Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. jej aj ja zavidim tie pripravy na svadbu. kludne by som si to vsetko zopakovala ešte raz. to ani nie jke pravda že mi sme už pred týzdnom oslavili prvé výrocie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka hrozne rýchlo to uteká no čo už. Lukáško sa má ako? Sunny drobec musí byť zlatučký a chodí do škôlky? No to máš pravdu strašne rýchlo to uteká o pár mesiacov už budeme traja bože ako sa nato teším x-)
Odpovedať
Babule tak Vam prajem krasny vikendik plny slnka a oddychu 8-) :-D Ja pomaly idem domkov jupii pa pa
Odpovedať
tak papa reni ja som uz spat,som s malym chcela ist do takej play group,ale otvaraju az o 11.00 ]-( ja som tam uz pred 10.00 bola a to mi trvala 25 minut cesta ,no aspon sme mali prechadzku ;-) ,celkom je pekne slnecno ale vetrik. Jajus maly je zlaty,ved pozri na modrom konikovi mam 3 albumy :-D ,a tam uvidis uz len ked sa nanho pozres aky je certik . uz mi ani v nakupnom voziku neobsedi 8-( vtedy pridu narad aj sladkosti,len aby som nakupila :-N ved co aj vas dve to caka a neminie :-D lucka ako pokracujes?a co s kojenim,podarilo sa?a lukasko poslucha?
Odpovedať
Profilova fotka
no luky zatial poslucha aj ked sem tam chytí taký hisak ze neviem kam skor. :-D ale inak je zlatunký. dnes celý den prespal tak som zvedava co bude robiť v noci. :-N s kojenim to je raz lepsie raz horsie. ale stale to nevzdavame.
Odpovedať
Profilova fotka
Saška, no ahoj. Viem, že to máte už za sebou ;-) , teším sa s Tebou. Mohla by si mi poslať nejaké foto, som zvedavá ;-) . Ako si si užila svoj deň? Prípravy idú dobre, všetko zatiaľ tak ako si predstavujeme, dúfam, že to pôjde až do konca tak dobre :-) . Suzit, super. Tak potom hoď foto vestičky do albumu, budem zvedavá. Neviete mi poradiť, kde by som našla látku na svadobnú vestičku? Ďakujem. Ja tiež budem mať aj závoj :-) . My už máme hotové aj obrúčky, ale zabudli nám ich vygravírovať, tak sme ich vrátili späť :-| . Ale ináč sú krásne x-) . Petullia, máš IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. Ako trávite víkend? Ja pracovne....v piatok som mala dovolenku a robila som au-pair mojmu dvaapol rocnému synovcovi. No poviem Vám, mala som ho od piatku rána do soboty vecera a mala som dosť...ako to tie ženy zvládnu deň-čo deň, popri dieťati ešte kopu práce doma, no ja neviem. Ivuska, ty nebudes robit prípravný album? Pekné látky majú v Zlatej ihle - je to vo zv na námestí, ako je zmrzka u Veliho, tam je podchod, je tam aj Slange sport. Skus kuknut tam. Dorka, este som sa nerozhodla pre kadernícku, nejak to odkladám.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetci. Neviete náhodou, čo je s Mirkou? Má už bábo?
