Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj babenky, toľko ste toho popísali, že nestíham ani čítať ;-) . Ale to ma teší, že sa to tu rozbehlo :-) . Janka, odkiaľ máš také info? :-D No asi zbytočné sa pýtať, veď DT je DT :-D . No presne tak, presedlala som. Celkom sa mi páči, občas je nuda. Už teraz viem, ako bolo aj Tebe niekedy v práci :-D . Lucka, super, že sa Vám darí s Lukáškom. Idem si popozerať ďalšie foto x-) . Suzit, kde ste vybrali obrúčky? Dori, veruže mám novinky :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte som zabudla, Janirea vitaj medzi nami ;-) . Ak budeš mať záujem o číslo na p. Mittera, rada Ti ho poskytnem. Kde idete mať hostinu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka co to citam. ty mas novu prácu??? :-. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte... Iwus, uz som ti pisala aku haluz sme sposobili... :-S :-D Mali sme cez teba reserve pana Mittera, ale ze ho nepozname, ta si dame Poliaka... toho pozname. Tak sme uja Mittera zrusili a moja starka nacala az teraz temu starejsi... ze ma bratranca, kt. je najlepsi a neviem co, ale hlavne je z rodiny... spravne... Mitter ]-( . A my sme ho zrusili... Co uz, ale aj Vladko je fajny a teskam sa aj z neho. Paci sa ti v novej pracicke Iwus? Lucka ako malinky? Kraaasnunky je naozaj... aj ja ceeeem :-D x-) . Za cas :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, áno, mám novú prácu :-) . Nieže by sa mi v tej prvej nepáčilo, práve naopak, ale na SK naša firma skončila, tak som o ňu prišla :-| . No tak som sa musela hýbať, lebo vieš ako bez práce...je veeeeľmi zle. Tak sa mi naskytla táto ponuka :-) . Som rada, že sa mi podarilo tak rýchlo zamestnať. Prišla v pravý čas x-) . Teraz mám kľudnú prácu, len na net sa mi veľmi nedá chodiť ]-( . Petullia, toho Vášho terajšieho starejšieho nepoznám zase ja, ale neboj sa, určite budete spokojní ;-) . My sme ostali pri p. Mitterovi :-) . V práci sa mi páči, len ten net :-| . Ale čo už. Tak si spravte mimi aj Vy :-D
Odpovedať
Dobre ranko babule tak ako sa mame a co vikendik? No nic uz je za nami a zasa praca :-( nic som nestihla v sobotku som sa krcila v zahrade a teraz mam uzastnu svalovku chodim ako 100 rocna babka ;-) No a nedela bola zasa cestovna boli sme navstivit nastavajucich svokrovcov no ked ze bol den matiek.Ja som moju mamulku mohla len tak cez telefon nejak vypucit a zazelat. no co uz?! ]-( :-( bolo tu taaaaaaaaak dusno v nedelu a teplo no hrozne a to je maj.No a tam sme sa zdrzali dost dlho lebo grilovali no v celku sa dalo. Boze dnes som nemozna anic sa mi nechce.Baby mam taku dilemu ked sme v nedelu boli u svokrovcov tak sa vijadrili ze uz by bolo dobre keby sme im teda ja popisala taky priebeh aby tam neboli ako vystavne figurky no a ze aby sme sa stavili cez tyzden vecerom ze si najdu cas. No a co im to mam popisat na papierik je toho vela a neverim ze si to z rozpravania budu dokazat predstavit a zapametat.Ja si aj tak myslim ze budu chaosit a ze nebudu vediet co a kde. Baby ono je to take komplikovane :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Reni ty sikula... netreba to prehanat ;-) . To iste mam aj ja... stale niekomu nieco vysvetlovat a stale niekto k niecomu nieco ma... :-D ...troska komplikovane takto z rana :-N . Svokrikovci moji su super, ale teiz ich zaujima secko ohladom svadby, to je pohodka, ta im trpezlivo porozpravam, aj ked nie vzdy mam na to cas. Horsie je, ked sem vyvolavaju tety a ujovia a dobreze na milu vzdialena rodina z 58 kolena, ze ako svadba a co amme a co nam treba a montuju sa do toho do coho ich nic ]-( ... Tak vtedy idem do vyvrtky, ale budes robit problemy? Zase len nahodit usmev a vsetko znovu, a celkom zbytocne opakovat :-| . Ale tak co... Sak za chvilu to bude za nami ;-) . A pride vytuzeny pokoj. Juli xcel ist povodne na Maledivy, abo na ine ostrovy... ze svadba na plazi... ale ja nie... ja musim mat svadbu so vsetkym co k tomu patri... takze aj taketo hlupe a zbytocne starosti :-( ... ako by nam bolo dobre a splnilo by to ucel... ale tak aj napriek vsetkemu sa na nasu slovensku svadbu poriadne tesime :-) .
Odpovedať
Petullia Mas pravdu ono je to asi vsade rovnake taky rodinny rozruch a no vsetci su zvedavi.Vsak ja im to doprajem. ;-) No inak to bola aj nasa myslienka ze niekde na ostrove sa zobrat. no ale ja som len sama a moja mamina ma len mna tak uz len to ze sa spolu snami na tomto diele zucastnuje robi ju to stastnou. Preto aj ja som chcela aby sme to mali radsej takto so vsetkym co k tomu patri.Ja sa uz tiez strasne tesim a nevieme sa dockat. No mas uz uplne vsetko co potrebujes? ja este stale hladam moje popolnocne topanky. sty uz mam no ale je to taka uzasna farba ze stale som k nim nenasla topanky su take riadne fialove vies taka tmava syta farba. No mama vravi ze aj cierne idu k nim ale ja nechcem skor nieco take s goralkami a tiez fialove. No asi si ich nakreslim lebo take som nenasla ani tu. no este budem dalej hladat... :-| No a este mam zopar drobnosti co musim nejak vyriesit ale v celku som rada uz len ta nestastna volklorna skupina. No ale akosi som to pomaly ale isto vzdala. :-( baby a co chystate s vlaskami ja asi nejaky drdol a kvety zive. To je dalsia sarapata ale dufam ze to dobre dopadne a kadernicka nieco vytvori s tych mojich jemnych vlaskov :-D Tak vam prajem pekny dnik tu je zasa horuce ale v noci riadne poprsalo a uz zasa pari :-) Pa
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, idem sa popytat aj vas. Riesim dilemu kolko coho alko, nealko na svadbu. Kolko coho ste mali/ budete mat vy? A na aky pocet osob? Ak to nie je samozrejme tajne... ;-) Dakujem!
Odpovedať
Petullia tak ja sa zamyslam a poviem ti ze ani neviem no v mojom pripade sa vsetko berie z hotela alko nealko a aj tvrde no iba vysluzky budeme robit s vinkom co my kupujeme.ja budem mat tak 55 az57 ludi cize tak. no ale aj tak sme to s maminou ratali a vychadza to ze asi tak 2 l na hlavu no ale to je len take obsirne ratanie lebo z pomedzi hosti su aj deti zeny a tie urcite nevypiju tolko. :-D no tak mama ratala keby sme si mohli doniest tak svoje bolo by to 40 l cerveneho a 30 bieleho no tak sa v tom aj tak neviem vysomarit.mozno ti to pomoze a ratali sme 1200 kuskov kolacov plus hlavna torta a slane. no a vysluzky vina to podla toho kolko rodin mas pozvanych a tak ja budem davat 1 flasku do rodiny.kolacikov 20kuskov do vysluzky. Inak mne sa to zda dost vela ale asi kazda rodina ma iny zvyk a tak u nas je to takto.Pomohlo? :-D Dufam.
