Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • no lucka neviem na co by mohol asi tak letiet???skus mu vysvetlit, ze ked sa dostane z bruska von nebude sa musiet tlacit bude mat kopu priestoru a ze bude stredobodom pozornosti a tak... 😃 😃 😃

• no celkom dobra motivacia. aspon na mna by to zabralo. 😃 skusim 😃

• no lucka, ale to ma zaberat na lukaska .... 😃 😃 😃 sunny by ti poradila asi ze treba vela sexovat.. a pit caj z malinovych listov .... 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte kočky 😉 , tak ako sa máte po víkende?
    Lucka, na Teba som celý víkend myslela, či si ešte celá, či to už prišlo... 🙂
    Dori, nič nové na bráne 🙂

• ach jaj ivka... no skoda.. myslela som, ze ma niecim potesis ... ty si ako vikendovala???

• Ja celkom fajn, v sobotu sme boli na tej chalupe, čo som spomínala, včera sme boli na Poľane a potom sme ešte vytiahli bicykle, tak sme mali športový deň 🙂 . Takže v celku fajn 😉

• bicykle??? fuha tak ja som sa nebicyklovala uz pekne dlho.. uz som to asi aj zabudla... 😃 ja som mala na plane ze si aspon trochu pokorculujem, ale nejak nevyslo ... 😐

• Sme si s drahým od dnešného dňa nahodili diétku, lebo v ziem sme nejako rozkysli 😃 . Tak musíme do toho zaradiť aj pohyb 🙂 . Ja by som chcela dať dole takých 5 kg, to mi stačilo, tak dúfam, že to pôjde ako po masle 😃 . Drahý to neviem či vydrží, nedávam mu veľkú šancu, on je veľký hladoš 😛

• no tak nejaka ta dieta by sa zisla aj mne... ale ... ked mne teraz tak chuti papat, nemozem v tom nechat sintiu samu... ked papa ona musim aj ja... no a ona papa stale ... 😃 😃 drahy schudol v UK dost vela, takze toho uz musim krotit resp. ho teraz budem musiet prikrmit .... 😃 😃 kto ma bude nosit na rukach??vsak ho zlomim??? 😃 😃 mam taky bachor, ze ma ludia v buse pustaju sadat, co si myslia ze som tarchava ... 😃 😃 no ale to asi nie je moc do smiechu ... 😞

• Bože, ja tiež. Neviem, prečo mi to ide všetko do brucha 😠 😃 . Ale dnes som zatiaľ na vode a keď sa zatnem, ja to zvládnem. Teda dúfam 😃 . Dva týždne chcem delenú stravu a potom si dám octovú, tú mám osvedčenú 😛

• a to je aka ta octova.. napis.. nepoznam 😉

• ahooooooooooojte...
    lucka, este si cela??? 😉

• Ahojte, dnes je tu poriadne pusto 😞 .
    Dori, no to je presný rozpis stravy na každý deň od pondelka do nedele. Drží sa dva týždne, týždeň pauza a potom znovu dva týždne. Ja som schudla cca 7 kg, bola som spokojná. Prvé dva dni sú ťažké, ale keď to vydržíš, stojí to za to 😵 . Držalo ju veľa báb aj z témy "cica nežer", tam by Ti vedeli povedať aj stránku, kde sa dieta nachádza, ja to mám doma.

• ivka, ale ja uz fakt budem musiet nieco zo sebou robit lebo vcera som bola pozerat jeden byt a majitelka sa ma spytala ze ako chceme fungovat v takom malom byte aj s babatkom .... nooo musim sa nad sebou zamysliet ... 😐

• caute kocky,ako sa mate?
    nejak nepisete...
    tak mne sa v robote celkom paci,dobry kolektiv,dost roboty ale len rano,poobede je celkom pohodicka,a obedove hoinove prestavky travim z muzom,ideme do parku dame si sandvice,je to super.
    Dnes akurat mangelovi volali do prace zo skolky ze maly ma chudak teplotu,lebo ked sme boli v nedelu von,bolo velmi teplo a slnko pripekalo a asi dostal daku alergiu,cely zcervenel a hrozne sa skrabal a mal opuchnute slzave oci,vecer som mu dala sirup,no a dnes mal 40,01 teplotu...tak ho muz bral na pohotovost,ale nic nove,len nam dali dake 2 syrupi,a povedali ze asi alerg.reakcia 😐 dufam ze zajtra uz bude lepsie,lebo vecer vyzeral ok,aj sme si zatancovali 😃
    Inak dnes pride svokra,aby nemusel zajtra do skolky,nech ma klud a potom mam 7 dni volno tak budeme spolu,moj chrustik.
    Inak iwus napis podrobnejsie o tej diete mam velkyyyyy zaujem 😉
    dora a ty chces z coho chudnut,ved si ako papek 😠 😃
    tak zas zajtra vecer sem mrknem a potom ma tu mate denne 😃 pa pa a dobru noc 😎

• Sponzor fóra
  • Babule!
    Kde ste? 🤔

• Sunny, tak to ma mrzí, že maličký je chorý. Chudáčik 😞 , také vysoké teploty 😠 . Čo presne teraz robíš, kde pracuješ? Som nejak mimo 😐 .
    Idem to kuknúť a keď zistím tú diétu, tak hodím link, ok?
    Dori, to vážne? No naštvala by som sa 😃 , keby mi to povedala.
    My zatiaľ s drahým držím delenú stravu, ide nám to celkom fajn. Drahý má dole už 2 kg, ja neviem, radšej som sa ešte nevážila 😃 . Každý večer mu musím napísať, čo môže v práci papať. No sranda je to 😬 .
    Petullia, ja som tu, videla som Tvoj album, pekné šiatky 😉
    Neviete, čo je s Luckou? 🙂

• ahojte. ja som ešte cela. takže zo stredy nic nebude. 😞 krpan sa tam nejak zabýval. 😠 ale moja dr. to vidi na taku nedelu. no ak neporodim do utorka tak v stredu sa mam hlasiť v nemocnici. 😞 takže teraz robim všetko preto aby som malého vydurila z brucha do utorka. z hopsania na fit lopte ma už boli zadok. 😃

• ahojte,lucka sexovat a sexovat 😃 ,neboj sa ved on sa raz ukaze 😃

iwus o delenej strave som pocula dost chvali,aj muz vravel ze je dobra,tak mozno sa dam na nu,ale u nas je to o to horsie ze varim pre drobca a to mi robi chute 😛 ty to ako zvladas?

inak robim v supermarkete 24 hod.tyzdenne 3 dni v tyzdni,vychadza to pond.utor.stredu a potom o dalsi tyzden stv,piatok sob.....je to tak dobre a vyhovuje mi to 🙂 ......praca je ok,dnes bolo velmi ticho,nebola robota tak som sa skoro unudila...to nemam rada,cas ide pomaly 😦

Maly uz vyzera lepsie,svokra vravela ze spla 3 hod. poobede,tak super,hadam uz mu to prejde.

• ahojte dievcata...
    lucka, a nakoniec to aj tak bude v nedelu 😃 citim to v kostiach 😃
    sunny, tak to je super, ze sa ti v praci paci... snad ti uz aj maly bude zdravy a pozor na slnko .. 😉
    mne uz zajtra pride milacik .. jupiiiiiiiiii.... sa mi nejak ani verit tomu nechce ze uz zostane na sk... 😃
    ivka, to vazne, si o mne myslie ze som tehotna...fakt mam velke brucho...ale ked mne tak chuti papat a nemozem v tom sintiu nechat samu aj jej lepsie chuti ked niekto papa s nou ... 😃 😃
    peta, tie tvoje saticky su krasne, a v pozadi na fotkach vidiet aj Ivu a Zustu, pomahali ti s vyberom??? 🙂

• dora tak to je super s tým tvojim drahým. tesim sa s tebou. 😵 mne je to už jedno kedy hlavne aby to bolo do utorka aby sme nemuseli do nemocky.
    vidim že si obetava kamaradka v tom papani. 😃

