Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
jesisi nestras, iwus, u nas teda ani nahodou, minule, ked som bola zistovat, ci tu neni moj krstny list, tak ten degenerator zacal vyzvedat a uz som vedela,ze je zle :-( S tym najmilsim usmevom,aky si len vies predstavit mi zahlasil:" ale ja ked vam nedam povolenie, tak mozete celu svadbu zrusit". Ale na hrinovej nikto nerobi taketo cavyky, ja nechapem, ze niekde su schopni vybavit vsetko a inde ti to budu zneprijemnovat. A na nauky budeme chodit zrejme na Hrinovu. A co sa svokrovcov tyka, ja uz nenachadzam slov, strasne sa kvoli nim hadame... za 4 roky nikto neprejavil nejaky vacsi zaujem spoznat ma... uz mi to je jedno, len sa bojim, ze ked ich stretnem (co mozno bude az na svadbe,ak to pojde takto dalej), tak budem na nich veeelmi ale velmi neprijemna 8-(
Odpovedať
Ahojte krasavice. Anais tak to je pekne blbé že nepoznáš svojich nastávajúcich svokrovcov,ale ja si myslím že je to ich hanba a nakoniec nebudeš žiť so svokrovcami ale s manželíkom. Nieje tvoj nastávajúci náhodou Stančík?
Odpovedať
Profilova fotka
No vidíš a farár, ktorý by mal byť k ľudom milý, ústretový, tak sa takto správa! ]-( Potom Vá neostáva už nič iné, len požiadať farára z Raticovho nech si ho vyžiada on ;-) . Zrejme sa to tak dá. Ja som s krsným listom nemala problémy. Ja som s farárom ani osobne nebola, mne ho vyžiadala teta a bol ochotný. Musím povedať, že ja som spokojná s farármi tu u nás, obávala som sa toho, lebo drahý je nepraktizujúci evanjelik a nemali sme žiadny problém. Už máme všetko, stretneme sa už len pondelok pred svadbou, aby sme si načítali, čo budeme čítať x-) . Fíha, tí Tvoji svokrovci sú nejakí čudní :-| . Ty si ich vôbec vôbec nevidela a naopak? =-) A Tvoji rodičia drahého? Poznajú sa?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adka, no rada Ťa tu vidím ;-) . Ako Jardo, som zvedavá? Zrejme nebude Stančík, nie sú odtiaľto, len svadbu majú na Poľane ;-) . Mne práve volala svokruša, že mám prísť na halušky :-p . A ja si lámem hlavu, čo idem variť. No nič :-D
Odpovedať
Adka, to s tym Stancikom patrilo mne? Inak- nie je, ani ja, ani nastavajuci nie sme z Detvy ani okolia :-N Moji rodicia sa s drahym poznaju od uplneho zaciatku a hned si aj potykali, funguju uuuplne skvele...len z draheho strany je to nejake divne 8-( Vobec som ich este nevidela,ak neratam dve storocne fotky:-D ,keby okolo mna presli na ulici, tak ich nespoznam, oni ma videli iba na fotkach (ak...) ... a iwi, aj ten moj je evanjelik...sem tam behne k nim na bohosluzby,ale to je tak asi vsetko, takze vybavovacky mame zrejme rovnake... Len dufam,ze to vyriesime tu s tym nasim, potrebujeme od neho povolenie, delegaciu na hrinovu a dispenz, ked bude proti, musim si narychlo hodit trvale bydlisko na hrinovu... :-/ No radost...a este k tomu mam more ucenia (a tak sa mi nechce :-( ) Ale napiste vy nieco,ako sa dari, co mas ty nove Iwus a tak... nech aspon nieco pozitivne citam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivuska, nazivame si zatial dobre ako dve hrdlicky... dufam ze to aj tak ostane :-) ale tu je to ine ako ked sme zili v UK.. sintia ma termin 25.juna, ale uz ma taaaaaaaaaake velke brusko ze by uz asi mohla rodit aj zajtra a ona by uz najradsej aj rodila, ved to je fakt makacka nosit take brusisko a este sintia, taka mala zienka... :-) anais.. to je fakt dost zvlastne ze za 4roky si nebola predstavena svokrovcom a tvojmu drahemu to neprekaza??