Odpovedať
Profilova fotka
My davame do vysluzky tiez 20 kolacikova flasu vodky/maliny.. proste palenky :-D . A vinko co neminiem mozem vratit, tak to je super, len to ostatne, brblave vody a tak :-S ... Zakusky dal piect moj ocik nejakej znamej x-) ... som normaaalne prekvapena z mojho tatika :-D . A palenku vybavuje moja mami :-D ... si to trosku vymenili. Moja mami super pecie a vela pecie :-p , a moj tatik je degustator krcmovy :-D ... nie ze by bol alkoholik alebo co... ale tak skoci na pivko. No a na svadbu si to vymenili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Normálne svadobná debata, to sa mi páci. U nas do výslužiek alkohol nedávame,a co sa týka kolácov, vsetko má na starosti moja maminka. Co sa týka alkoholu, víno bude 1liter na osobu a tvrdé 0.5 litra - osoba. Budeme mat 70 ludí, tak si to viete lahko zrátat. Vela vsak urcite ostatne, lebo budeme mat vela malých detí a mladších, čo piť nebudú. Ivuska,ty si sa ani nepochválila s novou prácou. To si si ju našla dosť rýchlo.... teraz už necestuješ na autíčku ? Obrúčky sme si dali urobiť v zlatníctve vo Witman dvore, kde predávajú zmrzlinu. Mali tam jednoznačne najlepšie ceny a aj výber nás milo prekvapil. Budú o necelé dva týždne. Tebe už prišli? Ja som si medzičasom kúpila aj krížik - celodrevený tam, kde aj ty. Boli sme pozerať aj obleky pre drahého, mali by ich dostať v jednej predajni v piatok, tak pôjdeme rovno kúpiť. A aj vestu s francuzskou kravatou smotanovej farby sme dali siť. Pomaly škrtáme zoznam. Len na tu faru sa nevieme vybrať. Lucka,ako sa mám maličký? Už ste vyskúšali aj kočík vonku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte. suzit jasne kocik je uz zabehaný. je super. x-) my dnes mame divný den. malý nie a nie spat. bol hore od rana do pol 2. teraz sme sa napapali a určite zase budeme hore. hlavne ze ked mu davam papať tak vtedy spí a necucka. je to mala potvorka. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, aj my mame odtial obrucky x-) . My ich uz mame davno... od februara :-N ... cakaju v skatulke :-D Lucka, to su veeelmi mile starosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petulia, veď vám sa to už blíži....máš už aj predsvadobný stres? Idete niekam aj na svadobnú cestu? Lucka,možno bolo malému teplo, tak nemohol spinkat....veď vonku bolo dusno tak akurat na infarkt.....
Odpovedať
Profilova fotka
mozno. ved ma po celom krciku vyhadzane potnicky. ja raz neviem ako ho obliekať. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bebenky kolko mam pocitat nealka na osobu ked v auguste je velmi teplo.Alko ma netrapi v tom sa mozu kupat ale nealko nemam ani sajnu kolko litrov na osobu. A hlavne coho uprednostnit mineralky alebo nejakej ochutej vody
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme davat asi 1,5 l mineralky na osobu + 1l malinoviek... asi :-N Citala som tu vo fore, ze cez leto isla velmi neochutena mineralka a 1l na osobu bolo malo! To pisali viacere. A mozno vezmeme aj 2l :-p ... aby nemala suseda nahodou viacej :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit- neviem... niekedy mam pocit, ze sa uz straaaasne tesim a nech je to uz hned! A potom pride ta neistota, ze sa nieco pokazi a bude to iba taka fraska, cely ten ocakavany den... neviem. Momentalne nemam nijaky pocit :-D ... teraz myslim iba na specialnu pedagogiku, ktora ma zajtra caka a dejiny hudby... troska som hustaaaa... 2 skusocky... coze coze :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj petulia. Tak tie skúšky Ti nezávidím. Ja som si to tiež odkrútila na výške za päť rokov, ale znova by som teda nechcela. Školu som skončila pred tromi rokmi a stačilo mi na celý život. Ale držím Ti palce. Ja by som sa pred svadbou ťažko sústredila na školu...... Ja som momentálne vo fáze, že sa na svadbu hrozne teším - len by som sa asi nemala, lebo sa potom od toľkej radosti niečo pokašle.....
Odpovedať
Profilova fotka
Coze by sa kaslalo... len sa tes a mysli pozitivne ;-) ... Akurat som zistila, ze zajtra mam este aj pohovor rano pre jednu firmu, v ktorej by som xcela pracovat :-D .... pohodkaaa. stiham! :-N . Zajtra mam pekne husty den. Joooj, strasna zavist... aj ja by som uz najradsej mala po skole. Nebavi ma to tam... uz xcem robit! ]-( Ale uz iba rok a freeeeeeee x-) ... strasne sa na to tesim. Cokolvek si s mojim drahym planujeme, tak tam vzdy zaznie ta krepa veta, ze ... Po skole... ]-( Uz nech to je :-. Si sa ma pytala aj na svadobnu cestu... Nuz, tento rok sa ziadne plaze nekonaju... ideme do tabora s deturencami a nasimi kaaamosmi, tam sa velmi tesime. No a potom, kam nas nohy zavedu. My si malo kedy nieco planujeme dopredu. A vy kam? Idete niekam?
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme týždeň po svadbe na týždeň do Vysokých Tatier. Akurát dnes ráno som potvrdzovala rezerváciu, aby nám niekto neukradol apartmán na náš termín....je to taký malý penzión rodinného typu asi pre desať ľudí v tichej lokalite, aspoň nás nikto nebude rušiť..... :-) :-D Obidvaja máme radi hory, takže sme sa jednoznačne zhodli. Pláže ani nám tento rok nehrozia.
