Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak ako zo stretkom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) . Dadi, to stretko platí, teda aspoň dúfam :-) . STREDA 7. mája 2008 o 17tej, Pizzeria ITALY v Detve x-) Zunka, držím Ti zajtra palce, aby výsledky dopadli čo najlepšie, aby si sa potom mohla tešiť aj s nami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi aj ja budem držat palce. x-) x-) x-) tak my mame po oslave. fuu bola to fuska ale vsetko dobre dopadlo. aj malý bol relatívne fut az na to ze sa z tých atb celý vahadzal a mal hnacky. ale aj to je uz na ustupe tak sa tesim. ak chcete kuknite foto http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
tak dodatocne gratulujem k 1. rociku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tortu vam piekla ta baba z detvy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka, prajeme Lukáškovi všetko NAJlepšie k 1.narodeninkám x-) ten teda dostal darčekoooov =-) ten musel poslúchať ;-) aj tortičku ste mali krásnu - ináč všimla som si, že máš nejaký nový strih ? :-) veľmi Ti to pristane - super - aj ta ofina...very good ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme x-) dadi nie piekla mi ju jedna baba od nas zo stozku. u tej v detve by vysla dost draho. mirka dakujem. no katka je sikulka a dokaze aj zo mna urobit cloveka :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte. zajtra uz odchadzame do DT, takze budem bez webu. ak by sa nahodou nieco ohladne stretka zmenila, tak prosim Lucku, aby mi dala vediet. zatial sa majte a teskam sa na Vas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na stanicu sa hadam nejak dostaneme, s tadial sa ako dostraneme do pizzerky?
Odpovedať
Profilova fotka
dadi ja vas mozem pockat na "stanici". je divne nazývat to stanicou :-D :-D :-D a pojdeme spolu autom z tade.
Odpovedať
Profilova fotka
tak autobusova zastavka, busom som tam este nikdy nesla ;-) ja radsej auto, pohodlnost ... :-D Peta ma na teba kontakt? ze by sme ta potom prevolali. alebo mi posli kontakt do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte baby. tak moje predpoklady sa naplnaju pomaly, asi sa mi nebude dat prist na stretko :-| ... bo teraz nie som vo ZV, ale u nasich, bo sa tam ucim a odtial mam extremne zle spoje, ta to asi nejdem komplikovat. ale tak sak hadam nie je posledne ;-) ... nezabudnite tentokrat fotak, aby som videla ako vam bolo dobre :-) .. pekny den vam vsetkym ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No a je to tu :-| . Peti, veď si mohla prísť. Myslím, že Ti malá prestávočka od učenia neuškodí, aspoň si vyventiluješ hlavu :-D . Lucka, takže sa stretneme o piatej pred pizzkou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwusik, ja stale intenzivne rozmyslam ako to spravim, aby som to vymyslela dobre... aby som nestratila prilis vela casu, bo sa vyskytli nepredvidane okolnosti :-N , ale ak by mal mangel auto k dispozicii, co mozno aj hej, ta by to riesilo situaciu, ale ak ee, tak sa stretneme priste ;-) Iwus inak ako sa mate s babencom?? ja idem dnes na sono, ta som zvedava na nasho arasida x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti to mi nerob, ved sa po ceste do DT stratim ;-) Poslem na teba moju svokru nech ti zoberie knihy!!! :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
knihy moze, len nech mi moje papiere necha :-D co by si sa stracala??? ked ti Lucka zamava na zastavke, tak vystupis, nic zlozite! ja by som ti tiez velmi nepomohla, bo ja ak si dobre spominam som v zivote nebola v DT, nie to este busom :-S , takze z blata do kaluze, si v pohode! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale no, nenechaj sa prosit, ved do busu si tiez mozes zobrat papiere 8-)
Odpovedať
Ahojte, tak zajtra je to stretko. Stále neviem či prídem. Na Vás sa teším. no dnes som bola u dr. a veľmi ma nepotešila, tak som ako bez duše a života. Ale možno práve vy ma trochu rozveselíte. Uvidím zajtra ako mi bude, ale len tak okolo cca 18:15 - 18:30 by som prišla.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka ale dojdi vždy je lepšie ked to dáš zo seba von, uvidíš hneť ti bude lepšie ;-) Neboj my ta počkáme, ja síce o pol 8 budem musieť utekať lebo kupeme drobca a Michal by si sám asi neporadil :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja uz mam aj busy pokukane
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, Janka má pravdu. Keď sa podelíš s nami o svoje trápenie, dáš to vonku zo seba, uľaví sa Ti. Viem, že to nieje určite ľahké, ale neuzatváraj sa do seba ;-) Čakáme Ťa!!! Dadi, o koľkej si v DT? Janka zazvoň mi, pôjdeme spolu :-) Lucka, Suzit si písala? Príde? A Monika? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj a Gabika?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. suzit som pisala ale neodpisasla. a gabike sa niekto ozval? a monike ste pisala niektora? baby tesim sa zajtra na vas. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny vecer, mne y mal prist bus presne o 17,00 Gabika pride urcite, prinesie mi fotky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne slniečkové ránko ;-) Lucka, tak Monike som nepísala, ale myslím, že občas sem nazrie, tak vie čo sa deje :-D . Alebo nie? =-) Dadi, Gabika príde určite? Ešte jej asi zavolám, aby to bola tutovka :-D
Odpovedať
Ahojte, tak dnes poobede volam ešte za výsledky krvi a podľa výsledku :-| sa rozhodnem, či prídem do DT. Ak to bude zlé, tak určite neprídem. Ale ak tam bude nádej, tak určite prídem.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka ok ;-) . Držíííím palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi budeme na teba silno mysliet. x-) x-) x-) Monike prajeme vsetko naj naj naj k dnesným neminam. aby sa jej splnilo vsetko po com tuzi x-) x-) x-)
Odpovedať
Dnes som naživo videla Kodadu! Fotila som ju na občiansky. ;-) Ale ináč sa mám na prd. Bolí ma brucho a nemám z toho dobrý pocit. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja uz mam nakomplet zmenene doklady, len vodicak a pas budu za nejake 2 tyzdne Gabika pride urcite, pred chvilou sme spolu volali. Musi, donesie mi fotky, este som ich upravene nevidela 8-) Sa uz na ne tesim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?