Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivka, máš pravdu, práce mám dosť,len škoda, ze nemám net aj doma.To by som mohla kuknúť aspoň každý večer. Co sa týka príprav, dokopy nové nič. Ale v máji sa tomu chcem venovať už viac. Ideme v sobotu popozerať vo zv zlatníctva a ak si vyberieme, dáme si urobiť obrúčky, rovnako chceme kúpiť drahému oblek. Ja už mám na seba všetko, akurát možno si kúpim nejaké pekné botky k popolnočným šatám, ale keby nie, mám spoločenské aspoň dvoje topánky. Pierka som si objednala z netu...a stále sme neboli na tej fare od januára,nejako sa neviem dokopať. Hádam by sme aj mali začať chodiť na tie náučenstvá. Ty to už máš za sebou, však? Ako vy pokračujete?
Odpovedať
Profilova fotka
No my pokračujeme celkom v pohode. V pondelok mal drahý dovolenku, tak sme ju využili na obrúčky x-) . Boli sme pozrieť v Karáte a aj u Bošelu a nakoniec sme si vybrali u Bošelu. O dva týždne budú hotové, tak sa tešíííím. Budeme mať kombinovaé biele a žlté zlato a ja som si dala aj jedne drobný kamienok x-) . No a ešte máme kúpený krížik do kostola :-) . A ešte sme zajednali aj tetu, čo nám bude spievať v kostole. V piatok idem k nej a prespieva mi svadobné piesne a ja si už len vyberiem :-) . Takže pomaly sa to zbiera. My už máme naučenstvá za sebou, už tam pôjdeme len 27. augusta, aby nám povedal, čo budeme čítať. Neboj, sa Ty mám času viac ako ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka tak už máte aj obrúčky vy ste šikovní :-D Ja som sa v pondelok stretla s Luckou v nemocnici trochu sme kecali no ja som potom šla konečne domov.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, tak sme sa rozhodli, že na čo čakať? :-D Lucka sa ako cítila? Mala aj strach, alebo? No ja si to neviem predstaviť. Ty sa cítiš ako? Všetko je ok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka, to je pravda, mám o tri týždne casu viac, ako vy....Krížik si kde kupovala? Ci v katolíckej predajni pri fare? Janka,ahoj. Uz Ti viac chutí papat ako naposledy na stretávke v Rustikane?
Odpovedať
Profilova fotka
Krížik som kúpila v katolíckej predajni, ale na námestí, pod divadlom. Mali dobrý výber a aj ceny celkom slušné.
Odpovedať
Profilova fotka
mimochodom jajus, rada by som videla ako rasties???kde mozem najst fotocky??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
suzit ano teraz už zjjem všetko čo vidím :-D Ivka Lucka bola v pohode trošičku nervozna ale to je normálka kto by nebol, potom ked už začalo isť do tuheho asi aj mala strach neviem to sa musíš opýtať jej ale ja by som určite mala :-D ale mužik jej bol určite super oporov. Ja sa cítim dobre akurát idem k lekárovi tak som zvedavá už by mi mali povedať aj výsledky krvných testov AFT .
Odpovedať
Profilova fotka
Jajus, tak teraz si môžeš pekne užívať tehotenstvo..... Lucke už teraz len môžme v dobrom závidieť...krásne zdravé bábatko
Odpovedať
Mati, moc gratulujeme k synovečkovi!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
dora zatiaľ som fotky nepridala nikam ale ked vytvorím na MK album dám vedieť ;-) Dora ozaj polovička je stebou v BA alebo odcestoval späť do anglicka?
Odpovedať
Profilova fotka
jani, tak si ho uz vytvor, som moooooooooooc zvedava ... ;-) drahy je somnou v BA, uz neodcestoval nikde, chvalabohu, prenajali sme si bytik a nazivame si ako holubkovia ... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
srdiecko a mal kto lucke pichnut tu epiduralku alebo rodila bez nej???
Odpovedať
Profilova fotka
jajus: Matu poznam, chvilku tam robila tiez, ale jej brata si nepamatam :-) ja som robila na recepcii, prakticky od zaciatku ako sa otvoril novy hotel. a za slobodna som bola ertlerova, to asi svokor bude vediet skor :-) tak to mase este dost casu, teda relativne, lebo to ujde velmi rychlo :-) drzim palce, nech je to vsetko v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
dora tak to je super že ste spolu a máte bytík ;-) no posnažím sa tie fotky čo najskôr hodiť na net len sa musím ešte pofotiť :-D mirko svokor si ta bude určite pamätovať opýtam sa ho možno aj Maťa si ťa bude pamätať :-) zajtra akurát príde do DT chceli by krstiť drobca tak sa ideme popýtať na faru.
Odpovedať
Profilova fotka
jajus: a inak sa krstnym volam slava :-) matu pozdrav, snad si ma bude pamatat :-)
Odpovedať
ahojte kocky :-) konecne 7 dni volna x-) lucka malinky je kraaasny este raz gratulujem a Kristianko mu posiela boztek,som mu vcera ukazala fotku tak na nu ukazal a povedal baaaaba ;-) Inak moj drobec sa rozhodol ze mi volno spestry je zly ako cert,v noci sa budil kazdu hodinu az do rana,tak som nevyspata,idu mu tie nestastne zuby :-( ,a teraz robi vsade bordel,z botnika uz vsetko vyhadzal a teraz je v kuchyni 8-( Ja uz nemam power,tak ho nechavam o hodinu pojde spat tak poriadim. Inak je tu dost kosa,brrr som sa tesila ze pojdeme do parku,prechadzky a tak,a tu normalne zima na bundu,je vetrisko a asi bude aj prsa :-S dora ako sa mas?ako z drahym? Si sa davno neozvala,a co sintia?kedy bude mat net?je v poriadku? mi mame tent piatok prve vyrocie,ale ideme oslavovat v sobotu,ideme do mexickej restiky,muz tam bude aj hrat,stol mame na 7,ze nam ho sparavia krasny a romanticky a specialne menu,a o 22.00 bude ken hrat aj s jednym harfistom flamenco... je to krasne ,fakt kebyze to pocujete x-) No a co vy?Co mate nove? srdiecko tak uz sa vytesujes co? este nas informuj ako sa ma lucka a kedy pojde domov?ako zvladla porod?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, ja sa mam dobre teda vyborne ... :-D s drahym vsetko super, tesim sa ze uz je doma... cez vikend sme boli na chate na Richnave, aj Sintia bola..takze este ked zvladla chatu tak sa ma fajn :-D ale fakt, ma sa dobre az na ten chrbat ale s tym uz nic nespravi, vcera bola prvy krat na cviceni, tak vecer vravela ze to bola riadna makacka a ze si nevie predstavit ako zvladne dychat a tlacit a tak, ze to nie je lahke ... =-) uz malickemu poskladali aj postielku aj prebalovaci pultik, uz moze prist na svet ... :-D paaaaaaanecku to uz mate prve vyrocie..si to pamatam ako by to bolo vcera..tak to dobre oslavte, urcite to bude veeeeeelmi romanticke..
Odpovedať
ahoj dori, to som rada ze sa mate dobre a ze to klape,ved sa luuubite tak to ma byt ;-) no ani mne sa nechce verit ze je to rok,LEN ROK pripada mi to ako vecnost co sme spolu,cim vsetkym sme si preskakali a co vsetko sme postihali :-D ale najdolezitejsie je ze sa stale velmi lubime x-) tak sintiu pozdrav ,pokial sa jje da chodit s tym chrbtom je to ok,ja som sa ani pohnut nemohla ,tak nech to dako uz zvladne a dotiahne do konca,ved uz to nema za vela ;-) Uz sa mi dovca blizi,vy nepojdete do ZV na vikend od 8.06 ????podteeeeeee :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, ten vikend by sme asi aj mohli byt v ZV lebo vikend predtym ideme na hody do travnice a potom pojdeme do zv a vtedy by mal prist aj brat a vzdy sa snazim byt vtedy ked on chodi domov byt u nasich... takze pravdepodobne vtedy budeme v ZV, ale hovorim len za seba a maja, neviem ako zvysok..,. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný dník Vám prajem ;-) , čo je tu nového? Dnes nejak málo príspevkov =-) ... Som rada, že vyšlo slniečko, lebo ráno to nevypadalo nádejne. Janka a s Luckou bol manžel? :-) Lebo vraj sa toho bránil, ak sa nemýlim :-) . Dori, tak termín svadby je istý? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky práve som vstala poobedna siesta :-D Ivka bol ju zaviesť a pri pôrode asi ano ved boli dohodnutí aj môj mužik sa chystá byť pri pôrode ak si to ešte nerozmyslí :-) dufam že nie. sunny tak to gratulujem užite si výročie
Odpovedať
