Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa (uz na 45) dakujem za pochvalu. x-) Uz mam nachystane voci co chcem pofotit, robila som male predsvadobne nakupy dekoracie. Len dufam ze nakoniec restika ktoru si vyberiem, bude robit dekoraciu sama . Hadam ich v pondelok nahodim.
Odpovedať
Profilova fotka
teraz mi doslo, dnes je len utorok . . . hadam to pofotim este dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej... Dadkaaaaa! x-) Cawo... ako sa mate????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Petka, mame sa super akurat naplno rozbiehame pripravy na svadbu. Mam otazku, ty si mala svadbu v centrume, ze. Ako tam je z vyzdobou? Zabezpecovali ju oni alebo ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Kodada, svadbu v Centrume mala Lucka a výzdobu si robila sama :-) . Lucka, zase som drzá a odpovedám za Teba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj iwuskaaa, mala ju tam aj petullia aj Lucka ;-) Myslim ze Lucka sa nebude hnevat ze odpovedas za nu, ked tu este nie je. :-p Tak ze moje nakupy neboli zbytocne, to som rada . . . ak mas zaujem, uz mam nejake foto v albume
Odpovedať
Profilova fotka
Si mi nejaká známa, mám pocit, že Ťa poznám, ale odkiaľ? :-) Verím aj ja, že Lucka sa hnevať nebude, ona je pohoďáčka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Zunka, ďakujem za fotočky, môj drahý bol pre ne včera a pýtal si fotky na moje meno za slobodna :-D . Tak to akosi nevedeli nájsť!! Po roku a pól nevie, že ako sa volám!!! :-D ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, som z D. Nivy a chodila som na manazment na hnojarinu, pozname sa? tvoje foto mi nic nevravi
Odpovedať
Profilova fotka
Monika :-D :-D :-D No jasné, hneď som si myslela, že zo školy, ja som tiež chodila tam ale o ročník vyššie. Ty si chodila s Jarkou P., Soňou, Katkou Ivaničkou...mýlim sa? ;-) Kde pracuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. jasne ivka ze sa nehnevam. je super na hovorcu v case mojej nepritomnosti. len dufam ze tato sluzbicka ma nebude nic stat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak som Dada. Si sa zmenila, mne tvoje foto nic nehovori, asi preto ze si bola na svadbe taka pekna ;-) Presne tak, s nimi. AKo sa ma Sona? O nej nic neviem ani na stretavke nebola.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak kedze ste sa k stretku nikto nevyjadril tak som si na piatok zorganizovala oslavu. takze zase nic zo stretka nebude. ]-( :-(
Odpovedať
Dobre ranko kocky.,jaj aka som dobre vyspata maly mi doprial do 9 a nezobudil sa ani raz v noci x-) Inak Dora uz mam letenky kupene ,vcera som si ich rezervovala takze prideme 28.januara a odchadzame 5 februara- cize 8 dni ,aj tak to bude cela muzova dovolenka a mne este 1 den ostane do aprila =-) ,ale aj tak chcem zmenit robotu ,idem si dnes po prihlasku do kiddicare,lebo postavili jedno blizko pri nas ,take obrovske a platovo je to to iste co som mala doteraz ,takze nie nizsie ale vyhoda je ,ze tam mozem ist peso -je to asi 10-15 min. a nemusime sa rozvazat z muzom z jednym autom,cize aj benzin usetrime....no ale este ma nezobrali :-D Fuuu vcera celu noc prsalo ,a ja som samozrejme mala pradlo vonku,no ale dnes vyzera slnecno tak to ideme vyuzit a sup na prechadzu Lucka aku oslavu?
Odpovedať
ozaj tu mame fotky z party : http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Dada, ďakujem ;-) Soňa? Asi dobre, bola aj na sobáši pozrieť s bratrancom a potom aj na hostinu dobehli :-) . Sunny, ahoj ;-) Lucka, tak si užite oslavu x-) , stretka sa tak skoro nedočkáme :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata .. takze my mame tie hnusne gluko testy za sebou, poviem vam riadny humus .. ale dalo sa to vydrzat .. horsie to bolo s tym ze som bola hladnaaaaaaaaa nemohla som nic jest .. :-( mali sme aj poradnu a zatial nerodim, ale musim ist na interne vysetrenie ze ci je vsetko ok, lebo nevladzem dychat... no verim tomu ze je to len preto, ze mi mala tlaci na branicu .. inac vsetko vyzera ok .. :-D vydrzte uz s tym stretkom na mna kym nebudem v zv, na matersku nastupujem od konca novembra, takze do zv pridem hned prvy decembrovy tyzden, takze potom vymyslime nejake stretko, v ramci vianocnych nakupov, teda pevne verim, ze sa este dogulam :-D sunny, myslim ze lucka ide oslavovat lukaskove meninky, zajtra bude mat... ;-) a to je super ze pridete na konci januara, inac odchadzate na moje narodky, takze to este stihneme oslavit aj narodenie malickej aj narodeniny starej .. :-D :-D pozerala som fotky na MK z oslavy, to muselo byt kopec zabavy a tie dobroty na tom stole ... mnaaaaaaam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dora, aky presny vyznam ma starejsi na svadbe? robi atmosferu, program ...? mas este kontakt na vasho p. Kutik myslim
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kodada.. presne taky vyznam ma starejsi robi atmosku a program a usporiaduva to tam, by som povedala ze taky mali organizator, aby nemuseli v den svadby svadobní rodiacia alebo mladomanzelia dohliadat na vsetko .. neviem si predstavit svadbu bez starejsieho, podla mna to nema smrnc .. mam niekde aj cislo na Kutika, len ho musim pohladat, ak chces poslem ti ho potom do IP ...
Odpovedať
Profilova fotka
oooooooooo moj boze aka hrubica, ze malí s "í" jasne ze tam ma byt malý "ý" :-N
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som ti IP
Odpovedať
no dori to ti nezavidim s tymi testami a s tym dychanim....ale uz to vydrzis,ved uz to mas za par :-D no super jasne to oslavime vsetko aj narodenie malej,tvoje narodky vianoce a silvester - ze 4 v jednom :-D povedz potom aj sise,nech pride vtedy do ZV ,ale ja jej to este dakedy napisem. Len potom aby si neprenasala dlho ,plus pobyt na porodnici,lebo ked pridem uz aby si bola fit :-D ;-) inak si velmi zlata na tych novych fotkach,sisa vravela ze si bola u kadernicky,v jej albume to lepsie vydno.,tak chvalim ;-) jaj hej lucka spominala ,ze luki ma meninky ,no to je mile...inak sa mi zda ze aj moj ma dakedy teraz,musim to skontrolovat i ked tu sa meniny neoslavuju aspon by som mu daku cokoladku dala :-p
Odpovedať
jeee tak pozeram do kalendara a moj ma hned po lukaskovi v piatok,tak lucka oslavte aj za nas 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte. Dadka, ano mala som v Centrume a vyzdobu nam zabezpecovala Monika23, a bola kraaaasna x-) :-D . My sme mali starejsieho Vladka Poliaka, bol skvely, vsetci ho chvalili. Je to riadna drzka a navyse robi aj DJ, takze vlastne mas 2v1 a to ta vyjde vzdy lacnejsie ako calovat 2 osoby ;-) . A ak budes xciet aj zivu kapelu, ta tu ti viem tiez dohodit za rozumnu "cenu"... ak sa to da nazvat cenou. Mile rada pomozem ;-) . Ked budes cokolvek xciet kludne napis do ip a ja ti kontaktiky poposielam... jo? ;-) Byvate na Nive? Janika tvojho som uz riadne davno nevidela. Este stale robi tam kde predtym?
Odpovedať
Profilova fotka
No čaute, ale sme sa dnes rozbehli :-D . Dada, aj ja prepošlem kontakty ak by si mala záujem x-) . Teraz nás je tu veľa na jednu :-N slobodnú :-) . Dorka som rada, že Dorinka je ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
len posielajte, vsetky mi kontakty posielajte ;-) starejsi, kameraman, kvetinarstvo, kontak na pecenie tych malych medovnickov . . a mohla by som pokracovat. Dnes idem za fotografkou p. Halajovou (mala ju asi kazda z vas 8-) ), okrem nej a DJ-a nemam nic iste, od zajtra sa ide natvrdo makat, slubujem!!! Petka: ta kapela hrala aku hudbu? ludovu alebo mix? Ja ludovky nemusim Ivka: informacii nikdy nie je dost. A uz som si spomenula kto si. Sona ta na skole casto spominala, uvedomila som si to az podla priezviska ;-) Pomoc prijimam velmi rada. Inak, velmi sa mi paci toto forum, ze ste tu ostali aj tie vidate, ze sa stretavate a tak ...
Odpovedať
Profilova fotka
Petka byvame na nive u nasich, dali nam k dispozicii 2 izby, tak kym sa nenaskytne nieco ine tak budeme tam. Robi tam kde stale a po robote beha po fuskach, zhana prachy na svadbu. :-) Ja robim stale v tej reklamnej agenture (WEBY GROUP) v ZV
Odpovedať
ahoj iwus, ja sa len tak medzi casom pozrem,lebo zas zajtra idem do prace,ty sa ako mas? Ako sa vam dari z manzelikom? Ide vam to? Poslucha ta?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, neboj sa do 28.januara, budeme z porodnice urcite doma, aj keby neviem co sa malo diat :-D no to je jasne ze si aj Siska naplanuje vikend tak aby bola v zv .. ;-) to mozem kludne odpovedat za nu, lebo aj ona sa s vami chce velmi stretnut... dakujeeem za pochvalu, aj ja som spokojna aj s farbou aj so strihom.. vlastne este sa nestalo aby som bola nespokojna s mojou kadernickou, je fakt super .. musim si ale niekde poklopat ... (klop, klop) :-) ivka, aj mna tesi ze malicka je ok .. aj teraz kopcuje o dusu .. poviem ti ze niekde to uz poriadne zaboli ... :-N ale radsej nech kope ako keby nemala .. ked nahodou dlhsie nekope, tak mam stresy ze ci je vsetko ok ... kodada, veruze Gabiku Halajovu sme mali vsetky ako fotografku je to fotografka s "F" aj teraz sa idem dat k nej fotit aj s bruskom a aj so Sintiou a jej Jakubkom ..
Odpovedať
Profilova fotka
dora, mne sa strasne paci, ked sa daju mamicky odfotit aj z brusku, drzim palce nech je malicka zdrava a aktivna
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?