Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, nemylis sa ... ;-) ja ked som bola v europe, tak sa mi tam moc nelubilo, ale to som bola v decembri a 2dni pred vianocami, tak asi to mali vybrakovane :-) odvtedy som nebola... a mala by som ist uz pozriet, inac ze tam v newyorkeri robi Biba, tak by som ju isla pozriet, nevidela som ju 100rokov ... no budem sa tam musiet vybrat .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeee suzit, aj moj drahy ma dnes narodeniny... o trolinku menej ako tvoj, ale dnes... :-D ty si ake znamenie ak sa smiem spytat ?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dora ja som decembrovy kozorožec. A drahý baran, tak to sa obidvaja rohami bijeme.....Inak, sranda, ze su rovnako narodení. Blahoželala si mu aspon na dialku?
Odpovedať
suzit ale aky darcek????som zvedava.... dora tak posli majovi pozdrav a ze mu prajeme vsetko naj.,ty mas prenho dake prakvapko?ci si len das cervenu maslu okolo krku na letisku oblecene len v kabate,a potom kuk co pre tebe mam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, no aby si nezomrela od zvedavosti. Su to hodinky, znackove, dost drahe, tak sme sa rozhodli, ze dame financie dokopy...este ze moj drahy ani náhodou nezavíta na túto stránku...
Odpovedať
jee pekny darcek,moj hodinky nenosi,a i tak mu je tazke vyberat darcek,preto som jeho narodky riesila typom-co chces?ideme to spolu kupit :-D a dostal topanky ;-) suzit a ked ma narodky dnes tak idete niekam na drink ami dvaja ci to potom nechate aj s rodinou?
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, tak to ste pekna kombinacia :-D jasne, ze som mu blahozelala ... skoda ze len na dialku ... :-( sunny, odovzdam pozdrav... nemam ziadne prekvapko, ale hutam hutam a urcite nieco vyhutam ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, lucim sa s Vami, idem este nieco surne vybvait v práci a bezím na vlak do bb. pekný víkendík. Ozvem sa, ze co som kúipla.
Odpovedať
ved ty ako prekvapko hadam budes stacit,nie?co este by si mohol priat?snad len klobasu z SK :-D dobre nakup suzit a daj vediet pa pa-inak aj segra tam dneska isla mozno sa uvidite,ma rysave vlasy a je celkom nizka,bude s 3 rocnym deckom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, pekny vikend prajem a dobre to oslavte.. :-) sunny, no vies ja som darcek na cely zivot :-D ale nejaku drobnost este vymysliet musim :-D
Odpovedať
ahojte , dora ved to hej darcek na cely zivot :-D ,scary :-D vy ste este tak ze nemate deti,tak robite prekvapka,ja uz sa muza pytam co chce,nemamm kedy rozmyslat a zhanat :-D suzit ako si nakupila? ja som si vcera kupila peknucke sacko a bluzku na ten pohovor,aj keby to nevyslo aj tak sa mi poriadne sako zide,lebo som mala len mencestrakove co je viac sportove.No a co dnes planujete robkat?Ups az teraz mi doslo ze je sobota :-N Mi pojdeme hadam z malym do tqakeho velkeho centra pre dti,teraz ked zacal skolku to mamae zadara ,lebo to patri k skolke,inak je to drahe pre dieta vstup je skoro 300 sk-je to sice na cely den,ale nam vacsinou stacia 2 hodky. Tak si uzite vikend pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. aj ja vam prejem krasny víkend. pocasie vyzera byt super. moj manžel dnes celý den robi tak som sama doma. takže ja sa budem len tak poflakovať. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
lucka co ine ti ostava,nezamestanana,tehotna,odrezanan od sveta :-D aspon si sprav taky relaxacny den,kupel,[pedikuru asi nie vzhladom na brusko ;-) ],manikuru,peeling,potom si sprav nejake hody pred telku a daky dobry filmik......potom uz na to nebude cas :-) pekny vikend aj tebe
Odpovedať
Profilova fotka
sunny takže kupel neriskujem, vzhladom k tomu že rodiť chcem až po velkej noci. pedikura fakt nehrozí som rada že si obujem ponozky, ten peeling by eštie šiel a hody pred telkou už vobec nie vzhladom na to že mi je už tazko aj z jablka. :-D
Odpovedať
chuda moje,tak len tu telku ,mozno kratucku prechadzku ,uz to dako vydrz nemas daleko do ciela :-) vcera som pozerala program kde mamina cakala trojcata!!! ,velmi dobre sa vyvijali tak chceli nech ich donosi co najdlksie tak do 35 tt,vies si predstavit z 3 detickami.Zena nemohla mesiac spat,a lezat aj ked sla na ultrazvuk,lebo mala pocit ze sa zadusi,bola fakt velika,takze ty mas len jedno,hlavu hore vydrz ;-) Mne tu vsetci spia,muz na gauci a maly v izbe uz od 11.45 a teraz je 15.20 tak sa uz aj nudim :-) .,povysavla som auto,oprala,spravila obed,muz mi nafarbil hlavu,a chvilu si pospala,ale uz maam aj dost.Chcela som s amlym ist do tej deckej skupiny,no ale neviem kedy zatvaraju ked ti moji este spia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, je tu niekto .. ??? aky ste mali vikend ?? :-)
Odpovedať
ahoj dora ja som tu :-D akurat ranajkujeme aky si mala vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, celkom fajn, bolo krasne pocasie, tak som si to vychutnavala..a ty ako???
Odpovedať
mi sme tiez boli von cez vikend,vacsinou v parku,uz dsa aj lepsie citim,takze pekny vikend :-) horsie to bude tento tyzden,zajtra mam zubara a pohovor a v stredu a vo stvrtok zacinam robit v sainsbury 8-17 maleho do skolky...budu trochu stresy kym sa nezabehneme,aj zo vstavanim,chudak maly :-D sisa z durim kedy ide do travnice?ona este robi? ty uz sa balis?co si vymyslela majovi ako darcek?
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, rychlo si zvyknete... sisa je teraz v zv, ma dovolenku, este robi do konca mesiaca, ale to bude uz viac menej doma, lebo si musi vycerpat dovolenku..vo stvrtok idu do travnice a budu tam velkonocovat.... este sa nebalim, mam cas, neznasam sa balit..a stale neviem co idem majovi kupit...do kelu nemam ziadny dobry napad..asi si pojde darcek vybrat sam... ;-)
Odpovedať
-vsak to bude asi naj.niekedy su sice prekvapka super,ale v poslednej dobe radsej aj ja nakazem co chcem :-D niekedy to viac potesi :-D jaj sa mi nechce verit ako cas leti a maly zacina skolku,zachvilu to bude skola,praca.....starnem 8-( vcera sme sa rozpravali ze kedy druhe,tak sme sa dohodli ze o 5 rokov,ked budeme mat poriadne vysporiadany zivot.Lebo stale chceme ist na SK ,tak ked budem ja robit,hadam to bude realnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave..toho nazoru som aj ja, ze radsej kupim nieco praktickejsie, ako nejaku hlupost...resp. nieco co nevyuzije...takze pekne si milacik pojde vybrat... :-) ale nehovor ze starnes, lebo potom si to uvedomujem aj ja a ja nemam este ani to prve dieta... :-)
Odpovedať
-to len tie zdrav.problemy a ako vidim maleho rast ma robia starsou,ale na stastie mam o 18 rokov starsieho muza,takze ja budem ta mlada stale :-D -chudacik,dufam ze nebude mat neskor komplexy 8-) -este dnes si chcem ist kupit dake nausnice do mesta,aby sa mi hodili k tomu imagu na pohovor :-N ,a potarat sa po meste,je celkom pekne ,tak prechadzka dobre padne,ale pojdem len poobede,nech sa mrnos najprv vyspi a napapa. Zajtra este ides do prace?
