Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujem že na mna myslite. x-) rano som bola chvilu za pc lebo dalsia majovka porodila tak som sa s nou vytesovala. x-) potom som varila obedik pre muže a ten teraz zmizol zase do práce. ja si idem teraz trochu lahnuť lebo som daka ospala. 8-( ak to na mna príde isto dam vedieť. ked by som uplnou nahodou nestihla cez net tak mam cislo na ivku. ;-) zatial papa
Odpovedať
Ahojte. Asi ma chytá depka :-( . Nestačíme sa spamätať a vylízať z nejakého trápenia a je tu ďalšie. Nejak sa to na nás valí :-| . Chcela by som niekam k moru zmiznúť a užiť si pár šťastných dní, no ešte aj tú posranú výplatu som od novembra nedostala :-( . Je to na prd makový. Dúfam, že keď sem znovu kuknem budem v lepšej nálade a Lucka bude už kojiť malého. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky .... zunka a co sa deje???a to kde pracujes ze si pol roka nemala vyplatu??? lucka, stale nic???
Odpovedať
Profilova fotka
Áhojté! Každý deň sem prídem preventívne mrknúť, či už máme nového člena.. Lucka - ty nás teda riadne napínaš! :-D Zunka, čo sa deje? Chojte určite niekde na dovolenku si oddýchnuť - viem, je to ťažko, keď si už tak dlho nedostala výplatu, ale určite choďte - aj za cenu, že by ste si mali požičať.
Odpovedať
Ahojte, zunka ani mi nehovor mi sme mali minuly rok naprd,aj to je slaby vyraz...ale spamatavame sa :-) neboj to zle prejde ked si to nebudes pripustat,lebo inak pride toho viac :-| len mysli pozitivne :-) lucka je uz v nemocnici,ktovie ako dopadne tak jej drzim palce ahoj monika ty sa ako mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojček sunny! Ako sa máte? Ja len toľko, že Lucka nie je v nemocke (nechcú ju prijať), tak išla ku svojej dr., tak som zvedavá ako to dopadne. Chúďatko moje, ani volať jej radšej nejdem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... ako to tu tak sledujem, Lucka je najhľadanejšou osobou týchto dní.... prežívame to tu všetky spolu s ňou. :-)
Odpovedať
ahoj srdiecko a suzit, srdiecko tak ak s nou budes volat tak jej povedz ze na nu myslime :-) chuda musi byt z toho na nervy,ved sama vravela ze ak do stredy neporodi pojde do nemocnice....akoze tu v UK mozes byt 2 tyzdne po termine a si doma,az ked je to dlksie ta zavolaju do nemocnice inak sa chodi na ,,poslednu chvilu ,,. Ako sa mas?Mi sa mame dobre,akurat zajtra zas idem do prace,na SK prideme 8.juna aj z magou som si pisala ze by sme dake stretko mohli hodit hmm? suzit a ty ako?stale stresy?mate uz vsetko vybavene?uz len cakat z nohami na stole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja jej radšej volať nebudem. Ale keď pôjde od doktorky, mala by sa staviť za maminou v práci, tak sa snáď dozviem čo nové. Ona vie že na ňu všetci myslíme. x-) To že má ísť do nemocnice jej povedala jej doktorka, ale v nemocnici povedali že nech nechodí. Horšie je, že jej doktorka nemá potrebné prístroje (tie pásy či ako sa to volá....), takže neviem kto ju bude mať pod kontrolou, kto odsleduje či je všetko ok! ]-( |-| Ja som v práci, ale dnes je celkom fajn, pretože ten blb kolega išiel do Rakúska, takže mám pokoj. :-D Stretko by bolo fajn, jún je ešte ďaleko, tak sa potom dohodneme.
Odpovedať
ze jun je este daleko :-D ja uz odpocitavam dni ;-) sa tak tesim na dovcu 8-) no pokial nerodi a tehotenstvo je v poriadku tak tie pasy nepotrebuje.Ja som mala len 2 ultrazvuky a malo prehliadok,posledne vysetrenie 2 tyzdne pred porodom...takze by malo byt ok...ale samozrejme ze ak bude dlho prenasat mala by byt sledovana....ale drzim palce nech sa lukasko umudri a pride kuknut von :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, zatial sa nestresujem, ved najdolezitejsie veci máme a ostatné to príde. Aj ked si myslím, ze to najhorsie bude v septembri, este len potom budú stresy, ci to vsetko dopadne, ako sme si plánovali a tak.... inak Lucke nezávidím ani trosku, mne by asi svihlo z toho cakania....
