25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
a queenka, cicu chce tuším niečo takéto: http://www.youtube.com/watch?v=QwywP5... dúfam, že sa nemýlim :-N a dúfam, že sa cicu nenahnevá, že odpovedám za ňu :-. ak ano, dopredu prepáč :-N
Odpovedať
práve pozerám youtube - títo sú asi naj: http://www.youtube.com/watch?v=QujA8Y... som sa nasmiala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej to je zlate :-) fakt...my budeme tancovat prvy ale len taky normalny na nasu oblubenu pesnicku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano tí su fakt najlepsí,len je to uz moc dlhe.Ale on sa nezda,co......DOBRY :-D :-D ,mi chceme tak dvojminutovu choregrafiu.Som zvedava ako to zvladneme. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cicu neboj zvladnete to :-) aspon sa trosku hostia zasmeju nie? =-) a to co vas napadlo ten tanec?
Odpovedať
Profilova fotka
a este som zabudla..neviete baby o nejakych peknych podvazkoch ktore sa daju cez net objednat?
Odpovedať
Profilova fotka
co nas to napadlo?no paci sa mi to,presne ako vravis aspon bude sranda :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zaujimave to je naozaj :-) sa mi to velmi paci...rozmyslam ci nprehovorim draheho na nieco take :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to aby si zacala,aby ste to stihli... :-) ja sa tak na to tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
len ci ho vobec prehovorim :-) ved uvidime...mozno si len sami nieco vymyslime.... :-) som 10 rokov tancovala tak nieco viem hadam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas super,o nieco lahsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak snad ho nieco naucim :-) uvidiiiiiiime :-) v nedelu sa uz konecne chystame za fararom...este ze uz mame vsetky papiere z matriky vybavene..uz sa asi len dohodneme na tych naukach....horsie je to ze stale nemame oblek pre draheho...a v podstate uz mame tie najpodstatnejsie veci....uz len potom tie malickosti pred svadbou:)juuj uz sa neviem dockat toho dna...velmi sa na ten den obaja tesime :-) akurat sme rozpravali ze ako rychlo tie dni idu...sa to bliiiiizi baby..nas den :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ani my nemame oblek,drahy ma na vsetko cas :-) :-) :-) na matriku ideme v stredu.ako to tamvlastnechodi.to tihned potvrdiaa vsetkypapiere ti hned daju alebo sa na nieco caka?
Odpovedať
cicu, nieže dobrý, on je brutálny!!! :-D :-D :-D ale máš pravdu, je to dlhé... držím palce, nech sa vám to podarí vymyslieť a nacvičiť ;-) queenka, tak to máš super, tanečnica, to určite niečo vyšpekuluješ ;-) ja mám netanečného miláčika, takže sa ani len nepokúšam :-D :-D :-D a veru, strašne rýchlo sa to blíži... akurát dnes ráno sa mi drahý smial, že budem v apríli asi na nevydržanie, keď už teraz rozprávam stále len o svadbe :-D snáď neujde :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ten moj je netanecny ale totalne,neviem co todoneho voslo a suhlasil s tym :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcera som objednala postavicky na tortu ktore nas velmi vystihuju,no myslim ze nie len nas :-) ,boli sice drahe ale ostanu ako pamiatka,v albume
Odpovedať
cicu :-D :-D :-D tie postavičky sú supeeeeeeeeeer :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeem:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, vidim, ze ste riesili prvy tanec, moj drahy je tiez drevo, tak budem rada, ked zvladne valcik... :) vcera nam prisla vesticka s kravatou, co som si objednala cez internet od jednej baby. Este sme nevyskusali, snad bude dobree... A uz mame hotove aj oznamka. Kedze to bolo po znamosti, nebudeme platit nic. :) Moncika, ako si na tom s tvojou predstavou? uz mate nejake fotky? dali ste si robit oznamko, alebo sa pokusime my o nieco, tak ako sme sa o tom rozpravali?
Odpovedať
Profilova fotka
cicu..na matrike to mate raz dva vybavene....vam treba len obciansky a rodny list ..ona si to vsetko zapise a da vam papier :-) a tie postavicky su zlate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za info.Dnes nam dosli na postu oznamka,zajtra pojdem pone :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo my este zatim nemamr ale uz s pomaly robia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hallllooooo baby :-) co vsetky oddychujete s milacikmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chybame ti? :-D :-D :-D :-D :-D ja cumim do bedne a cakam kym sa drahy zobudí
Odpovedať
Profilova fotka
ta nemam s kym pisat :-) moj drahy isiel do prace ta sa nudim dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez,vcera som skladala oznamka lebo prisli rozlozene (tvrdy podklad,na to taky priesvitny a maslicka) ktora to spaja) lebo chceli ze 9,- sk za zlozenie jedneho.No oni sa asi s konom zrazili,si myslia ze ja dam 1000,- sk za zlozenie .Tak som pekne vvcera skladala a bolo to celkom rychlo tak 2 a polhodinky.A este ma vytocili lebo nie su k tomu obalky ved mohli dopredu povedat ze si ich musim dokupit.Zajtra im budem volat,ale asi tak skoro na mna nezabudnu.A to som sa tesila ze uz budem posielat,ved je najvyssí cas
Odpovedať
Profilova fotka
juuj no len sa nerozculuj :-) aspon nezabudnes nikdy ako tie pozvanky vyzeraju :-) no a to s tymi obalkami tak to ti teda mohli povedat lebo niekde zvyknu davat...my uz tiez chceme posielat ale este niesu hotove..dnes som akurat volala mamke ze kedy budu(ona mi ich robi)tak ze za take 2 - 3 dni :-) tak uz sa tesim... :-) len toto ze mi pojdeme pozyvat niektorych ludi osobne tak len cakame na tie pozvanky lebo inak by sme uz sli..sak uz najvyssi cas lebo sa to krati nejak :-) neviem ale mam pocit ze to nejako vsetko nestiham a vzdy riesim nejake detaily :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa nerozculujem nad tym ze som to skladala ale na tom ze su neseriozni.nic mi nepovedali dopredu tak nech si tozarataju do ceny.povedali mi to az potom ked uz sa vyrabali a na obalky ma neupozornili vobec
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Cicu, sa ani necudujem, ze ti neposlali obalky, kazdy chce zarobit... len ti to fakt mohli povedat dopredu, aj to ostatne, o com si nevedela. Vcera som s maminou riesila tvar svadobnej torty, lebo poslala mi obrazok, ktory sa mi vobec nepaci, takze som navrhovala iny... postavicky mame pozicane od znamych a su tam ruzove druzicky.. musim pozhanat niekde modre... aby ladili k vyzdobe, tak idem trosku posurfovat.. No a co sa tyka menoviek, tie prisli mojej mamine z USA po znamej, dnes ich prevzal brat mojej kolegyni a ku mne sa od kolegyni dostanu v stredu... Komplikovane, ze? budem tam rucne vypisovat mena..
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne ze budu :-) :-) nam zas obrucky bude v Brne vyzdvihovat kamoskyn kolega lebo tam robi a do BA chodi na víkendy,takze tiez troska komplikovane :-) A kvoli tym obalkam budem zajtra volat tak hadam to rychlo vyriesia a koncom tyzdna by mohli byt doma,to je taka moja predstava,ze cez víkend by som popísala adresy a v pondelok sup na postu,ale zajtra budem mudrejsia,dam vediet
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?