Odpovedať
Profilova fotka
vsak ken vobec nevyzera na svoj vek... takze urcite komplexy mat nebude .. :-) maly nie je dnes v skolke?? aj tu je uplne nadherne, vobec sa mi nechce byt zavreta v kancli,radsej niekde vonku sa prechadzat po meste.. idem do prace aj zajtra aj v stredu, leti mi to az vecer, takze to stiham... :-)
Odpovedať
to si dobra,v stredu si si uz mala dat off nie maly neni v skolke,naco ked robim len v stredu a vo stvrtok,a zajtra pride svokra lebo ten pohovor a kenovi sa neda zobrat volno,lebo ma nejaky dolezity meeting ,takze zubar bude absolvovany z malym,dufam ze tam bude dobry pristup s kocikom,a svokra pride okolo 11.30 a pohovor je o 13.00 ,maly bude od 12.00 spat tak mam viac ako pol hodi.na pripravu . :-) vcera som nemohla najst maleho flasku z vodou,a dnes teraz idem prat a flasa v pracke :-D ,potvora jedna....no co mu mam povedat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechcem si zbytocne cerpat dovolenku, lebo neviem ci mi vobec bude stacit, ta na ktoru mam narok, tolko mam toho naplanovaneho ... :-) vsak to ti pol hodka na pripravu staci, to je tak akurat..a ty si kocka aj keby si sa nepripravovala... ;-) tak ti zajtra budem drzat palce, nezabudni dat vediet ako si dopadla.. nooo co by si mala malemu na to povedat, vsak sa chcel len hrat na skryvacky.. co to nechapes ??? :-D
Odpovedať
jaj robila so poriadok v ,,skrini,,-taka mala izbicka co mamae ulozny priestor,kde som skladovala vsetko decke a tehotenske a vyradene veci-bolo mi to luto vyhodit,ale dnes som to uz prebrlala,a vybrala len to naj ,nositelne ,ciste a novsie.Takze mi ostalo velke cierne vrece a 1 taska,a 4 vrecia idu von 8-( ,chvilu pockam ,nikedy davaju do dveri ze potrebuju oblecko a boty pre charitu,ale neviem ci budu teraz chodit,ak nie leti to do kosa. Ved aj tak druhe bude az za 5 rokov,a dovtedy bude ina moda. :-D Vsak ak ides az vecer a stihas ,tak je to ok,akoze kebyze ja sa balim sama tak mi staci 15 minut,ale ja musim aj muza aj maleho pobalit,moj manzel totiz to ani nevie tricko poskladat :-N ]-( ,a to by si mala vidiet jeho sufliky,ja tam dam pekne ciste tricka,on pride a chce prave to co je na spodku [vzdy to tak je]a ostatne uplne dokrkvi a pomrvi....hroza ,najlepsie je na to ze jemu to nevadi ze je to ako krave z papuli,takze uz mi to je jedno ;-) som sa trochu postazovala uz mi to chybalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, nikto nie je dokonaly a kym ti na kenovi vadi len toto, tak to mozes by maximalne spokojna, ja tiez neznasam ked nieco upracem a zbytocne, ale radsej si zvyknem na takuto zavada ako by som mala trpiet nieco ine.... vsak aj my mame svoje muchy.... ;-) ale na druhej strane,aj postazovat sa treba.. :-D
Odpovedať
ze keby len toto...je toho trosku viac,ale pravda je ze su to zbytocne veci,a da sa to vydrzat.Hlavne je ze neni alkoholik,netlcie ma hlava nehlava,nerobi ziarlivostne sceny,mam volnost [i ked teraz mam maleho prisavnika],a lubime sa.Takze ostatne sa snazim pretrpiet ,premlcat,ale niekedy vybuchnem..vsak preventivne treba :-D Ty sa aspon nad tym nezuhris ked ste od seba,vtedy vidis len to dobre,co je pekne a vtedy vies ako si chybate a na malickosti nehladis.
Odpovedať
Profilova fotka
moja zlata, tak to by si sa cudovala ... ono je to mozno tak ked ste od seba 3tyzdne, vtedy je to super, chybate si, potom pride domov a mozno prve 2-3dni to je super...ale kedze nas pripad je iny, tak to vobec nie je tak ako si asi vsetci myslia...to co ostatny riesia z oci do oci, my riesime smskami a ked sa iní pohadaju, maju moznost riesiet to roznymi sposobmi, a my len tymi hlupymi smskami.. a to vobec nestaci... velakrat potrebujes nieco povedat tak aby ten druhy pocul ton tvojho hlasu a bohuzial v sms to pocut nebude..takze nemyslim si ze ja to mam jednoduchsie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?