Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
dobre ranko. akurat som hovorila s kamoskou a bohuzial sa jej neda, ale kedze som to cele vymyslela a velmi vas chcem vidiet, tak pojdem vlakom, co vsak znamena prisposobit sa vlakom, lebo si myslim, ze ist vlakom s natkou je asi lepsie ako busom. takze vlak mi pride do stozku o 14.40. Lucka ako dlho trva cesta peso z vlakovej stanice ku vam na zmrzkiu? a naspat mi ide o 17.10. idem teraz vonka vystavit natku, aby mi pekne spinkala obedny spanok, aby sme pekne mohli ist na vlacik, takze na webe budem tak niekedy pred obedom. kdyby neco, som na mobile, myslim, ze ho uz asi aj vsetky mate. uz sa na vas teskame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka cesta k nam trva zo stanice tak 15 min. mozem ti ist aj napred. aj ja sa tesim. janka pride vraj az okolo 17-tej. mozno sa jej podari aj skor. ;-)
Odpovedať
juj bolo by fajn, keby sa Janke dalo skorej :-) akurat natka zaspava, dufam,l ze vstane tak o pol druhej, dostane obed a hajde na stanicu, beriem buginu, pred vlakom ju zlozim, dam na plece a sup do vlaku, dufam, ze vsetko prebehne tak hladko ako si to predstavujem :-) ak sa vam bude chciet s lukaskom prejst a ist nam oproti, budeme len rady :-) musim sa drzat vlakov, lebo aj muz je v robotze vo vlkanovej az do siestej vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
mirka jasne pojdeme vam oproti. ;-) moj uz chrni od pol 11 takze vstavat bude tak o 1-pol 2 :-)
Odpovedať
teraz muz volal, ze ide sluzobne prave do blavy, takze s nim uz dneska vobec nemozem ratat. idem si este raz kuknut spoje od vas.
Odpovedať
natka spala len hodku a pol :-( takze nas caka dobrodruzne poobedie :-D
Odpovedať
ale aspon viem, ze stihame vlak :-)
Odpovedať
no my sme dneska mali krasny super vyletik :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, tak ako dopadlo stretnutie? ;-) Mrzí ma, že mne sa nedalo prísť, ale určite ešte jedno bude, čo tak budúci týždeň? To sa ešte rodiť nechystám :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. no bolo super. moj cert sa prejavil ako ozajstný romantik a natuske skoro odhryzol palec na nohe. :-N a hlavne ze sme nestihli ani zmrzku ochutnat. az potom podvecer s jankou. takze musite prost mirka s natkou este raz. :-D ale zlatucke su tie nase dietky. tobinko nech uz chodi a potom to bude partia ako sa patri. a mame sa po chlebe. :-D ivka dufam ze aj ty si uz najdes cas a dobehnes ;-)
Odpovedať
bre ranecko. no vsetky nase deticky su chutnucke, take na zjedenie :-) Dufam, ze ked su Luky a Tobi taki papkosi, tak z nich vyrastu poriadni junaci a ked pojdu s natkou na disku, tak ju budu branit pred típkami :-) inac, az pred bytom som zistila, ze ten pas cez plece na kociku sa da posuvat, takze uz si ho budem vediet prehodit cez plece. esteze so mnou vcera isla aj Danka, lebo vlak zastal tak debilne, ze sama by som to nezvladla. nehovorim nie stretku buduci tyzden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vidím, že bolo fajn x-) . Mirka, tak ak si nemala zmrzku, to je len výhoda, aspoň sa môže naplánovať ďalšie stretko :-) . Lucka, už nenechám, aby mi niečo do toho vstúpilo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Iwka, no len aby Ti do toho nieco skor nevystupilo :-) na zmrzku fakt dako nebolo stiha, ale nevadi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata..viete mi poradit...nechce sa mi prehladavat v tejto obrovskej kope prispevkov...niekoho kto pecie pekne marcipanove torty?Dakujem za tip. Ked tak cislo do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky tak som tu len na skok, stretko bolo super ak sa mi bude dať tento týž. lucka tak dofrčím s Tobinom ale to ti dám vedieť. Makame na dome lebo Michalovi sa konči dovolenka tak chceme všetko postíhať. A k tomu ujo dostal mozgovu porážku je v kritickom stave tak sme mimo :-( Lucka kde nájdem na miimibazare to kde robia fotky mám ich cez 100 tak by som ich dala robiť. Ozaj pošlem Vám s Mirkou tie čo som fotila. Zatiaľ papa Saška ja nepoznám nikoho, tak neporadím. Viem že zunka piekla ale či má čas neviem skus jej napísať IP
Odpovedať
Profilova fotka
carisma IP
Odpovedať
Ahojte. Ja som od včera na PN. Už som to nezvládala, bolelo ma brucho z toho chodenia. Takže som doma a je mi fajn. Dadi, do kedy je tá súťaž na stavebníkovi? Konečne by som sa tomu mohla povenovať. ;-) Carisma: IP
Odpovedať
ahojte. Zuzka tak to je istotne lepsie, ze si doma, pre zdravie Teba a dietatka je lepsie ked si doma a vegetis :-) Jani teskam sa na foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi len si davaj pozor na malicke fotky mozes posielat do 14.9.
