1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Marya aj ja robim pri avione cez cestu v nemenovanej IT firme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj, tak to sme kúsok od seba :-D :-N Ja robím asi 10 min pešo od avionu, v jednej prepravnej firme.... :-D
Odpovedať
a ma skratku LD ? to by bola sranda, lebo to je hned vedla :-D
Odpovedať
Pracujem v jednej spoločnosti plnej múdrych ľudí 8-) ako projektová manažérka. Neviem, či ste to už spomínali, ale boli ste niekde na svadobnej ceste, alebo sa ešte len chystáte?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka - nie, LD to nie je, toto je francúzska firma.... Na svadobnej ceste sme este neboli, akurat na jednom posvadobnom predlzenom vikende v Tatrach a bolo skvele, a v zime sa chystame na svadobnu lyzoivacku, snad to vyjde x-) x-) A vy ako kocky ?
Odpovedať
O päť minút padááááááám na stretko s mojou staršou družičkou, tak sa veeeeeeeeeľmi teším x-) x-) x-) . Zatiaľ sa majte ;-) .
Odpovedať
Ahojte, tak ja už zhruba štyri hodinky zarezávam v práci a tu nikto :-S . Ked ste a čo porábate?
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Anit, ja sa hlasim :-) Vikendujem :-D, klasicka sobota - upratujem, idem varit obed, nech ma manzelik co pod zub :-D Snad Ti to dnes rychlo utecie ;-)
Odpovedať
Vďaka Marya, Tebe prajem, nech sa obedík podarí a mužíčkovi chutí :-p .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojda holky, sice nejsem ze Slovenska, ale vdavala jsem se tez 1. 9. 07 a navic muj manzilek je Slovak, tak me snad vezmete do party? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Remenova - vitaj :-) ako sa vam dari v manzelstve ? x-) x-) Anit - uz sa to vari, za chvilu by mal z toho byt perkelt :-D
Odpovedať
Remenova aj ja Ťa medzi nami vítam ;-) . A kde bývate, keď ste taký medzinárodní :-D ? Tak ako mary, chutí? Joj, aj ja by som si dala, nepozveš ma :-p :-D ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Anit - hej, hej, chutilo x-) Kludne dobehni okostovat :-D :-D , ved to mas len na skok :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, teda pani ;-) u nas, aby to nebylo tak slozite, tak bydlime v Parizi :-D , jinak predtim jsme bydleli v Usti nad Orlici v CR, manzel pochazi ze Ziaru nad Hronom. Copak tam kuchtite dobreho, ze se tady tak olizujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Remenova - to len ja som varila perkelt :-), dojdi aj Ty ochutnat, z Pariza to nemas daleko :-D :-D Inak ten Pariz, to je parada x-) x-) Pariz, a Francuzsko vobec mam velmi rada, hned po Slovensku x-) :-D Ako sa tam zije? My sme tam s manzelom, vtedy este priatelom, stravili minule leto tri tyzdne a doteraz na to spominame ako na nadhernu dovolenku x-) x-) Kde tam byvate, v akej casti ?
Odpovedať
Mary, už sa valím, tak dúfam, že ste mi kúsok nechali :-p . Remenova, my sa chystáme vo februári do Paríža na svadobnú cestu, tak dáme stretko nie? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, my nebydlime primo v Parizi, ale 30?km od Parize ve Vernouillet, na mape bys urcite nasla Orgeval, ale je jinak i od nas videt, teda pouze La Defanse. Ja ji take miluju, kdyz dostal Roamn nabidku pracovat tady nebo v Turynu, hned jsem jecela, ze tady :-D Kde vy jste byli v Parizi na dovolene? A co je to perkelt? Ja uz se desne tesim na Slovensko, je tam krasne, a Romca tam ma uzasnou segru s rodinou. Akorat nevim, kdy bude cas tam zaletet :-(
Odpovedať
Dievčatá, bola to fuška, ale konečne som pridala svadobné foto ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
anitko, jdu se kouknout na fotky a pokud se chystate ve february, tak blahopreji, to jsou tady zrovna slevy :-D , maji dvakrat do roka statem narizene slevy, a to na UPLNE vse, takse, pokud si potrpis, odtahnes si i kousek od Armaniho za laciny peniz...a stretko muzeme klido dat, manzilek bude jiste rad za SK...kde bydlite?
Odpovedať
Profilova fotka
Anitko, nadhera, svatby na SK jsou jedinecnym zazitkom, pouzili jsme nekolik Vasich zvyku a cele mesto z toho bylo PAF, mate to uzasne, priste bych se vdala na Slovensku a ne v barbarskem CR :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Anit - pozrela som fotky, su krasne, bola si naozaj nadherna navesta, blahozelam este raz a nech ste spolu vzdy stastni :-) A tu svadobnu cestu do Pariza zavidim :-D x-) Poriadne si to uzite :-) Remenova - tak to mate super tak blizko pri Parizi :-) My sme boli priamo v Parizi v trinastom, chodili sme odtial peso na Eiffelovku a do Notre Dame :-D :-D x-) Sme sa nachodili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale stoji to za to, co? Pro me je to jako sen, jsem nesmirne stastna, ze jsme zde ;-)
Odpovedať
Ďakujem dievčatá. Remenova, ktoré z našich zvykov ste mali na svadbe? Ja sa zatiaľ ešte na ten Paríž neteším, pretože je to v rovine plánov. Najprv si musíme dať do poriadku bytík a potom môžeme cestovať ;-) .
Odpovedať
anita mate krasne fotky :-) inak my sme na svadobnej ceste neboli, ale ideme na silvestra lyzovat a v lete by sme chceli do portugalska ak to okolnosti dovolia :-)
Odpovedať
Scarlette, tak si tú lyžovačku užite ;-) a to Portugalsko tiež 8-) . Prečo ste si vybrali práve Portugalsko?
Odpovedať
manzel si tam spravil velmi dobry kontakt tak sme tam pozvany :-) na lyzovacku sa tesim len neviem ci budem moct lyzovat :-N
Odpovedať
Vari preto, prečo myslím :-) ? Neviem, či sa Ťa to tu môžem tak opýtať, ale že som taká smelá :-p : Čakáš bábätko x-) x-) x-) ?
Odpovedať
anitka dufame, a ak nie tak sa na nom bude dalej pracovat :-) inak som ti nestihla myslim ani gratulovat k svadbe :-) gratulujem ;-)
Odpovedať
Ďakujem za gratuláciu, aj ja sa pripájam.
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte baby, boooze, davno som tu nebola... ..ale citam,ze par z vas robi pri avaci..tak sa pridavam, tiez to mam do avionu len na skok :) ..anita...kuul album.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?