Odpovedať
Ahojte babulky tak vam prajem krasny pondelok.Joj ako bolo cez vikendik.Ja nemam internet priamo doma sice je zavedeny ale nam akosi nechce fungovat tak vzdy si to vynahradim tym ze v praci pokukujem.No vidim ze tema svadba neznika a ze uz ste v pokrocilom stadiu vybavovaciek.Baby mam problem pod svadobnu tortu hladam nejaky pekny podstavec no to by nebol az taky problem ale ona je 40X40 to spodne cesto.Je stvorcova a ta pani co mi to bude robit tak povedala ze takych 10 kg mam ratat. cize aby to aj ten podnos uniesol ako to mamte vy a co ste popripade mali ? ja som videla na anglickej stranke taky strieborny stvorcovi stojan je to moc pekne take mosadzne a tazke a aj na ebay som ho nasla ale nedal sa nam objednat a zasa ked si predstavim obyc dosku no ten pohlad ma nelaka. no ak mate typ poradte.No inak u mna vikend dasa ;-) :-| grilovacka a k tomu svokrovci ]-( no nic moc a vcera som sa pokusala slnit no bolo strasne teplo fuj najskor som bola akasi racikova dnes kukam a nic, moc!!! no tak na buduci vikendik bezime k mori je tu predlzeny vikend a tak jupiii. teskam sa je to take male predsvadobne prekvapko. tak hadam chytim bronz. a co babule je nieco nove? inak mate aj nejake minibusi objednane na odvoz niekoho ak by chcel ist domov a sam by to uz nezvladol ;-) alebo by mal strach ohladom policie. ved nemozem chciet aby tam nikto nic nepil. moja rodina s maminkinej strany je z horehronia.No a ty su vsetci s autami tak neviem so sielnice na hor je dost km. :-S tak co s nimi mama vravi ze minibus je ok.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky monika ja neviem čo je s Mirkou termín má tušim koncom mája začiatkom júna. Ty sa máš ako? Ozaj už som si vytvorila album na koníkovi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Iwuskaa! Tak super, že už máte aj obrúčky...najhoršie to bolo posledný mesiac lebo všetko ohľadom príprav už bolo potrebné doriešiť a ešte sa veľa vecí zháňalo aspoň u nás to tak bolo a ten posledný týždeň bol dosť stresujúci, no v sobotu to už upadlo! Ak by sa ti dalo niekedy prísť do mesta do BB alebo vo Zvolene by sme sa mohli niekedy stretnúť zavoláme aj Kaju ak by chcela ísť a doniesla by som fotky...! Tak prajem veľa síl na všetky tieto príjemné prípravy a pekný zvyšok dňa! papa Saša
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeej jajus ahoj ... ty mas ale zlaté brusko .. teeeda ale rastiete .... :-) a ako sa citis?este ti byva zle??? neviem co je s mirkou dnes, ale minuly tyzden v pondelok zevraj bola este cela, hovorila som s jej a vlastne aj s mojim byvalým sefom .. no mozno uz nie je 2v1, to bolo minuly týzden... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, jajus no brusko mas peknucke,take akurat by som povedala,aj kocar je paradny. ;-) dora ako sa mas?zasa pracujes?zachvilu sa uvidime jeeee sa tesim,tej kamoske som dala to cislo v sobotu tak uvidim co sa bude diat potom dam vediet. Inak v sobotu sme boli von,a nasli sme slovensky bar,to bola sranda,som prisla domov o 3.30 rano,riadne sme sa bavili,su tam 2 majitelia jeden je polo cigan a druhy bely,o 1 zatvorili pub pre verejnost a ostali len slovaci,hrali sa nase pesnicky a vravel ze na buduci tyzden zozenie aj fernet a slivovicu :-p ,tak zas tam pojdem,drahy mal po prvy krat reci ze som bola dlho a nakoniec sa mi priznal ze trochu ziarlil,lebo predtym nezajem ked som sla von,tak ma to aj potesilo ze ma nakoniec predsa luuubi :-D Vy ste ako vikendovali? lucka co mas plne ruky roboty ze sa neozyvas? ;-) inak ako sa ma zunka?ta tu tiez dlho nebola....
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babenky dakujem dora a sunny za pochvalu bruška x-) dora nie už mi nebýva zle už asi 3 týždne teraz sa pre zmenu neviem dojesť stále som hladná :-D ale je to super pocit ked cítim ako drobček kope v stredu ideme na sono som zvedavá či ukáže čo má medzi nôžkami :-) No aj ja by som chcela vedieť čo je so zunkou a mirka dúfam že dá vedieť ked sa malá narodí.
Odpovedať
Profilova fotka
cawte baby... nevedeli by ste mi poslat do ip ciselko na nejake nechtove studia vo ZV? Staaaasne by som vam bola vdacna. Bokla som teraz v Ambre, ale ta pani tam uz nebola a najskor by som sa tam dostala vo stvrtok a to je neskoro. V sobotu idem na svadbu a xcela by som mat peknunke nechtiky... poradite mi prosiiim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, sunny mam sa fajn, teraz mi velke potesenie robi toto pocasicko co tu mame, to je nadhera... by sa dalo ist uz aj na kupko ... paraaaaaaaaaada.... :-) skoda ze musim byt zavreta v kancli, ale snad to vydrzi aj cez vikend... tak to je super ze tam mate taky pub, teraz budes chodit asi von castejsie,vsak? :-D a co si pochybovala o kenovi, ze ta nelubi?? =-) bud len rada, ze neziarli lebo to by si paty z domu nevytiahla, a to je veeeeeeeelmi zle ked muz ziarli, samozrejme ze pokial je to s mierou tak nezaskodi aj trosku ziarlivosti ale fakt len trosku ... :-D tak co volala ta kamoska??? jajus len pekne papaj, toto je jedine obdobie kedy si to mozes dovolit bez vycitiek svedomia :-D
Odpovedať
ahojky, dora este nevolala,budem s nou az na druhy tyzden tak potom poviem. Nie jasne ze som nepochybovala ze ma nelubi,ale niekedy mi chybal taky pocit ze ked idem von,tak mi aspon posle sms ze mu chybam a kedy sa vratim,ale on nic,....ked on ide von a povie ze pride okolo 23.00 a nepride a ja sa zobudim a on tam neni a je trebars uz 00.30 tak sa o nho bojim,zavolam mu a on mi to nebere,lebo si vacsinou zabudne telefon v aute alebo nepocuje.Sms si tiez nepozre ,trebars az ked pride domov :-S Nevadi mi ,ze ide von,a jemu nevadi ze idem ja von,ale mal by sa viac zaujimat :-D No ale tento krat som to prehnala ,o 3.30 rano,sa mi to nevyplatilo lebo som vstavala k drobcovi,lebo muzik je chory 8-( ,aj teraz ostal doma v posteli lebo sa stale dobre neciti,to vies to hluupe pocasie,raz je zima ,raz prasi,potom sa otepli a potom vetrisko. Dnes vyzera ze bude pekne,ale uvidime......jupi mam auto tak idem dade odfrcat z malym :-N kedy sa Kovacka otvara?ozaj ze vraj priehradu dali porobyt,ze sa tam da kupat,to vazne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak my maem hrozne obdobie teraz. malý sa mi už treti den nevykakal a strasne sa puci a stale place. už som zufala lebo sme vyskusali vsetko a nic nepomaha. len teraz mi zaspal a to bol od 8 rana hore. :-( je to hrozne vidiet tie znicene ocinka a ja mu neviem pomoct. ;-(
Odpovedať
Joj baby dnes je frmol.Tak az teraz sa ozyvam.Lucka no to ti verim sice ja nemam este deti ale pred 5 rokmi som bola v nemecku a tam som mala 3 no hruza ale je to aj velmi pekne obdobie a to neboli moje :-D No domaca vtedy skusala s tou rektalnou trubickou sem tam to islo a sem tam zasa nie potom dlho suchali brusko cvicili no a tusim na to len takto isla. no neviem asi som velmi nepomohla. no zachovat chladnu hlavu.nejedla si nieco co deticky moze zapiect? Joj nie som odbornik ale mozno? skus tu tribicku.Ked bol mali trosku vacsi asi 6 mesiacov tiez ho zapieklo a to bolo dost brutalne bolelo ho hrozne brusko a tak jej dokyna predpisala nejaky homeo cipok a sa mu ulavilo.tak skus sa aj dokyni popytat.ja asi ked budem mat svoje a nebudem daco vediet budem vkuse asi na drate ;-) Petullia no neviem vo Zvolene ti neporadim ale v Bb hej mozno pomoze na namesti pri Mode plus ( ta je oproti Bageterii9 tak skus tam ) vola sa to ardo art alebo tak nejak je to dost velke studio.tak neviem ci som ti pomohla ale asi nie co? ty si chcela len zvolen.No tu je dnes zasa horuco 34 stup. no uvarim sa v kancli hroza. nic mi ani nepali. potrebujem chladiaci box :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky. Lucka, to mi je luto, ze s malinkým más problémy. Som nevedela, ze aj také maličké detičky, čo pijú len mliečko môže zapekať... My máme tiež v práci frmol, ani nestíham písať. V pondelok sme boli vyberať oblek, no nakoniec sme dali ušiť na mieru, lebo tomu môjmu vôbec nejde konfekčná veľkosť, ako sme zistili. A nebude čierny,ako sme pôvodne plánovali, ale pieskovej farby. K mojim smotanovým šatám budeme hádam pekne ladiť spolu. Boli sme kuknúť aj oznamká, prešli sme všetky tlačiarne vo zvolene, ale tie vysoké ceny ma dosť šokovali teda. To už nevedia, čo majú pýtať. A Mirka by sa hádam pochválila, keby už mala bábo.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka23: chlapci maju do takeho 3 mesiaca s tym bruskom problem, aj my sme zo zaciatku mali. ja som pila vela detskeho caju, aby mi prenikol do mliecka a ked som ho potom kojila, tak to trosku pomahalo. a ked bolo najhorsie, tak som mu brusko masirovala s takou mastickou, ze pupik a to mu vzdy pekne uvolnilo. ale inak to fakt treba len vydrzat, aj ked viem, ze je to tazke pozerat na maleho a nevediet mu pomoct. :-( ja som si potom snazila upravit aj stravu kvoli mliecku a je pravda, ze to pomohlo. tak vam drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak dnes rano bol zase strasný plac. mirko ten cajik davam pit malemu aj kvapky donho davam a nepomaha. a masticka pupik je tiez prd platna. :-( asi mi už ostava to len vydržat. a k tomu vsetkemu malemu zacalo hnisat ocko. vraj to moze byt z tých soplikov co ma. takze nejak sa na nas vsetko lepí.
