25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri a aky tvar torty nakoniec budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
uff.. skoda, ze nemozem stiahnut mmsku, ale budeme mat poschodovu so stlpikami, na vrchu zenich s nevestou a po bokoch by mali byt dve male torticky z ktorych budu viest schody na hlavnu tortu. na jednej strane budu na schodoch druzbovia a na druhej strane budu druzicky.. My mame oznamka uz doma, len si musime pozicat rezatko, aby sme ich mohli narezat. takze koncom tyzdna budeme tiez posielat a rozdavat.
Odpovedať
Profilova fotka
to bude urcite pokna torticka :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som podobnu dala do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
no miri teraz som pozerala tvoje fotecky a ta plavba lodou ma fakt zaujala..to bude fakt kraaaasne :-) a kde vlastne idete?kolko vas to vyslo?a to budete len na lodi alebo tam mate rezervovane ubytovanie?hmm....porozpravaj blizsie my ked mozes ma to zaujalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt dobra.aka bude plnka?my budeme mat vanilkovu s ovocím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem. velmi so neriesila plnku. len moju maminu stve, ze druzicky su ruzove, ked budem mat modru vyzdobu.. mna to nenapadlo. takze teraz browsujem po nete a hladam modre druzicky. no ako vidim, tu to tak neleti.. stale je iba zenich s nevestou.. .. no a ta svadobna cesta bude 7 dni po stredozemnom mori, pricom kazdy den budem stat niekde inde. naloduje sa v Taliansku a spolu s leteckou dopravou z Viedne all inclusive by to malo byt okolo 1500E, ale ideme az zaciatkom oktobra, lebo v lete su tie plavby dost drahe..
Odpovedať
Profilova fotka
no veru postavicky druziciek som tiez nevidela a nieto este modre,alebo ich prefarbís :-) ale ved ak nezozenies tak ruzova sa hodí k modrej To moze byt pekna svadobna cesta,ale nic pre mna ,ja sa bojim na lodi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no aj tak je to dost drahe nie..ale aspon to bude stat zato :-) my mame v plane ist do egypta alebo tuninska este uvidime :-) ale miri poviem ti ta vasa cesta je upne super,to koho napadlo?booze vam zavidim bude to krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi... je mnoho ludi, co mi povedlo, ze by nesli, ze sa boja lode.. ja som mala skor strach z lietania a kedze ma uz aj ten presiel, tak lod by mala byt v pohode.. tie postavicky by som rada prefarbila, ale mame ich pozicane,.. tiez si myslim, ze by mohli byt v pohode ruzove.. i ked si neviem prestavit bielo modru tortu s modrimi kalami a ruzove druzicky.. no co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
inak este pocuj...ked si otvorim tvoj album tak ti tam pise odpocitavanie az do svadby kolko este je..a to ako si urobila lebo ja som bola na tej stranke a mi to nejde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
uz som to robila davno, si velmi nepametam. ale ta stranka by ti mala vygenerovat link, ktory potom hodis do textu uplne hore, ked tvoris album.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak mne to nejak neslo neviem no ale navadi ...sak ked pozrem tvoj album ta mi ukaze to iste nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi... ved skus este raz.. a tie zmeny vo fotoalbume si ulozila? .. ina rozmyslam, ze do tej bielomodrej torty navrhnem zopar ruzovych kvetiniek a potom by to mohlo byt v pohode s ruzovymi druzickami
Odpovedať
Profilova fotka
no vidís vedty to nejak vyspekulujes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ale problem je v tom, ze pri tom nie som osobne, vybavuje to moja mamina doma.
Odpovedať
Profilova fotka
a nemozes sa s tou cukrarkou skontaktovat osobne?
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime. mamina k nej zajtra ide.. snad sa takej zlozitej torty nezlakne. :) uvidime co povie..
Odpovedať
Profilova fotka
... mne ta torta dnes nedala spat :) som volala mamine a povedala som jej, ze chcem taku, ako je na obrazku v mojom albume, bude ale okruhla nie hranata... uz mam dusu na mieste :)
Odpovedať
čaute baby, ja cez víkendy nie som skoro vôbec pri počítači, lebo sme väčšinou u našich alebo na domčeku a riešime, čo sa dá, lebo cez týždeň zas nestíhame to... :-N vidím, že riešite torty, ja by som chcela niečo s kvetmi - asi túto: http://www.jakubec.sk/nevesta-0 to je z cukrárne, odkiaľ budeme mať zákusky... kombinácia by mala byť ako výzdoba - biela/champagne a kvietky živé :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati, vybrala si si velmi peknu torticku.. darmo, zive kvety su zive kvety ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej kati pekna torticka :-) dobre si si vybrala... miri...mas pravdu ked das zopar ruzovych kvietkov na tortu tak tie ruzove druzicky sa tam hodia...aspon nebude cisto modra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat tiez trojposchodovu torticku bielej farby....a na kazdom poschodi bude nejaka ozdoba....zenich a nevesta potom kostol a schody a celkom dole asi kvietky ..uvidime este ale tak si to nejak predstavujem...vyzdobu saly chcem zlato-bielu takze j na torte budu nejake zlate ozdobky :-)
Odpovedať
ahojte nevesticky, az dnes som objavila temu s mojim datumom :-N a ja ze tu nie je... neviete mi poradit, kde by som zohnala svadobnu knihu pre hosti? nasla som sice nieco na par strankach, ale ceny okolo 2tis., to mi zda akosi moc
Odpovedať
Profilova fotka
Miri..inak aj moj drahy povedal ze by nikdy nesadol do lietadla..aaaale pomaly ho presviedcam ze je to velmi bezpecne ;-) dufam ze do dovolenky sa mi to podari :-) Tixi vitaj :-) takuto knihu zhanam aj ja takze neviem ti zatial poradit :-( ale ak by si nieco nasla tak daj vediet...ako si na tom ty s pripravami?
Odpovedať
no finisujem, ale stale mi chybaju nejake drobnosti, ako je ta kniha, pohare a spodne pradlo :-D jaj, a este topanky po polnoci vsetko som zacala planovat este pred rokom, takze som mala dostatok casu, zijem totiz v zahranici takze som to mala komplikovanejsie
Odpovedať
dík baby :-) tixi vitaj :-) my máme kvôli domčeku zapnutý šetriaci režim a preto ani svadobnú knihu nezháňam, odkedy som zistila, koľko stojí... ako dobrá náhrada sa mi zdá zošit v pevnej väzbe s vhodným motívom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tixi ja tiez nemam este spodne pradlo...chcela som si objednat cez net ale bojim sa ze mi to nebude dobre tak este neviem ako to urobim..pohare uz mame a topanky mi zas treba svadobne...ale ked uz rok planujete tak to si mala dost casu...my uz tiez sice dost dlho :-) Katka...to je dobnry napad tiez :-) a jaky zosit mas na mysli jaky motiv chces dat?to chces kupit alebo dat urobit?
Odpovedať
Profilova fotka
inak cicu....tie ruzove satocky co mas v albe su kraaaaaasne fakt :-) take nieco by si chcela mat?ja budem mat zlate a k tomu zlate top :-) anocky
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som nad svadobnou knihou vobec nerozmyslala.. podla mna je to uplna zbytocnost. Radsej investujem do velkeho svadobneho albumu, kde budem mat pekne momentky nielen z nas, ale aj z hosti...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?