25. 4. 2009

13. jan 201218370
  • no to by bola fakt prca 🙂

• miri, ved az take traumatizujuce stresy to nie su 😉 je to skor zabava tie behacky a lietacky okolo svadby 😵
    vies mi co "cakame" na nase vytuzene babo to berieme ako odreagovanie od pocitania plodnyx dni,meriania BT, sledovania sa...kazdy hovori "nemysli na to" no a toto je cas kedy sa nato da nemysliet 😎

• zobrala si mi to z ust
    no baby ja musim ist makat tak sa zatial majte

• Sponzor fóra
  • to o tyx stresox v praci som xcela aj ja napisat len mi to vypadlo...je to presne tak ze v praci je stres stres stres... a pred svadbou je: laska> stres> radost> stres> stres> stres >mega stres spojeny s radostou a laskou> a potom uz len laskaaaaaa 😃

• ahoj cicu 🙂 prijemny stres v praci 😃

• hihi, monci dobre povedane... neda sa povedat, ze by som zazivala stres, mozno je to tym, ze pripravy robime tak postupne,keby som musela stihnut vsetko v priebehu 2-3 mesiacov, to by bol stres...

• fíha baby, tak vy už ste tak bábätkovsky naladené... mňa ešte táto etapa nepochytila 😬

• my uz sme poxytene dlhsie 😃

a inak co mate nove? oznamka kedy date tlacit? a kedy ix budete rozposielat? vsade citam ze 2 mesiace pred svadbou a mama ma uzemnila ze to sa nikdy tak nerobi, ze preco zas xcem byt nieco extra 😬 podla nej 2 tyzdne pred svadbou 🤔 ale z praktickeho hladiska nemozne bo nikomu nic nepovieme xceme aby sa dozvedeli z oznamka... a za dva tyzdne stihnut obliect sa, kupit dar a naladit sa na svadbu je dost divoke 😛 😃

• monci, my ich budeme posielať mesiac pred svadbou, skôr určite nie... mesiac je dosť času aj pre prekvapených - my sme tak raz pozvanie dostali a v pohode sme si stihli nakúpiť aj sa pripraviť 😉

• len dufam ze sa nam to podari dovtedy ututlat 😬
    dnes mam taku naladu...ked sa tk zamyslim vianoce su tu coby du a po vianociax to uz utecie ako voda 🙂
     ako to znasaju vasi xlapi? to nezadrzatelne blizenie sa velkeho dna? 🙂

• My tiez budeme posielat oznamka tak mesiac dopredu,tie dva tyzdne je aj podla mna malo.......slovenska posta je nevyspytatelna 🙂

• ahojte babenky... prave sme sa vratili z prvej predmanzelskej nauky u farara... Bolo to naozaj velmi zaujimave. Dokonca pojdeme na jedno stretnutie do Quo vadis, kde nam budu manzelia rozpravat o planovanom rodicovstve. Sice to uz nejaky ten rocik praktizujem, som zvedava, co povedia... No a potom este 2 stretnutia s fararom a budeme vybaveni..

• tak to sa tam asi stretneme.Nekona sa to nahodou vo februari?

• jooj, ved prave zistujem kedy su tam stretnutia, aby sme tam mohli ist. Ale my tam ideme iba raz... Vies uz konkretny termin? Da sa tam dat nejako nahlasit,alebo len tam prideme a bude?

• lebo nam farar povedal, ze si mame sami vybrat termin, len mu mame priniest certifikat..

• Sponzor fóra
  • nam povedal kaplan,zeposledny februarovy tyžden

• este mu budem volat potom ze kedy presne.Treti febr. tyzden mame mat stretko s psychologickou a posledny toto poucne planovane rodicovstvo. 🙂 urcite sa tam nemusite objednavat len zistit kedy a ist tam

• to este aj certifikat dostaneme? 😃 😃 😃 dufam zenas to tam dobre naucia.

• hihi... no asi nejaky doklad o tom, ze sme tam boli. Nemas nejaky kontakt tel., web. na to centrum? Rada by som videla terminy... Alebo by sme mohli ist na ten co vy...

• nemam kontakt 😐 .Zatial som to totiž neriesila.Ja sa tam neponahlam 😃 😃 😃 😃 a mozme sa tam teda stretnut 🙂

• a mali ste stretko s tym co vas bude aj oddavat?

• noo.. to by bolo celkom fajn. 🙂 Naozaj tam len tak na ten termin mozme prist a nemusime sa nikomu nahlasit? My stretnutie so psychologickou nebudeme mat.. Myslim ze tento farar je aj dobry psycholog... 🙂

• asi každa fara to ma inak.Nas kaplan je uplne super,taky mlady,silnejsi macko,vesela kopa.Som rada že nas bude on oddavat.Niektory farari su taky neprijemní.
    Radsej si teda skus zavolat na tvoju faru,aby si si bola ista

• noo,čumla som na stranku quo vadis a nic moc tam nemaju.V podstate som sa nic nedozvedela 😐

• hej maju stranku? posli link. aspon kontakt tam maju nie? by som tam mohla zavolat..

• kontakt som tam nenasla ,dajsidovyhladavaca quo vadis(slov. stranky) a hned prve

• ty kokso ja som aka slepa.Ten kontakt tam je 🙂 🙂

• no nic.. asi tam zajdem niekedy osobne sa opytat. nemam to daleko.

• iba som sa docitala, ze maju pradnu kazdu stredu 17.00 - 19.00 ohladom Billings. metody... a ze sa tam treba objednat. Ale to asi nebude to...

• asi to necham na kaplana nech to vybaví 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov