Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Ahojky No to je super, drzim palceky urcite to spolocne zvladnete Lucka. Inak ja sa musim priznat ze aj my by sme uz asi prijali babatko. No ale ked ja som tesne pred svadbou a este nechceme riskovat to ze zo svadby budem vidiet najviac WC :-D Tak ze nehame to pekne na poradie a po svadbicke. Joj Lucka ale ver ze ked kukam na tie dietky tu tak mi inak stiska srdiecko.No inak tu v tirolskej zemi je dnes teploooo uz teraz ale mna to tesi.Clovek ma hned lepsiu naladku no aj ked musi sediet kdesi v kancli a pekne pocasie prijima len cez okno ]-(
Odpovedať
Baby ono sa mi to same odoslalo a ja som chcela este pisat ]-( :-D No este som chcela dodat ze vcera ten hokej no kukala som fandila som a nic :-| :-( Smola ale hrali no dobre len smolicka. No a ako je na strednom slovensku? tiez pekne. Baby ja sa taaaak tesim na augustik my cestujeme uz tyzden pred svadbou a aj po svadbe zostaneme este asi jeden tyzden Jupiii. Inak planujete aj svadobnu cesticku a kedy? my sme si este nie 100% isti no cas ukaze.Moc by sme chceli Kubu :-p No prajem Vam pekny dnicek a zasa sa ozvyte je tu nejak pusto :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, tak vidis, adka mala pravdu, chce to asi len trochu trpezlivosti, pockaj, nakoniec budes lukaska kojit dllllllllllllllllllllho .. ;-) akurat som pozerala fotocky, co si doplnila..on je taky chutny, sa necudujem ze ho ocino stale pusinkuje .... :-D reni, tak tu je zase otrasne pocasie...jaaaaaaaaj ako by som brala take to vase....vcera mi pisal aj brat ze oni tam tiez maju 30stup., on je niekde severnejsie, myslim ze blizo Lignana ale ako sa to presne vola, ani ked ma zabijes neviem ... ;-) veru aj ja zazivam podobne pocity, ked si pozeram albumy na modrom konikovi a to som doteraz byvala s tehotnou kamoskou tak si vies predstavit akoby som uz aj ja chcela babo, ale.... no vsetko ma svoj cas,.. snad ...
Odpovedať
Profilova fotka
dora ahoj. no snad mas pravdu. aj ked nevýhodou kojeniea je že nikdy nevies co možes zjest a co nie. normalne sa clovek boji si dať aj horalku aby malemu nebolo zle. :-D je to psycho. :-D reni veru pockajte už po svadbe. aj ja som si to tak planovala a super to vyslo. 2 mesiace po svadbe sme splodili nasho bubácika. ani sa mi nechce veriť že to je už taaak dávno. a maly je už na svete. ten cas ukrutne leti.
Odpovedať
Ahojte,no zase hnusné počasie a tak musíme s Nicole trčať doma,to je o nervy,lebo chce len pozerať moju svadbu ocinovú 50-tku a sem tam aj rozprávku,no a ja jej nechcem veľmi dovoliť byť stále pri TV. Lucka super že si takto pekne na seba zvykáte.Vo všetkom sú najhoršie prvé týždne.Ak vám to takto pekne vydrží po 2 mesiacoch to bude uplná paráda,bez bolesti,bez trápenia - uvidíš. Mám taký dojem že si nabalušila tvojim krásnym Lukaškom všetky baby tu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, tak to verim ze mas strach poriadne jest resp. si musis davat sakra pozor, ale pre lukaska je tvoje mliecko najlepsie..drzim palce aby ste nemali ziadne starosti a boli len zdraví ... adka, tak to mas pravdu, ze nas tu lucka nabalusila s lukaskom...je takyyyyyyyyyyy nadhernýýýýýýýýýýý ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky Lucka to je super že papká drobček, môj len kope a kope asi som sa dobre napapala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky. My sme boli vcera pozerať obrúčky a mali také krásne, že sme si normálne nevedeli vybrať. Nakoniec sme si vybrali žlto-červené, hladké s vygravírovaným menom od vnútra obrúcky. Budeme ich mat o dva týždne hotové. Už sa teším... :-) Ako sa chystáte víkendovat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj suzit... vsak aj ja som nedavno len tak ockom obzerala obrucky a fakt maju nehorazny vyber...sa tesim s tebou, ze ste si vybrali.. mala by sisi vytvorit albumcek aby sme videli co uz vsetko mas... ;-) ja sa chystam domov na vikend,tak sa uz tesiiiiiiiim som nebola minimalne 3tyzdne, co je uz straaaaaaaaaasne dlho .. a ty mas ake plany??? :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, som tu nova, tak dufam, ze nic tu nepopletiem :-N Ak mi viete poradit, mame problem so starejsim,,,planujete takuto osobku mat na svadbe? Nedari sa mi najst niekoho fajn, kto by tu svadbu viedol cely cas. Neviete niekoho poradit? dakujem adri.