Odpovedať
Ahojte nevesticky tak vidim ze dnes je debata v plnom prude a ze a chystate na svadobne cesty. No u nas je to tiez dost o tom ze ako s financiami ved len ta svadba no ani pomysliet. my by sme strasne chceli niekam k moru a do teplych krajin ale az v novembri a tak to cas ukaze. skoro uz cez dva roky sme nikde neboli. minuli rok sme v lete prerabali bytik a tam moc vrazili tento rok zasa bolo treba nove auto lebo stare odyslo a plus svadba no tak neviem nehame sa prekvapit.Moc ale by sme pristali na Kubu :-D snivame ;-) No u nas je taka nalada vzdy ked debatime o svadbe moc sa obaja teskame a ako vravite uz aby to tak bolo mozno aj hned zajtra. x-) Joj baby vcera sme mali pohovor u svokrovcov no co dodat drzala som sa statocne.!!!! ]-( Niekedy uz len take pripomienky typu boze taka dialka a tolko cestovat ma privadza do zufalstva no a ked zacne svokra este boze dufam ze sa niekde nestratime a ze bude dakto vediet po nemecky. no to uz predychvam. Baby ony by sa mali tesit s nami a nie im robi problem vobec skoro vsetko.Ja viem je to dlha cesta ale zasa sa da vsade su dialnice a mozu si aj oddychnut na parkoviskach rakusaci ich maju take pekne. no a myslim si ze je to aj trochu dovca ved zasa slovensko nie je koniec sveta.Baba jedna nepodarena! ]-( No ale uz som sa na to vyspala. dnes je tu v celku ok nie az tak velmi teplo ale po vcerajsom dazdi sa aj dost ochladilo.Petullia skola no ja viem ono sa to aj trosku vlecie a ked este sama nezarabas nie si az na takej volnej nohe ale neboj rok ujde ako voda a bude super :-D Chodis s detmi na tabor joj supis aj ja som bola skoro dva roky v lete ja som si robila socialnu pracu a mali sme aj prax v detsaku tak to bolo s tadial organizovane.joj bolo super mne sa to moc pacilo a sranda. nozavidim v dobrom.Baby musim pracovat tak zasa cosi popiste a ja sem skocim.pa
Odpovedať
Profilova fotka
reni ahoj ... ohladne toho kroju som nezistila nic, lebo brat pride az dnes, takze mudrejsia budem zajtra alebo az v sobotu ale nezabudla som na teba .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
reni dobrú tému si zacala, ze svokra......vidím, ze si musíš pri svokre zahryznúť do jazyka...no ja to mám podobné, len moja svokra je opačný extrém, tá nemá pripomienky, ani keď ich treba. Ona to má všetko tak trošku na háku..a mňa to samozrejme občas mrzí. Dorka, ako sa máš? Čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj suzit, veruze reni nacala dobru temu, ale myslim ze to je tak na IP .... nie verejne ... ;-) mam sa celkom fajn, na par detailov fajn .... nove nie je nic, absolutne vsetko po starom ... cez vikend som bola doma a tak som sa tesila ze si nieco pokupim na seba, ale ani nic nemali ... ach jaj, tak by som sla do Budapesti na nakupy,ale neviem najst dobraka co by tam isiel somnou, sama tam ist odvahu nemam, to by som urcite zabludila .... :-( a ty co nove??? uz sa ti to pomalicky ale isto krati, a budes vydata zenska ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit.... Tatry... paraaaadicka ;-) . Ja mam tiez rada hory, my sa chystame na Rohace, len este neviem kedy... ale uz teraz viem, ze bude dobre :-D ... Ked som tam bola naposledy bolo spicovo... v sandaloch na hory... pohodka :-D . Tento rok sa tak obuje asi cela vyprava, mali z toho zazitok :-D ... Bola som tam u spoluziacky zo strednej, rano sme prisli z disky a po hodine spanku nas chcela hnat na kopec... som nechcela ist, ta mi povedala, ze ideme na prechadzku... ta ja, ze je teplo, sup sandale na nohy a potom po jazerach, horach :-D . Ale nezlamala som sa, holky sa na mne bavia do dnes a vzdyy ked ma tam volaju, ta mi pripomenu aj sandale pribalit :-D . No a co sa tyka temy svokier, ta ja sa na tu moju nemozem stazovat... Ona je taka maminka, taka starostliva, ale da si povedat, neprehana to, poradi... zlate ziena. Ale zije v Anglicku aj so svokrikom, ted isli tam za pracou... ta mozno preto sme si take vzacne :-D . Reni, socialnu si studovala v BB?
