25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bola fakt prca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, ved az take traumatizujuce stresy to nie su ;-) je to skor zabava tie behacky a lietacky okolo svadby x-) vies mi co "cakame" na nase vytuzene babo to berieme ako odreagovanie od pocitania plodnyx dni,meriania BT, sledovania sa...kazdy hovori "nemysli na to" no a toto je cas kedy sa nato da nemysliet 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zobrala si mi to z ust no baby ja musim ist makat tak sa zatial majte
Odpovedať
Profilova fotka
to o tyx stresox v praci som xcela aj ja napisat len mi to vypadlo...je to presne tak ze v praci je stres stres stres... a pred svadbou je: laska> stres> radost> stres> stres> stres >mega stres spojeny s radostou a laskou> a potom uz len laskaaaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj cicu :-) prijemny stres v praci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi, monci dobre povedane... neda sa povedat, ze by som zazivala stres, mozno je to tym, ze pripravy robime tak postupne,keby som musela stihnut vsetko v priebehu 2-3 mesiacov, to by bol stres...
Odpovedať
fíha baby, tak vy už ste tak bábätkovsky naladené... mňa ešte táto etapa nepochytila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my uz sme poxytene dlhsie :-D a inak co mate nove? oznamka kedy date tlacit? a kedy ix budete rozposielat? vsade citam ze 2 mesiace pred svadbou a mama ma uzemnila ze to sa nikdy tak nerobi, ze preco zas xcem byt nieco extra :-N podla nej 2 tyzdne pred svadbou =-) ale z praktickeho hladiska nemozne bo nikomu nic nepovieme xceme aby sa dozvedeli z oznamka... a za dva tyzdne stihnut obliect sa, kupit dar a naladit sa na svadbu je dost divoke :-p :-D
Odpovedať
monci, my ich budeme posielať mesiac pred svadbou, skôr určite nie... mesiac je dosť času aj pre prekvapených - my sme tak raz pozvanie dostali a v pohode sme si stihli nakúpiť aj sa pripraviť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
len dufam ze sa nam to podari dovtedy ututlat :-N dnes mam taku naladu...ked sa tk zamyslim vianoce su tu coby du a po vianociax to uz utecie ako voda :-) ako to znasaju vasi xlapi? to nezadrzatelne blizenie sa velkeho dna? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My tiez budeme posielat oznamka tak mesiac dopredu,tie dva tyzdne je aj podla mna malo.......slovenska posta je nevyspytatelna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky... prave sme sa vratili z prvej predmanzelskej nauky u farara... Bolo to naozaj velmi zaujimave. Dokonca pojdeme na jedno stretnutie do Quo vadis, kde nam budu manzelia rozpravat o planovanom rodicovstve. Sice to uz nejaky ten rocik praktizujem, som zvedava, co povedia... No a potom este 2 stretnutia s fararom a budeme vybaveni..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to sa tam asi stretneme.Nekona sa to nahodou vo februari?
Odpovedať
Profilova fotka
jooj, ved prave zistujem kedy su tam stretnutia, aby sme tam mohli ist. Ale my tam ideme iba raz... Vies uz konkretny termin? Da sa tam dat nejako nahlasit,alebo len tam prideme a bude?
Odpovedať
Profilova fotka
lebo nam farar povedal, ze si mame sami vybrat termin, len mu mame priniest certifikat..
Odpovedať
Profilova fotka
nam povedal kaplan,zeposledny februarovy tyžden
Odpovedať
Profilova fotka
este mu budem volat potom ze kedy presne.Treti febr. tyzden mame mat stretko s psychologickou a posledny toto poucne planovane rodicovstvo. :-) urcite sa tam nemusite objednavat len zistit kedy a ist tam
Odpovedať
Profilova fotka
to este aj certifikat dostaneme? :-D :-D :-D dufam zenas to tam dobre naucia.
Odpovedať
Profilova fotka
hihi... no asi nejaky doklad o tom, ze sme tam boli. Nemas nejaky kontakt tel., web. na to centrum? Rada by som videla terminy... Alebo by sme mohli ist na ten co vy...
Odpovedať
Profilova fotka
nemam kontakt :-| .Zatial som to totiž neriesila.Ja sa tam neponahlam :-D :-D :-D :-D a mozme sa tam teda stretnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mali ste stretko s tym co vas bude aj oddavat?
Odpovedať
Profilova fotka
noo.. to by bolo celkom fajn. :) Naozaj tam len tak na ten termin mozme prist a nemusime sa nikomu nahlasit? My stretnutie so psychologickou nebudeme mat.. Myslim ze tento farar je aj dobry psycholog... :)
Odpovedať
Profilova fotka
asi každa fara to ma inak.Nas kaplan je uplne super,taky mlady,silnejsi macko,vesela kopa.Som rada že nas bude on oddavat.Niektory farari su taky neprijemní. Radsej si teda skus zavolat na tvoju faru,aby si si bola ista
Odpovedať
Profilova fotka
noo,čumla som na stranku quo vadis a nic moc tam nemaju.V podstate som sa nic nedozvedela :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hej maju stranku? posli link. aspon kontakt tam maju nie? by som tam mohla zavolat..
Odpovedať
Profilova fotka
kontakt som tam nenasla ,dajsidovyhladavaca quo vadis(slov. stranky) a hned prve
Odpovedať
Profilova fotka
ty kokso ja som aka slepa.Ten kontakt tam je :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nic.. asi tam zajdem niekedy osobne sa opytat. nemam to daleko.
Odpovedať
Profilova fotka
iba som sa docitala, ze maju pradnu kazdu stredu 17.00 - 19.00 ohladom Billings. metody... a ze sa tam treba objednat. Ale to asi nebude to...
Odpovedať
Profilova fotka
asi to necham na kaplana nech to vybaví :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?