• Dobré ránko Vám prajem 😉 ,
    Lucka, že sa aj ukážeš na MS!!! Si zanevrela na nás 😃 . Ja to cítim tak, že zajtra už pôjde Lukáško von 🙂 . Je celkom pekný dátum 😃 , ak mu záleží na tom 😬 .
    Dori, tak s kamoškou treba byť v dobrom aj v zlom, tak kľudne papkaj a papkaj, potom bude on s Tebou 😃 .
    Sunny, super, že sa Ti páči v práci. Zvládam to v pohode, keď chudneme spolu 🙂 . Horšie je to, keď si v tom sama.

• ahoj ivka. nie nezanevrela ale teraz mam dako malo casu. stale nieco ešte robim aby som to stihla do porodu. 😃

• Lucka, tak je to všetko ok 😉 . Ja som si myslela, že si večne na MK a nás ani nepozdravíš 🙂 . Ale takto je to v pohode. Čo Ti ešte treba stihnúť do pôrodu? 😃

• Ahojte kočky! Všetky Vás zdravím a špeciálne malého Lukáška. Tomu je v brušku nejako dobre - ešte si chce veget chvíľku užiť. Potom to začne - papať, prezliekať, vymieňať plienky, kúpať - je mu v brušku lepšie, tak ho nenaháňajte 😃 . Lucka, aj ty si ešte uži oddychu, lebo už sú to pravdepodobne posledné dni kľudu vo Vašom domčeku. Aj keď chápem, že to už chceš mať za sebou. Manželova sesterka predvčerom porodila dievčatko. A to tak, že išla ráno len na kontrolu A o 16-tej už bola malá na svete.

Prajem veľa sily pri chudnutí - ja by som to asi nezvládla, ale držím Vám palce.
    Dora, ako s tou prácou? Ideš do Zvolena, či ostávaš v BA?

• Ahoj Monika, aj Teba je tu zázrak vidieť 😃 . Ako sa máte s manželíkom? O pár dní budete mať prvé výročie svadby 😵 . Rýýýýchlo to zbehlo, však? A Vy a bábätko? Ešte stále Ťa manžel nezlomil? 🙂
    Tak to bol dobrý pôrod, aj ja chcem taký 😵 . Ako sa malá volá? Ja som na to expert, ja len mená vyzvedám 😃

• ahojte,
    dora super to fakt rychlo ubehlo,ani sme sa nenazdali a uz tu mas frajera 🙂 ,tak si to pekne uzite ,aj moj ma zajtra volno tak chceme ist k moru pozriet,ak bude pekne,lebo hlasili ochladenie,typicke ked mam 7 dni volna 😦 ,ale aj tak odychovat 🙂
    iwus tak to je jasne ze dvom to ide lepsie,dnes som sa vazila a za tych 6 dni roboty na nohach a neustaleho hybania,a neprejedania sa som neschudla ani deka 😠 .....neviem kde je pes zakopany,lebo ja sa citim chudsia to je cudne 😞
    lucka drzim palce do utorka,nemysli na to,ono to pride ked to ma,viem ze je to tazke,ale skus ist na dlhu prechadzku,sparavit si pekny vecer z manzelom [mozno uz posledny 😃 ] a uvidis....

• ozaj dora ako sa ma sintia?uz je na oficialnej materskej nie?rastie?
    ahoj monika ,ako sa mas? 🙂

• Sunny, veľmi sa na váhu nespoliehaj. Ja keď som chudla aj predtým, síce som schudla 7 kg na váhe, ale na oblečení bolo vidieť, že mám dolu viac. A najviac to oceníš vtedy, keď si to všimne aj okolie. Takže budeš vidieť hlavne na nohaviciach, že kilečká idú dole 😵 . Ja hľadám tú octovú...

• dam na tvoju radu a nebudem sa spoliehat na vahu 🙂 ,ale potesilo by keby ukazala menaj 😉
    najdi tu octovu ked je taka overena ,ja teraz idem na prechadzku tak sa zatial majte pekne pa pa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov