Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ahojky, tak ako zo stretkom?

• Ahojte 😉 .
    Dadi, to stretko platí, teda aspoň dúfam 🙂 .
    STREDA 7. mája 2008 o 17tej, Pizzeria ITALY v Detve 😵

Zunka, držím Ti zajtra palce, aby výsledky dopadli čo najlepšie, aby si sa potom mohla tešiť aj s nami 😉

• zuzi aj ja budem držat palce. 😵 😵 😵

tak my mame po oslave. fuu bola to fuska ale vsetko dobre dopadlo. aj malý bol relatívne fut az na to ze sa z tých atb celý vahadzal a mal hnacky. ale aj to je uz na ustupe tak sa tesim. ak chcete kuknite foto http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=140916&vReferer=

• Sponzor fóra
  • tak dodatocne gratulujem k 1. rociku 😉

• tortu vam piekla ta baba z detvy?

• ahoj Lucka, prajeme Lukáškovi všetko NAJlepšie k 1.narodeninkám 😵
    ten teda dostal darčekoooov 🤔 ten musel poslúchať 😉
    aj tortičku ste mali krásnu - ináč všimla som si, že máš nejaký nový strih ? 🙂 veľmi Ti to pristane - super - aj ta ofina...very good 😉

• dakujeme 😵
    dadi nie piekla mi ju jedna baba od nas zo stozku. u tej v detve by vysla dost draho.

mirka dakujem. no katka je sikulka a dokaze aj zo mna urobit cloveka 😃 😃 😃

• ahojte.
    zajtra uz odchadzame do DT, takze budem bez webu. ak by sa nahodou nieco ohladne stretka zmenila, tak prosim Lucku, aby mi dala vediet.
    zatial sa majte a teskam sa na Vas 🙂

• na stanicu sa hadam nejak dostaneme, s tadial sa ako dostraneme do pizzerky?

• dadi ja vas mozem pockat na "stanici". je divne nazývat to stanicou 😃 😃 😃 a pojdeme spolu autom z tade.

• tak autobusova zastavka, busom som tam este nikdy nesla 😉 ja radsej auto, pohodlnost ... 😃 Peta ma na teba kontakt? ze by sme ta potom prevolali. alebo mi posli kontakt do IP

• Cawte baby.
    tak moje predpoklady sa naplnaju pomaly, asi sa mi nebude dat prist na stretko 😐 ... bo teraz nie som vo ZV, ale u nasich, bo sa tam ucim a odtial mam extremne zle spoje, ta to asi nejdem komplikovat. ale tak sak hadam nie je posledne 😉 ... nezabudnite tentokrat fotak, aby som videla ako vam bolo dobre 🙂 .. pekny den vam vsetkym 😉

• No a je to tu 😐 . Peti, veď si mohla prísť. Myslím, že Ti malá prestávočka od učenia neuškodí, aspoň si vyventiluješ hlavu 😃 .
    Lucka, takže sa stretneme o piatej pred pizzkou? 🙂

• Iwusik, ja stale intenzivne rozmyslam ako to spravim, aby som to vymyslela dobre... aby som nestratila prilis vela casu, bo sa vyskytli nepredvidane okolnosti 😬 , ale ak by mal mangel auto k dispozicii, co mozno aj hej, ta by to riesilo situaciu, ale ak ee, tak sa stretneme priste 😉
    Iwus inak ako sa mate s babencom?? ja idem dnes na sono, ta som zvedava na nasho arasida 😵

• Peti to mi nerob, ved sa po ceste do DT stratim 😉 Poslem na teba moju svokru nech ti zoberie knihy!!! 😃 😎

• Sponzor fóra
  • knihy moze, len nech mi moje papiere necha 😃 co by si sa stracala??? ked ti Lucka zamava na zastavke, tak vystupis, nic zlozite! ja by som ti tiez velmi nepomohla, bo ja ak si dobre spominam som v zivote nebola v DT, nie to este busom 😒 , takze z blata do kaluze, si v pohode! 😉

• ale no, nenechaj sa prosit, ved do busu si tiez mozes zobrat papiere 😎

• Ahojte, tak zajtra je to stretko. Stále neviem či prídem. Na Vás sa teším. no dnes som bola u dr. a veľmi ma nepotešila, tak som ako bez duše a života. Ale možno práve vy ma trochu rozveselíte. Uvidím zajtra ako mi bude, ale len tak okolo cca 18:15 - 18:30 by som prišla.

• zuzka ale dojdi vždy je lepšie ked to dáš zo seba von, uvidíš hneť ti bude lepšie 😉
    Neboj my ta počkáme, ja síce o pol 8 budem musieť utekať lebo kupeme drobca a Michal by si sám asi neporadil 😬

• tak ja uz mam aj busy pokukane

• Zunka, Janka má pravdu. Keď sa podelíš s nami o svoje trápenie, dáš to vonku zo seba, uľaví sa Ti. Viem, že to nieje určite ľahké, ale neuzatváraj sa do seba 😉
    Čakáme Ťa!!!

Dadi, o koľkej si v DT? Janka zazvoň mi, pôjdeme spolu 🙂
    Lucka, Suzit si písala? Príde?
    A Monika? 🤔

• Ozaj a Gabika?

• ahojte. suzit som pisala ale neodpisasla. a gabike sa niekto ozval? a monike ste pisala niektora?

baby tesim sa zajtra na vas. 😵 😵 😵

• pekny vecer, mne y mal prist bus presne o 17,00
    Gabika pride urcite, prinesie mi fotky 😎

• Krásne slniečkové ránko 😉
    Lucka, tak Monike som nepísala, ale myslím, že občas sem nazrie, tak vie čo sa deje 😃 . Alebo nie? 🤔
    Dadi, Gabika príde určite? Ešte jej asi zavolám, aby to bola tutovka 😃

• Ahojte,
    tak dnes poobede volam ešte za výsledky krvi a podľa výsledku 😐 sa rozhodnem, či prídem do DT. Ak to bude zlé, tak určite neprídem. Ale ak tam bude nádej, tak určite prídem.

• Zunka ok 😉 . Držíííím palce 🙂

• zuzi budeme na teba silno mysliet. 😵 😵 😵

Monike prajeme vsetko naj naj naj k dnesným neminam. aby sa jej splnilo vsetko po com tuzi 😵 😵 😵

• Dnes som naživo videla Kodadu! Fotila som ju na občiansky. 😉
    Ale ináč sa mám na prd. Bolí ma brucho a nemám z toho dobrý pocit. 😐

• tak ja uz mam nakomplet zmenene doklady, len vodicak a pas budu za nejake 2 tyzdne
    Gabika pride urcite, pred chvilou sme spolu volali. Musi, donesie mi fotky, este som ich upravene nevidela 😎 Sa uz na ne tesim

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov