Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak už aj Ty vieš tú super správu? ;-) x-) Ja sa tak teším x-) :-D :-D :-D Janka, bolo úplne super. Pobehali sme Ikeu, Avion, Aupark, Polus... :-) Všetko pekne v kľude, sami dvaja, nikde sme sa neponáhľali, vychutnávali sme si to :-D . Kúpili sme v Ikei, čo sme chceli, tak som rada, veď Ti porozprávam ;-) . Som rada, že ste vybrali kuchyňu a ostatné veci x-) . Vešiakovú Vám bude robiť ten, čo kuchyňu? A ak môžeš, napíšeš mi cenu do IP? My tiež chceme v blízkej dobe niečo do chodby, len zvažujeme kde dať robiť =-) . Ináč, pracujem do štvrtku, tak sa asi zastavím na raňajší čaj až budúci týždeň, lebo v piatok chcem prať plienky a zavinovačky x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, akurat som sa prehrabala vasou diskusiou, takze v skratke ... preberali ste Zuzkinho a Petkino potomka, statnice, kociky a tak podobne. No momentalne sa ma z toho este nic netyka. :-| no tak sa aspon pochvalim svojou dovolenkou, bolo uzasne. Krasne more, super hotel aj sluzby. Az na to ze sme na lietadlo co nas malo viest domov meskalo skoro 6 hodin ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, vitaj na Slovensku ;-) . Som rada, že sa Vám na dovolenke páčilo. Počasie Vám vyšlo?
Odpovedať
Profilova fotka
no ako sa to vezme - zo 7 dni: 1 den fukal taky vietor ze sa nedalo ist do mora, 2 dni bolo zamracene, a 1 rano prsalo, najkrajsie bolo asi vcera. Ale bolo tam naozaj nadherne
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavne, že ste si to užili, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, hlavne sme mali dovod zostat dlhsie na izbe a "pracovat" na malom spanielikovi, tvoj drobec ako, poslucha v brusku?
Odpovedať
Profilova fotka
jej dadi vitajte, dufam že vítam troch ;-) lucka ano fialovu alebo modro zelená, a toho 18.7 no neviem ako predám tento ale bolo by to super ak by vás to neobťažovalo. ;-) Ivka ano ten istý čo aj kuchynu nám bude robiť vešiakovu kuk IP
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ok tak buduci týždeň ta čakáme pokecáme. ;-) Ved teraz ked už budeš doma mohli by sme isť kuknuť lucku urobime prepadovku :-D alebo si dať stretko v DT na zmrske
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka Jani, bol by v tom cert ak by sa to nepodarilo ... uz by ma to asi aj zacalo stvat ... ale ja som trpezliva, ked to pride, tak to pride
Odpovedať
Profilova fotka
dadi vitam ta na SK. ;-) teda vitam teba a dufam ze aj fazulku v brusku. :-N :-D mozno to pocko bolo naschval take aby ste sa mohli venovat iným aktivitám ako vylihovaniu na slnku. janka urcite by ma to neobtazovalo. snad by sme to nejak popratali. vsak pojdeme na 3 autach. :-D a s tou prepadovkou suhlasim. kedykolvek vas rada privitam a pokecame x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, ak ma odvezieš s Tobinkom v kočíku, Lucku môžeme kedykoľvek prepadnúť :-D . Totižto, cítim sa už ako hroch :-D . Alebo zoberiem auto z garáže a môžeme ísť, dohodneme sa, ok? Ale musím mať opratú a ožehlenú aspoň jednu várku oblečenia pre drobca :-D
Odpovedať
Ahojte. Dadka, vitaj! Iwka, aku super novinku už vie Lucka? ...som nechápavá :-S Dnes idem na utz, ...to mi budu robiť také po bruchu? alebo ešte od spodu? Som v 12-13tt - neviem presne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzka v 13 by ti uz mal robit po bruchu nie zo spodu. aspon mne tak robili. ale asi kazdý lekar to ma inak. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka veamem ta na štrajdle ( či ako sa to povie ) :-D a tak pôjdeme snáť Vás kočík unesie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No mne robil v 13tt od spodu ]-( . Asi každý inak, fakt :-) Zunka, IP ;-) Janka, na štragle :-D :-D :-D
Odpovedať
No, aby mne išlo niečo hladko, tak to asi nebude ]-( . Doktor má operáciu a mám skúsiť okolo 12:00 alebo sas objednať na budúci týždeň. No to nevadí, keď sono má byť v 12 tt a ja budem budúci už v 14 tt =-) . Ak ma nezoberú dnes, tak volám mojej dokine.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tak chod na sono do nemocky. ja som tam bola v 20 tt lebo sa mi nechcelo cakat u galada. tam sa nemusis objednat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale tam robia sono az poobede od 12 ci 13? uz si to presne nepamätam. ale nemusis sa tam objednavat a daju ti aj foto. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) tak ja sa dnes snazim robit, no nejak mi to nejde ... sice mam tolko roboty ale nechce sa mi do nej.