Odpovedať
suzit,ved prave preto si to vsetko zaisti teraz aby ten september nebol stredovy,ale vychutnavajuci-aj ked je to tazke,skus si to zapamatat ako krasne obdobie priprav :-) Ja mam tu dnes aj synovca ma prist kazdu chvilu,je 3 rocny,boli ho hlava a tak ho segra da ku mne,aby nemuse l do skolky,aspon sa moj maly nebude nudit :-D ,on je taky pohodak zapnem mu video a mam pokoj a uz len dufat ze moj ho bude kopirovat :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte. dnes som bola u svojej dr. a na pondelok ma vypisalal na hospitalizaciu ak neporodim. ale rada by som to stihla do piatku lebo mi pisala janka že je v nemocke na pozorovani lebo krvacala tak by sme tam boli spolu.
Odpovedať
Profilova fotka
a dakujem že takto na nas myslite. ste pokladiiiky x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte.Takže Lucka ešte stále čaká a buď rada že môžeš čakať doma a nie v nemocnici.Tam by ti začali pôrod vyvolávať a to teda nechci. Mne dnes operovali manžela a s Nicole som bola na rongene pluc a ešte nám brali aj krvičku,to bolo kriku,plaču,vresku. Tak Zunka aj namňa sa akosi tá smola poriadne lepí.A to z akeho dôvodu ti nezaplatili?
Odpovedať
Profilova fotka
A čo je s Jankou? Dúfam, že sú s maličkým v poriadku.
Odpovedať
Janka je tehotná?? To som nevedela. Som riadne mimo. Lucka, to ale by si nebola s Jankou na oddelení. Ona je určite na gynekológii a ty budeš o poschodie vyššie na novorodeneckom.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte krasky. Juuuuj... teraz ste dole, ale pockajte ked za chvilku pride to obdobie, kedy vzlietnete poriadne vysoko a budete stastne... vy moje smoliarky ;-) Ahoj Monicka, ako sa mas mojko. Teraz vzdy ked ideme do Hypky, ta si spomeniem na teba :-D . Inak krstna ma minule presviedcala zase, ze ja tvojho mangela poznam, ale ze si ho nepamätam,.... tak to ma pravdu :-D . Ale zase kto by si to pamätal, ked on sa stveral po nizkom strome a mne menili poslednu plienku 8-) .
Odpovedať
ahojte, potrebujem radu od skusenych, ak by ste mali minutku neviete mi poradit miesto v okoli Zvolena vhodne na Zahradnu svadbnu party nic restauracko formalne, potrebujeme priestor bud v ramci restiky alebo iba zahradu kde sa da nieco zorganizovat, pristupne vode elektrike (chatu, hotelik). Sme v zahranici ale svadba ma byt v domovine. Za vsetky prispevky dakujeeeem.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, Janka čaká tiež bábo. Neviem presne v koľkom je mesiaci, ale už možno aj v nejakom 4. Bývalo jej dosť zle, tak je na PN. Peti, mám sa tak normálne - len mám stále dosť práce - niekedy mám pocit, že už je to nad moje sily, ale ešte zatiaľ vládzem :-D . S mojim drahým sa možno poznáš - to by ale asi skôr on mohol poznať Teba, keď už sa štveral po stromoch :-D . Ale asi by mi povedal, ak by Ťa poznal - keď sme sa stretli. Možno Ťa pozná, len nevie, kto si :-) Ahoj Evica. So sálami vo Zvolene je to dosť ťažké - a keď máš ešte aj podmienku záhradu... Neviem..na Kráľovej je nejaká záhrada, no neviem, či tam robia aj hostiny, taktiež hotel Galla - len ten je dosť drahý. Ak ma ešte niečo napadne, napíšem. Čafte, idem makať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak o chvilu vyrazam na vysetrenie prietokov ci je malý ok. zunka teraz už v nemocke nie je gyn. odd. zrusili ho a prestahovali na porodnicu. takže by sme boli spolu. ale ja do pietku osto neporodim. :-( srdiečko práve som u vas a zožrala som vam pagace a idem kuk ešte do baru so sladkostami co dobre tam mate. :-N papa :-D
Odpovedať
