebo budes v skolke s nim???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. takže poradna dopadla tak že ma vlastne ani nepozreli. lebo vraj už sa nebude chodiť posledný mesiac do poradne do nemocnice ale k svojmu gyn. vraj nie su prachy a poistovne to nepreplacaju. tak som riadne nasrata. do nemocnice mam prísť už len rodiť. tak som zvedava kam napr. pojdem na tie pásy ked moja dr. to zariadenie nema. takto mal clovek aspon istotu ze je vsetko o.k. a bol pod dozorom a teraz... ]-(
Odpovedať
ahoj dora a lucka, dora operacia sa nekonala :-| ,bola som tam a konzultovala to s doktorom zas a znova,pozrel to nahmatal a povedal ze mi ostane z 90 % pravdepodobnostou dost velka jazva,a pravdopodobne bude cervena a vypukla ;-( ,povedal ze lebo je to na takom mieste kde sa to stava.Inak ze to neni nic vazne,samozrejme ze mi to nemoze potvrdit na 100% lebo to nemoze zo ziadnou znamienkou na tele,ale mam sa rozhodnut,a a k to fakt chcem vybrat lepsie je v zime,ked na to nebude svietit vobec slnko,lebo som mu hovorila ze idem za 2 mes.do spanielska tak ze kilo kremu na to....no radsej som sa rozhodla to teraz nechat tak. Maleho tam dam sameho,a ja pojdem domov upratovat,ale daky je soplavy tak im poviem ak bude sa zle citit ze ponho hned pridem. A ty sa ako mas?Ides do travnice,ci tu uz do UK? Ozaj ze vraj sasa je tu aj s tym skinom =-) ,ze on ma pracu ona nie :-D lucka neboj sa dobre to dopadne,to tak byva nemocnice nemaju prachy-na porazenie ]-( ,ale neboj lukasko bude ok.Hlavne sa teraz nestresuj a odychuj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, tak to je sila, neviem za co potom platime take vysoke zdravotne poistenie, ked ani zakladnu opateru v tom nemas... hroza... sunny, no to je pravda, ze take veci sa operuju v zime, ale ak by aj jazva ostala existuju lasery, ktorími sa to da pekne odstranit, no pokial to nie je zivotu nebezpecne a ani to nejak neubera na krase :-D tiez by som si to nedala vyberat... mam sa celkom fajn, ked si odmyslim vsetko co je na figu tak je to vlastne v pohode, len uz aby bol aspon maj, skoda ze neviem posunut cas...nejdem do travnice, idem dom, pobrat este nejake veci a v stredu, uz do uk..huraaaaaaaaaa(nieze by som sa tak tesila na anglicko, to len na draheho :-D ) to vazne je sasa zase v uk??ved sme sa cudovali, ze sa vobec neozyva... :-. ona je riadne trafena, nemam slov...
Odpovedať
akurat som sa vratila zo skolky,maly bol trochu hanblivy na zaciatku,ale po dakych 10 min.sa osmelila ked sa zacal hrat som sa vyparila,eate som sa rozpravala z manazerkou,a nic sa nedialo tak hadam bude ok.Som im povedala ze nech kedykolvek zavolaju ak maly bude podrazdeny alebo urevany,tak uvidime. Tu hrcku zatial necham tak,a uvidim ako postupime v medicine v buducnosti a ci sa nebude zvacsovat :-D No na Sasku ani ja nemam slov,nevie co chce,ale ze vraj je strasne zalubena,tak nech je to klapne,mozno sa uz zmenila ..................... :-x tak uz v stredu si tu,to ti rychlo ujde,ale obavam sa ze este rychlejsie to pojde v uk,ale aspon daco ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer Vám prajem ;-) , ako sa máte? Ja celkom fajn, v pondelok mi vybral Dr. štichy, ale výsledky som ešte nemala, tak sa aj trošku obávam, aby to dobre dopadlo :-| . Vraj mi už prídu len domov, no neviem, či sa vyznám v tých latinských slovách :-D . Adka, Lucka no ja by som sa už aj mohla vydávať, ale moja polovička ešte nie, lebo má zatiaľ len košeľu :-D . Lucka, tak sa šetri a Lukáškovi vysvetli, že utorok nemá nárok vykuknúť na svet :-D . Dory IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja umrem iwus ty mas termin no jaka parada :-D a co ti robili, to co si myslim? inak pardon ze sa vam sem pletiem ale nemohla som inak :-D
Odpovedať
Ahojte krásavice. pridala som nejaké nové fotky toriet, čo som teraz robila. Iwka, som trochu mimo, lebo sem už často nechodím. Tak si už po operácii? Tento rok nejak všetky chodíme pod nôž, strašné. Mne je už celkom fajn, ešte beriem injekčnú hormon.liečbu a cítim sa ako v prechode - návaly tepla, nemôžem spávať a tak, ale ináč fajn. Napíš mi do IP niečo o tvojej operácii, ak si to už niekde nerozoberala. Lucka: zdravím Lukáška ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, no vitaj po dlhom čase x-) . Je zázrak Ťa tu vidieť ;-) . Hlavné je Zunka, že potom bude všetko ok. Z celého srdca Ti to prajem ;-) . No vidíš, v dnešnej dobe je to všetko možné. Ja som ležala na chirurgii a čo žena, to operácia prsníka :-( . Je to jedno, či mladá, či staršia :-| . Divoska, ahoooj. Teba už dávno nevidela :-D . No jasné, máme termín, prípravy sú v plnom prúde, tak sa teším. A Vy ako? No operovali prsník, diagnóza bola fibroadenóm, počkám si ešte na výsledky :-S , dúfam, že to bude ok. A Ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. zunka aj ja dufam že už coskoro bude vsetko zase o.k. inak krasne torty vypekáš. x-) si sikulka. aspon sa nenudis. ivka neboj určite budu vysledky o.k. ;-) ja som riadne nascipana a ledva fučim. a zo dna na den je to horšie. :-S ja už chceeeeeeem rodiiiiiiiiť a mať po všetkom. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, lucka, tak sa len nejak liec, viem ze je to dost tazke, ked si nemozes zobrat ziadnu tabletku, ale nejake cajiky, a homeopatika, mozno pomozu ..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dora. caj mi radsej nespominaj. včera som si dala na vecer ovocný a skoro som skapala. celu noc mi bolo tak zle, brrr. palila ma zaha že som isla zosalieť. :-S takže o caji už ani pocuť. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaj lucka, tak ty ani caj nemozes ... :-( hmmmmmmmmmm tak este pomaha potit sa...na cudzom tele... ;-) to je ale teraz tiez dost narocne, vsak??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky. To ked tu človek nie je každý deň, ani nestíha čítať.... Lucka - tak asi ten posledný mesiac je najhorší, však. Mamina mi hovorila, že tak, ako sa budem báť pôrodu , tak ma to na konci tehotenstva prejde a budem chcieť čím skôr rodiť, aby som sa zbavila záťaže. Ako vidím, to isté zažíva asi každá žena.... Sunny - ako malý vydržal v škôlke? Neplakal za tebou? Adka - ahoj moja. Ako sa Ti darí v práci? A co manžel? Ako sa zotavuje zo zranení? Ešte nepracuje, však? A malá Nikol? Je v škôlke alebo ju niekto stráži, kým si v práci....asi veľa otázok naraz. My pomaly pripravujeme svadbu a tešíme sa. Blíži sa to.....už to bude za necelých šesť mesiacov. dora, aj v ba je také hnusné pocasie, ako u nas vo zv?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj suzit, aj tu je uplne otrasne pocasie, rano sa mi tak nechcelo ist z postele ked som videla ako je von... :-| a co sa stalo adkinmu mangelovi??som to tu asi nejak prehliadla??dufam ze nie nehoda na motorke ...
Odpovedať
Profilova fotka
dora, no ak mozem za Adku odpovedat, on je sportovec a zranil sa pri zápase.... V takomto pocasí by sme ani nemali chodit do práce, nie? Zostat doma vo vyhriatej postielke a lenošiť...len do kedy by ma to bavilo...
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak...no ako sa hovori sportom k trvalej invalidite... dufam, ze uz je to lepsie a rychlo sa zotavuje..tak adka, pozdrav mangela ... :-) s tym chodenim do prace ked je skaredo mas pravdu..noooooooo ja by som este asi aj teraz spinkala..potom by som nieco zjedla...a znovu si isla lahnut, a takto by som to praktizovala do vecera ... a potom zase vlastne zase spat. .. :-D dneska by som to asi fakt dokazala som nejak grogy.... musim si dat nieco na prebratie, este ze mame aj take vitaminy, ktore posobia ako redbull... ;-) teda ako 3redbully dokopy... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mne by ani redbul nepomohol, na mna ani káva nemá povzbudzujúci účinok.....Mna ked berie na spanie, tak koniec. Hádam len preplesk mi pomôže. Inak, ja mám stále také problémy ráno vstať a ešte teraz, po časovom posune, ani nehovorím....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?