dakujem jajus,dufam ze to vinde lebo sa dnes citim pod psa 8-( normalne som mala zaimnicu,potom horucava,vsetky svaly ma bolia a hlava .......................neviem co to zas na mna lezie. Ty sa ako citis jajus?uz si doma? dora to by bolo super keby ste prisli,sintii sa asi nebude dat,uz nebude cestovat pred terminom,ale aspon vy pridte ok? :-) ja idem pozerat telku a potit pa pa prijemny vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko kočky dnes je krásny deň slniečko tak by som šla niekma na výlet x-) Sunny teraz sa citim dobre trošku ma pobolieva podbruško ale inak celkom fajn mám nariadený kľudový režim ale čo neurobím pre pokladíka :-) ale už bude dobre 8-)
Odpovedať
ranko jajus hlavne nech ste zdravi,to ze sa musis setrit musis splnit lebo je to len na par mesiacov,a dobre to aj tebe padne nie? ;-) tu je zas tak skaredo,bez slniecka ,vetor no proste ako februar :-| maly vcera :-| vstal len 3 krat tak som sa ako tak vyspala,dnes pride aj svokra,muz ide vecer prec hrat so skupinou a to mame vyrocie,ale oslavujeme zajtra. Ako inak na SK?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooojte... sunny, mozno aj Sisa este bude chciet ist, aj ked hovorila ze 2tyzdne pred terminom sa uz nikde ani nepohne ... :-) a uz ti je lepsie??ziadna zimnica ani bolenie hlavy??ja sa tiez citit pod psa ale uplne je mi na figu..ani neviem co ma boli asi vsetko .... :-( a tu v BA tiez nie je najlepsie pocasie, povedala by som ze hnusne, schyluje sa k dazdu a podla predpovede ma prsat najmenej 4dni, takze uz sa nesmierne "tesim" ... :-( inac ake plany na vikend?samozrejme okrem romantickej vecere ... :-D
Odpovedať
AHOJ DORA,tak to pocasie mamme asi podobne ,a to som si myslela ze len tu je skaredo :-( No to by bolo super keby aj Sisa prisla ,to bud mat 3 tyzdne pred terminom,tak by este mohla ;-) Mne uz je lepsie,dala som sio lemzip,ten vacsinou zaberie,akurat trochu chrbat pobolieva ale to aj z mrchy.... Plany na vikend?Len ta vecera,a odych 8-) Keby bolo pekne hned idem niekam z malym do zoo,alebo na lodku ale takto?????????nikde sa mi nechce ani do obchodu :-( A co tvoje plany na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, nielen u vas je skaredo, nemysli si ... vsak uvidime ako sa bude sisa citit o mesiac to je este dost daleko.... my ideme cez vikend do Travnice, vsetci tam zostavaju do utorku lebo v utorok je sviatok, len ja musim ist v pondelok makat.. :-( no co uz.. musim to brat tak ze praca slachti ... :-D
Odpovedať
no u nas je to blbo vyriesene,tu je sviatok vzdy v pondelok Bank Holiday co znamena za mas predlzeny vikend ,nie ako u nas hociktory den ]-( Ze praca slachti ???? :-D vtipna si ..... ja akurat varim obed,a idem si trochu pocvicit na ten chrbat hlavne mi treba ponatahovat sa ,dufam ze zajtra to nebude horsie lebo inak sa mozem z vecerou a z vysokymi podpatkami rozlucit :-( No tak do Travnici by som isla aj ja som si ista ze aj kenovi by sa tam velmi pacilo,ved raz daco zorganizujeme aj s detmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to bola jedna z mala veci co sa mi na Uk pacila, ze bank holiday byva v pondelok..to je fakt super ... no veruze praca slachti aj cez vikend budem musiet pracovat, akurat distribuujeme na trh novy pripravok, naplaste na detoxikaciu a treba ho pretlmocit, lebo vsetko je v anglictine, samozrejme ako kazdy iny pripravok, len toto su naplaste a to sme este nemali... takze mam o zabavu postarane aj cez vikend ;-) no ak budete s tymi detmi cakat aj na mna, tak to radsej zober kena do travnice skor, lebo kym ja porodim, ken aj zostarne ... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?