25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
ahojte, no ja som sa dnes vyspala úplne super - mala som skôr opačný problém - ako vstať :-D asi som sa včera tak vžila do toho svadobného dňa, že som dnes vlastne po celonočnej zábave :-D :-D :-D o dva mesiace sme dnes už vydaté ženy x-) včera som si našla konečne bižu do krku, v spleen-e, niečo takéto a aj s náušničkami: http://www.spleen.sk/show_picture.php... a cez víkend začnem zháňať od našich a od svokrovcov adresy, nech môžem začať vypisovať obálky na oznámenia, budúci týždeň ich už vytlačíme a môžu sa začať roznášať blízkym a poslať tým, čo sú ďaleko :-)
Odpovedať
dobre ranko, no dnes opat, este mam oci zalepene ale uz som na tejto stranke :-D aky druh alkoholu budete mat na stoloch?ja som rozmyslala ze biele-cervene vinko, vodka, pivo ak by niekto chcel a fernet
Odpovedať
e este whisky ;-)
Odpovedať
tixi my budeme mať na stoloch len víno (b + č) a tvrdý alkohol sa nebude dávať na stoly vo fľašiach, ale sa bude objednávať u čašníkov kto bude čo chcieť z celej ponuky reštaurácie...
Odpovedať
a nič si nerob z tej závislosti, aj ja som tu skoro stále, keď som pri počítači :-N snáď ma to po tých dvoch mesiacoch prejde :-D
Odpovedať
ozaj baby, včera som v jednom albume spozorovala jednu vec a začala som sa hrabať aj v iných a je to vždy tak: pri sobáši stojí nevesta po ľavici ženícha! viete niekto, prečo?
Odpovedať
no vraj ma byt zena po lavej strane muza , cize pri jeho srdci ale ked sa nad tym zamyslim, preco on nema byt pri mojom??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja viem preco to jerobene kvoli nam,lebo moj drahy je po havarií hluchy na jedno ucho a pocuje len na lave ,tak aby ma dobre pocul ked mu budem slubovat vecnu lasku :-D :-D :-D
Odpovedať
dobré cicu :-D :-D :-D tixi, ale je to tak len na obrade - potom je už vždy po jeho pravici... ;-)
Odpovedať
jaj, no kto sa v tom ma vyznat...ja mam zase chrobaka v hlave, ze kedy druzicka rozhadzuje tie lupienky kvetov viem, ze je to kvoli tomu aby akoze nam prisla lesna vila ci ako to mam napisat pozehnat a vona tych lupeni ju ma privolat, ale kedy sa to rozhadzuje...? :-|
Odpovedať
to neviem vôbec tixi, u nás sa lupene nehádžu a vlastne som doteraz ani nevedela, akú to má symboliku... u nás sa bude hádzať ryža keď vyjdeme z obradnej siene, no nie som z toho 2x nadšená :-S sa mi to pozachytáva kade-tade vo vlasoch... ale vraj to symbolizuje šťastie a hojnosť, tak nedaj sa zasypať... :-D
Odpovedať
ja som si dokonca objednala dva kosicky na tie lupienky, no neviem na co, stacil jeden, aj pierok som objednala ovela viacej ako nam treba, po svadbe to potom asi vyvesim do bazaru, je to krasne ale skoda aby to bolo len tak v skrini... utekam do prace, ved treba zarabat peniazky na tu paradu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, my budeme mať sobáš v kostole a dôrazne nás upozornili, že nemáme hádzať žiadne lupene, ryžu a pod. .........aj tak by sme nehádzali. Môj drahý je zásadne proti takýmto aktivitám. A keď sa nás pýtali v reštike, či chceme, aby sa pri príchode rozbíjal tanier, aj to odmietol....ale bude sa :-D Inak nebudú asi žiadne tradície, väčšinou bude všetko neformálne a neškrobené 8-) Aha..........odčepčovanie chcem aspoň symbolicky:)
Odpovedať
Profilova fotka
No na tie lupienky sa musím teda spytat ,lebo moja mala druzicka sa na to velmi tesi
Odpovedať
aveline, to je zvláštne... u nás je to dovolené, to viem, lebo už som videla zopár zasypaných neviest a ženíchov :-D možno ak vám to aj nedovolia vnútri, vonku určite..
Odpovedať
Profilova fotka
objednala som si jedny topanocky od babenky z bazaru.v albume
Odpovedať
jéj cicu, krááásne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pre pripad ze bybolo sucho a teplo,alebo popolnocne,ved uvidíme.Chce za ne 35 euro
Odpovedať
pre aký prípad???????? :-o jasné, že bude sucho! čo sú to za nápady?! ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
božinku akurat nad tym premyslam co za hlupost som napísala :-D :-D :-D
Odpovedať
no aspoň že tak... nech sa to neopakuje :-D inak super cena! aj moje stáli 42€ tešila som sa ako malá :-N
Odpovedať
Profilova fotka
To je super ja som cakala viac vsak v tych svad. obchodoch pytaju 70 euro barsjak
Odpovedať
ja som ich kúpila v maďarsku a to sú ešte vnútri kožené! tu u nás už nevedia čo pýtať a najmä ak má konkrétna vec prívlastok "svadobná" :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to hej....mas album,lebo neviem najst
Odpovedať
nemám album :-| a vlastne ich nemám ani odfotené :-N ja všetko čo kúpim odložím k našim, aby som si to furt nepozerala a vyberiem až pred svadbou :-) ale mohla by som tajne vytiahnuť a odfotiť aspoň topánočky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) neva ja som bola len zvedava :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no musim ist idem na masage :-) :-)
Odpovedať
kuknem niekde na nete, či nenájdem...
Odpovedať
príjemnú masage želám :-) zatiaľ som nenašla, hľadám ďalej
Odpovedať
Profilova fotka
krasne topanocky, ale pre mna su moc velke opatky. ja mam topanocky velmi mini... skoda, ze som ich nechala doma a nemozem ich odfotit..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?