Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, aky bol vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dadka, dobrý ale rýchly ]-( . Ako pokračuješ v prípravách? ČO už máte zajednané? :-) Lucka tak ako bolo s Mirkou? Ja som dúfala, že to stihnem, ale dlho som sa nevedela rozhodnúť v obchode ]-( a tak kým som sa spamätala :-D ....bolo veľa hodín...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ivka bolo super mas co lutovat :-D . len potom uz natka odmietala byt v kociku tak sme to museli ukoncit. boze ked porovnam natku a lukaska to vam je ale rozdiel. :-D no co luky je riadny chlap. :-D a natka si strazi liniu ako správna zenska. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivka, pripravy vobec nepokrocili. V piatok ma tak vytocil sused, ze som nebola schopna vobec rozmyslat nad svadbou. A cez vikend mi to bolo blbe obvolavat, ved v sobotu byvaju svadby a v nedelu sa dospava. Tak hadam zacnem dnes, dufam ze mi do toho nic nepride. Zajednany mam len termin na urade a fotografku
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka, na začiatok to stačííí :-D . Bola si s Gabikou aj osobne? Lucka, veruže ľutujem :-S . Tak zoznamovacie kolo majú Vaše detičky za sebou? :-D
Odpovedať
ahoj Iwka. stretko bolo fajne :-) skoda, ze sa Ti nedalo. to uz ale bolo ich druhe rande :-) ale Lukasko ho nejako stale prespinka :-) to len Natka vkuse vymysla, ze na rukach je lepsie ako v kocari, a naco zbytocne spat a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka nebola som s nou, lebo mala nejake vybavovacky v BB, tak to riesime cez mail. Svadbu budem mat o 17,00 na ZV. zamku, tak sme sa predbezne dohodli ze cca o 14,00 by sme sa pofotili. Neviem, rozmyslam ci by som to nemala dat na 13,00, neviem ako dlho to trva.
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj Mirka, konečne si sa opäť pridala ;-) . Teším sa. Jááj, ja som myslela, že len prvé rande, tak potom sorry :-D . Ako sa držíte? ;-)
Odpovedať
ja obcas citam, len nestihacky pri malej aj pisat, vyzaduje 100% pozornost :-) ale uz som si zvykla. mame sa celkom fajne, zacali sme s prikrmami, otacame sa a chceme stale kecat. no uzivame si to obidve spolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super, nech sa Vám darí aj naďalej ;-)
Odpovedať
jej dakujeme a Vy s muzikom este nepomyslate na babom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no mirka konecne aj piseeeees :-D lukasko potom spal ešte do pol 1. neviem co ho tak zmohlo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, no zrejme bol hotový z Natky, nie? :-D Ty nevieš také jednoduché? :-N Mirka, najprv musím dokončiť byt a potom možno aj :-) . Lucka, otázka na Teba :-) , ako si spokojná s "rolldoor" z Oázy? Keby si sa mala rozhodnúť ešte raz....hmm? x-) A ak vieš ešte rozmer a cenu si pamätáš, môžeš prezradiť? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
musíme...nie musím :-D Luckaaaaa :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ivka som s nimi velmi spokojna. kludne by som sa pre ne rozhodla znova. a mame ich 3m na dlzku a 2,5 na výsku. myslim. :-N nie som doma tak nemam ako premerat. no a vysli nas 30000 sk. nakomplet aj s montazou.
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, ďakujem za info ;-) . Dúfam, že teraz už budú lacnejšie :-D ...Takže je tam priestoru pre oboch dosť? Aj na také veci ako napr. sušiak...žehliacu dosku? Či to si môžem povedať? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jassne ivka vnutro si mozes navrhnut sama. ja som si to doma nakreslila a tak s tým navrhom isla tam.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a aká je asi dodacia lehota? :-) Tak to sa mi páči, keď si môžem navrhnúť sama x-) . Ja by som tam chcela mať veci svoje, aj môjho a tiež ako uteráky, osušky, posteľné...a tiež napr. sušiak na prádlo, žehliacu dosku... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ja mam tu skrinu 4 dverovu. v jednej casti mam len tyč na bundy a kabaty a kedze je vysoko od zeme tak tam davam aj zehliacu doku. nad touto tycou mam uz len jednu policku. v dalsej vasti mam 4 supliky tam mam uteraky a postelne prádlo a nad tým 4 policky. a v dalsich 2 castiach mam len po 2 tyce na vesanie nasich veci. nechcela som si ich davat do policiek ale na vesiaky. ak chces pofotim tui to a poslem mailom. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby musim sa vam pochvalit, nam uz idu zubky. som tomu nechcela verit lebo ziadne príznaky nemame ale vcera som mu skusala kovovou lyzickou a pekne to tam cinka. x-)
Odpovedať
ahojte babule,brrr ake studene rano... jeee lucka tak uz aj zubky idu/ a ako to znasa lukasko? daj mu hryzatko na chvilku do mraznicky alebo mrkvu ,to nam celkom pomahala ;-) malemu vysli celkom pekne,ale mal par noci ked cele prereval,ani paracetamol veru nepomahal,ale to prejde :-) dora ako sa mate? si tu davno nebola,vsetko ok? iwka a ty ako? kde chcete novu skrinu? mi skrine nemame....
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ved to ze som ani neverila ze mu idu zuby lebo je stale vysmiaty, nema teplotky ani hnacky. klop klop klop. dufam ze to aj tak ostane. x-) inak aj u nas je hnusne pocko. prsi a je riadna kosa :-S
Odpovedať
no lucka ,to je zatial super,ale moze sa to zmenit behom minuty ,hlavne ked mu pojdu zadne....ale dufam,ze to pojde lahko ;-) tu ani neni hnusne,len rano ked som bola muza zaviest tak riadna kosa,teraz svieti slniecko,aj ked je chladno s tym slnieckom sa to da 8-) dufam ze ked prideme v januari bude plno snehu,jeee to by sa maly vytesil x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som brala sneh ale kludne by mi stacil len na take 2týzdne okolo vianoc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, lucka, jeeeeeeee zubky, no tak to bude kopec srandy.. ;-) inac aj Sintii Jakubko uz riadne slinta a pcha si prsteky do pusy, ako keby ho uz svrbeli dasienka, tak mozno uz aj jemu pojdu kazdu chvilu zubky .. ;-) sunny, ja vas sledujem ockom, len niekedy nestiham pisat, zatial vsetko ok aj ked dnes sa mi priserne toci hlava, neviem ci je nizky tlak alebo co.. ale moze byt pretoze je absolutne otrasne pocasie, prsi a fuka vietor, fuuuuj nehodno psa vyhnat do toho necasu ... inac ja zase chcem aby nebol sneh, nech je len pekne na horach aby sa drahy mal kde chodit lyzovat,ale inac sneh nechcem, neviem si to predstavit tlacit kocik po snehu ... :-) ale tak ze si kamoska, tak nech na ten tyzden ked tu budes napadne sneh ale potom musi rychlo zmiznut prec ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dory ja by som ani nevedela ze nam idu zuby lebo som to ani prstom necitila. ale kamoska mi vravela ze mam skusit kovovou lyzickou a ak cinkne su tam uz zubky. a veru cinklo. x-) nemal tam ani nic zdurene tak preto som ostala v soku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, kiez by ste to nijak nepocitili ze vam idu zubky... treba nakupit kopec hryzatiek.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak musíš Lukáškovi niečo kúpiť, keď si prvá objavila zúbok ;-) . Myslím, že sa zvyknú topánočky kupovať x-) . Lucka, prosím tie foto, budem happy x-) . No ja skôr zase poličky chcem ako vešiaky, lebo keď vidím môjho muža, ako nemožne to kvačká na vešiačiky, tak ma ide ]-( :-D . Dori, ahoj ;-) Sunny, chcem vstavané skrine do spálne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivulik ahoj, ako citam tak prerabate vo velkom ... :-D tak len pekne poprerabajte, a potom sup sa na babatko .. ja zachvilu porodim a musim niekomu odovzdat stafetu ... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?