1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

20. nov 200810870
  • Marya aj ja robim pri avione cez cestu v nemenovanej IT firme 😃

• Jéj, tak to sme kúsok od seba 😃 😬 Ja robím asi 10 min pešo od avionu, v jednej prepravnej firme.... 😃

• a ma skratku LD ? to by bola sranda, lebo to je hned vedla 😃

• Sponzor fóra
  • Pracujem v jednej spoločnosti plnej múdrych ľudí 😎 ako projektová manažérka.

Neviem, či ste to už spomínali, ale boli ste niekde na svadobnej ceste, alebo sa ešte len chystáte?

• Jeanka - nie, LD to nie je, toto je francúzska firma....

Na svadobnej ceste sme este neboli, akurat na jednom posvadobnom predlzenom vikende v Tatrach a bolo skvele, a v zime sa chystame na svadobnu lyzoivacku, snad to vyjde 😵 😵 A vy ako kocky ?

• O päť minút padááááááám na stretko s mojou staršou družičkou, tak sa veeeeeeeeeľmi teším 😵 😵 😵 . Zatiaľ sa majte 😉 .

• Ahojte, tak ja už zhruba štyri hodinky zarezávam v práci a tu nikto 😒 . Ked ste a čo porábate?

• Cau Anit, ja sa hlasim 🙂 Vikendujem 😃, klasicka sobota - upratujem, idem varit obed, nech ma manzelik co pod zub 😃
    Snad Ti to dnes rychlo utecie 😉

• Vďaka Marya, Tebe prajem, nech sa obedík podarí a mužíčkovi chutí 😛 .

• ahojda holky, sice nejsem ze Slovenska, ale vdavala jsem se tez 1. 9. 07 a navic muj manzilek je Slovak, tak me snad vezmete do party? 😉

• Remenova - vitaj 🙂 ako sa vam dari v manzelstve ? 😵 😵

Anit - uz sa to vari, za chvilu by mal z toho byt perkelt 😃

• Remenova aj ja Ťa medzi nami vítam 😉 . A kde bývate, keď ste taký medzinárodní 😃 ?

Tak ako mary, chutí? Joj, aj ja by som si dala, nepozveš ma 😛 😃 ?

• Anit - hej, hej, chutilo 😵 Kludne dobehni okostovat 😃 😃 , ved to mas len na skok 😬

• ahoj holky, teda pani 😉 u nas, aby to nebylo tak slozite, tak bydlime v Parizi 😃 , jinak predtim jsme bydleli v Usti nad Orlici v CR, manzel pochazi ze Ziaru nad Hronom.
    Copak tam kuchtite dobreho, ze se tady tak olizujete?

• Remenova - to len ja som varila perkelt 🙂, dojdi aj Ty ochutnat, z Pariza to nemas daleko 😃 😃 Inak ten Pariz, to je parada 😵 😵 Pariz, a Francuzsko vobec mam velmi rada, hned po Slovensku 😵 😃 Ako sa tam zije? My sme tam s manzelom, vtedy este priatelom, stravili minule leto tri tyzdne a doteraz na to spominame ako na nadhernu dovolenku 😵 😵 Kde tam byvate, v akej casti ?

• Sponzor fóra
  • Mary, už sa valím, tak dúfam, že ste mi kúsok nechali 😛 . Remenova, my sa chystáme vo februári do Paríža na svadobnú cestu, tak dáme stretko nie? 😃 😃 😃

• Marya, my nebydlime primo v Parizi, ale 30?km od Parize ve Vernouillet, na mape bys urcite nasla Orgeval, ale je jinak i od nas videt, teda pouze La Defanse. Ja ji take miluju, kdyz dostal Roamn nabidku pracovat tady nebo v Turynu, hned jsem jecela, ze tady 😃 Kde vy jste byli v Parizi na dovolene?
    A co je to perkelt? Ja uz se desne tesim na Slovensko, je tam krasne, a Romca tam ma uzasnou segru s rodinou. Akorat nevim, kdy bude cas tam zaletet 😞

• Dievčatá, bola to fuška, ale konečne som pridala svadobné foto 😉 .

• anitko, jdu se kouknout na fotky a pokud se chystate ve february, tak blahopreji, to jsou tady zrovna slevy 😃 , maji dvakrat do roka statem narizene slevy, a to na UPLNE vse, takse, pokud si potrpis, odtahnes si i kousek od Armaniho za laciny peniz...a stretko muzeme klido dat, manzilek bude jiste rad za SK...kde bydlite?

• Anitko, nadhera, svatby na SK jsou jedinecnym zazitkom, pouzili jsme nekolik Vasich zvyku a cele mesto z toho bylo PAF, mate to uzasne, priste bych se vdala na Slovensku a ne v barbarskem CR 😃

• Anit - pozrela som fotky, su krasne, bola si naozaj nadherna navesta, blahozelam este raz a nech ste spolu vzdy stastni 🙂 A tu svadobnu cestu do Pariza zavidim 😃 😵 Poriadne si to uzite 🙂

Remenova - tak to mate super tak blizko pri Parizi 🙂 My sme boli priamo v Parizi v trinastom, chodili sme odtial peso na Eiffelovku a do Notre Dame 😃 😃 😵 Sme sa nachodili 😃

• ale stoji to za to, co? Pro me je to jako sen, jsem nesmirne stastna, ze jsme zde 😉

• Ďakujem dievčatá.

Remenova, ktoré z našich zvykov ste mali na svadbe?

Ja sa zatiaľ ešte na ten Paríž neteším, pretože je to v rovine plánov. Najprv si musíme dať do poriadku bytík a potom môžeme cestovať 😉 .

• anita mate krasne fotky 🙂

inak my sme na svadobnej ceste neboli, ale ideme na silvestra lyzovat a v lete by sme chceli do portugalska ak to okolnosti dovolia 🙂

• Scarlette, tak si tú lyžovačku užite 😉 a to Portugalsko tiež 😎 . Prečo ste si vybrali práve Portugalsko?

• manzel si tam spravil velmi dobry kontakt tak sme tam pozvany 🙂
    na lyzovacku sa tesim len neviem ci budem moct lyzovat 😬

• Vari preto, prečo myslím 🙂 ? Neviem, či sa Ťa to tu môžem tak opýtať, ale že som taká smelá 😛 : Čakáš bábätko 😵 😵 😵 ?

• anitka dufame, a ak nie tak sa na nom bude dalej pracovat 🙂

inak som ti nestihla myslim ani gratulovat k svadbe 🙂 gratulujem 😉

• Ďakujem za gratuláciu, aj ja sa pripájam.

• ..ahojte baby, boooze, davno som tu nebola...
    ..ale citam,ze par z vas robi pri avaci..tak sa pridavam, tiez to mam do avionu len na skok 🙂
    ..anita...kuul album..
      😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov