Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, ahoj ;-) . No aká škoda, že my sme už bávalé nevestičky, čoo? :-( Počula som o veľtrhu aj ja.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, nebola si na Dubku? Zatial som bola len v Carmene, mali tam aj celkom pekne, len je to tam naozaj malicke. Jani tak to tam asi naozaj rusia, ani sa tam nepojdem pozriet. Mam stretko z kamoskou a na obehanie cca 30 min. tak toho dnes asi vela nestihnem.
Odpovedať
Profilova fotka
monika23: myslela si dorkine fotky, ci moje, ci oboje, ci ako?? :-N :-D
Odpovedať
veruze radsej obehni nieco ine. tam uz ani z tej bizu nic nemali....
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, keď sme tu tak po kope dnes, kde bude to stretko??? :-D Dúfam, že idete všetky, hááá? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja viem o tom veltrhu v BB, mozno pojdeme pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsie bude stretnut sa niekde na trhoch, alebo pred priorom, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlas... Prior o 16:00? 17:00? 18:00? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Medzi pol piatou a piatou, Prior...PLATÍ x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne tiez vyhovuje medzi 16,30-17,00
Odpovedať
Profilova fotka
no a kedze to vyhovuje ivke tak to vyhovuje aj mne :-D no tak skusim poprosit jarda aby sa niekedy zastavil a pofotil to. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne to vyhovuje - zatiaľ. Peti, rada by som prišla, verím, že mi to vyjde. ;-) Všééétky fotočky sú kráásne, som myslela :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Monika, super, Teba sme sa obávali najviac, ale ak to vyjde, bude to super x-) Lucka, tak ho požeň do toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, som sa nachvilu odmlcala, som musela zostat doma lezat lebo malickej sa nieco nepacilo a robila neplechu a mamine bolo dost zle .. a kedze este chcem ist na stretko cela 2v1 tak sme trochu oddychovali .. vsak este ma malicka mesiac cas aby sa pytala na svet .. teraz budem pracovat este do konca tyzdna a v pondelok a potom som uz na materskej .. takze toho 14.12. medzi 16.30-17.00 vyhovuje aj mne, takze pred Priorom .. dufam ze sa zideme v hojnom pocte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, moja ešte drž x-) ;-) :-D Ja pevne verím, že nás bude dosť.... x-) Lucka, Monika, Dorka, ja, Arim, Petullia, Dada, Gabika...ospravedlňujem sa, ak som na niekoho zabudla. Aj Zunke by sme mali dať vedieť, hmm? :-) A Suzit....? Skúsim jej napísať IP :-) A Ty Star? Nepridáš sa? Dadka nebude jediná nevesta ;-) aspoň
Odpovedať
Ahoj Ivka, jeeej, dakujem za pozvanie, ale akosi nie som v obraze kedy sa organizuje. =-) Okupujem inu temu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne Jani, prid aj ty, aspon tam naozaj nebudem jedina ;-) Zvalka niesi nahodov tu? alebo mi vie niekto povedat ako sa volala za slobodna, mozno ty Iwka. Vcera som bola na tretku z Jarko P. tak sa na nu pytala, len si nie je ista ci je to to co si mysli.
Odpovedať
kedy sa to chysta? vidim tu akurat cas a ze pred Piorom
Odpovedať
Profilova fotka
14.12. to maju star111 poslala som ti IP - dadi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zvalka - uz som ti odpisala
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, 14. dec. pred Priorom ;-) Dadka ako dopadlo stretko?
Odpovedať
Zvalka: dakujem za upresnenie. My mame akurat vtedy firemne mecheche, takze to ani vo Zvolene nebudem. Skoda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
super sme si pokecali, doniesla mi aj pozicat nejake vecicky co mala na svadbe, zavoj, bizu a tak Dali sme si cajik, horucu cokoladu, ona ako buduca mamina si to uz moze dovolit. Uz jej pekne vidiet brusko. Kecali sme az do siedmej vecer.
Odpovedať
Dadka,tak Ti aspon ubudlo zo zoznamu. ja v tomto Zvolene nemozem najst ani bizu na svadbu, dokonca ani k popolnocnym :-( neviem,ci som narocna, alebo co,vsak v hocijakych obchodoch maju take somarinky, ale nieco vkusne ..
Odpovedať
Profilova fotka
ale bizu si necham asi svoju, tu co mam v albume, nahrdelnik mam po starkej, take jemne perlicky. Este vobec neviem ci budem mat zavoj, tak ani neviem ci mi niueco ubudlo ;-) Bola si pozriet v nikol? Tam by mali mat asi lepsiu ponuku.
Odpovedať
v Nicol som vobec nebola. ale asi budem musiet zajst aj tam. akurat predvcerom som videla,ze na figurine maju zavoj aky chcem,tak sa asi v dohladnej dobe tam vyberiem s kamoskou
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tam zatial tiez este nebola, ale myslim ze ten moj nahrdelnik co som kupila od jednej baby tu v bazare je tiez z tadial.
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka, tak ste si riadne poklebetili :-D , do siedmej... Nicol je veľmi drahý, radšej kukajte bazár a také stránky s bižu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo, a to sme mali zo sebou aj mojho chlapa. Nastastie som brala novy telefon z T, tak sa mal s cim zabavat
Odpovedať
Profilova fotka
Tak je teda vytrvalý :-D Aj ja musím ísť do Vianoc alebo do konca roka platí akcia? Aký si si brala? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?