Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka vo zvolene sa za zistenie pohlavia určite plati 100Sk. Ta epi je super vec veľa báb to potvrdilo no ja som ju nepotrebovala lebo ked som prišla do pôrodnice už som bola otvorená na 5 prstov a ani som nemala nejake hrozne bolesti len tak na konci pred pôrodom som tak si ju pýtala a sestra že ved ja ju nepotrebujem že už idem rodiť :-D
Odpovedať
ahojte kocky, tak tema velka o porode juuuu este teraz ma strasie :-D veru ak este raz budem v tehu budem chciet epi urcite,ale mala som to ako jajus ,ked som prisla do porodnice uz som bola 8cm otvorena a do 2 hod. som maleho vytlacila,tak neviem ci by mi ju dali,mozno druhe pojde ako po masle,ale pre mna to bola bolest ukrutna,takze som za epi.Kazda zena to zvlada inak,ja som nevedela ani ako mam dychat,ani ako si stopovat kontrakcie,nikto mi to nepovedal neukazal a veru vo mne to zakodovane nebolo. 8-( Samozrejme ze malinke stoji zxa kazdy bolest sveta,ale ked si mozes pomoct preco nie? Inak dnes som sa pekne vyspala do 9.30 a maly este spi x-) Babule kedy je u nas Den Matiek,lebo tu bol v nedelu.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. sunny pýtala som sa sestri a ona o ziadnom stretku nevie. :-N janka ako pokracujete s domcekom?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny _MDŽ :-D bude tuto sobotu
Odpovedať
kodaka ,ale ja som myslela Den matiek,uz som to nasla je to 11.maja.......a Den Otcov je 15.juna .... lucka no pekne,tak sama mi o tom hovorila,ked som teraz v januari bola doma a sme sa stretli vonku,ze by sme mali mat stretko po 5 rokoch,ale kedze ja nie som doma tak sa hov.. dozviem,tak ja som jej hovorila nech mi da vediet.Ako to tak vidim, nikto to nezorganizuje,a nic s toho nebude....no neva,mozno o 10 rokov :-D .....ale keby daco zistila nech mi da vediet ok? dik
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, veď brat mi vravel, že v robote mali nával, lebo bol den matiek :-D . To si mala rýchly pôrod, nie? ;-)
Odpovedať
no iwus to mas pravdu,tu tieto sviatky robia tazke peniaze,supermarkety su preplnene kvetmi,a drobnostami ci uz na den matiek alebo valentina,velku noc no proste na vsetko 8-( ano mala som rychli porod,zobudila som sa na slabu bolest a do 4 hodin bol maly na svete....ale ako hovorim pekelna bolaest aj zasivanie aj po porode 8-( ale pre druhe babo to urobim zas a znova,len este nie teraz o par rockov :-D Ale iwus nechcem ta strasit,kazda zena ma iny porod a poznam aj zeny co tvrdia ze by rodili kazdy den,tak radsej hrozostrasne historky nepocuvaj,hlavne chod na tie classes aby si sa naucila dychat a spravne tlacit to podla mna pomoze ,lebo ja som to nemala.A kebyze som zas tehotna,bezpodmienecne by som chodila na jogu a plavanie,to by bolo na 100 %.to by som urcite zmenila,ty si o tom neuvazovala?
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte som neuvažovala :-) . Ale plávať chodiť nechcem, bojím sa, že by som niečo na plavárni schytala :-| , vieš ako...ktovie ako vodu čistia :-| . A nad tými cvičeniami uvažujem, no bolo by dobré, keby bývali v DT, do ZV sa mi asi nebude chcieť chodiť s takým brušiskom :-D
Odpovedať
iwuska neboj sa este sa aj nudit budes s tym ,,brusiskom,, ved kedy odchadzas s prace? Ja som odisla 6 tyzdnov pred terminom,a veru som aj decku vymalovala,a cele dni som pozerala telku a nutila muza chodit na prechadzky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Robiť by som mala do polovice júla, ale ostane mi aj dovolenka, tak v júni by som chcela končiť a od júla si užívať x-) . Vieš ako chystať vecičky, izbičku a taaaak :-) . No a ja si myslím, že budem mať málo času na to :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak my sme včera boli v poradni a aj nás očkovali :-( no drobec sa rehotal rozprával sa s lekárkou a ani si nevšimol že ho zaočkovali :-). Vážime 8666g a meriame 74cm valibuk jeden. Teraz ráno mal trochu teplotu tak dufam že mu po nurofene klesne. lucka v domčeku sa práve zatepluje strecha, muruje bar. pult a potom sa vyleje podlaha a dá sa kurenie. Potom šup na stierky a obklady už sa tešííííííííííím. Aha zabudla som na schody ale tie nám bude robiť jeden pán.
