Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, Dori možno to tak naozaj bude :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, aká je dodacia lehota skrine? Koľko budem na ňu čakať? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, my sa z toho budeme len tesit ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Lucka, ten e-mailovy kontakt co si mi dala na kameramana Vaca sa mi vratil
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak to si uz nepamätam. skusim sa spýtat maja ci si nahodou napamäta on. ;-) kodada mala by som mat aj mobil na neho tak poslem IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, určite aj ja x-) Lucka, pýtala si sa Maja? :-) Kodada, tak ako? Ako pokračujete? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. nepamäta si ani on. ale bolo to dost rýchlo. urcite sme na nu necakali dlho. vies ono to zavisi aj od toho kolko maju momentalne objednavok. skus tam zajst a popýtať sa ich. spravia ti aj cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.chcela by som vás poprosiť či by ste mi neposlali niektorá kontakt na fotografku gabiku.a ešte by som sa vás chcela spýtať ako dlho dopredu ju treba zajednať a asi koľko to približne vyjde dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Nikushka, máš kontakt v IP ;-) . Nooo, my sme ju mali zajednanú rok dopredu, nechcela som nič riskovať :-D . A nezabudni, že september je najsilneší mesiac na svadby, tak radšej skôr ako neskôr ľutovať :-) . Cena...to záleží, koľko kusov fotiek si vyberiete, ale aj od dohody s ňou, takže bude najlepšie, ak si s ňou pohovoríš osobne ;-) . Napr. tento september mala bežne v sobotu 4-5 svadieb... Lucka, ok ;-) Už som si ju aj navrhla, tak zoberiem môj výkres :-D a skočím tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujem vám veľmi pekne za kontakt.ste zlaté.skúsim jej zavolať a nejak sa s ňou dohodnúť
Odpovedať
Profilova fotka
Nemáš za čo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby kde ste zase pomizli? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Lucka. Nestíham :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi. vela práce co? inak vravela som vtedy lucii ze si ju nespoznala a ona povedala ze aj ty si jej bola velmi znama ale nevedela ta zaradit.
Odpovedať
ahojte ja som tu tiez len na chvilu,lebo dnes mam poobednu :-| ,neznasam poobednre,i ked ich mam len raz do tyznna...veceri rada travim doma ;-( lucka ako dopadla meninova party? mi tu mame zachvilu haloweena tak ideme v stredu na party ku kamoske,samozrejme v maskach..sa uz tesim,idem samozrejme za strigu :-D babule neviete ci sa da predplatit Emma aj do zahranicia? Som bola na ich web stranke ,nasla som tam daky mail kto prevezme zahranicne objednavky ,ale nedal sa mi odoslat. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som tu, ale dnes nestíham a minulé dni tu bolo pusto :-S
Odpovedať
Profilova fotka
cawte babule. Som tu dlho nebola bo mam pocitac nejaky mimo a mrzne a tak :-( . Ste sa tu trochen rozkecali... aj o skriniach aj hoco :-D ... ale tie skrine ma zaujali, aj my nad nimi rozmyslame. Co s tou stretavkou?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky. Viete niečo o Janke a maličkom? Dúfam, že sú už doma =-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika janka mi pisala ze nema doma PC. od nedele su doma. dufam ze uz sa nebudu musiet do nemocky vratit. a ze idu krstit maleho len som zabudla ci tuto nedelu uz alebo kedy. :-N ale hlavne ze su uz domka. sunny oslava dopadla super. luky podostaval kopec darcekov. a takí opozdení gratulanti prídu ešte aj tento víkend.
Odpovedať
dobre rano babule, co ,kde ste dneska? to som tu vari sama? :-D lucka to vzdy potesi ,tie darceky,lukaskovi to asi bolo jedno,ale potesi maminku ;-) ......aj ked maly podostaval vela,priznam sa,ze sa stym ani nehra,a najradsej ma zeleny traktor co som mu kupila v meste v libraci [vsetko za libru] ,tam vzdy idem ked mi uz nechce sediet v kocari a otravuje,tak mu tam daku blbost kupim no a ten traktor zboznuje.,i ked ma na vyber od vseliakych drahych hraciek :-. Mi sme v sobotu vyrezavali tekvicu,vysledok mozte vidiet v albume na MK,malemu sa to tiez pacilo,v nedelu sme si urobili dlhu prechadzku v lese, a dnes uz do prace....boze ten vikend rychlo ubehol.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny super foto. ;-) veru luky to bolo uplne jedno co dostal ale maminka sa teda tesila aj zanho. inak dnes ideme na prvé plavanie s lukaskom a ide s nami aj mirka s natalkou. tak sa tesim ako malé dieta. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Lucka, jééj plávať...prvý krát? Dúfam, že Lukáškovi sa bude páčiť x-) . Pozdrav Mirku Sunny, ahoj...ach tie víkendy...krátke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ake bolo prasa? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby. Tak uz mam zajednane aj svadobne miesto - bude v restike v Centrume. Ivka: S Gallom som sa uz asi tiez dohodla. Vcera som bola poobzerat aj svadobne saty, skoro som kupila aj topanky, len nemali moje cislo. Cize zaklad na svadbu mam - miesto, foto, kamera
Odpovedať
caute kocky, no lucka plavanie je super,kamoska zacala plavat s malou ked mala 10 tyzdnov,teraz ma 8 mesiacov a sa tak tesi ked je vo vode,clapoce v kolese no super.Mi sme boli plavat minule,nechodime pravidelne ,boli sme asi 5 krat dokopy a malemu trva aj 20 minut kym sa osmely,no musime chodit castejsie. iwka no nebolo by zle keby sa tie vikendy predlzili z 2 dni aspon na 4 :-D Ja mam tu party v stredu ,budem mat tu parochnu co je na fotkach na MK ,aj segra ma taku istu tak sa este pekne dohabat :-D ....v nedelu mame zas dalsiu detsku party a dalsi vikend ideme z muzom von a v nedelu dalsia detska party v Stamforde. Jaj tolko noveho uz sa tesim,aspon nebude nuda x-) Ako to vyzera na SK s pocasim? Este nesnezi?
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, super x-) . Pomaly to pôjde, len tak ďalej ;-) A aký máš názor na šaty, kde asi budeš vyberať? Sunny, aj ja vravím, treba to predĺžiť :-) Lucka 8-( 8-( 8-( :-D :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ivka vystizní smailici si myslim. :-D :-D :-D hlavne tí prvý traja. :-D sunny dufam ze malemu sa bude pacit. hlavne sa tesim ze bude aspon 2 krát do týzdna medzi detmi. a dufam ze nam to len prospeje aj co sa týky posilnenia svalstva a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Saty som bola pozriet len v Carmen (za centrumom) len tak z rychlika. V podstate som chcela vediet ci nie je problem zohnat na moju vysku nieco vhodne (mam iba 159 :-( ) a cca kolko stoja sv. saty. Aj tak su skoro vsetky rovnake - korzet+sukna. Este rozmyslam nad popolnocnymi satami, ci si ich dat usit alebo kupit, take co sami pacia stoja 3-tis.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Lucka tak ako plavec Lukáško? Kodada, v Carmene majú celkom lacné šaty - v Nicole je to horšie :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?