RAAANKO lucka drzim palce nech je vsetko ok evicu-co tak Hotel academic,al. penzion Almada :-) lucim sa nastupujem do prace tak prajem pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , tak včera som bola pozrieť Janku a myslela som si, že zabijem dve muchy jednou ranou, ale Lucka tam nebola :-) . Janka sa má ok, v utorok trochu krvácala, ale vraj je to už ok, tak dúfam, že bude ok. Zunka, určite choďte na dovolenku, viem, je to ťažké z jedného platu, ale tam sa odreaguješ a vyslobodíš od negatívnych myšlienok ;-) . Anais, tak určite pôjdete aj na disku nie? :-D Peťo vravel, že ste boli v Hriňovej a práve vtedy ma nahováral môj drahý, aby sme išli, s kmotrom mali chuť :-D . Ale my s kmotričkou sme ju nemali :-D . Suzit, ako pokračujú prípravy? Ja mám kúpenú ďalšiu drobnosť a to kríži do kostola x-) . Pomaly škrtám zoznam x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
No, ten Academic by mohol byť - aj tam majú posedenie vonku - len sa tadiaľ chodí do reštiky a kaviarni, tak neviem, či by Vám to nevadilo. A momentálne je to tam dosť rozbúrané, lebo tam stavajú ďalší hotel.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj. My sme tiez xceli mat povodne svadbu vonku, ale... malo sme priebojni :-D . Takze viem, ze to robia na Kralikoch pri BB. Skus sa popytat bab na BB fore ;-) . A este taku altankovu party si mozes urobit aj v askadach. Tam je hostina na tej olibe... ale tam sa len je a potom je posedenie v altanku aj s hudbou a ta. Bolo to tam fajn, len drahe. Tot moja skusenost :-D . Monicka aj ja mam pocit, ze nestiham dychat... akurat mam malu pauzu v skole ta si ju idem vychutnat na fajciar :-D . Zatim... pozdravujem vsetky ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
AAA... nepise mi dobre K.... Ta tie askady som myslea Kaskady a oliba mala byt Koliba :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, tak ja som uz druhu noc spala, aj s drahym samozrejme, v nasom hniezdocku lasky...uz konecne som to tam ako tak poupratovalo dalo mi to zabrat, dva dni som sa s tym babrala a to je len jednoizbovy byt, tak si viete predstavit ten brajgel co tam bol... ale uz je to ok ... petulia, jaaaaaaaj aj ja by som sla na jednu zdravotnu, ale nemozem.... :-( lucka, myslim ze srdiecko ti tie pagaciky odpusti .. ;-) drzkaj sa, myslime na teba, urcite aj sintia, uz som s nou sice dva dni poriadne nebola... :-D ale vzdy o tebe prehodime slovicko dve aj s jej mangelom... ivuska, a ako ste s drahym oslavili jeho narodky?? :-) pozdrav janku aj odomna ak za nou este nahodou pojdes.. adka, ako dopadla mangelova operacia? dufam, ze je vsetko ok .. ?? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, no ja Ti poviem, že my bývame v jednoizbovom byte a je tam viac roboty ako keď som bývala v trojizbovom. A doteraz som neprišla na to, že prečo :-D . Kým upracem, trvá mi to aj 2-3 hodiny :-N . Oslávili sme dobre, stihla som aj upratať, nachystať pohostenie a aj koláčik upiecť x-) . Takže je to ok :-) . Neviem, či pôjdem za Jankou do nemocky, ale domov určite, tak odovzdám ;-) . Ako si nažívate s drahým? :-) Sintia má kedy termín?
Odpovedať
iwus, no snad aj pojdeme, ak sa do hrinovej dostaneme ]-( ]-( ]-( ]-( Mali sme ist teraz a okrem ineho aj konecne vybavit prve!!! moje stretnutie s mojimi buducimi svokrovcami, ale Filip zasa nieco schytal, lezi v posteli a lieci sa...Je mi to fakt luto,lebo on choroby znasa dost blbo,nakolko sa nikdy normalne neprelieci,ale vsetko "vypracuje" 8-( Lenze tento scenar sa opakuje pravidelne, takze stretko so svokrovcami uz prekladame 5-ty krat... Ja si na svokrovcov asi vyhlasim konkurz :-D :-D :-D A nehovorim o tom, ze konecne sa musim uz aj za fararom dostat, a este aj toho blbeho u nas v SL vybavit 8-( Zacinam byt z toho pekne jedovata... A ako sa tebe dari?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Anais, Ty si ešte nepoznáš svokrovcov? =-) :-N No tak mu rozkáž, lebo nevyliečené chrípky a podobné stavy sú nebezpečné v neskoršej dobe!!! Vážne je to nebezpečné :-| . Vy musíte vybaviť ešte aj povolenie od Vašich farárov, však? Pravdepodobne budete musieť chodiť na náuky do DT na faru, ale nejdem Vás strašiť, nieje to na 100%. Ale je určite aj taká možnosť, že si to "odchodíte" u Vás ;-) . Darí sa celkom fajn, no ale aj lepšie by som zniesla :-) . Ale väčšinu vecí máte vybavených, nie? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?