Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no keby si ich vypila 3 tak urcite by ti to nieco pomohlo..obsahuju totizto taku latku, ktora posobi povzbudzujuco na ludsky organizmus..samozrejme, ze obsahuje aj take latky, ktore organizmu skodia.. :-) ten casovy posun, posobi aj na mna zle a vlastne na koho nie..neviem co to uz nezrusia, vsak to len zle vplyva na zdravie cloveka... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ved som dačo počula, ze by to mali zrusit tento casový posun. Len neviem, ci zimný, ci letný cas....a clovek kým si zvykne, tak prejde polrok a cas sa mení znovu.
Odpovedať
zdravim babule, lucka tak sme dve chore,ale ja som myslela ze vcera zomrem,normalne zimnica,potom horuco,ss mi dychat nedalo,nos zapchaty,hrdlo pri prehltani strasne bolelo,kychanie a bolest hlavy-no cely clovek ma bolel,dala som si lemsip,trochu pomohlo,ale v noci to iste,muz ma dnes nechal vyspat lebo ma 2 dni volno,tak rano on chodil k malemu :-N ,a potom som vstala 9.30 co sa maly chudak rozpraval s ocom ,ktory spal vedla v posteli :-D Ja neviem ci je totonormalne,ked to eni zub,tak chrbat,alebo nadcha,...... :-( kedy sa to skonci. Aj tu hnusne uprsano,predvcerom tricko s kratkym,vcera kabat,a dnes ani von nejdem,maleho da muz do skolky,ja dnes potom :-D suzit-maly bol ok,prisiel domov zo zositkom a tam napiusane presne co robil typu- na obed som spapal polku toastu a par fazuliek,dezert bol ananas ktory mi velmi chutil.Dnes som robil obhliadku skolky,pozeral som vsetky policky,otvaral skrinky.Najviac sa mi pacilo hrat sa s pieskom.Bolo mi ponuknute kreslenie ,ale odmietol som :-D Mile ze? Len mu isli vcera zuby,tak bol trochu podrazdeny ale na prvy den super. zunka zdravim ta,ako sa mas?idem kuknut torticky ;-) iwus neboj dobre to dopadne,jazva sa zahoji ,a budes v poriadku :-) dora uz sa ti to krati,zachvilu si s drahym ;-) ,ides so skyeurope?nas teraz vysli celkom dobre letenky na jun,rezervovali sme to vo februari,a vyslo nas to 130-mi dvaja a maly tax,myslim ze celkom v pohode cena.
Odpovedať
Profilova fotka
vsak o tom uz rozpravaju najmenej 3roky a stale nic... :-|
Odpovedať
zunka tie torticky su krasne,mnami si sikovna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj sunny, ale moja na teba furt nieco lezie....ale vsak aj mna stale nieco boli si pripadam ako hypochonder... :-| no veru uz sa mi to krati...sa tesiiiiim ... a este som sa vcera dozvedela taku super spraaaaavu ... letim s Ryanair.. leti to priamo do Nottinghamu a to je jedina spoločnost ktora lieta bratislava - nottingham..je to tiez nizkorozpočtovka, takze letenka vysla na 100eur aj spiatocna....
Odpovedať
wow to je fakt super,aj cena aj miesto letu,keby aj do zvolena nieco letelo :-D sice sliac uz pemava,ale len s Prahou,mohli aspon jeden den v tyzdni spravit UK ;-) a majo bude mat dovolenku ked tam budes?ci bude pracovat?
Odpovedať
Profilova fotka
nooooo to je, jedine co je na figu, ze mozes mat len 15kg batozinu a to je moooooooooooc malo .... ;-) no dufam ze bude mat dovolenku :-) ...ale vsak tam su sviatky, tak hadam bude mat volno
Odpovedať
to je fakt malo,zo skyeurope mozes mat 20 kg,ale teda hlavne nasi maju nadvahu 3 az 5 kg,a vacsinou uprosia ,alebo ich len tyak pustia :-) to vies ked sem pride batozina plna klobas,piva,kolacov,a blbosti na papanie,a samozrejme po novom velke hracky....niekedy sa cudujem ako to vsetko mohli otrepat v 2 kufroch :-D -hej pondelok a piatok je bank holiday v UK ,teda na druhy tyzden -to iste ako u nas nie? mi ideme v piatok k svokre,lebo tam bude aj svagor z deckami a idu sa skryvaj vajcia-to som fakt zvedava aka to bude sranda,este som na takom niecom nebola-ale pravdu povediac chybaju mi nase slovenske sviatky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj ja idem teraz trepat take veci pre draheho a jeho bratranca a ludi s ktorymi som tam fungovala ja predtym... takze dufam ze sa do tych 15kg vopcham ... :-) ja osobne velku noc moc nemusim, tesim sa jedine z toho ze sa nemusi ist do prace.... ;-)
Odpovedať
no ,mne tiez prv nechybala,ale cim som tu dlksie tym viac mi chyba vsetko,dokonca aj to oblievanie,sibanie,vonavkovanie zo smrdlavymi kolinskimi :-D a hlavne papanicko,salatik,kolace,udena sunka,.......vajec.konak mnam :-p ,a byt spolu s rodinou. ked je tu bank holiday ja som vzdy isla do prace lebo som mala double pay-co sa oplati,takze to volno ani nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak v uk som to double pay vyuzivala aj ja... :-) to je inac zaujimave ked si v praci mas double pay a ked si doma nemas nic.. u nas to mas aspon zaplatene ;-) tak vsetky tieto dobroty, ja teraz nesiem do uk, tak dobehni... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
sranda som posielala prispeok pred 10 minutami a este tu neni.... =-) no ja len tolko ze segra je teraz na SK a urcite toho prinesie na druhy tyzden vela,okrem ineho aj cigy a Holtov krem,co malemu pomaha na ekzem . Idem varit kuraci vyvar dufam,ze mi trochu pri tej nedche pomoze.
Odpovedať
Ahojte,dora nehodu na motorke mi ani nespomínaj.To by ma už asi zabilo,stačilo mi uplne toto.Aj keď v nedeľu už motorku chcel vyťahovať,že on sa ide previesť.Tak som mu pekne slušne vynadala a bolo. Suzit ešte stále Jardo PN-kuje,ma miernu deformáciu toho stavca a ešte mesiac doma,sedieť ma len minimálne,skôr ležať,stáť a chodiť.Keď niečo porobí večer sa sťažuje že ho riadne boli chrbát.Tak ja už neviem,a na to liečenie mu ešte stále nič neprišlo.Dnes bol na magnetickej rezonancii. Nicole sa má dobre ,je zlatá a sem tam aj poslucha :-D No a na mňa lezie asi chripka,boli ma celé svalstvo,hrdlo,uši,hlava a to idem večer do nočnej ]-( ]-( A ty Suzit,čo nové ako pokračuješ s prípravami?? A čo bytík,nenašli ste niečo??
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, vsak aj ja nesiem cigy... viem sa vzit do ich koze ako obcakuvaju kedy kto pride zo slov. a donesie cigy, viem to podla seba, ked som si muselal kupovat tam tie ich drahoty, este ze existuju polske obchody, ale aj tam su dost drahe, oproti nasim cenam...no vidis takze aj ty si budes pochutnavat na dobrotach... :-) adka, viem sa vzit do tvojej koze, drahy tiez zboznuje motorky, a tiez by som neprezila keby mal nejaku nehodu...a tiez viem aj to, ze aj keby furiky padali a mal by sa ist motorkovat, tak by isiel...proste to nevyhovoris...mozes sa hnevat, kricat...vsetko...uz to neriesim, je to jeho konicek...kazdy mame svoje, len niekto take ktore zivot neohrozuju , iní zase zivotu nebezpecne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto v tento čas? ;-) Adka a čo povedali Jardovi na magnetickej? Suzit, Vy sa tiež obzeráte po byte? Som nevedela, vlastne, kde teraz bývate? Každý doma, alebo...? :-) Dori, prišla Ti IP? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte, je tu niekto??? :-) ivka, prisla mi IP ale az teraz som ti odpisala... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tehuľky a svadbychtivé :-)
Odpovedať
ahojte babule, tak zas je tui piatok :-) co planujete na vikend? mne vcera volali z banky mam v utorok interwiu -ma to potesilo,ze mi aj tam davaju sancu,aj ked to nemusi vyjst aspon vyskusam.Drzte palce :-) a pretoze ten pohovor tak zas musim ist shopping-ved mi treba bluzku,sako,kasbelku :-N no nie? dora uz si doplnila albumik?