Odpovedať
Profilova fotka
mi uz mame prerobene aspon WC ;o) aj malickost potesi
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte,Ivka neboj bude casu neurekom. ;-) Ja uz pomaly kupujem malickosti ako deku,paplon,obliecky,kolotoc,.......Kocik,postielku a prebalovaci mam vyhliadnute a koncom marca to objedname,lebo pultik trva kym ho prinesu do obchodu 8 tyzdnou :-| :-| Potom to vsetko na materskej vyloyim,poyriem co mame a co nam este treba 8-) a dufam,ze to uz bude lahoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Este sa chcem opytat,nemate niekto skusenost s tym monitorom dychu a co odber pupocnikovej krvi? :-( dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak fakt ste nasadili riadne tempo. tak nech cim skor bývate v novom. ;-) my sme mali pre mesiacom 8850g. takze nas uz dobiehate. :-D moca a aký kocik ste si vybrali. daj link. ja rozmýslam ze tento moj v lete predam a kupim si takýto. http://www.babetkovo.sk/index.php?pag... co sa týka monitoru dychu ja som nekupovala. a ten odber som sa informovala ale ked mi zabili cenu tak som si to rozmyslela. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lucka rastieme rastieme ved sme aj papaji na večer 270ml len tak lupne :-D ten kočík je peknučký. moca my máme monitor podla mna je to dobrá vec síce stoji 3000Sk ale aspoň kludne spím. Pupočníkovu krv sme nedali odobrať rozhodli sme sa po porade s mojim lekárom a po názoroch báb ked som ležala v nemocnici ale je to na vás. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka chceme sa čo najskôr sťahovať tak makáme aj čas nám celkom praje tak to treba využiť
Odpovedať
Profilova fotka
veru ten kocik je super. teraz by som kupila len sportak a potom pri druhom krpcovi by som dokupila vanicku a sedacku. lebo s týmto sportakom nie som velmi spokojna. ale urcite chcem zase 3-kolku. na tu nedam dopustit. :-D co sa týka tej pupocnikovej krvy tak aj mne dr vravela ze je to vsetko len velký biznis. :-| fiha pekne papate. moj spapa na vecer a rano 190ml. ale bud rada ze mu chuti. mam kamosku co jej mala spapa za celý den jedneho brumika a kukuricnu chrumku. inak vsetko odmieta, cez mlieko, caj zeleninu ovocie.
Odpovedať
ahojte baby. ozyvam sa po sto rokoch, nesiel nam dlhsie web, tak som len citala cez mobil. Janka a Lucka no vy mate ozaj krasne vahy, my mame tak nieco nad 7 kg a vyska tak okolo 67 cm. no sme troska drobucke ale sinter sme poriadny :-) akurat tu popri mne choditkuje a objeda hracky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka tak vy ste teda riani mrnusi. :-D moj sinter spi. mohol by aspon do pol 12 nech si v klude dovarim. a ako sa inak mate? mohli by sme niekedy dat stretko na namesti hmmm?
Odpovedať
natka spi doobeda tak polhodku a potom vzdy o jednej ideme vonka a a tam spi tak cca do tretej ako kedy. vstava rano o siestej a spat chodi medzi 18-19, cize vsetko v domacnosti musim robit popri nej. ale uz za ten cas sme nasli nejaky system. Lucka Lukasko v choditku aj cuva? lebo nasa natka riadne, sa svokrovci smeju ze cuva lepsie ako jej otec na aute :-) stretko by bolo fajne. teda ak by sa vam dalo aj tak v nasom case 13-15 hod. lebo aj ked vstane a posadim ju a ideme pomaly domov, tak nie vzdy vydrzi v klude a ani chrumky dako nezaberaju.
Odpovedať
Profilova fotka
Moca, ja tiež pomaly kupujem, teda mi požičiavajú :-) . Postielku mám už sľúbenú, deku, fusak, zavinovačky, paplónik s vankúšom x-) . Tiež mám vyhliadnuté hniezdo a obliečky do postielky na MMB, no objednávať budem neskôr. Minule dávali v reflexe o pupočníkovej, vraj to nieje až také ako to ospevujú, teda je to skôr biznis, ako píše Lucka :-S . Škoda, že biznis na nesprávnom mieste ]-( . Mirka, ahoj ;-)
Odpovedať
ahoj Iwka. aj ja si myslim, ze pupocnikova je skor kseft. no musim koncit, natke sa uz nepaci ze som na webe nejako pridlho. este sa skusim pripojit vecer ked zaspi. majte sa zatial krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pane boze to NAOZAj stoji kocik tolko????
Odpovedať
Profilova fotka
http://shop.dieta.sk/index.php?page=6... Toto je nas,alebo bude nas kocik+este vanicka a sedacka.Idem ich pohladat ;-) Jani to maas fajn,ze ti ma kto pozicat,ja mam tiez jeden zdroj ale oni maju este malinke babo,tak neviem ako sa to bude posuvat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No tak este jeden tu je vsetko pokope :-) http://www.nakup.sk/index.php?page=6&...
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte... tak dala som kratku pauzu a mozem zase pisat 8-( . Moca krasny kociarik ste si vybrali. aj my xceme urcite ciernu trojkolku, ale znacku zatial neriesime, kedze este netreba :-N Dadka a dokedy je ta sutaz? My zatial nemame prerobene nic, ale kupujeme si byt, takze asi zacneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka dako sa dohodneme. ;-) carisma no su aj lacnejsie ale väcsinou tie krajsie kociky stoja okolo 20 tis. a vyssie :-N :-D moca pekný ste vybrali. aj si ho videla nazivo? ci len cez net?
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby je to fakt super pomoc ked vam ma kto poziciat nejake veci. ja musim vsetko kupovat nemame po kom dedit. :-( cize mam uz teraz byt preplnený vselijakými prkotinkami ako hracia deka, choditko, vybrujuce kresielko a pod. :-D inak musim sa vam pochvalit dnes bol lukasko vonka ako velky chlapec a bezkal pekne po svojich. sice nie sam ale s mojou pomocou ale strasne sa mu to pacilo. len ešte nepochopil ze ked je vonka nemoze si hocikde sadnut ako doma :-D joj ale zlatunky bol. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nastastie, resp. babo bude mat po kom dedit, takze trosku ulahcene pripravy, ale uz sa tesim aj na to co my pokupime a podostavame x-) ... az raz... :-D Lucka ved za chvilu nebudes za nim stihat, to bude kondicka, ked ho bavi behat ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?