Odpovedať
Profilova fotka
dorka, veru, za styri mesiace budem aj ja vydatá. Akonáhle nám prídu obrúcky, vsetko, co mám pofotím a hodím sem prípravný album. Ja som v sobotu tiež bola v meste, ale ja som si pokupila - tricko, svetrík a aj blúzku, takže na výber sa sťažovať nemôžem..... petulia v sandálkoch na hory, no to si neviem dosť dobre predstaviť. My sme s nastávajúcim dobre vybavení, co sa týka hôr...máme dobré topánky a aj patricné oblečenie a výstroj.....takže no problem. A v Roháčoch som bola aj ja, iba raz s kamoskou, to nás na hrebeni vo výske 2000 m.n.m. chytila strasná búrka, nemali sme sa kde ukryť v tých holých skalách , no hrôza to bola, išlo nám vtedy o život....
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuu...Suzit... Aj my ked sme boli, ta bola burka, ale iba prechodna. My sme nesli na hreben, iba sme sa presli po jazerach, ale aj tak tam je skalnaty usek... boli to sice take sportove sandale, ale aj tak... turisticka pevna obuv, nemas o com ;-) . Teraz ked pojdeme s drahym, ta pojdem jednoznacne vyspata, pripravena so vsetkym co k tomu patri. :-p Aj my sa chystame uz na hreben... obkukovat kamzike :-D .
Odpovedať
Joj baby uz som tu no veru svokra a ja :-| ]-( Ono je to mozno aj mentalitou a tym ze ja som taka energicka neposednaa dost poviem aj od srdca. no riadne slovenske ziena so vsetkym co k tomu patri. aj som rada ze som nacala tuto temu musela som to kdesi povedat. zeny ona je taka nejaka ina ju nic nebavi nic hlavne ze ona ma pokoj a nik ju nicim nezatazuje presne ako povedala suzit. no ked by som od nej nieco potrebovala veru to by bola z toho chora co a ako a preco. reku chces pomoct alebo na rovinu povedz nie. nie sa okolo toho krutit a obsmietat ako dazdovka.joj zasa sa len rozcertim. Ona baby moje bola cely zivot len doma vychovavla 3 deti chlapcov a maju firmu tak bola vzdy dost zabezpecena o nic sa v zivote nestarala. No tak a teraz ked su uz vsetci chlaci velky akosi v kuse ma co meeeeekat. nic ju nebavi a nic sa jej nepaci.Dokaze ale aj ludom pekne zneprijemnit zivot. ]-( ;-( ja ju nemam vobec rada az sa mi niekedy chce z tej osoby vracat. sorry za vyraz. Ona povie boze ale mam stres!!!!!!!! denny plan rano nachystat ranajky potom odpratat ist na nakup a navarit obed trochu domacnosta to je vsetko keby videla slovenske zeny makar tak by odpadla. a to este ani ta domacnost u nej sa vobec neligoce asi tak ze o 12.30 ma siestu do pol stvrtej to jest spanok. logisch nic nestiha. ja by som to mala zvladnute aj lavou zadnou. no a potom si mame rozumiet. No ale pre klud a aby sa moj Mark nemusel vzdy hanbit lebo on vidi ten rozdiel a az sa zhrozuje a nechape tak radsej som ticho. ved ja tu budem zit a nechcem mat vkuse nejake nezhody.no tak asi tak. Dufam ze svadba dopadne ok a ze sa jej popripade aj bude pacit. Ked ze uz len ten pristup a tolkoooo cestovania ;-) :-| !!!!!!!!!!!! zeni sa jej syn. Baby hory to je moje tu ich je dost a dost podobne nasim. no len tu nesmies nic. sa smejem ze na huby nehrozi dostanes taku pokutu ze potom neotrhnes v lese ani steblo. no a o lesnych plodoch ani nehovorim. ale su krasne a je co obdivovat. nota prihoda petullia je super ze sandale :-D :-D No socialnu som nestudovala vBB ale v DK je to VOS socialno pravne a k tomu bez akreditacie tak a po 3 rokoch studia som skoncila s diplomom na prd a bez titulu. HAHA ja viem ale ze v socialnej sfere co by mna strasne bavilo robit by som na slovensku nemala sancu a tak som isla do zahranicia najskor DE a teraz som pred 5 rokmi skoncila v tirolsku- taliansku.Ja sa nestazujem nasla som super Job a super chlapa, ktoreho neskutocne miluje. No som sa zasa rozpisala co?! :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?