Odpovedať
Profilova fotka
práve mi pisala mirka ze su ešte stale 2v1. a ze ma zajtra termin a aj poradnu tak je zvedava ako to s nou vyzera.
Odpovedať
ahoj lucka, to ma mrzi ze sa mate zle,ale ono to prejde,mi sme mali problemi z ockom asi mesiac,stale hnisalo,davali na m rozne kvapky,vraveli ze pomaha ked ocko vytres materskym mliekom,normalne si odstrekni na tampon,ze to ma dezinfekcny ucinok.A s tym bruskom,no deti mavaju ,,koliku,, neviem ako sa to u nas nazyva,az do 3 mesiacov,moj maly pravidelne plakal vzdy vecer asi od 17.00 do 19.00 vtedy nic nepomahalo,len sme to pretrpeli,ale kakal dobre.Zato mojej segrin maly kakal velmi zle,kazde 3 dni a to z bolestami a to skusila chuda vsetko.Tak neviem,je to azke ked nevies pomoct,ale neboj prejde to a vy si budete uzivat jeden druheho,este ta toho caka vela.A pockaj ked pojdu zuby,ani vtedy sa vela neda robit,.....ale nepredbiehajme :-) obaja to zvladnete ;-) tu je konecne krasne horuco,vcera som bola v mestkom parku,je tam nadherne,obrovske pieskovisko a vo stvrtok tam maju otvorit malicky bazenik,len tak po kolena,je tam plno preliezok,no super bolo.Dnes nemam auto,tak rozmyuslam ze pojdem peso ,ale to bude asi hodina,tak neviem,uvidim ako sa maly zobudi. U nas stale teplucko?
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, my sme si davali robit v jednej firme na Zlataku, poslem ti ip ;-) , maju dobre ceny, da sa dohodnut. Inak cawte baby. Na nechtiky som uz objednana, ta uz nemusite radit :-D. Ale Reni dakujem ti aj tak x-) , zlata si.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, neviete mi nahodou poradit, ako si mam zmensit fotky, chcela by som si aj album vytvorit, ale neda sa mi, vsetky fotky maju viac ako 700kB.. diky moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, čo je tu nového? Idem si Vás prečítať ;-) . Crysmile, s tým Ti ja neporadím, nie som v tom profik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj tak dik.. aspon ze mi dakto odpisal.. aj to je pre mna pozitivum..
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to mi je ľúto, že Lukáško sa takto musí trápiť :-| . Môj zlatý. Budem na Vás myslieť, aby to čím skôr prešlo ;-) . Janka, idem kuk aj ja Tvoj album, už sme sa dávno nevideli a štve ma to, ale sme nejaký ubehaní :-| . Každý deň niečo máme. Vraj sa dnes naši chlapi na chvíľku stretli, tak aspoň tí sa vidia :-D . Suzit, ja už album mám, ale len taký suchý :-D . Práve dnes mi doniesol náš DJ CD v rôznymi vykrúcankami, tak sme s drahým počúvali a večer si ideme zatančiť :-D , aj keď jemu je vykrúcanka na prd :-D . Čo máte nové Suzit čo sa týka svadby? :-) Saga, do BB idem na kontrolu 17. júla, tak už teraz Ti dávam vedieť, aby si si to nejak zariadila, hmm? Mohli by sme zavolať napr. aj Katku Hámorskú, Stanku...neviem koho ešte. Čo Ty na to? Lucka, ináč ešte k Lukáškovi. Keby tu bola Adka, tá by Ti vedela dobre poradiť, jej malá mala to isté dokonca do 6 mesiacov sa trápili a myslím, že jej najviac pomáhala tá trubička, čo spomína Reni. Napíš jej IP, určite Ti poradí. Petullia, pomol rozpočet alka a nealka? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pomohol, dakujem ;-) . Crysmile... ani ja ti veru neporadim ako sa zmensuju fotecky :-| .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?