Odpovedať
Profilova fotka
Anais, teraz musím bežať na obedík ku svokrovcom :-) , ale zajtra tu budem, tak určite popíšeme, ok? Budeš Tu? Neboj, to povolenie a delegáciu Vám dá naraz a dišpenc to musí vybaviť on. My ani neviem ako sme ho získali, to už mal za úlohu kňaz. Takže ono to nieje také hrozné, ako sa zdá. Hlavu hore!:) Dori, tak to je super. Prajem Vám, nech Vám to drží dlhooooooooooooooooooooooooooooo x-) x-) x-) .
Odpovedať
dora, prekaza, uz mu to vykrikujem dost dlho :-D ,ked mam pocit, ze cim viac "raketim", tym je z toho zufalejsi a tym viac to nevychadza... Zrejme mal z toho na zaciatku stres,alebo mu to nenapadlo, doma sme rozmyslali aj nad tym, ze zrejme vztahy u nich v rodine budu dost blbe (co z casti aj je pravda), potom zacal s tym, ze chcel,aby sme si najskor dali dokopy hniezdocko, boli tam a potom aj odbehli k nim na navstevu...lenze byt rekonstruujeme uz minimalne 2 roky 8-(
Odpovedať
ok, iwus ja som tu uz slusne zabyvana, takze najskor ma tu najdes :-D
Odpovedať
No komu že je lepšie ako mojej kmotričke Iwuške.Ona si ide na obedím k svokričke :-D a to budúcej. Tak dobrú chuť.
Odpovedať
jéééééj anais,krásne šatičky, čo krásne nádherné,a hlavne hodia sa ti.Aj ja sa chcem ešte vydávať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky....je tu ešte niekto dnes s kým si pokecám? Ja vzdy prídem nejak neskoro.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobry vecer kocky ;-) ako sa mate?ja som riadne dolamana,som si akurat vlasy zmyla a dala si dlhuuuu sprchu a teraz odychujem. Lucka ako sa mas?Si este doma? Dora no to ma tesi ze ste konecne spolu,ten jeden izb.byt da zabrat,vsak mi sme tiez z byvalim tak byvali plus pes :-D a to som kazdy den riadila 8-( a teraz mam dom a tiez to nema konca ]-( Babule potrebujem poradit kde je dobra pedikura vo Zvolene,kontakt a cennik ,chcela by som masaz a fran.pedikuru -to pred dovolenkou x-) neviete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny ano som ešte doma. no kde inde by som ja aj bola ]-( zajtra je taký krásny den na rodenie. službu ma super doktorka, je piatok tak by mi mal aj kto pichnuť epi, manžel je doma len lukasko si nie a nie dať povedať. aj srdiečko práve od nas odislo a dohovarala tomu tvrdohlavcovi nech už konecne vylezie von. :-N :-D ale on nas ma na haku.
Odpovedať
ahojte. Lucka no už je piatok,tak čo robí Lukaško? :-D Ty si ideš dať pichnuť epidurálku? Prečo či sa bojíš? Čo tu dnes nikoho niet???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. ten tvrdohlavec malý nerobi nič. ]-( jasne že chcem epi. naco tak trpieť ked nemusim. :-N
Odpovedať
Aj moja sesterka chcela pri druhom epi.a do pôrodnice prišla otvorená na 5 prstou tak jej povedali že epi.je v jej prípade zbytočná a to mal malý 4200 g čiže mala čo robiť. Ale u chlapcov je známe že matka prenáša.No čo už s nimi chlapy sú lenivá :-D :-D Ja si myslím že tento výkend pôjdeš. x-) A kedy máš vlastne druhý termín?