Odpovedať
to uiz vazne vykendujete ;-)
Odpovedať
vikendujete sorry :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeee ahoj sunny, mam tolko roboty, ze nestiham sem ani priebezne kukat...tak to je super, ze ta pozvali na interwiu, to je dobre znamenie, tak sa drzkaj... nedoplnala som albumik...lebo skoro vsetky fotky ma drahy v laptope a ten ma so sebou, takze nemam pristup ... ale vsak doplnim, teraz ked budem v uk .. ;-)
Odpovedať
ok a pofot vela ked tam budes,aby som vas aj ja z daleka videla ;-) tak ty si busy?nestava sa casto co? :-D tak len pekne pracuj aspon ti cas skor ubehne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
budem sa snazit pofotit :-) netvrdim, ze nemam co robit ine dni, ale robim si v klude, ziadne stresy nahanacky... ale ked pride koniec mesiaca tak neviem kde mi hlava stoji...kazdy nieco chce.. :-D teraz letiiiiiiiim do banky..tak zatial papa
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, hlasim sa ako poctivo pracujúca.....Mne víkend zacína az o druhej. Idem skôr z práce, so sestrou sme si dali rande, ideme do BB, chcem si konecne kupit svadobne topanky. Tak ideme pokukat....Inak, s tvojim malým to do toho zosita, co zapisujú, to je pekné...Inak, ako sa vlastne volá? Ani neviem... Dora, tak teba caká pekný víkendík s drahým. To je pekné, stretnutie po dlhom case, co ste sa nevideli. Aj ja som mala rok vztah na dialku s mojím nádejným manželom a teda, nikomu to nezávidím. Na to treba pevnú vôľu. Adka, ty si v práci spokojná? páci sa Ti tam? Bytík zatial nemáme, ale usilovne pozeráme ponuky.... Ivka, my bývame so snúbencom sami.V apríli to budú styri roky, co sme sa stahovali od rodicov.S rodicmi by som tu uz nezvládla. Ani s jeho, ani s mojimi. Hoci ich mám velmi rada. Bývame zatial v podnájme, ale takom, nie drahom, co nám vybavila z práce moja maminka ( inak to je malé tajomstvo) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, nebude to tento vikend ale buduci, teda cez velku noc ...straaaaasne sa tesim, aj ked on bol doma na par dni pred tromi tyzdnami aj tak je to na figu byt takto bez seba..ale uz to nepotrva dlho a budeme spolu tu na slovensku... teda ak sa nic nezmeni...lebo ako sa to hovori??? clovek mieni pan boh meni .. ;-) aj u nas je pekne slnecno??? lebo tu v ba je krasne .. :-)
Odpovedať
ahoj suzit- tak aj ty makas,no co uz tazkt osud pracujucich :-D aspon koncis o 2,co nie je zle. A ides do BB aj do tej novej Europy? Ja ked som tam bola v januari celkom sa mi pacilo,ale svad.topanky neviem ci tam maju,to skor v meste,tak dufam ze dobre nakupis. Inak Dora bude z drahym az v stredu ak sa nemylim,vtedy odlieta do UK.
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, pôjdem pozriet aj do Európy. A ved obchodov dost v bb, tak uvidim. V sobotu ideme oslavovať. Moj nastavajuci má okrúhle narodeniny.....
Odpovedať
fiha tak to ta cka riadna oslava ,a kolko ze to ma? ;-) mas uz aj darcek kupeny?
Odpovedať
Profilova fotka
darcek dostane az v apríli, dohodli sme sa, ze oslava s rodicmi bude po Veľkej noci.Davame spolocny darcek, tak este chvilu pockam. Prave dnes ma 30 - rokov. Mna pozval v sobotu na veceru, ale netusim, ze kde pôjdeme.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?