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka neboj, aj ty sa o pár mesiacov dostaneš do víru svadobných príprav a budeš sa tešiť z každej maličkosti. To ja budem už vydatá a budem Ti tíško závidieť. Ten čas tak strašne rýchlo letí.....Album este nemám vytvorený, to je pravda, ale keď prídu tie obrúčky, tak snáď všetko pofotím, čo už doma mám a dám to na web. Ty prídeš domov aj s drahým, ci len sama? Ja keď som robila v Blave, tak som chodila domov každý týždeň, inak by mi tam asi preskocilo. Ale je pravda, ze ja som priatela mala tu, tak nebolo o čom premýšľať. Na víkend nejaké speci plány ani nemám, hádam zajtra na nákupy do mesta,keďže cez týždeň nestíham a večer ku kamoške na návštevu,trošku poklebetiť o svadobných prípravách.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janirea, tak ja urcite planujem mat starejsieho na svadbe.. a co som pocula chvály tak na p. Kútika, mala ho na svadbe kamoska a nesla si ho vynachvalit, myslim ze aj Monika23 ho mala na svadbe, tak si skus vypytat kontakt od nej...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dorka diky, ano o nom som pocula, navrhovali nam ho aj v restike, kde bude svad.hostina. Je fajn, ked maju mladomanzelia moznost, ze to spravi niekto z rodiny, ale v mojej situacii by som asi nikoho "nedonutila" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko babenky janirea vítam ťa tu takže my sme tiež mali p.Kútika na svadbe a bola som veľmi spokojná a vlastne všetci :-D je fakt super ale je super aj starejši Mitter toho bude mať Iwka na svadbe. Na kútika už číslo nemám (svadbu som mala v júli) ale po obede kuknem či ho nemá mužík ;-). Kútik je zo Zvolena a Miter je z Hriňovej.
Odpovedať
Profilova fotka
no my cez víkend krstíme malého Lea (synovca) a v nedeľu nás dojdu kuknúť spolužiaci z výšky z BA tak sa strašne teším že ich uvidím naposledy som ich videla na svadbe v júli. x-) Ivka počula som že presedlávaš na strojárinu :-D ani si sa nepochválila pekne pekne
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, no keby to uz bolo ... tak teda dopln fotocky, som zvedava... aj ja sa zajtra chystam do mesta, dufam ze nieco aj pokupim... ;-) iwka, coze to tu citam... ty mas nejake novinky??? no pekne pekne ze si nedala vediet....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak my mame za sebou prvu tazsiu noc. malý sa zobudil o druhej a nie a nie zaspať potom. tak som ho len čičikala, krmila a prebalovala. teraz konecne zabuval. no co už zapacilo sa mu byť hore a kukat na svet.
Odpovedať
Profilova fotka
dorka, tak to možno na seba narazíme zajtra v meste a ani nebudeme o tom vedieť..... janka, ty sa ako cítiš tehuľka?
