Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, Teba je tu tiež zázrak vidieť :-) . Ako sa máte? Neviem, či ju budeš poznať. Volá sa Evka Kulišiaková. Môže mať cca 27 rokov.
Odpovedať
zý§§liofáepppé ppfúfdpúdôôfô ýýueuuueufd fjfjffjôkjl ô§ň To bola Nicole aj ona chce napísať Kivke :-) Neviem ale meno mi je známe.A aká bola ako nevesta,šaty a čo Talian?
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Nicolke x-) x-) x-) . Čo má nové? Nevesta bola pekná, šaty tiež pekné, ale teraz každé porovnávam s mojimi, tak obstojné :-D . Ale nie...No a Talian? Dalo sa na neho pozerať, veľmi sympatický :-)
Odpovedať
Nicole je chorkaná,prvý krát už máme aj antibiotika.Kašeľ ako hrom. Jasné že ty máš šaty najsamkrajšie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moje zlaté :-| . A už dlho ju to drží? Ale aj tak sa pekne drží, na to že má 2,5 roka ;-) . Včera sme sa už aj s DJ na isto dohodli, už sa stretneme len 1. 9. x-) Som rada, že aspoň to máme z krku, lebo týždeň pred svadbou sa s každým stretnúť, no bude to pestré :-) . Aj ujovi Mitterovi som volala, všetko je zapísané x-) . Už som bola aj za kvetinárkou, na Krpľnom je nové kvetinárstvo, predtým robila u Očenáša, veľmi šikovná, tak predbežne sme sa dohodli. No a zrejme zase o dvoch ľudí menej na svadbe. Som zvedavá, kedy sa to zastaví :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj zunka. termín mam 24.4. ciže v utorok. ale moja dr. mi povedala že to vidi na nedelu. ale ja si skor myslim že budem ešte aj prenasať. ]-( adka tak dufam v podobný priebeh. nebranila by som sa aj keby dnes v noci odtiekla. ani muže nechcem pustiť do ministry, co ak. :-D
Odpovedať
to ti verím,môže to prísť aj o pol hodinu :-D to by bola sranda že? A čo má čo manžel chodiť po ministry ]-( tam pôjde potom keď ty budeš v pôrodnici a on už bude novopečený otecko :-)
Odpovedať
ozaj tak sa zajtra prechádzaj po schodoch hore dole hore dole a neboj sa Lukaškovi tam bude kadeako pri tých pohyboch tak si to rýchlo rozmyslí a radšej sa bude s tade hrabať von :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som vyskusala už vsetko. aj schody. prosto nanho nezabera nič. musim už len cakať. ]-( :-D
Odpovedať
tak pekne čakaj čo chvíľa sa dočkáš, a už budete odelený :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adka len to akanie je už nekonecneee. ale viem že mi nič ine neostava len cakať
Odpovedať
tak ty si ešte tu ;-) ja viem že čakanie je tá najhoršia vec,ja tiež nerada čakám na niečo. Mne sa Nicole narodila presne o týždeň skôr v 39tt. 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak ja som teraz od piatku v 40tt. hrozostrasne číslo. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte maminy. Adka, ty si tu uz fakt dllllho nebola. Lucka neboj nic... pride ked to budes najmenej cakat... ta chvilku necakaj a bude :-D Sa mi vravi co??? :-N
Odpovedať
ahojte holky, lucka daj tomu cas,a vyskusala si ten caj z malinovych listov....lebo ja som ho pila presne od 36.tyzdna a porodila som 2 dni pred terminom.Je vlastne na to aby si neprenasala....ale ak si ho nepila uz je aj tak neskoro zacat :-| ....no ale nezufaj,urcite to pride...vlastne to moze prist kazdu chvilu z minuty na minutu,fakt necakane....ja som si lahala do postele a 2.40 rano som zacala rodit ;-) adka ,tyzden do predu ....som aj ja chcela dokonca uz v 8.mesiaci som si hovorila nech uz je to zamnou,tych 9 mesiacov je fakt dlha doba,ale zas teraz sa mi to zda ok ;-) co dnes porabate?ja som uz navarila,maly este spinka,potom chceme ist na prechadzku a kafco do Stamfordu,a odychovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petulia veru sa ti vravi. :-D sunny ano ten caj pijem poctivo od 36tt. sice včera som si ho už nedala že kaslem nato aj tak nezabera. ale dnes ma ten hnev presiel a pojdem si ho spraviť. aj ked je otrasný. brrr. :-p :-D
Odpovedať
lucka mne po case chutil,mozno len prve salky kym spm zvykla,pila som asi 2 salky denne-ale mozes aj 3 sa mi zda. Neviem to zarucit,kazdy mame iny organizmus,ale zarucim ze raz to na teba pride :-D a urcite to bude coskoro ;-) Takze uz mas asi aj vsetko popripravovane na prichod noveho clena,ze?Jaj uz len ten porod zvladnut,ked si na to spomeniem,mam taky zvlastny pocit v zaludku,je pravda ze na tu najvacsiu bolest sa rychlo zabudne [mne to trvalo par mesaicov] ale ten pocit ze zrazu tu je to male babetko ktore je na teber totalne odkazane,no ved sa zachvilu presvedcis sama. Inak ako sa ma srdiecko?
Odpovedať
Profilova fotka
srdiečko sa ma dobre. sa zodpovedne pripravuje na rolu krstnej. :-D ja pijem 2dcl toho caju denne. je to v navode. ja si ten porod radsej ani nepredstavujem. len viem že to bude bolieť a že to musim zvladnuť. :-N :-D a tie chvile po tom si predstaviť ani neviem. bude to niečo nove a dufam že aj krasne.
Odpovedať
lucka urcite to bude krasne,ale aj tazke....nezabudaj ze prijat pomoc od rodiny je velmi pomocne aby nebolo vsetko na tebe,raz za cas zobrat maleho na prechadzku ti urcite dobe padne...ved uvidis ;-) ja sa lucim ideme na tu prechadzku tak prajem skory porod :-D pa pa a pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe sunny ešte pekny den prajem. ;-) ja si idem dať teplu vanu nech zase maleho trochu povarim vo vlastnej stave. :-N :-D ale jemu sa to zrejme zapacilo. :-D
Odpovedať
Lucka, tak to je už tu!!! Ja som myslela, že až niekedy v máji a to už teraz. Sa mi srdce rozbúchalo z toho a aj brucho ma začalo z toho nejak bolieť, ako by som to mala prežiť ja :-. . Držím Ti palce a prajem čo najmenejbolestný pôrod, nech naň spomínaš rada, ďalej Ti prajem príjemných pánov doktorov, sestričky, pohodlnú posteľ, príjemné spoluležiace maminky a hlavne ZDRAVÉHO a KRÁSNÉHO chlapčeka. Cmuk moja zlatá,.......neviem čo to na mňa prišlo normálne som dojatá, že by som si aj pomraučala. Dúfam, že si toto ešte stihneš prečítať. PS: berieš si do nemocnice aj nejakký notebook s prístupom na net? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzka. nie pristup na net nebudem mať. velmi pekne ti dakujem a určite dam vedieť ked to už bude tu. ja dufam že to už bude coskoro lebo toto cakanie je o nervy. a ty sa ako mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, čo Ty tu ešte robíš? :-D Takže manžel sa stihol v Ministry zabaviť, čoo? :-)
Odpovedať
Ahojte, trosku od veci vám vkĺznem do témy: uz peknych par rokov zijeme v BA a svadbu mame v banskej stiavnici. Potrebujem nejaku vizazistku z okolia. Kocky, viete mi niekoho odporucit? D A K U J E M :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata....tak hlasim sa vam uz nie ako slamena vdova ... :-D sunny, privitanie bolo super, horsie bolo v sobotu rano, ked som musela ist do prace... :-| a prisla som stadial neskutocne unavena, takze sobota bola uplne na figu.... nedela fajn, ale zase som cestovala spat do BA, takze tiez to nebolo moc oddychove..no hlavne ze uz mam draheho doma... :-) lucka, vcera sme na teba so sintiou velmi mysleli, si este cela??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , No Lucka sa dnes neozvala, že by už bola v pôrodnici? =-) Dorka, tak a teraz sa môžete venovať jeden druhému naplno x-) . Čo plánujete robiť? Stavať domček, alebo...? Drahý si chce určite nájsť prácu, však? :-) Lipsa, no ja Ti veľmi neporadím, ja viem len tak okolie Zvolena a to je pre Teba si dosť od ruky :-S .
Odpovedať
ahojte zienky, no lucka tu fakt chyba,bud je na dlhej ture v horach aby to urychlila alebo uz tlaci lukaska na svet ;-) dora no ta sobota ma mrzi,ale ked uz ste spolu este pridu soboty a pekne chvile stravenych spolu :-) pozdrav potom sintiu nech sa mi este ozve kym pojde na MD.A kde je tera Majo? A kedy sa idete stahovat? iwus ty mas co nove?tebe sa to uz tiez blizi,ten cas neskutocne leti,ved kedy si este ani zasnubena nebola a sup zachvilu svadba :-) Mi mame zachvilu vyrocie,potom honey moon jaj sa tesim ako kon :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, no to Ti poviem, že sa to riadne blíži =-) . Už len 130 dní a je tu deň "D" =-) . Pomaly začnem aj stresovať, čo ešte treba vybaviť :-D . Veď dnes už mám poslednú náuku. Ozaj, Vy už 1. výročie. No letí to strašne rýchlo. Idem pozrieť, či Lucku nenájdem na MK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj ivka, no tak to by bolo fajn keby bola v porodnici a mozno uz je aj lukasko na svete... :-) jasne, ze sa budume venovat jeden druhemu naplno .. resp. podla moznosti.. jasne ze chceme stavat domcek, ale najprv musime mat obidvaja stabilnu pracu..drahy, si uz v podstate pracu nasiel, dnes mal stretko s jednym chlapikom a akurat mi volal ze to vyzera celkom fajn..no uvidime co bude, to ukaze cas...resp. co prinesie cas... a vy ako cez vikend, ste boli na tej 50-ke?ako bolo?
Odpovedať
iwus ze 130 dni :-D pekne odratuvas 8-) ....to ubehne ako voda,ani sa nenazdas a bude po tom ....no tak aspon sa to snaz riadne si vychutnat ;-) jasne najdi lucku,lebo mam tusaka ze sa skryva na porodnici ;-) dora drzim drahemu palce nech mu ta robotka vynde :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?