Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som si :-N super vyber :-D inak vcera somskoro kupila slnecnik X-lander na moj kocik ale potom ma baby odhovorili ze je to ina zelena ako mam ja ze by sa nehodil. :-| tak som musela kupit cierny.
Odpovedať
Profilova fotka
a drzime palce na zajtrajsom uzv. ;-) a velmi sa na to vazenie podla uzv nespoliehaj. mna strasili stale ze to bude velke babo okolo 4 kg aj podla uzv mal mat tolko a mal 3300g. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, veď aspoň približne :-) . Dúfam, že všetko bude ok, vždy je to taký blbý pocit :-S A kde si bola na nákupoch včera? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako vzdy na MMB :-D :-D :-D jasne ze bude vsetko ok. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No asi zbytočná otázka, čo? :-D Lucka a ten čierny slnečník si kúpila akú značku? Ináč, ešte nemám fotky od Gabiky, aby ste si nemysleli, že ich tajím :-D
Odpovedať
iwka uz som si ho nasla na googli - peknucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, ďakujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko. ivka a kedy budes mat foto? ci nevies? nas vcera fotili na plavani ale asi to nebudu nic moc fotky kedze malý ako som cakala protestoval. :-(
Odpovedať
Ahojte: ak som dobre spoznala Lukáška, tak má aspoň 4 dobré fotky. Mal žlté plávky? AKurát ich upravujem.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej to fakt? ano mal zlte plavky. no velmi tomu neverim. dufam, ze si ho spoznala správne :-D joj mne by stacila aj jedna dobra foto :-N :-D
Odpovedať
Má tam také vyplašené vugúľaé očká ;-) , je zlatý
Odpovedať
Profilova fotka
joj chuda moje :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi a nevies ako to funguje ked si chcem dat vyvolat foto? to nam v utorok donesu na ukazku zo zaberov a ja si vyberiem ktorý chcem alebo ako?
Odpovedať
Lucka, dotanete po 1 ks z dobrých záberov. A potom si môžete doobjednať aj viac kusov. V utorok, by to už mohlo byť aj hototvé. pozri si mail
Odpovedať
Profilova fotka
jej parada zuzi. x-) uz sa tesim na utorok. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte kraaasky! Ta ja mam konecne zase net, neuveritelne!!!! ste toho riadne popisali! hadam sa pustim do citania, ked budem mat chvilku, ale este sa mi velmo nexce, ak odpustite :-p Zunka a v ktorom si tt??? uz si mi to snad aj pisala, ale hlava deravaaaa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peti. ako sa mas? si nam ani nenapisala ako si dopadla so statnicami. ci som to len ja prehliadla? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Cawo... asi som nenapisala, bo po statniciach mi odpalilo net, ta som pravdepodobne nestihla, ani neviem :-N ... ale dobre som dopadla, mam to!!! ta uz konecne o starost menej. a inak sa mam fajn celkom. dnes som xcela ist na nakup, bo su mi gate secky male uz, ta volake tehulkovske zabezpecit, ale ked ja taaaak nemam rada nakupy :-S , vobec, ze sa mi nexce a do dakych dvoch sa este vtrepem, ta uvidime, ci sa prinutim :-N . A vy co mate nove? ao dopadla gulasova akcia? obhajil tato prvenstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
super peti tak gratulujem. x-) a ako sa citis? brusino uz rastie? my nove nic. malý je jak ďábel od kedy chodi. :-N prvenstvo sme neobhajili. ale aspon sme sa super zabavili a malý sa vysantil vonka. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nist to! nabuduce! citim sa fajne... brusko zacina pucat konecne, len tie nohavice :-| ... nevies kde su vo ZV take nejake dobre tehu obchody? aby som sa zbytocne nemotala, len kupit a ist :-N ... viem, ze oproti plavarni, ale tam som ziadne rifle minule nevidela, je pravda, ze som ich ani nehladala, ale keby som ich tam zazrela, ta sa na ne isto vrhnem (bola som tam kuknut veci na statnice)... a potom o inom uz hadam ani neviem, teda aspon ma teraz nic nenapada. Luci a som si vsimla, ze mas taky kocik, ako som si objednala, ale my budeme mat cisto cierny a celu zostavu.... to bol snad jediny kocik, ktory doposial splnal nase kriteria. Pozerala som fotky na konovi, Luky je riadne zlatyyy x-) a vyzera s tymi vlasiskami hustymi a celkovo postava o dost starsie, len ked je pri nejakom dospelakovi, ta je to male babo, inak by som mu supla aj zo 3 roky :-D ... strasne je zlaty!
