25. 4. 2009

13. jan 201218370
  • tak obrad bude v gl a hostina v krompachoch v restauracii centrum...no mame uz tie take podstatne veci uz zariadene...cize kameramana,fotografa,hudbu,kostol,salu,ja mam saty svadobne aj popolnocne,tiez topanocky mam na prezutie,pohare,obrucky...akurat moj drahy nema este oblek a topanky...no a este samozrejme tie take malickosti mi treba vybavit..a vy ste ako na tom?
    co sa tyka fotografa tak my mame z presova lebo ja som len jeho chcela a tu po blizku neviem o nikom 🤔

• noo super som myslela ze to neposlalo a som nepozrela na druhu stranu..boooze 🙂 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ta mas to dva krat 😃 😃 😃

• no tak to si na tom lepsie ako ja 🙂 My mame obrad v Prakov. a hostina v Helcman. Mame hudbu,kameramana, ja mam svadobne saty aj topanky, popolnocne este nemam, moj mily nema nic akurat topanky a koselu, ale vraj ma este cas... fotografa zatial nemame 😞 objednane mame obrucky a pohare a tiez uz mame oznamenia, to je asi vsetko
    takze este nas toho caka dost vela 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte, vidím, že ste sa včera nejako rozpísali a aj sme sa rozrástli 🙂 super 😵
    lenka, nemusíš byť v strese - veď máme ešte dva mesiace 😉 tak si predstav, že sú aj nevesty, ktoré teraz zistia, že sa musia rýchlo vydať a svadbu zorganizujú za dva mesiace...
    my máme zatiaľ zariadené tieto veci:
    svad. šaty + topánky, oblek, obrúčky, oznámenia (už len vytlačiť a narezať), kamera, fotografka, hudba, miestnosť, úrad, zákusky.
    snáď som na nič nezabudla... takže ak by sme už nič nezohnali - svadba napriek tomu môže byť 😃 takže pohodka 🙂

• baby, paci sa mi pristup Kattulky... nesmieme sa dat znechutit drobnostami, ktore sa nevydaria. Musime drzat spolu 😉 Vsetko bude tak, ako ma byt... 🙂 vsetko ma svoj dovod a pricinu...

• dnes som objednala obalky,tak do 24 hod by som ich mala mat na firme.Tí co mi robili oznamka tak obalky obycajne biele predavaju raz tak draho a speci obalky stoja az 9,- sk teda 0,30 eura.Tak som ich objednala zo skladu.Musim rychlo pozistovat a pospisovat adresy 🙂
    Lenka vitaj v klube,inak aj ja som Lenka 😃

• A vcera som objednala svadobnu knihu z tej stranky coste tu spomínali taku bielu s dvoma srdieckami,aj lupinky som objednala

• dobre ranko!O chvilu utekam do prace, ale zavilost mi nedala a este som tu nazrela, ci ste nieco popisali 😬
    Leni tak daj potom vediet, ked ti ta kniha dorazi co a ako, aj ja si planujem objednat nieco z ich stranky, asi knihu a k tomu fotoalbum nech to mam v jednom style

• No napišem tu aj ja nieco 😃
    mame zase nieco nove Krizik do kostola 😛

• hej nepodpisal som sa marek Queenkin (luckin)

• Ahojte dievcata, dakujem za povzbudenie, kattulka mas cistu pravdu, neviem si predstavit, ze by som mala zorganizovat svadbu za 2mesiace. 😞 ale uvidite ze nam vsetko dobre dopadne ... 🙂

• a zabudla som pozdravit svoju menovkynu Lenku-ciculienku 😉

• qeenka, nasla som nahrdelnik, ktory by sa ti hodil http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1202865&vReferer= ale bez tej ozdoby v strede.. hmm?

• achojte, tak uz som z roboty spat, a ako inak opat ficim na tejto stranke...
    queenka a v akom kostole budes mat svadbu?ja totiz v rim. a o ziadnom kriziku neviem, sice vidim, ze ho niektore baby maju v albumoch ale kedze mne nic fararko nespominal, tak som nic take ani nezhanala 😕

• noo, ono je to tak, ze si vacsinou svadobne pary sami kupuju krizik. farar uz krizik nedava. mozno vas je vynimka a da vam. no ja som pristala na tu druhu moznost a vybrali sme, aky sa nam paci. 😎

• Sponzor fóra
  • Nam kaplan povedal ze oni maju krizik tak si nemusime nosit

• no este, ze ste to tu spomenuli, musim poslat mamu nech sa ho opyta co a ako...

• baby, presne o dva mesiace už sedíme u kaderníčky 😎 teším sa 😵

• Ahojte babenky, nejako sa nam to krati, nie? Ako ste nam tom s pripravami? 😃

• ahoj repakoval 🙂 veru kráti a to je super!
    my už máme všetko podstatné, ešte chýba: ženíchova košeľa a topánky, vestička, viazanka, moje bolerko na svadobné šaty (ktoré spolu s vestičkou a viazankou požičiame so salónu, len sme na to pri výbere šiat zabudli 😬 ) a víno na výslužky a svadba môže byť 😉
    ty si na tom ako?

• Vitaj repakoval,
    Baby prisli mandle,tesim..... 😃 veru kati o dva mesiace takto budeme najkrajsie 🙂

• Jááááj by som zabudla,vsak sme boli rano na matrike,takze vybavene,teraz uz len odniest na faru 😉

• tak super cicu! môžete sa vziať 😉 😃

• 😃 😃 😃 😃 no uz musíííme 😃 😃 vsak aby sme tam neboli zbytocne

• no a o takomto case budem u kozmeticky 🙂

• inac objednavanie z Ciech ma mensiu nevyhodu,postovne je 240,- kč,

• tak uz sa precuje na posielaní oznamiek,obalky dorazili 🙂

• ahojte 🙂 veru, uz len dva mesiace a skoncila nasa era slecien... 😃

• ahojte. pridam sa k vam, aby som mala s kym stresovat 😃 my este stale nemame obrucky!

• ahoj wu25. myslim, ze pokial nemate este obrucky, tak je to oki, tie sa daju rychlo zohnat 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov