Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
este vikendujete?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka dam ti vediet. musim to nejak vymysliet aby som mala auto. lebo na plavanie nas vozi moj otec. dnes ide aj majo s nami na plavanie. ja sa ti urcite ozvam dopredu aby si sa vedela zariadit ok?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , tak ja som tu dlhšie nebola, teda od štvrtku, myslím :-) . Včera som bola na krvných testoch, dúfam, že bude všetko ok, výsledky budem vedieť o dva týždne, keď pôjdem na kontrolu :-) . Lucka, myslím, že na návštevu prídeme po Veľkej noci, pretože tento piatok ideme na ples a na Veľký piatok sa určite nedotrepeme :-D . Tak zatiaľ tak, ok? Čo nové máte? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak tobinko je chorý má hrozný kašeľ ale teplotu naštastie nemá :-( Ivka čo si chcela včera ked si mi volala, našla som si neprijatý hovor aj som ti volala späť ale si nedvhala.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. my sme dnes v noci s lukaskom sami majo isiel robit dozor nejakým zenam co upratuju kaufland v prievidzi a bude tam celu noc. no dost podozrive ]-( =-) :-D ivka jasne snad nas konecne poctite svojou navstevou po velkej noci ;-) budeme sa tesit. neboj testy dopadnu urcite ok. janka tak vas neobisla choroba? vsetci naokolo su chori. blbe obdobie. nas to zatial obchadza klop klop klop. snad to tobinka rýchlo prejde. my mame nove to ze nam vykukol uz 7 zubok. a zase sme ho nasli uplne nahodou. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, bola som doma, tak som chcela, či si niekde na prechádzke, že by som sa poprechádzala s Vami ;-) . Môj zlatý, to je strašné, keď bábätka takto musia trpieť :-| . Snáď sa čoskoro z toho dostane ;-) Lucka, no veruže je to podozrivé :-D . No super, to už máte toľko zúbkov? Fíha x-) . Ok, po Veľkej noci už budeme aj my mať voľnejšie, tak určite Vás poctíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babule. Iwuska a ako sa citis? nie je ti zle este stale? Teda dufam, ze ti nie je! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, Ty si to napísala bohovsky :-D . Vraj ešte stále ti nieje zle? :-D Nie, nie je. Cítim sa super x-) , len sa neviem dočkať uzv, ktorý bude o cca 3-4 týždne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwus :-N ja som to tak nemyslela, vies ako som to? =-) Bo kamaratke tiez nebyvalo vobec zle a potom jej chvilinku bolo a potom zase nic :-D ... no uz mocem! som rada, ze sa citis fantasticne ;-) To sa az o mesiac dozvieme kto mal pravdu???? =-) :-D Tak ja teda este budem trpazliva ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, nasla si si uz toho noveho gynekologa? ja som sa dnes bola odhlasit od mojej a budem mat Szedelyho (starsieho) na Sliaci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som ani nehladala. Xcela som sa najskor prehlasit, ale potom som si to rozmyslela a myslim, ze som aj dobre spravila... akurat dnes som tam bola na navsteve :-D ... oni su zlati, len skoda, ze na to sono sa treba trepat do mesta, ale zase pan doktor vzdy vybavy, aby ma prijali bez cakania... ale pssst 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A mne je to v podstate jedno... neoplati sa mi prekladat kartu kazdy mesiac. za chvilu sa stahujeme a zase budem menit lekara :-| ... ale ten uz hadam bude mat aj sono... musim pozistovat u Levicaniek :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to mas dobre Peti, ja som zo svojou doktorkou nebola spokojna, a kedze sme vysadili tabletky :-D bolo sa treba poobzerat po niekom lepsom. Ale skoro som to vzdala, najprv sli na obed a potom som tam cakala este dalsich 30 minut, ked uz mali ordinovat. Ale kamoska ho vrelo odporuca, tak uvidim. Ako ste na tom z domom/bytom, uz ste v Leviciach nieco nasli?
Odpovedať
Profilova fotka
Uz sme nasli domcek.... velikyyyy x-) Kazdy bude mat svoju izbu :-D ,... ale nie, zostanem hajat s mangelom. Len musime predat byt, aby sme mohli kupit dom, ale oboje riesi jedna realitka, tak nam ho podrzia 8-) ... som taka rada! velmi sa nam paci! x-) Tak ked si s nou nebola spokojna, to je ine... mna len to sono iritovalo.... som pohodlna :-D . A na tom Sliaci to ako vyzera? Nema tam asi tolko ludi ako ti lekari v meste, co? Ci tiez treba vstavat skoro o 4.00, aby si si uchytila cim skor casenku? ]-( ... to je nieco nenormalne.... toto ked mi baby rozpravaju, co sa deje u niektorych lekarov, tak len ziram!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa vzdy objednavam, nemam cas tam vysedavat. Ten doktor ma vsetky pristroje v jednej ambulancii, ak som to dobre pochopila, lebo som sa bavila len zo sestrickou. Ani som nevedela, ze je na Sliaci nejaka Vojenska nemocnica, bola som tam prvy krat v zivote. Vy mate aspon byt, mi ani to :-( Ale vcera sme nasli domcek na predaj u nas na nive, poslem ti do IP link, mozes si ho pozriet ak chces. Tak sme aj mi nazhaveny, este nevieme cenu, ale ratame tak cca 2 melony. Len som zvedava ci nam daju taku vysoku hypoteku :-( lebo vyplatne pasky su biedne
Odpovedať
Profilova fotka
2 melony =-) ... ved za to postavite taky domcek!!! nemate zahradu za domom? ;-) My sme xceli stavat, ale nadabili sme na taky rozostavany a ponuka ho v dobrej cene, tak si to zjednodusime kus :-) Dadka vsade kde su vojaci, tak je aj poliklinika... vsak sa nebudu liecit tam kde aj obycajni smrtelnici :-D .. Idem kuknut ten dom.
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuuha Dadka, tak na toto neviem ci by som sa dala. Tam nielen ze musite vrazit do kupy, ale tento domcek ma svoj vek a bude xciet papat nenormalne peniazky. ja byt vami tak si to dobre premyslim! Ale ak ste ho videli nazivo a bol v dobrom stave, ved koniec koncov Janko o tom asi cosi vie, asi viac ako ja... teda asi urcite! :-D ... tak preco nie.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ti poviem, byvame v skolskej bytovke, a ja tam nemienim zostat, pred 3 rokmi ma fyzicky napadol moj sused a bola z toho mesiac marodka. O mojej psychike ani nevravim. Nenecham tam byvat ani rodicov, ty by sli s nami (mamu napadol pred 10 rokmi) a tie veci co robi stale napriek. Proste Chorvat, skoda slov. Teraz uz viem aj cenu Kolegyna stava vedla dom a chce odkupit cas pozemku (zahradu) z pozemkom je za 2,7 a bez toho je za 2,3 len to je cez realitku. Idem uz domov, ozvem sa z domu. Ako diplomovka
Odpovedať
Profilova fotka
To si vravela o tom susedovi! ]-( To je riadny baran. Vsak popozerajte a uvidite ;-) Bakalarka dobre. Dnes mam o 17:00 konzultacie, tak som zvedava co mi povie 8-(, ale hadam to je dobre zatial. Odovzdala som jej polovicu a dalsiu polovicu by som chcela dopisat do konca tyzdna a uz s tym xcem mat pokoj. A potom uz iba statnicovy projekt a mozem sa zacat ucit :-D ... uz sa vidim! Ked nam vcera vravela jedna za co zvyknu vyhadzovat ludi, tak rozmyslam ci ma vyznam vobec sa ucit. Bo ti nesadne totalna banalita, ktora bezneho smrtelnika nenapadne a bum.... letis! ]-( Ale tak pozriem sa hadam do toho, nech mam ciste svedomie :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
Haloooo babule. Kde ste? Vy ste nejake extremne zaneprezdnene =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Petka zas sme tu len mi dve ;-) ako si vcera dopadla z diplomovkou?
Odpovedať
Profilova fotka
Nic sa nekonzultovalo ]-( ... Mala poradu, ale dohodli sme sa, ze si ju mame dat zavolat, tak sme ju dali, sekretarka povedala, ze mame cakat, tak sme cakali... samozrejme zbytocne. Ked sme sa s nou dohadovali, tak sme jej jasne povedali, ze o 17:30 mame hodinu, ona nam na to, ze ked zacneme o 17:00, tak to isto stihneme, keby sa do tej doby aspon dostavila!!! ]-( A dnes bude blacat ako krepa urcite, ze kde sme boli! ;-( Ale inak konecne pekny den, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To mam mrzi, ze ste tam sli zbytocne. Urcite neuzna svoju chybu. Ja nemam az taky dobry den, sefovci prisli po vikende prvy krat do roboty (po skoleni) tak su prevelice mudri a nas s tym zatazuju ;-( Ale slniecko tu krasne svieti 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som nesla zbytocne, bo ja som mala hodinu potom, sice som ju celôu znudena presedela, ale aj to sa pocita :-p .. Tak povedz sefovcom, nech tolko nepracuju a nech idu na dovolenku ;-) ... zo skolenia do prace 8-( ... blaaazni :-D Ved toto pocasie ma tesi... konecne nie som uzyvana cela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne ze mas ciarku za ucast :-D a este vymyseli taku novinku, dnes sa ideme cela firma fotit a potom to chcu vyvesit na vsetky nase stranky :-( ja sa tak nerada fotim, este ze som si stihla vcera aspon umyt vlasy pojdu na dovolenku, ale az koncom maja za dcerou do ameriky, na nejake 2 tyzdne, to nam bude sveta zit 8-) ja sa dnes citim ako keby ma presiel parny valec, vela som toho v noci nenaspala, rozmyslala som o "nasom" domceku. Dnes by sme ho mali ist pozriet nazivo, ak sa ozvu z realitky
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa tesiiis! Na zivo je to ine. Kukni hlavne ci nie su vlhke mury, ci su dobre odizolovane a strecha ci este daku tu dobu posluzi, ci okna nefucia a ako je robena podlaha, bo to su najväcsie polozky, ta nech aspon na tomto co najviac posetrite ;-) ... ja som teraz mudra ako radio... len nech uz aj my prerabame, resp. dostaviame a stahujeme a zariadujeme a hoco x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani nevies ako, pojdeme to obzriet kompletna family, a ja si vsimam aj malicke blbosti, ved ma za to aj Janko buzeruje ;-) Je to dom v susedstve mojej kolegyne, bola tam niekedy davnejsie, ale vravi ze by tam minimalne nemali vlhnut steny, no ved uvidime. Uz podla fotiek vidno, ze tam bude treba poriadne zainvestovat, ale bude to NASE
Odpovedať
Profilova fotka
To hej, vlastny dom je vlastny dom... aj my sme si tak povedali :-D Tak budes mat aj kolegynku v susedstve... parada! Je to daleko odtial ako byvas teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, vies kde je na nive zmrzlina pri hlavnej ceste? tak skoro oproti. Teraz byvame oproti skole ale tam v blizkosti v podstate skoro tam konci aj "NASA nova" zahrada
Odpovedať
Profilova fotka
Hej zmrzka viem kde je, ale kde je skola... no to je jedno... Tak viem kde. Na svadbu ste uz vsetko sfinishovali, ci este mas nieco riesit? Uz si davno nic nenapisla o svadbe... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?