Odpovedať
Ahoj Jajus, ja ti budem naozaj nesmierne vdacna. Lebo zase moj muzik-cakatel toto nechava iba na mna. ]-( A naozaj v tomto si dam rada poradit, lebo nemam skusenosti a na svadbach co som bola, bud nebol ziadny a to by som nechcela,,,ziadna zabava,,,a skor svadba vyzerala ako diskoteka,,,,bez akychkolvek zvykov...alebo starejsim bol krstny alebo niekto z rodiny, kt. povedal tak akurat prihovor a par slov k odcepceniu a to bolo vsetko. tak naozaj budem vdacna za akykolvek typ,,,teda ak uz nie je aj neskoro a mozno uz budu obsadeni :-( ,,,ale aspon ich budem urcite kontaktovat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janirea, ja si tiež myslím, že profesionálneho starejšieho na svadbe je treba mať. Inak sa to vymkne spod kontroly a nastane chaos a zmätok. Tiež som bola na svadbách, kde starejšieho robil kde-kto z rodiny, co sa dal na to nahovoriť, prípadne taký, co robil tri veci naraz - starejsieho, Dj-ja a fotografa dokopy a nakoniec sa ukázalo, ze neurobil vlastne nič poriadne. My budeme mať starejsieho z b.štiavnice, tiež je super a nie je drahý, ale on robí len spolu s kapelou,takže ak už máte hudbu zajednanú, ani ho nemusím spomínať. Ale ak by si chcela, pošlem Ti do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, veru mozno sa aj stretneme... a nebudeme o tom vediet :-D lucka, no tak takych noci este zazijes viac, ale zelam ti aby ich bolo co najmenej.... co sa malickemu nepacilo,ci bol stale hladny ???
Odpovedať
Profilova fotka
suzit cítim sa super drobec kopcuje jedna radosť :-D vytešujeme sa aj s mužíkom lebo ked on priložil ruku na bruško tak ho drobec ignoroval nechcel kopať a akonáhle som si ju priložila ja tak kopal jedna radosť x-) ale asi pred včerom sa mu podarilo vystihnúť ked drobec kopal tak sa z toho tešil ako dieťa. x-) janirea aspoň skús zavolať uvidíš ale starejšieho podľa mňa treba mať tá svadba má potom hlavu aj pätu. A ta odobierka to je to najkrajšie aspoň ja na nu najradšej spomínam. Lucka ved nemôže byť každý deň nedeľa :-D musí vas trošku aj potrápiť drobček. Ale aj tak čo píšeš je dobručké dieťatko môžete byť spokojní.
Odpovedať
ahojte babule, lucke ja mam tiez za sebou jednu z tazsich a maly je uz ,velky,, :-D budil sa kazde 2 hodiny,asi do 3 to muz zvladal potom ja,a rano som ho nechala asi pol hodinu plakat a ked neprestal som ho zobrala k sebe,tam bol zahadne ticho pozeral do plafonu ,no na nervy.....este si toho uzijes,a to moj maly vacsinou spaval dobre,no hadam sa to zlepsi.Lukasko je este malicky a ze sa budi je normalne,ale uz pomalicky mozes zacat z rutinou,ved ty si najdes plan ;-) dora tak ides do ZV? aj s Majom? zasa ides riadit? ;-) maly ma ist dnes do skoly ale ja mam volno lebo obchod je zatvoreny,ho prerabaju,a ja mam normalne vycitky ho tam dat ked som doma.Muz mi hovori daj ho,aspon si odychnes,porobis co chces,a je to aj prenho dobre,nech je s detmi,ale taky je zasopleny,a len by bol na mne zaveseny ze mi ho je luto dat prec :-S A co vikend? no v sobotu chceme ist zo segrou a jednou babou na obed,bez deti !!! :-D ,a muz vecer pojde hrat takze ja budem asi zehlit a tak a v nedelu ak by bolo pekne daky rodinny viletik by bodol.Ale vcera prsalo a dnes vyzera :-D a dazd tiez :-( suzit gratulujem k obruckam,uz sa moztre zobrat nic ine netreba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne nemožem sa stazovať. malý je fakt kludnučke dieta. klop klop klop. :-D teraz už od 8 buvinka. chodim nanho stale nazerať lebo sa neviem nanho vynadivať. je taký uzasne krásny ked buva. x-) jani ty sa ako citis?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, no, myslím, že nám ešte veľa vecí okrem obrúčiek chýba.....ale máme relatívne dosť času, tak to pomaly odsýpa....asi by som bola v dosť veľkom strese, keby som toto všetko mala vybaviť za dva-tri mesiace, ako niektorí, keď sa narýchlo rozhodnú pre svadbu. Ale vtedy by som nemala čas na špekulácie, či chcem také, alebo hentaké...beriem, čo je. Rodinný výletík je pekná vec, to si užite. Aj ja sa teším, keď budeme mať my deti a budeme chodiť spolu na výlety. S našimi sme veľa takto chodili po Slovensku, keď som bola malá a mám na to len pekné spomienky. Janka, to malé už kope? Aj keď je ešte také malinké?
Odpovedať
Ahojky babule tak ja som sa rano nestihla ozvat lebo som mala behy. do robotky nieco stihnut porobit a na pol desiatu k zubnikovi joj naozaj nic nestiham. teraz som dosla a zasa bezim do banky lebo ju o 12 tej zatvaraju. Zubnik mi skrasloval predne zubky lebo moje akosi stmavli a tak som aj rada ze zasa su biele. No hoci to bolo neprijemne dost ale co clovek nevidrzi NIE? :-D No som spokojna lebo najma na fotkach kde som sa smiala to bolo dost vidno teda aspon ja som to videla. NO inak ako sa mame? ake je pocasko a co cez vikendik? Ja sa chystam do zahrady aspon v sobotu lebo to tam vizera ako v Tarzanovom pralese no a potom mozno s jednymi kamosmi pojdeme na pizzu. Joj a v nedelu je den matiek tak to sa musim vychystat k svokre :-| ;-) Ale nie kupim kvietok a zastavime sa no asamoska mojej maminke musim brnknut :-D No baby ani vy nezabudnite a tie ktore su alebo este len budu dufam ze muzikovia nezabudnu ;-) :-) No tak vam prajem pekny slnecny vikendik a pekne si oddychnite.Inak Dorka nezabudnes na mna sa popytat prosim :-) :-) Vies ohladom suboru no budem sa tesit. papa bezim lebo snad ani tu banku nestihnem reni :-D
Odpovedať
jee jajus uz kopka to je super,moj zacal dost neskoro asi 21 tyzdn. ale potom to bolo aj nepohodlne v nejakom 8 mesiaci a to este do rebier :-D ako sa inak citis? lucka tak to je super, kludne dieta nadovsetko :-D ,je super ze je zdravucky,a ze aj ty si ok,ziadne problemos po porode??? suzit neboj aj ty sa dockas,najprv svadba a potom sa bude zomielat na baby ;-) ,ubehne to ako voda,lucka ti urcite potvrdi ;-) ja tiez zboznujem vylety,najma zoo,parky,jazera,farmy,ihriska .....len to pocasie chyba :-| ja som mojho mrnosa predsa dala do skolky ale pojdem ho zobrat okolo 15.00 nenecham ho do 18.00 -inak vyzeral ok,neplakal,len si utierku k sebe daval a objimal ju,bol taky nevinny,ale keby ste ho videli pred hodinou ,ine dieta ,certisko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suzit ano kope je to ešte slabučké ale cítim to dokonca aj ked mám ruku na brušku ved už sme v 5 mesiaci. Lucka máme sa dobre oddychujeme domka napchávame dobrotami :-D ved ta niekedy dobehnem kuknúť dohodneme sa budeš mať trošku zabehnutý režim s drobčekom ;-) sunny to kopanie do rebier si asi užijem ak bude takto šantiť aj potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne janka pridte budem sa tesiť. x-) tak sa len pekne napchavajte dobrotami aby drobcek pekne priberal.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babenky. Janirea, my budeme mat Vladka Poliaka z Ponik. On je tiez superny. Mala ho sesternicka na svadbe a bol fakt super. Robi zaroven aj Dj, ale vsetko ma super zorganizovane. Teraz ho este zazijem na jednej svadbicke v maji a potom uz len na svojej :-D . Ale velmi sa na neho tesim. Ak budes xciet ciselko, ta ti poslem do ip. Ja idem dnes na stretavku zo strednej... huraaaa 8-) . Len dufam, ze pride dost bab....a ze nedojdu holky co studuju v BB, ktore stretavam kazdy den :-D . Ale tak... aj na tie sa teskam.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?