Odpovedať
Ahoj, ja sa vydavam v Septembri a hostinu mame vo zvolene v penzione Quatro. Nie je to sice idealne romanticka lokalite, kedze je kned oproti Hypernovy ale miestnot spolu s restauraciou je krasna. Boli sme prezerav rozne miesta. Mozem vrele odporucit Hotel Royal na Latkach, alebo horksy hotel na kralovej. Ubytovanie nic moc, ale mesto na zabavu, veceru je nadherne, spolu s krasnou terasou......
Odpovedať
Konečne mám to sono za sebou. Robil mi ho odspodu. A máme 41 mm ;-) , riadny obor, čo?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka to teda ano :-D to bude asi valibuk. No my dnes štrajkujeme ]-( tobino spal ráno hodinku a teraz len trištvrte hodinku asi ma šlahne ale kuka na mna spoza stola a usmieva sa tak mi je hneť lepšie. Už prišiel nato ako otvoriť skrinku tak mám hneť všetko z nej vonku. Lucka ty si od piatku slamena vdova :-) majo ide do tal. ak si dobre pamatujem. Budeš u vašich? Aj michal mal isť s mojim ocinom no neda sa mu z práce a zrejme pôjde na operáciu niečo sa mu vyhodilo na líci nejaka hrča :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aloma, vitaj ;-) . Užívaj si tieto svadobné prípravy, je to super pocit :-) . Ja by som sa vydávala každý deň :-D Zunka, krásne veľký drobček x-) x-) x-) Janka, Tobinko je špekulant :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Zuzi no to je uz velka fazulka, som rada ze je vsetko v poriadku ;-) Kamaratovi sa v pondelok narodil syn, tak sme dnes do rana oslavovali, teraz sa mi nic nechce, spala by som. Este aj to pocasie je take akurat na spanie. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka super ze zunkosovi malemu sa tak dari a pekne rastie. x-) x-) x-) janka nie mal ist v nedelu ale zrejme pojdu az 25-teho. takze vikend bude este doma. jupi. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) Lucka a na koľko ide Majo preč? Musíme sa dohodnúť aby ste prišli ;-) . Dadi a aké dali meno synčekovi? Ja už som zúfalá :-D , tak zbieram inšpirácie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka no ide prec na takých 14-17 dni. nevie presne. bola by som poctena ak by ste ma prisli pozriet :-D :-D :-D len mi dajte dorpedu vediet aby som sa nachadzala v stozku. :-D a mozno uz budeme mat vtedy sprevadzkovanu zmrzku lebo to chcem stihnut kým majo neodíde. teraz hlavne potrebujem zohnat niekoho kto tam bude predavat ked nebude moct nikto z rodiny. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka urcite je v Stozku kopa mladych kociek, ktore si ochotne privyrobia cez letne prazdniny ;-) a kde bude zmrzka? dole pri okaloch?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka dali mu meno Lukas - este pred 2 tyzdnami nevedeli meno, tak som im prezradila ake mam vybrate ja pre mojho potencionalneho syna a oni ho pouzili ;-) no co uz lucka tak nakoniec sa vam podarilo zrealizovat plany a budete mat zmrzku? To idete na novo stavat alebo v nejakej uz postavenej budove?
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, zo stretkom je ako?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?