25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, nas farar to nechal na nasi.. asi sme sa mu zdali, ze si to vieme zariadit sami... tak uvidim. :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak na druhej strane nie je to az taky problem.Len sa mi tam nechce ist.Cele dni som v praci a potom sa mi uz velmi nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
No dost na tom, ze mame jedno stretko za sebou. O tyzden nas caka druhe... dufam, ze nam do toho nic nepride. Lebo dnes to bolo LTT. Moj drahy stal v kolone na obchvate a keby sa nepredbehol, tak by to nestihol a bolo by po stretku.... Nesuhlasim s takym predbiehanim, ale teraz to prislo vhod, pretoze sme to uz dva krat museli prelozit a dnes toto.. No nic. idem spat.. bru noc.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miri a co ste tam risili na tej nauke? my mame prvu v januari a mam z toho strasne stresy, nemam rada tieto veci :-| daval vam aj nejake otazky? modlili ste sa? =-) 8-( |-|
Odpovedať
Profilova fotka
noo, dali sme si jednu modlidbicku. :) V poho a co sa tyka obsahu, v podstate sa nic nepytal, iba nam rozpravala zmysel manzelstva, a tak... No myslim, ze je to velmi individualne. Mam pocit, ze je to o tom, aby si snubenci uvedomili, ze to nie je iba papier a ze so stavom manzelskym sa urcite veci zmenia, aj co sa tyka pravnej stranky... Budeme zastupitelni v pravnych veciach.... Potom sme pocuvali o role manzelov v manzelstve, o role rodicovstva a tak... vsetko mudre a prakticke veci..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dokoncila som pierka pre hosti a v mojom albume je foto pierka pre rodicov a taktiez maslicka na auto. :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, ty krava nebeska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj dievcata omluvte mojho indisponovaneho snubenca, ale troska mu to lezie niekedy na mozog :-( a robi si z toho troska srandu
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi.... kym som nebeska je to este v pohode... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-N naco sem pustas xlapa?! miri pekneee ,zlozite to vyzerabyt....a take velke pierka pre rodicov? =-) ci sa to len zda take velke na foto... vcera som pokupila dalsie vecicky.... no hovorim ze ja tu vyzdobu zmaknem aj sama x-) len obrusy,navleky a banketove sukne si poziciam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, je to dost zlozite, aj som to zopar krat parala, kym som prisla na tu najlepsiu verziu. Ale aj tak to spravim trosicku inac. To pierko je trosicku vecsie, no nie velmi. Na sirku takmer rovnake s tym, co budu mat hostia... Len som chcela, aby to bolo odlisene...
Odpovedať
Profilova fotka
baby mrzi ma to,vceratumal kamosov a TROCHA to prehnali s alkoholom.Sproste napite chlapske hlavy.Skoro som ich zabila,strasne sa hanbim,aj ked to bymali skor oni :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
neva,.. v poho.. chapem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
si zlata, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, aj vy ste take citlive? Vcera som pozerala Aj taky je zivot a moje oci neostali suche... Neviem, co budem robit na svadbe, urcite budem slzit :)
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj ja som plakala.A dnes som pozerala moj oblubeny film Druha alebo prva a strasne som plakala
Odpovedať
Profilova fotka
a co to je za film? nepocula som o nom...
Odpovedať
Profilova fotka
V hlavnych ulohach Susan Sarandon a Julia Roberts.Julia je frajerka Susaninho byvaleho muza s ktorym ma dva deti.ktore ju nemaju radi.Susan zisti ze ma rakovinu a liecba jeneucinna,umiera a tak sa musia vsetci naucit stym ze deti budu mat novu "mamu". Urcite sa to oplati vydiet,velmi dojimavy film a to obsadenie......
Odpovedať
Profilova fotka
a strasne sa mi odtial paci tato piesen http://www.youtube.com/watch?v=IVFT7i...
Odpovedať
Profilova fotka
prave som si pozerala tvoje satky... su naozaj veeeelmi pekne.. A ak si k tomu das krasne doplnky... super.
Odpovedať
Profilova fotka
no sperky uz mam(vid album),A vlasy este riesim s kadernickou.Asi par zivich kvetov Fialkove a biele ruzicky a par kamienkovych kvetikiek
Odpovedať
Profilova fotka
ale este si mozno budem skusat satky z novej kolekcie......
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee, si hovorila, ze si pojdes kupit Swarovskeho... ja uz mam tiez kupenu bizu... ale nechala som ju doma.. Skoda.
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne ponukli saty z novej kolkcie, ze si ich mozem prist vyskusat, ale asi si to nerozmyslim. bizu mam prisposobenu mojim satam, nebudem to uz menit..
Odpovedať
Profilova fotka
ja pojdem kuknut,ale to by ma museli velmi oslovit aby som ich vymenila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave som prisla z Auparku,len tak som pozerala obrucky.Pekne draha zalezitost.Take z lacnejsich,kombinovane 11000,-
Odpovedať
Profilova fotka
zabudla som dopisat ze jedna tolko stoji
Odpovedať
Profilova fotka
uff, tak to je naozaj dost.. budete si kupovat obrucky zo zlatnictva, alebo si ich date spravit podla nejakeho obrazka?
Odpovedať
Profilova fotka
este neviem,ale tak ci tak budu zo zlatnictva nie....Este smepremyslali ze pojdeme do Viedne pozriet,ake tam su ceny.a este salon odkial mam saty ma obrucky vraj za velkoobchodnu cenu
Odpovedať
Profilova fotka
noo, to je celkom dobry napad pozriet sa este aj do Viedne. My tam ideme asi 2.1.09. Mohli by sme sa pozriet aj na obrucky..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?