25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. my sme povodne tiez chceli mat medovnicky na redovy, no mama si to rozmyslela a budu ako darceky pre hosti a na redovy budeme mat tortu a poharik, tak ako je u nas zvykom. No a medovnicky upecie mamina, ja ich vyzdobim. Nie zeby som bola nejaka umelkyna, no myslim, ze by som to mohla zvladnut. Ved pierka som uz spravila...
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez nebudeme mat redovy.... A tie mandle to su ako darceky pre hosti,do kazdej krabicky 5 mandlí ktore znamenaju laska ,zdravie ,peniaze a este nieco to uz si nepamätam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
heeej? o tych mandliach som ani ja nevedela. vyzera to zaujimavo. A preco nebudete mat redovy? nie je to u vas zvykom?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo zaujimave tie mandle...znie to dobre :-) my budeme mat na redovom tie spominane srdiecka a tiez poharik..ale budeme mat tie malicke flasticky poldecove co predavaju rozne druhy...je to take zaujimave..ale bude sa aj nalievat urcite..tie flasticky si kazdy vezme domov na "horsie chvile" alebo na pamiatku... kati a cicu ..preco nebudete mat redovy? ako to bude u vas prebiehat?
Odpovedať
Profilova fotka
miri pocuj a tie maslicky budes davat v kostole na lavice alebo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
hej miri este som zabudla..to bolerko je fakt krasne..som pozerala tu stranku ale som ho tam nenasla...kolko ta vyslo?a ked by si mi vedela poslat link na to bolerko aby som si ho pozrela....dik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, no ta maslicka ktora je dlhsia a drzim ju v mojej tenkej ruke :-) dam na rucky aut. Do kostola si dame vyrobit u kvetinarky. moja mamina to mala mat na starosti ale si to rozmyslela, nechce sa s jej s tym piplat.. :-) link ti posielam cez IP je tam tusim aj cena.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj takze to bude na tie klucky aut..jasne uz chaaaapem :-) no to ma nenapadlo..dik za typ:)a co ako si predstavujes vyzdobu saly? aku chces farbu a tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne taku farbu, ako mam ladene tie maslicky a pierka. bielo - svetlo modru. a co hovoris na to bolerko?
Odpovedať
Profilova fotka
juuj krasne bolerocko :-) budes fesanda :-) ja by som chcela bielo-zlatu vyzdobu :-) a ake budes mat saty?
Odpovedať
Profilova fotka
popis mas v IP, nechcem to tu rozpisovat, aby sa nahodou moj drahy k tomu nedostal.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mirinka9,prosim ta,mozes mi napisat,kde si nasla na nete to krasne bolerko,skadial si si ho objednala..ak mozes,tak do ip,dakujem moc!Je uzasne ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, pridavam sa k aprilovym. :-) kockam
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Vrabcek.. vitaj. danielkabn ... mas v IP.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, o co vlastne ide v tom redovom? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, na zapade sa ten tanec robi po cepceni, kde zenich je mimo kruhu a nevestu mozu muzi vytancovat bez toho, aby zenich nieco povedal. U nas na vychode je to posledny tanec s mladomanzelmi, kde vsetci hostia (ktori chcu) tancuju bud s nevestou, alebo zenichom, pricom si tanec kupuju, teda davaju peniazky do kosicka a on potom dostane tortu a vypit... vsade je to rozne...
Odpovedať
queenka, no redový nebude kvôli rozdeleniu hostí... drahý je východniar, takže u nich je to samozrejme nevyhnutná súčasť, ale z ich strany príde originál východniarov len asi 5... u nás tento tanec nie je vo zvyku a navyše je to skôr opačne - považuje sa to hanbu, vyberať od hostí ešte peniaze... chceli sme to nejako zorganizovať, že dopredu ľudí na to pripraviť, ak by bola väčšia východniarska účasť, ale keďže to dopadlo tak ako dopadlo, nič riešiť nebudeme a redový proste nebude. ešte presne neviem, ako to bude o pol noci, asi bude tanečné kolo, keď si všetci budú môcť zatancovať s nevestou a ženíchom, ktorí budú v strede a potom sa donesú dve stoličky, nevesta so ženíchom si sadnú zaspieva sa taká ťahavá pieseň "dneska nevestáááááá, zajtráááá ženáááá..." sníme sa závoj (ktorý nebudem mať, takže to tiež ešte musím domyslieť :-N ) a dostane šatku, potom sa ženíchovi sníme pierko a dostane klobúk, zatancujú jeden tanec spolu a idú sa prezliecť... neviem, ak by ste mali nejaké typy a nápady, budem rada ;-) vrabcek vitaj! a ozaj - dnes ideme pre obrúčky x-) držte palce, nech je všetko ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte a nove vitajte.U nas tiez nieje zvykom redovy tenec,peniazky nam daju ako svadobne dary tak uz nechceme vyberat. O polnoci cepcenie,mame objednane vajnorske babky,vraj su super a srandovne. Dnes mi prislo bolerko take ako ma mirinka ale biele,juuuj tesim A katty drzím prsteky,vsetko bude ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vcera ma potesili,lebo mi volali ze uz im prisli biele mandle v cukre a este ze isli o 10 euro dole,takze kilo je 20 euro.A aby toho nebolo malo ,tej radosti myslim,tak v baleni je 268 kusov mandlí a my potrebujeme 250.Tak aspon nemusim kupovat dalsie kilo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze si si predsa len objednala take bolerko? Aj to biele moze byt dobre. Ja budem mat bolerko pozicane zo svadobky, spolu so satami. tiez tam bude mat zaratanu aj korunku. Dokonca mi pani zo svadobky slubila, ze mi pozicia dve, jedno teplejsie do kostola (kde je dost zima) a druhe na fotenie - tensie.. tak som rada.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas za kazdu vec v salone platis 15 euro A neviem ake bude pocko.A urcite ho vyuzijem aj neskor.To cipkovane si urcite poziciam aj ked len na fotenie.Vsak uvidím.V kazdom prípade nebolo drahe a je pekne
Odpovedať
Profilova fotka
v podstate mam v cene zaratane aj rukavicky, kabelku, zavoj a vyzdobu na auto... taka som rada, ze to vsetko nebudem zhanat osobitne.
Odpovedať
Profilova fotka
to mas super,ja si budem robit vyzdobu auta tak ze kupim siroku stuhu a kyticu dam urobit,tak ako v albume ale kvety budu hore na kapote
Odpovedať
baby, takže obrúčky sú doma x-) sú super! najskôr sa mi zdalo, že ju má drahý príliš tesnú, ale ide mu bez problémov na prst... ak by bola trochu väčšia, myslím, že by padala... tak si viete predstaviť včerajší večer - asi 500-krát sme si ich vyskúšali :-N ja už by som ju chcela nosiť 8-) čo sa týka tej ozdoby auta, tak ja to vyriešim asi podobne ako cicu - tou širokou stuhou a možno aj nejaké kvety, neviem, pôvodne som chcela len stuhu...
Odpovedať
Profilova fotka
to musi byt super mat uz doma obrucky. :-) :-) viem si predstavit co si doma robila :-D vcera som sa dohodla s krajcirkou na popolnocnych satach,ale zacneme to riesit az o mesiac lebo teraz ma vela roboty.su aj v albume uplne posledna fotka.
Odpovedať
wuaw cicu, sú fakt krásne!!! niečo také by som si predstavovala aj ja x-) vlastne som niečo podobné aj našla, ale 160€ sa mi zdalo trochu moc :-| ešte túto sobotu chcem niečo popozerať, snáď sa konečne pošťastí...
Odpovedať
Profilova fotka
160 euro nie je až tak vela,nie malo ale taketo lacnejsie nezozenies.si myslím.Prave som sa dohodla s chlapikom z tanecnej skoly na tych lekciach tanca,vies co chceme ten funny first danca,tesim... :-D V jednej tanecnej skole odomna chceli 120 euro za navrh choreografie a 40 euro za hodinu vyuky a ked si zoberem ze ich budeme potrebovat asi tak pät tak som si povedala ze im asi sibe.Teraz som zohnala za 25 euro 45 min. lekciaa navrh choreografie zadara.Dobry rozdie,co
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-) konecne som doma :-) nooo takze my uz obrucky mame davnejsie kupene takze o starost menej :-) mne zas v salone pozicia len saty a bolerko...noo vlasnte keby som chcela tak aj zavoj lenze ak by som chcela iny zavoj tak si ho musim dokupit za 150euro..takze dost blbeee.... =-) lebo k mojim satam sa nehodi take obycajne bolerko mi povedali takze =-) MIRI saty mas naozaj krasnucke...jaka budes pekna nevesticka :-) ale kocky vsetky mame kraaasne saty nie :-) Kati no to je skoda ze ste sa nejak nepohodli ale neboj bude vsetko fajn uvidis a to s tym redovym no do je dost smutne ze ste sa nepohodli ;-( u nas je to tak ze o pol noci sa vytvori kruh a mlada tancuje s kazdym z oboch rodin a kazdy po tanci vhodi do kosika peniazky...vsytci sa vystriedaju a potom posledny tanec tancuje mlada s mladym a ostatny sa snazia ukradnut neveste nejaku vec co ma na sebe a mlady ju musi odviezt bez toho aby jej niekto nieco ukradol...inak bede musiet mlady zaplatiti za tu vec co jej ukradli...u nas sa tancuje redovy v bielom a potom sa idem prezliect aj s drahym :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cicu...vy budete tancovat nejaky tanec na svadbe????alebo ako to je?
Odpovedať
cicu, tak to je super cena! niektorí asi fakt už nemajú hranice... :-| queenka, ja nie som smutná, že to s tým tancom dopadlo ako dopadlo ;-) mne bolo vlastne jedno, či budem tancovať redový alebo nie - chcela som vyhovieť druhej strane. ale keďže ich príde nakoniec máličko, tak sme sa dohodli, že to necháme tak :-N presne tak mi to opisovali aj "naši" východniari, ako píšeš ty ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?