Odpovedať
Profilova fotka
ja druhý termin ani nemam. mne to aj podla sona vyslo na 24.4 aj podla MZ a podla 3D na 25.4. takže som to jednoducho prepasla. :-D
Odpovedať
ahojte babule, lucka dobre robis s tou epi,ja sprosta som si prvy krat nedala,ale asi by som ani nestihla ked som prisla do nemocnice som uz bola na 8cm otvorene,takze nic,ale ak bude nahodou druhe jednoznacne chcem epi,uz ziadna bolest :-D , Segra tiez prenasala skoro 2 tyzdne,no a ja mam chlapca a rodila som 2 dni pred terminom x-) . Nikto nic o tej pedikure????? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny s tou pedikurou ti neporadim. ja na to nechodim. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak ja sa hlásim po dlhom dlhom čase už mám doma net tak sa tu budem objavovať častejšie ;-) Lucka tak stále nič tak drobcovi sa nejako páči v tom brušku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee ahoj janka. super že ste už doma. len skoda že som ta nestihla. :-( ja neviem ci paci alebo ho tam niekto uviazal.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka nie niesom doma stále trčíme v nemocnici ale mužik mi priniesol PC tak aspon mi prejde čas. Neboj aj ja mám na izbe babenku čo mala termín tak ako ty a ešte nič no pre istotu si ju tu nehali. A ak neporodí do pondelka tak jej vyvolajú. Tu nadštandardnu izbu máš nejak dohodnutú? Lebo je obsadená asi do utorka tušim a tato čo tu so mnou leží ta tam tiež chce ísť.
Odpovedať
Profilova fotka
do riti to mi ani nevrav. ma poraziiiii ]-( :-( ;-( ;-( ;-( ;-( nie nemam to dohodnute. neda sa to. ;-( boha nič mi nemože vyjst tak ako chcem? ja sa mam v pondelok hlasiť v nemocke. a to som si myslela že budem mať tu izbu. ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
a teba maju kedy prepustiť?
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte sa chcem spýtať ako je to tam so spoločnými sprchami a veckom? je to riadny humus? lebo ja som chcela nadstandard hlavne koli vlastnemu WC a sprche a že navstevy možu na izbu chodiť. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No na tých sprchách a veckách to nieje bohviečo určite je tá izba omnoho omnoho lepšia. No prežiť sa to dá. Ja tam vbehnem rýchlo pustím vodu a asi za pár sekúnd sa už utieram ja som hrozne hákliva na sprchý a WC. Mna pustia v pondelok ak bude všetko v poriadku. Tá babenka možno odíde už v pondelok tak ked dojdeš tak hnet utekaj rezervovať tu izbu.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved aj ja som hakliva na take veci. tak preto ma to tak stve. :-( takže v pondelok tam nabehnem už o siedmej. len ak si ma tam nenechaju tak neviem... Boze ved mi kazdy vravel že o tie izby nie je ani zaujem a zrovna ked mam ja rodiť tak aká bitka. ]-( a aj ti povedali z coho je to krvacanie?a už sa mate lepsie?
Odpovedať
Profilova fotka
no to som v utorok tak trochu špinila tak som šla za mojim gyn. a ten ma pozrel a vraj je tam trocha krvi tak ma radšej poslal do nemocnine tam ma tiež pozrela a krčok som mala zatvorený všetko bolo v poriadku ale tiež tam videla trošku krv tak si ma nehali na pozorovanie. Ale nevedela mi povedať z čoho lebo všetky testy moč, krv, ster.... sommala v poriadku tak neviem popýtam sa jej v pondelok že čo si myslí ona aby som vedela
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak drzim palce aby to bolo ok. kedy by ta mali v pondelok pustiť? možno sa tam stretneme. ja ani neviem ci si ma tam hned nechaju alebo poslu domov. toto je hrozne ked neviem co ma vlastne caka.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?