Odpovedať
Ahojte, som doma na gauči, na stole vyložené nohy, v rukách notebook, v telke telenovela, v kuchyni ako po výbuchu :-D - úplná pohoda. Už som dávno takto nebola. Dnes som sa dala do pečenia koláča, no mám to po kuchyni od rána a nejak sa neviem prinútiť pokračovať. A čo, nech :-D . Matky-zaslúžilé rodičky, viete mi poradiť niečo ohľadne zavinovačiek? Využívali ste ich a stačia mi dve? Nemám zatial ani jednu, no mimibazár láka ako divý ;-) . A bude mi asi treba aj do autosedačky taká teplá a nožičkami, lebo teraz aj z pôrodnice musí ísť bábo v sedačke. A v takom januári bude teda riadna kosa.
Odpovedať
No Zuzi parada, treba si uzivat veget kym sa da, lebo za par mesiacov budes kazdu sekundu venovat malemu drobcekovi. :-) :-) zunkosovi :-) ja som mala dve alebo tri tie klasicke zavinovacky, myslim, ze sa take pouzivaju aj ku krstu. s pociatku su podla mna velmi dobre hlavne kym sa naucis s dietatkom manipulovat a tiez je dietatko zvyknuute na stiesnene prostredie z bruska. cize ja ich odporucam. my sme ich velmi dlho nepouzivali, kedze natka je majova, takze boli horucavy a natka horucavy neznasa, takze sme sa nosili. ohladne tej do autosedacky neviem poradit, tu som nemala, ale ak je na MMB za dobru cenu, tak preco nie.
Odpovedať
Mirka, že Zunkošovi - a čo tak Zunkoške? :-D Videla som peknu zavinku v ružovom, tak by som si ju rada kúpila. Budúci týždeň idem na sono, tak budem možno vedieť čo to bude. Ale neviem či to chcem vedieť,.....mám sa nechať prekvapiť?
Odpovedať
Zuzi ja som pouzila oficialne oslovenie, ktore vymslela Lucka :-) aj ked to bude Zunkoska tak bude parada :-) este som zabudla Ti vcera napisat, ze je lepsie mat ich dve alebo tri, nemusia byt nove, aj pozicane, kvoli ogrckaniu, okakaniu. ja som velmi chcela vediet ze co cakame, aj ked 100 pro istotu mas az pri porode :-) je to indivindi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee. zuzi ja som nepouzivala vobec tie klasicke perinky. mala som len 2 take tie stvorcove rýchlozavinovacky. ale ako pise mirka tiez som ich pouzivala mozno mesiac. aj to len na spanie. cez den som lukaska v tom vobec nemavala. ale pouzivam ich doteraz do postielky. malý to na polozene na plachte a nahradza to taký tenulinky vankusik. ja som kupovala len jednu a druhu som dostala ale kludne by som si vystacila aj s jednou. a na krst som mala pozicanu taku bielu na zips. do autosedacky som tiez mala tu zavinovacku ale ani raz som ju nepouzila tak som ju predala. ja som totiz maleho vozila asi 3 mesiace skor vo vanicke ako v sedacke. ta vanicka bola certifikovana a dala sa priputat. ja si doetraz neviem predstavit ako by som take krehke drobca na ceste z porodnice naskladala do sedacky. =-) az ked si uz ako ta vedel drzat hlavku tak sme ju zacali vyuzivat. super ze si sa takto rozhodla a vegetis doma. urcite ti bude lepsie a aj krpcovi. ci si mas dat zistit pohlavie alebo nie je na tebe. ja by som to pri prvom asi nevydrzala a tiez som strasne chcela nakupoat takze som musela vediet surna pohlavie. no pri 2. si uz mozno aj ja nenecham zistit. uvidime. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky. Pozrela som si fotky. máte to celkom fajn. dost velký vyzerá byt ten domček. Spálna je už nakomplet :-) Ostatný nábytok čo tam bol je váš alebo ešte bývalých majitelov? Obývačka, kuchyna atd. To máte 2 vchody? Zvlášt pre rodičov? Dvor máte dost velký.Ked to budete mat všetko na komplet urobené tak to budete mat super! :-D Domček mi je nejaký známy, neni to pri hlavnej ceste? smerom k zmrzke? Jeho starká sa volá Slančíková a býva niekde na začiatku dediny. ................ Ten kroj by som velmi chcela, ešte sa opýtam starkej z Dubového či náhodou niečo nenájde. Moja výška je cca 165cm. Čo sa týka svadby : Velmi by som chcela príst na obrad na koči s 2 bielymi koníkmi :-) :-) :-) :-) Ale neviem kde by som získala nejaké bližšie informácie. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mina, ja som bola za slobodna Slančíková a bývala som na Dubovom :-D... ak by si xcela Duboviansky kroj, ta ja mam vlastny ;-) , mozem ti helfnut. A koniky mala kamoska, ale take hnede so svetlou hrivou, ale pekne boli... take male... neviem aky druh, nevyznam sa... skoro ako ponici... obkakali nam travnik pred domom :-D . vypytam cislo? xces?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zuzka tak my sme zavinovačku zase používali skoro 4 mesiace zajedno bola zima a zadruhe Tobinko hrozne rád spával zaviazaný. Mala som 2 tie tenšie rýchlozavinovačky ale tie su dosť tenke a zle sa mi v nich kojilo aspoň mne sa zdali ako taka handra. Potom som natrafila na taku čo v nej ma drobec pevnejší chrbátik na spodu kde ma chrbatik je to niečim spevnené. No a na krst a somzrejme aj z pôrodnice som mala tie čáčorinkove :-D Ohladom tej deky do autosedačky ja som ju tiež chcela ale maleho som z pôrodnice previezla vo vaničke tiež sa mi to zda nič moc previesť babo ktoremu ešte lieta hlavka v autosedačke a vy to máte nakok. Ale pokiaľ budete viac cestovať a využiješ ju tak si ju kup. Lucka napíš mi kde nájdem tie fotky (happy foto) na mimib.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
jajus to nie je cez mmb. to normalne na str. happyfoto.sk si stiahnes ich rpogram a posles im ich. ja ich uz mam doma. akcia vsak skoncila v nedelu :-(
Odpovedať
Janka, akcia na foto v happyfote je predĺžená do 14. septembra, ale iba na rozmer 10x15 2,-Sk/1ks + poštovné cca 100,-Sk A tie zavinky som sa rozhodla - jednu budem mat taku hrubánsku klasiku ešte po mne (na doma dobrá) a jednu si kúpim novú ;-) ;-) a na tú starú mám aj viac obliečok a aj takú na krst. A v januari bude zima, tak si myslím, že ich vužijem. Ja som veľmi zvedavá čo to bude, takže asi si to dám povedať. Len hlavne aby bolo všetko ostatné na sone v poriadku. Nech je čokoľvek ;-) , .......ale krúti a kopká statočne. Keby som čakala dvojičky, tak si jedno dám povedať a druhé by bolo prekvapko :-D . No idem na MMB - urobiť si prehľad v kočíkoch. Zatial poznám len X-lander - a zelený je super. No chcela som kuknúť aj iné značky. Lucka ty si mala aký prvý kočík? Peťa, ty už myslím máš vybraný, ale aký?
Odpovedať
Profilova fotka
Cao Zuzi. No my sme kupili jane slalom pro 2008, ten cierno hnedy... krasny je x-) ... tesime sa z neho ako male deti :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?