Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak Lucka to už snáď dnes bude mať za sebou!!!!!!! x-) x-) :-. :-. :-N :-N V noci jej začala odtekať plodová voda, a keďže sa neotvára, dnes ráno jej dali vyvolávačku. Tak zatiaľ papa
Odpovedať
Chudinka Lucka! Tak teraz niekedy zažíva ťažké chvíle. Ale malý bude mať pekný dátum narodenia. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jajus: zistila som podlaa tvojich svadobnych fotiek, ze tvoj svokor mi bol sef na Polane, ked som tam robila :-))) a nasi ho celkove dobre poznaju... svet je maly :-) a kedy mas termin? mas aj vybrateho doktora, alebo to nechas na toho, co bude mat sluzbu?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mohli by ste mi poradiť??? hľadám miesto na svadobnú mini hostinu (tak 10 - 15 ľudí) vo Zvolene (prípadne blízkom okolí). najlepšie aj s nejakým ubytovaním (to ale nie je podmienkou). niečo také, kde by taká malá spoločnosť mohla sedieť oddelene. svadba by mala byť 15. sept. tak to už treba zajednať. už som dávnejšie mimo ZV, tak si s tým neviem rady :-( . myslela som na hotel academic a penzion centrál ale neviem... prosíííím poraďte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ked som bola sesterke na svadbe, ta mala do 20 ludi, ta sme boli v divadle. Tam sme boli sami a vedla mali nejaku konfirmacnu hostinu ci co. A kamos mal tiez taku malicku a oni boli v Quatre, tam je aj ubytko. Ale neviem ci boli sami. Musela by si sa tam popytat na moznosti. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
určite sa spýtať pôjdem, ale musím to zvládnuť za jeden deň (a pešo) tak chcem mať aspoň predbežnú predstavu. nestihnem obehávať napr. 15 miest, tak preto sa pýtam. na divadelnú reštauráciu som tiež myslela (zabudla som napísať). a to Guatro si musím nájsť kde je.... a ďakujem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no už viem kde to je (to Quatro - to bol preklep). skúsim aj tam...
Odpovedať
Profilova fotka
Quatro je pri Copaline. Ako mas Bageterku a ides z vonku do pizzerky Copaline ta prejdes popri Quatre. Take dvere drevene na dakych 3-4 schodoch a ked ich otvoris, neuveris, ale ...schody. Pojdes hore a si tam :-D . Dobre? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Si mi to pakazilaaaa :-. . A tak som sa snazila :-D . Asi budem navigatorkou, ked budem velka. Co povies... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D ale dík za snahu... a teraz som si našla nejaký penzion Q (Zvolen - Rákoš). nevieš o ňom niečo??? totiž na to Quatro som si spomenula, ale toto mi fakt nič nehovorí...
Odpovedať
Profilova fotka
To je ta nova cervena budova oproti Hypernove. To tam vyzera dost fajnovo, to si preklepni ;-) . Mna to tam tiez zaujalo, ale uz sme mali zajednany Centrum a drčahy prikazali nevymyslat, ta som ticho a drzim krok :-D . Pozri si to na stranke www.quatrobb.sk Tam je o tom pisane. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
z tej www stránky som sa o tom penzióne dozvedela ;-) určite tam skočím, bo sa mi to pozdáva :-D musím už ísť, zatiaľ dík za rady...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kočky, super správičku mám! Lucka to už má za sebou!!! :-D :-D :-D Pred chvíľou nám volal Luckin manžel! Maličký anjelik má 3530g a 53cm. Som veľmi šťastnááááááááá!!!!!!!!!!!!!!! :-N Šťastná krstná mama! chi
Odpovedať
Super, gratulujem Lucke!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, supiiiišššš!! Gratulujeme!!!! Jój, som taká rada!! Fúú 53cm, to je riaden dlháň. Už sa tešíme na fotočky.
Odpovedať
jeeeee parada pripajam sa ku gratulaciam,prajem nech je nova maminka a malinke zdravucke :-) inak to nebolo zle ,trvalo to menej nez jeden den,srdiecko potom napis ako to lucka zvladla,a povedz ze ju pozdravujeme a lukaskovi posielame boztek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja gratulujem... nech sa nam co najskor ozve, ze sa tzeskam na nu ;-) ...a uz aj na malinkeho 8-)
Odpovedať
No Lucka vidíš a už si sa dočkala :-D Tak Gratulujem a nech ste zdraví a darí sa vám a rýchlo rastiete :-)
Odpovedať
šťastnej mamine Lucke zo srdca gratulujem a krstnej maminke držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeej lucka, gratulujem... hlavne nech ste zdravuckí ... uz sa tesíííííím na foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babule ahojky! Na MK som dala fotočky, tak môžte kuk. ;-) Boli sme včera aj s Luckou, bola ubolená, ale nesmierne šťastná! Inak, keď som ju zbadala, ani by som nepovedala že pred dvomi hodinkami rodila. Vyzerala tak,.... no proste úžasne! Sme na ňu neskutočne hrdííí! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , tak už máme medzi sebou mamičku Lucku x-) . Včera mi Lucka písala o pol desiatej tú šťastnú správu. Tak nech jej Lukáško robí len radosť x-) . Ako sa ináč máte? Idem si prečítať čo ste popísali. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lukáško je krásny! Aký je veliký!! Na tých fotkách vyzerá akoby mal aspoň mesiac! Lucka mala isto čo robiť, kým ho vytlačila..
Odpovedať
Profilova fotka
Srdiečko, ďakujeme ;-) Idem kuk, tešíííím sa x-) . Pozdravuj Lucku odomňa, keď pôjdeš za ňou. A pôrod mala aký?
Odpovedať
Profilova fotka
Chcem sa tiež pripojiť ku gratulácii pre Lucku a malého Lukáška. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika, to iste som povedala aj ja ked som pozerala tie fotky, Lukasko je fakt veliky...nezavidim Lucke ani trosku, ma riadneho valibuka, ale je rozkosny .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je krásne bábo x-) . Ale veru Lucke ani ja nezávidím. Je poriadne veľkýýý :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...aj ja sa pripájam ku gratuláciám. Lucka, všetko len to naj, naj s malým, nech Vám rastie a máte z neho len radosť. Je to riadny chlap, hoci nemá ani jeden deň....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Suzit, ako sa máš? Určite máš veľa práce, keď si tu len sporadicky, však? :-| Ako pokračujú prípravy? Čo máte nové?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka gratulujem že si to tak užastne zvládla maličký je prekrástny prajem mu veľa zdravia,štastia.... mirko ja mám termín zatiaľ 7.oktobra ten svet je naozaj malý a kde si pracovala na Poľane? A môjho muža alebo jeho sestru Matu nepoznáš?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?