Odpovedať
Profilova fotka
peti mozem ti odporucit obchod v BB. kamoska tam nakupila super tehu veci. maju aj www stranku buducamamicka.sk. zozenies tam vsetko od spodneho pradla az po kozmetiku. s tým kocikom spravna volba. je fakt namakaný. len ta cena je desna. a kde ste ho objednavali? ja mam len sportovu cast zatial potom budem dokupovat vanicku a vajicko. Lukasko dakuje za pochvalu. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dikes, kunem tu stranku. Ta cena je des, ale zase je to vec, kt. sa pouziva veeela, a nexceme pri kociku sediviet. my sme objednali sadu matrixx, ta vanicka sa da potom dlho pouzivat ako autosedacka, len teraz neviem presne do kolko kg je, ale viem, ze vydrzi dlho a celkovo nam ho ta pani v obchode nakombinovala perfektne... boli sme velmi spokojni s pristupom. Je to obchod vo ZV ako je alfa, ta o podchod vedla... taka starsia panio tam je, ma riadny prehlad a poradi, zlaty clovek!
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, gratulujem k titulu ;-) . A tehulkovanie ako ide? Dúfam, že je všetko ok a užívaš si to x-) . Lucka, ahoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ahoj. inak uz viem tu super spravu x-) x-) x-) peti som ani nevedela ze ich aj vo zvolene predavaju. a co vas tam vysla cela sada?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak teraz si ma dostala :-| ... myslim, ze okolo 23000,- ani presne neviem, bo sme ho dali len objednat a tak nejak stoji... radsej nad tou sumou ani neuvazujem :-N . ta pani vravela, ze maju aj stranku na nete, ale ani ked ma zabijes, ta si nespomeniem aku, ale hned som po prichode domov porovnavala ceny a boli totozne, takze super. ja potrebujem ten kocik najskor vidiet nez ho kupim. hlavne ked stoji tolko kolko stoji. ale veru presnu cifru ti nepoviem. :-S iwus dakujem. no uzivam ako uzivam, trosku sa doma nudim a pracu bez nejakej fyzickej namahy si na tak kratku dobu akosi neviem zohnat, ta sa nudim kus. precitala som tolko knih ako za cely zivot nie :-D , ale inak je vsetko ok. v stredu idem na gyndu, ta som zvedava kde vsade ma zase poposiela na vysetrenia. dufam, ze tam zahrnie aj sono, bo by som uz aj sla kuknut na stoplika, uz som daavno nebola. a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky peti ahoj a gratuuuulujem k štátniciam ;-) jane je super kočík my sme ho tiež pôvodne mali mať len v červenej som pre chalana nechcela tak som ostala pri našom. Takže môj ma zrušil s kočíkmy a vraj ak chcem tak len Quinny alebo jane no tak neviem :-| ale ja kupim asi z ruky. Dnes sme boli po obklady a vo štvrtok sa ide na vecccccccccc sa tešííííííím konečne. Lucka a aka dobra správa zase som niečo prkukla? Ivka ako ste dopadli v BA aj ste niečo kupili? My sme v Poľsku vybrali kuchynu a dali sme mu robiť aj vešiakovu lebo nikde nič nemali a ak mali tak mne sa to nepáčilo tak nam urobi na mieru. Aj stôl a stoličky sme si objednali (katalogove ale su lecnejšie ako u nás)
Odpovedať
Profilova fotka
jajus fiha takze uz fakt finisujete? parada. x-) x-) x-) no muzik ma dobrý vkus co sa týka kocikov :-D aj ja som pri druom zvazovala medzi quinny a jane ale quinny je teraz take dost rozsirene, len po stozku chodia 3. a pride mi taka hrkalka ako chicco. ked som ho videla nazivo. ale dizajnovo uplna bomba. x-) na MMB najdes vela inzeratov na predaj. a kukni aj ten babybazar a hyperinzerciu.
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave tam som kukala a našla som pár. A potom Quinny v Prahe dáva zľavu 5% ked si pon dojdeš osobne a jeho cena pred zľavou je 7600Kč. Takže aj to je na zváženie ale nešla by som poň ale dala by som si ho poslať len už ked prepočítaš tak je to omnoho lacnejšie ako u nás. A to je novy. http://www.topkocarky.cz/inshop/scrip...
Odpovedať
Profilova fotka
janka my ideme do prahy 18. 7 na svadbu. len to by bolo pre teba uz asi neskoro ze?
Odpovedať
Profilova fotka
a aj tu fialkovu farbu by si chcela. ta je uplne uzasnaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?